החזרת אהבה – תשלום לאחר הצלחה

יצחק שחר קבליסט מחזיר אהבות יליד 1973 מהעיתונות והרדיו עוסק בתחום באופן מסחרי משנת 2002. היחיד בארץ שעובד בשיטת תשלום לאחר הצלחה, לא עוד מצבים בהם אתם משלמים אלפי שקלים לנוכלים שנעלמים לכם עם הכסף.
כיצד זה עובד:

החזרת אהבה, הסרת כישופים ועין הרע: שולחים ליצחק שחר באימייל או ווטסאפ
אימייל kabala@kabalail.com, ווטסאפ: 0585703609 (שימו לב שבווטסאפ אני עונה להדעות בלבד אך לא לטלפונים), לשיחות טלפונית יש להתקשר אליי לטלפון 039693671

 1. שם שלכם, שם אמא ותאריך לידה (גם שלכם ושל בן\בת זוג שאתם רוצים להחזיר) גם תמנות שלכם (לא משנה אם בתמונות אתם ביחד או לחוד)
 2. אני עושה טיפול של החזרת אהבה במשך חודש נסיון חינם, כעבור חודש אם ראיתם שיפור, אתם משלמים 350 ש"ח ואני ממשיך חודש נוסף ואם לא ראיתם שיפור, אתם לא משלמים כלום ואני מפסיק עם הפעולות.
 3. אתם משלמים רק כל עוד אתם רואים שיפור, אתם מחליטים כמה חודשים אתם רוצים להמשיך את הטיפול. ברגע שאתם רואים שהטיפול הגיע למקסימום ואינו משתפר יותר, אתם מפסיקים לשלם והאנרגיות של הטיפול שעשיתי נשארות גם לאחר שאתם מפסיקים לשלם.
 4. בהסרת כישופים ועין הרע, התהליך מאד דומה להחזרת אהבה. אני לא בודק לכם אם יש לכם כישוף או לא, אלא מתחיל טיפול של הסרת כישוף באמצעות תמונות שאתם שולחים לי ואתם משלמים 350 ש"ח כעבור חודש רק אם אתם רואים שיפור.

תקשורים ופתיחות:

 1. בפתיחה\תקשור בטלפון: אוכל להגיד לכם על רגשותיו של בן\בת הזוג שלכם כגון: אוהב, כועס, פגוע, מתגעגע, היה\היתה רוצה חתונה, ילדים משותפים, נמשך\ת אליכם, חושב\ת לחזור אלייכם וכו'. אתם יכולים לשאול כמה שאלות שאתם רוצים בפתיחה\תקשור אתם רק מוגבלים בזמן אך לא במספר השאלות. עלות הפתיחה\תקשור הנה 100 ש"ח לרבע שעה או 150 ש"ח (במקום 200 ש"ח) לחצי שעה. זאת אוכל לעשות לכם דרך הטלפון במספר 039693671
 2. פתיחה\תקשור באימייל או ווטסאפ בהתכתבות: אפשר לשאול עד 15 שאלות בהן אני עונה במפורט בהתכתבות שאלות של כן\לא על רגשותיו של בן\בת הזוג עליהם אתם רוצים לתקשר. העלות הינה 200 ש"ח.

כיצד משלמים:

 1. ניתן לשלם באמצעות כרטיס אשראי, אפשר גם בתשלומים ללא ריבית וללא הצמדה (בעלי עסק אחרים שמציעים לכם תשלומים בכרטיס אשראי, עושים לכם "קרדיט" מה שאומר שבעל העסק מקבל מיד את כל הכסף מחברת האשראי אך אתם נאלצים לשלם ריבית גבוה לחברת האשראי עבור התשלומים). אך אצלי הדבר לא כך, התשלומים הנם אמיתיים ואתם לא משלמים יותר ממחיר המחירון שלי. בחשבון כרטיס האשראי שלכם תראו בחיוב "ייעוץ ומיסטיקה"
 2. הפקדה בפייפאל, אתם גולשים לאתר www.paypal.co.il או www.paypal.com ושם מבצעים העברה כספית עבור האימייל שלי kabala@kabalail.com במידה ואתם מסתבכים, אוכל לשלוח לאימייל שלכם בקשה לתשלום וכך לא תצטרכו לפתוח חשבון בפייפאל. פייאפל בעצם זאת חברה חיצונית שעד לא מזמן היתה שייכת לאיביי (אתר הקניות) אשר עושה העברת כספים באופן בטוח ביותר דרך האינטרנט, בעל העסק לא רואה את מספר כרטיס האשראי שלכם כיוון שמקבל הכסף בפייאפל ולא ממכם באופן ישיר, העמלה שפיי פאל לוקחים היא על חשבון העסק ולא הלקוח, מה שאומר שאתם לא משלמים שום עמלה.
 3. הפקדה בבנק הדואר, אתם מפקידים את הסכום לחשבון מספר 4139128 עבור יצחק שחר, אתם לא משלמים שום עמלה כיוון שמדובר על הפקדה רגילה לחשבון שלי בבנק הדואר ולא הפקדה שנקראת "מזומן בזמן" שעולה עמלה על חשבון הלקוח.
  שימו לב: בהפקדה בבנק הדואר אני עושי לבקש ממכם להוסיף כמה עשרות אגורות בכדי שאדע מי הפקיד בעבורי שכן לא רשום בפרטי חשבון בבנק הדואר את שם המפקיד אלא רק סכום ההפקדה. לכן, לכל לקוח\ה אני נותן להפקיד סכום קצת שונה בכפולות של 10 אגורות וכך אני יודע מי הפקיד בעבורי. לדוגמא מפלונית 1 עבור המשך טיפול אבקש להפקיד 350.1 ש"ח ומפלונית 2 אבקש להפקיד 350.2 ש"ח.

סרת כישופים ועין הרע – קודם כל עליכם לדעת אם יש עליכם כישוף ו\או עין הרע. ישנה בדיקה עצמית פשוטה לגלות אם יש סיכוי סביר שעשו עליכם כישוף או עין הרע. אם יש לכם לפחות 3 מתוך 4 הסימפטומים הבאים קוראים לכם לפחות פעם בשבוע, ישנו סיכוי סביר שעשו עליכם כישופים ו\או עין הרע. במידה וגיליתם שיש לכם כישוף ו\או עין הרע, אתם שולחים לי במייל תמונות שלכם, שם ותאריך לידה, אני אצלי מבצע הפעולות באמצעות דברים אלו בכדי להסיר לכם כישוף ו\או עין הרע, אם כעבור חודש של טיפול נסיון חינם את רואים שיפור ומעוניינים להמשיך הלאה, אתם משלמים סכום של 350 ש"ח ואני ממשיך לחזק הטיפול חודש נוסף.

 1. אתם מתעוררים באמצע הלילה ללא סיבה מיוחדת (לא שרותים) אלא סתם ככה ואז נרדמים שוב
 2. יש לכם פציעות, חבלות ותאונות קלות בבית או בחוץ (פציעות במטבח, קוויות ממשהו חם שבישלתם או טיגנתם, נחתכתם מחפץ חד וכו'.
 3. דברים נופלים לכם מהידיים – אתם בדרך כלל מחזיקים חפצים באופן יציב אך הדברים מתחילים ליפול ככה סתם למרות שבדרך כלל יש לכם אחיזה טובה באמצעות.
 4. דברים נשברים ומתקלקלים – פתאום מוצרי חשמל בבית מתקלקלים לכם ללא סיבה, אוטו שלכם, למרות שנראה לכם שהכל תקין ונקנה באיכות טובה, פתאום הכל מתקלקל ללא סוף וגם דברים נשברים למרות שהם בדרך כלל באיכות טובה

תיאור מה הוא כישוף ועין הרע ומה ההבדלים בניהם
כישוף – פעולת מאגיה שחורה שנעשתה עליכם בזדון שמטרתה לפגוע לכם במזל כגון זוגיות ופרנסה, הכישוף עצמו אינו גורם נזק פיסי לגוף אלא למזל שלכם בזוגיות ובפרנסה, כלומר יכול לגרום לפרידה, גירושים, פיטורים מעבודה, מניעת מציאת עבודה חדשה וכו'.
עין הרע – בדיוק אותו דבר כמו כישוף, רק שבעין הרגע זה לא שעשו עליכם זאת בזדון אלא מספיק שמקנאים בכם בגלל דברים שיש לכם, נגרם לכם עין הרע וכך נסגר לכם המזל.

 

ראיון עם יצחק שחר ברדיו קול הנגב ששודר ביום שלישי 20/5/2008 בשעה 18:00 בנושא כישופים וכיצד להימנע מהם

ראיון עם יצחק שחר ברדיו חיפה ששודר ב 17/8/2008 בשעה 14:45 בנושא מדונה  וקבלה

למטה: סרטון שלי ביוטיוב על אופן העבודה שלי, שימו לב שבזמן הכנת הסרטון עלות הטיפול היתה 250 ש"ח כפי שאמרתי בסרטון על המחיר (מחיר שהיה קיים 10 שנים). אך כיום העלות היא 350 ש"ח. (בזמנו עשיתי צדק חברתי במחיר אך 250 ש"ח היה סכום שכבר לא יכולתי לעמוד בו יותר ולכן עודכן ל 350 ש"ח בשנת 2015 שגם מאד זול יחסית למיסטיקנים אחרים שגובים אלפי שקלים מראש.

 

למטה, ראיון עם הקבליסט יצחק שחר בנושא מיסטיקה ודרך העבודה

כתבה מהעיתון "זמן דרום" על יצחק שחר – פורסמה ב 11/2006

התגובות סגורות.