חייל בודד יצא מופסד 3,000 ש"ח בלוטו קלאב פור יו club4u

חייל בודד שהיה מנוי שנה וחצי בחברת הלוטו קלאב פור יו clube4u  קלאב 4 יו. שילם להם בכל חודש דמי מנוי 230 ש"ח וזכה ב 30 ש"ח בלבד בכל חודש (דהיינו היה מופסד כל חודש 200 ש"ח). אותו חייל בודד פנה אליי וטען שיש לו חיוב בכרטיס אשראי בסך 230 ש"ח כל חודש ואין לו מושג על מה מדובר ומי זאת חברת club4u והוא הגיע אליי במקרה כאשר חיפש בגוגל על חברה זאת ומצא את התביעה המשפטית שיש להם נגדי. ביקשתי מאותו חייל להתקשר אליהם ולהקליט אותם בעודו מבקש מהם הסבר מדוע מחייבים אותו ועל מה. אותו חייל הסביר לי שהוא לא נוהג לבדוק פירוט חיובים בכרטיס האשראי שלו, אך במקרה אחד שיצא לו לבדוק ראה club4u וחשב שמדובר באיזה שהוא סופר מרקט כיוון שיש הרבה רשתות מזון ופארם עם השם קלאב… וחשב שאולי גיהץ הכרטיס של איזה שהוא סופר ושכח מזה. אך כאשר ראה אותו החייל הבודד שוב חיוב זהה של 230 ש"ח, הבין שיש כאן בעיה ואז התחיל לחקור באינטרנט מה פשר חיוב זה והגיע לבלוג שלי.

אותו חייל שמע בהצעתי התקשר לחברת הלוטו קלאב פור יו וביקש מהם לדעת על מה החיוב ושישמיעו לו הקלטה מתי הצטרף או שישלחו לו הקלטה זאת. חברת הלוטו קלאב פור יו סירבה לשלוח לו הקלטה וגם סירבה לנתקו במיידית אלא רק אחרי חודש נוסף של חיוב. כידוע לפי חוק הגנת הצרכן, על חברה לנתק לקוח במיידית אם רוצה להתנתק בלי לחייבו חודש נוסף ואני מצטט את החוק.
להלן הסבר החוק באתר המועצה להגנת הצרכן. במקרה השני בו החברה סרבה להשמיע או לשלוח לחייל הקלטה של הצטרפותו לשירותיה, ייתכן כי לא עברה על החוק ואינה חייבת לשמיע לו הקלטה זאת במלואה אך קמו הרבה הצעות חוק לאחרונה לקדם חקיקה שתחייב חברות להשמיע ו\או לשלוח ללקוחות הקלטת הצטרפות לשירותיה, הפניה לכתבה מאתר the marker על הצעת החוק אני תוהה מדוע סרבה החברה להשמיע לחייל הקלטה מלאה שמסבירה לו על מה הצטרף ומה הוסבר לו כאשר מכרו לו השירות בעסקת רוכלות טלפונית.

מצורפות בזאת שתי הקלטות של אותו חייל בודד עם חברת קלאב פור יו אשר מסרבת לנתקו מיידית וגם מסרבת לשמיע לו הקלטת הצטרפות מלאה אלא רק חלקית של כמה שניות.
הערה: בהקלטות של חברת קלאב פור יו עם החייל הסרתי את המידע האישי של החייל כגון שם מלא, כתובת מלאה ותעודת זהות וזאת בגלל צניעות הפרט אך ההקלטות המלאות ופרטיו של החייל שמורים אצלי. חוץ מזה לא נעשה שום שינוי בהקלטה ומפורסמת במלואה.

כפי הידוע לי החייל בסופו של דבר ביטל את החיוב האחרון דרך חברת האשראי שלו, וחברת קלאב פור יו כפי שידוע לי לא הטרידה החייל אחרי זה ולא דרשה ממנה החזר כספי על מה שביטל. אך יתכן שזאת מאחר שחברת קלאב פור יו ידעה שחייל זה יצר איתנו קשר והסכים להעיד לטובתנו בבית משפט בתביעה שלהם נגדי.

לצערינו חייל זה מצא באינטרנט את התביעה של קלאב פור יו נגדנו בשלב מאוחר של המשפט, מה שהקשה לזמנו בתור עד. אך מנגד ביקשנו מכבוד השופט אבי שליו לזמנו בתור עד אך הוא סירב בטענה שזה לא קשור לנושא התביעה, את מכתבו המלא של השופט תוכלו לקרוא בלינק זה לדעתי זה היה מאד לא מוצדק שהשופט סירב לזמן עד זה למשפט שכן זה יכל להכריע מאד לטובתינו במשפט זה.

הקלטה 1 – שיחה יוצאת של החייל לחברת הלוטו קלאב פור יו
הקלטה 2 – חברת קלאב פור יו club4u חוזרת לחייל טלפונית ומסרבת לנתקו במיידית.

הערה: אם למישהו ממכם יש מנוי בחברת קלאב פור יו ונתקל בבעיה מסויימת כגון ביטול המנוי, אשמח לנסות לעזור לו\ה באווטסאפ 0585703609 או במייל kabala@kabalail.com

 

אודות יצחק שחר

יצחק שחר קבליסט, מחזיר אהבות, הוצאת כישופים ועין הרע ופוסק בענייני הלכה ומצוות אימייל: kabala@kabalail.com אתר: www.kabalail.com ווטסאפ: 0585703609 (אינני עונה לטלפונים בטלפון זה אלא רק להודעות) טלפון: 039693671 אם גם אתם רוצים בלוג משלכם, הקליקו למעלה בעמוד היכן שרשום "רוצים גם בלוג כזה?"
הפוסט הזה פורסם בקטגוריה לוטו קלאב פור יו club4u קלאב 4 יו, תחקירים.‏ קישור ישיר לפוסט.

כתיבת תגובה

האימייל שלך לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

*

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>