קלאב 4 יו מסרבים לנתק משירותיה לקוחה שהפסידה מאות שקלים.

לקוחה חדשה שצורפה למועדון הלוטו "קלאב פור יו" והיתה מנויה חודשיים וחצי והוציאה 229 ש"ח כל חודש, גילתה שזכתה בכל התקופה ב 15 ש"ח בלבד לאחר שהפסידה מאות שקלים ורצתה להתנתק מהשירות. נציגות שירות הלקוחות סירבו לנתקה בטענה שהתחייבה לחצי שנה, וטענו שהיא צריכה להתמיד כדי להצליח. הן כמובן לא סיפרו לה על אותו חייל בודד שהתמיד בעל כורחו במשך שנה וחצי והפסיד 3,000 ש"ח. ורק סיפרו לה על כמה אנשים רק זוכים ורוצים להישאר ומרוויחים ומרוויחים ומרוויחים. קלאב פור יו כאמור חייבים לנתקה לפי חוק הגנת הצרכן בו נקבע שאין לחייב לקוח לתקופות ממושכות ויש לתת לו להתחרט ולהתנתק לפני הזמן

אם מישהו ממכם נתקל בבעיה כלשהי עם חברת קלאב פור יו, ניתן לפנות אליי לעזרה ליצחק
ווטסאפ 0585703609 – שימו לב כי בטלפון זה אין מענה אנושי אלא רק להודעות ווטסאפ
אימייל kabala@kabalail.com

אני מצרף לכם בזאת הקלטת הצטרפות והקלטות נוספות שמהן השמטתי פרטים אישיים של אותה גברת שהצטרפה אליהם כגון: כרטיס אשראי שלה, שמה, כתובתה והמתנות בזמן השיחה.

הקלטה 1 – שיחת ההצטרפות לשירות לקאב 4 יו. שיחה זאת מאד מזכירה את השיחה בה צירפו חייל שפירסתי כאן בעבר בבלוג שלי ושם ציינתי מה הם קלאב 4 יו מספרים ומה לא מספרים ללקוחותיהם

הסבר הקלטה 1 לפי דקות ופירוש של מה שנאמר לאותה לקוחה לא מרוצה שמוחזקת בכוח בחברה.
00:50 נציגה אומרת שלא מוכרים לה מנוי. בפועל כן מוכרים לה מנוי, אלא מה?
01:35 נציגה אומרת ללקוחה שהיא מקבלת 98 טורים בדואר. בפועל היא לא מקבלת את הטורים בדואר, הם נשארים בחברת קלאב 4 יו. היא מקבלת רשימה של הטורים אבל לא את הטפסים האמיתיים בפועל.
02:00 נצגה אומרת שאם היא היתה משלמת בדוכן על כל ה 784 טורים חודשיים, היא היתה משלמת 2,400 ש"ח. לא נכון, בדוכן הם היו עולים לה 52 ש"ח מכיוון שרובם מתחלקים עם 560 שותפים. למידע מלא ראו את הכתבה שכתבתי עליהם הסבר מחירון מלא של קלאב פור יו.
02:30 נציגה אומרת שהיא מסבסדת לה את ההטבה למינימום 6 חודשים. קודם כל אין כאן שום סיבסוד מכיוון שהטפסים עולה פי 4 מעלותם בדוכן פיס מורשה וגם היא לא מציינת שזאת בעצם התחייבות לשישה חודשים.
05:30 נציגה אומרת שהם מסבסדים לה 2,200 ש"ח. בפועל הם לא מסבסדים לה כלום, הם לוקחים פי 4 מעלות הטפסים בדוכן פיס מורשה.
08:00 נציגה אומרת שזה הטבה לחצי שנה ולא שווה לה לתת אותה לחודש כי היא רוצה שהיא תיזכה. בפועל הנציגה לא אומרת את המילה התחייבות ושאסור לה להתנתק לפני הזמן.

הקלטה 2 – לקוחה מבשת להתנתק אך נענית בשלילה

00:30 – לקוחה שואלת אם אי פעם הביאו פרס ראשון ונציגה משיבה לה ששנה שעברה לקחו כאן 12 מליון. מה שנציגה אומרת זה בכלל לא נכון מכיוון שקלאב פור יו מעולם לא הביאו פרס ראשון או שני בלוטו. פרס הכי גבוה שהביאו אי פעם היה 16,000 ש"ח ואם היה מדובר שמסלול קבוצתי של 560 שותפים, כל שותף קיבל 30 ש"ח בלבד.
1:00 – לקוחה מבקשת להתנתק אך נענית בשלילה בטענה שזה מינימום 6 חודשים וטפסים נשלחו. כל מה שנשלח עבורה זה הטפסים האישיים בשווי 24 ש"ח לחודש שאותה לקוחה כבר שילמה עליהם, כך שאין שום הגיון להמשיך ולחייב אותה במיוחד שכבר שילמה פי 4 מעלות כל הטפסים בדוכן פיס מורשה.

 

הקלטה 3 – נציגה חוזרת ללקוחה ומתעקשת לא לנתקה

בהקלטה קצרה זאת של דקה וחצי נציגה אומרת ללקוחה שהיא מחוייבת לחצי שנה ושהיא צריכה להתמיד חצי שנה כדי לראות זכיות ולכן הם לא מתכוונים לנתק אותה לפני שתסתיים החצי שנה. הלקוחה מתעצבנת (בצדק) מכיוון שכבר שהרוויחה רק 15 ש"ח והוציאה 230 ש"ח לחודש בעודה מנוייה קרוב ל 3 חודשים. אני בהחלט מאד מבין את אותה לקוחה שלא רוצה להיגמר כמו אותו חייל בודד שהפסיד 3,000 ש"ח בשנה וחצי ולא ידע בכלל שהוא מנוי והם קלאב פור יו סירבו להשמיע לו שיחת הצטרפות במלואה.

 

אודות יצחק שחר

יצחק שחר קבליסט, מחזיר אהבות, הוצאת כישופים ועין הרע ופוסק בענייני הלכה ומצוות אימייל: kabala@kabalail.com אתר: www.kabalail.com ווטסאפ: 0585703609 (אינני עונה לטלפונים בטלפון זה אלא רק להודעות) טלפון: 039693671 אם גם אתם רוצים בלוג משלכם, הקליקו למעלה בעמוד היכן שרשום "רוצים גם בלוג כזה?"
הפוסט הזה פורסם בקטגוריה לוטו קלאב פור יו club4u קלאב 4 יו, תחקירים.‏ קישור ישיר לפוסט.

כתיבת תגובה

האימייל שלך לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

*

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>