לוטו קלאב פור יו מעולם לא הביאו פרס ראשון או שני בלוטו

בדיון המשפטי מיום 18/4/2017 בבית משפט לשלום בתל אביב דיון 19601-06-15 מתוך חקירתה של עורכת דין אורית שחר את העד שעובד בחברת קלאב פור יו club4u הוציאה ממנו הודאה שמעולם לא הביא פרס ראשון או שני בלוטו והוא טוען שהוא סטטיסטיקאי של קלאב פור יו. 

העד שטוען שהוא סטטיסטיקאי של החברה מודה שמעולם לא זכה בפרס הראשון- עדותו של העד יכולה להתאים למערכון סאטירי, לטענתו הוא זכה 29 פעמים מהמאגר ולא שלח את הטפסים(פשוט בדיחה) בעולם המעשה הוא מודה שמעולם לא זכה בפרס הראשון או בפרס השני, (יובהר שאת המילה "מאגר" המציאו) עמ' 43, שורות 28-32, וכן עמ' 44 שורות 1-7 :מתוך פרוטוקול הדיוןעו"ד שחר: רגע. אתה טוען שאתה מגדיל את הסיכויים ב- 15.
העד: פי 15. כן
ש: האם פעם, כן, האם פעם הוצאת את הפרס הראשון? קיבלת את הפרס הראשון?
ת: 29 פעמים מהמאגר
ש: איך?
ת:הסברתי. מה זה איך? (יוער שסתר עצמו בהתחלה בכך שהעיד שקיבל את הפרס הראשון ואמר 29 פעמים)
ש:תקשיב, זה לא תשובה. כי שאלתי אותך אם קיבלת, זכית פעם בפרס הראשון או לא?
ת: אני אישית, אני אישית לא
כב' השופט שליו: מה זה אבל 29 פעמים מהמאגר? לא הבנתי. תסביר לי.
העד:מה זה קשור בכלל?…(נעיר שמאוד חשוב אם שלח את הטפסים או לא)
וכן עמ' 45, שורה 3-4
ש: זאת אומרת במילים אחרות שלא זכית בפרס הראשון בכלל
ת: נכון, אז אם את נותנת
וכן עמ' 44, שורות 22-23 :" עו"ד שחר: אז בכ"ז הצלחת להוציא את הפרס השני השלישי, הרביעי? העד: בטח. פרס שלישי אפילו לי אישית, אני לא מדבר על קלאב פור יו עכשיו כי אני לא יודע ולא נכנס בסטטיסטיקות שלהם…", תשומת לב לסיפא של המשפט.

  1. אותו איש "סטטיסטיקה" שהוא בעל תואר שני במתמטיקה מחו"ל, התואר אינו מוכר על ידי המועצה להשכלה גבוהה בארץ אלא לצרכי שכר בלבד (כלומר מוכר לגמול השתלמות אבל אי אפשר להצהיר על תואר שני רשמי)
  2. אותו עד שברור לפי הקבלות (מצורפות למטה) שהוא איש מחשבים של התובעת קלאב4יו כך רואים לפי הקבלות של השנתיים הארחונות שצירפה קלאב פור יו לבית המשפט שמפורטות בהן טיפולי מחשבים שעשה "פיתוחים וטיפולים ובדיקות + אחסון אתר ותחזוקה" ובעוד קבלה "דיסק גיבוי"
  3. כמו כן אותו עד מקבל שכר של 15,000 ש"ח בחודש מקלאב פור יו, כך שבטוח שיש לו עניין להעיד בעד קלאב4יו במשפט נגדינו כיוון שהפרנסה הגדולה שלו תלויה בניצחון של קלאב 4 יו.
  4. אמר שהוא לא יודע ולא נכנס בסטטיסטיקות שלהם

לאור כל זאת אני לא מבין איך כבוד השופט אבי שליו הרשיע אותנו בהוצאת דיבה וקבע שחברת קלאב פור יו קלאב4יו מעסיקה סטטיסטיקאי ועוד קבע שזה מספיק לבית המשפט ולא בודקים אם הוא בכלל יכול להגדיל את סיכויי הזכיה בלוטו.

ציטוטו של כבוד שופט אבי שליו בפסק עדין עמוד 12 פיסקה אחרונה:
"על אף שמר שלזינגר לא היה עקבי והשיב בתחילת עדותו דברים לא ברורים אשר לטיב עיסוקו, לא נסתרה טענת התובעת לפיה היא נעזרת בסטטיסטיקאי. יובהר כי אין מקום להפוך את ההליך למחלוקת בענייני סטטיסטיקה. השאלה היחידה בהקשר זה היא האם נכונה האמירה בפרסום לפיה התובעת אינה משתמשת בשירותים של סטטיסטיקאי, זאת ותו לא. עדותו של מר שלזינגר מבלי להכנס למעמד תאריו וכו' כפי שניסתה ב"כ הנתבעים לעשות בסיכומיה), מפריכה הטענה".

למטה, קבלות שנתן אותו איש מחשבים של קלאב פור יו שטוען שהוא סטטיסטיקאי שלהם שמגדיל להם סיכויי זכיה. שימו לב שעל קבלות רשומים רק טיפולי מחשבים ואף לא מילה אחת על סטטיסטקה. כך שאינני יודע כיצד כבוד שופט אבי שליו הגיע למסקנה שקלאב4יו משתמשת בסטטיסטיקאי. שימו לב לשמה שרשום בקבלות שמוכיח שהן ניתנו על טיפולי מחשבים ולא סטטיסטיקה
קבלה מספר 50191 – פיתוחים, טיפולים ובדיקות + אחסון אתר ותחזוקה
קבלה מספר 50192 – דיסק גיבוי transcend 128GB ssd
הערה: בקבלות הסרוקות השמטתי חלק עליון של קבלה שמפרטות את פרטיו האישיים של איש המחשבים של קלאב4יו מטעמי צניעות הפרט

קבלות של איש המחשבים של קלאב4יו שטוען שהוא סטטיסטיקאי, שימו לב שלא רשום בהם שום טיפולי סטטיסטיקה אלא מחשבים
הערה: אם למישהו ממכם יש מנוי בחברת קלאב פור יו ונתקל בבעיה מסויימת כגון ביטול המנוי, אשמח לנסות לעזור לו\ה באווטסאפ 0585703609 או במייל kabala@kabalail.com

 

אודות יצחק שחר

יצחק שחר קבליסט, מחזיר אהבות, הוצאת כישופים ועין הרע ופוסק בענייני הלכה ומצוות אימייל: kabala@kabalail.com אתר: www.kabalail.com ווטסאפ: 0585703609 (אינני עונה לטלפונים בטלפון זה אלא רק להודעות) טלפון: 039693671 אם גם אתם רוצים בלוג משלכם, הקליקו למעלה בעמוד היכן שרשום "רוצים גם בלוג כזה?"
הפוסט הזה פורסם בקטגוריה לוטו קלאב פור יו club4u קלאב 4 יו, תחקירים.‏ קישור ישיר לפוסט.

כתיבת תגובה

האימייל שלך לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

*

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>