הסבר מחירון של לוטו קלאב 4 יו

מנויים חדשים של לוטו קלאב פור יו מקבלים את הטופס הבא באימייל אך אינו כולל מחירים פרט לעלות החודשית. כאן לנוחיות לקוחות קלאב 4 יו ו\או לאלו שחושבים להצטרף לחברה, אני מפרסם כאן את המחירון המלא של חברת קלאב 4 יו.
  1. קובית פרימיום אישית ששוויה 3 ש"ח בכל הגרלה (8 הגרלות לחודש) סה"כ שווי 24 ש"ח בחודש
  2. 7 קוביות פרימיום בטוח בה אתם מתחלקים סך הכל 7 חברים בפרסים. כלומר בממוצע אתם מקבלים שווה ערך לקוביה אחת אישית בשווי 3 ש"ח לכל הגרלה (8 הגרלות בחודש) סה"כ שווי 24 ש"ח בחודש.
  3. 90 קוביות פרימיום מועדון בכל הגרלה (8 הגרלות בחודש). סך הכל 720 קוביות שמתחלקות עם 560 שותפים לפרס. כאן בממוצע אתם מקבלים שווה ערך לקוביה וחצי לחודש שזה שווי של 5 ש"ח.

אז אנו יכולים לסכם שעבור ה 229 ש"ח שאתם משלמים כל חודש עבור מועדון קלאב 4 יו, אתם מקבלים קוביות לוטו בשווי ממוצע של 53 ש"ח. כלומר אתם משלמים פי 4.3 עבור הטפסים משווים בדוכן פיס. יש לציין שזה שקלאב פור יו גובים מעל פי 4 מעלות הטפסים בדוכן פיס מורשה, כאן אני לא אומר שהם גנבים, נוכלים, רמאים וכו' הרי אני בעצמי בתור מיסטיקן שעושה פעולה של החזרת אהבה, הסרת כישופים ועין הרע וכו'. גובה 350 ש"ח לאחר הצלחה עבור העבודה למרות שהחומרים עולים לי בסך הכל 10 אגורות ללקוח. כלומר אני גובה פי 3,500 מעלות החומרים לעומת קלאב 4 יו שגובים בסך הכל רק פי 4.3 עבור הטפסים. אבל לקוחות שלי יודעים שהם משלמים על העבודה ולא על החומרים, אני לא אומר ללקוחות שלי שהחומרים עולים אלפי שקלים.
אך לוטו קלאב פור יו אומרים ללקוחותיהם שהם מקבלים בעבור 229 ש"ח, טפסים בשווי 2,400 ש"ח למטרות פירסום ושהם קלאב פור יו מפסידים על הלקוחות 2,130 ש"ח כפי שתוכלו לשמוע בפוסט ובהקלטה הקודמת שעשיתי עליהם.

במשפט של קלאב 4 יו נגדנו בגין הוצאת דיבה, אחד מבעלי החברה (גיל מימון) נשאל על ידי עורכת הדין שלנו "אורית שחר" מדוע אין הם מפרסמים מחירון באתר שלהם. גיל השיב שבגלל שהאתר שלהם לא מאובטח הם לא יכולים לפרסם מחירון. תשובה זאת די משונה מכיוון שאין קשר בין אבטחת אתר לפרסום מחירון. זה נכון שאתר לא מאובטח לא יכול לגבות תשלומים דרך האתר בגלל בטיחות כרטיסי אשראי, אבל בהחלט ניתן לפרסם מחירון כפי שאני באתר המיסטיקה שלי מפרסם מחירון מלא.

קלאב 4 יו כפי שאתם רואים בטופס שהם מחלקים ללקוחותיהם מתפארים בסטטיסטיקאים שלהם שמגדילים סיכויי זכיה. יש לציין שמעולם לא הוכח שהם מגדילים סיכויי זכיה. ובכל שנות קיומה של החברה מ 2008 היא מעולם לא הביאה פרס ראשון או שני בלוטו, הפרס הגדול ביותר שהביאה אי פעם היה 16,000 ש"ח.  אם הפרס היה שייך לקבוצת ה 560 שותפים, כל שותף היה מקבל 30 ש"ח לעומת 230 ש"ח דמי מנוי. כך שמאז קיומה של חברת קלאב 4 יו שיטת ה 560 שותפים, המנויים תמיד הפסידו. כך ששיטת ה 560 אמנם מגדילה את הסיכוי לזכות בפרס כלשהו אבל הפרסים מאד נמוכים ותמיד היו עד היום נמוכים יותר מההשקעה או לפחות עד יום ה 18/4/17 במשפט שהיה להם נגדי בו הודה מי שטוען שהוא סטטיסטיקאי שלהם, שמעולם לא הביאו פרס ראשון או שני בלוטו והביאו 16,000 ש"ח פרס הכי גדול אי פעם.

עוד הם רושמים שאתם זוכים לעשות תרומה לקהילה אך לא אומרים כמה אחוזים מההכנסות הם תורמים לקהילה ואם בכלל מדובר על תרומה קבועה או חד פעמית כפי שכתבתי על זה בפוסט אחר שלי כאן בבלוג.

מסלולים ומחירים של לוטו קלאב 4 יו

אודות יצחק שחר

יצחק שחר קבליסט, מחזיר אהבות, הוצאת כישופים ועין הרע ופוסק בענייני הלכה ומצוות אימייל: kabala@kabalail.com אתר: www.kabalail.com ווטסאפ: 0585703609 (אינני עונה לטלפונים בטלפון זה אלא רק להודעות) טלפון: 039693671 אם גם אתם רוצים בלוג משלכם, הקליקו למעלה בעמוד היכן שרשום "רוצים גם בלוג כזה?"
הפוסט הזה פורסם בקטגוריה לוטו קלאב פור יו club4u קלאב 4 יו.‏ קישור ישיר לפוסט.

כתיבת תגובה

האימייל שלך לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

*

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>