לוטו קלאב פור יו משתילים תגובות נגדי בבלוג שלהם

כפי שידוע לכם מנכ"ל לוטו קלאב פור יו club4u גיל מימון מסוכסך עם אביו הביולוגי אהרון מימון וכעת מתנהלת תביעה משפטית בין לוטו קלאב פור יו שתובעים אותי ואת אהרון מימון שעבורו בניתי בלוג נגד חברת לוטו קלאב פור יו.

תראו את לכידות המסך שעשיתי ותגידו לי אתם אם זה לא תגובות מושתלות

 

בבלוג של חברת לוטו קלאב פור יו הם כתבו כל מני כתבות נגד מר אהרון מימון, נגדי ונגד עורכת הדין אורית שחר ומייצגת אותי ואת אהרון מימון במשפט זה. כל התגובות בבלוג שלהם שכביכול נגדנו, משותלות ואני רוצה להביא בפניכם את כל ההוכחות שאכן התגובות מושתלות והם בעצמם לוטו קלאב פור יו השתילו אותן.

אז קודם כל בתאריך 03/05/2016 פורסמו 4 תגובות נגדי בבלוג שלהם תגובה אחת בכל פוסט (כתבהׂ) שהם עשו נגדי ואיזה צירוף מקרים, בדיוק באותם 2 דקות פורסמו 4 תגובות נגדי. מה הסיכוי שבבלוג שלהם שמעל חצי שנה לא היתה שום תגובה, פתאום בזמן של 2 דקות מפורסמות 4 תגובות חדשות נגדי בדיוק תגובה אחת בכל פוסט. ברור שזה בן אדם אחד מהחברה שהשתיל את כל התגובות נגדי. אני מיד עשיתי צילומי מסך ולכידת וידאו מסך (תראו בתחתית פוסט זה) בכדי שתראו את הקומבינה לפני שהם יעלו על הטעות שלהם וישנו את הזמנים.
כמו כן בתאריכים 4/10/2015 הקימו קלאב פור יו בלוג נגדי ועוד לפני שהוא הופיע במנוע החיפוש של גוגל, תוך 4 ימים כבר הופיעו 5 תגובות שמשמיצות אותנו (אני, עו"ד אורית שחר ואהרון מימון) 06-08/10/15. ופתאום 7 חודשים אין שום תגובה עד תאריך 03/05/16 שפורסמו באותו היום 4 תגובות נגדי באותן שתי דקות.

אני מצידי הגבתי בבלוג שלהם אך הם לוטו קלאב פור יו לא פרסמו את התגובה שלי, בלינק הבא תוכלו לראות ביוטיוב את התגובה שלא פורסמה, בזמן פרסום התגובה שלי עשיתי לכידת מסך.

התגובה שלי שצונזרה על ידם:

אני יצחק שחר וברצוני להגיב על הדברים שנאמרו כאן.

  1. מר אהרון מימון הגיע אליי דרך האינטרנט, הוא אינו שותף שלי ולא שיתפתי אותו שום פעולה ומעולם לא פגשתי אותו, אלא בסך הכל לקוח שלי ששילם לי 1,000 ש"ח עבור בנית הבלוג על חברת לוטו מסויימת, כמו כן אין לי שום עבר פלילי אפילו לא דוח תנועה.
  2. לא אמרתי ולא כתבתי מעולם שאני עיתונאי.
  3. אני אכן מנהל שירות ניתוקים מהתחייבות אך זאת מכיוון שלקוחות מוחזקים בכוח בתור מנויים לאותן חברות ויש לי בבלוג הקלטות של שיחות טלפון שמוכיחות זאת. כתובת הבלוג הישירה היא blog.kabalail.com.
  4. לא דרשתי מחברות לוטו לשלם לי כדי להיות מוסרות מהבלוג שלי אלא הצעתי להן להימחק חינם מהבלוג אם יסכימו לפרסם מחירון מלא באתר שלהן כולל כל המסלולים ולרשום מה המחיר הריאלי של הטפסים שלהן לעומת מחיר בדוכן לוטו\פיס מורשה. מה שכן דרשתי זה אם חברה לא רוצה לפרסם מחירון מלא באתר וחישוב על המחיר שלה לעומת מחיר בדוכן לוטו מורשה אבל כן מוכנה לומר אמת בטלפון ללקוחותיה הנוכחים והעתידיים ולא לחייב לקוחות להישארמנויים בחברה, אני כן מוכן להסיר חברות אלו מהבלוג שלי אך דורש מהן סכום של 1,000 בלבד עבור הטירחה שלי הקמת הפוסט וההקלטות עליהן בבלוג שלי. אם אותה חברה שוב מרמה לקוחות ואני עושה הקלטות חדשות, אני יכול שוב לפרסם את החברה בבלוג שלי עם ההקלטות החדשות בלבד, ואני גם ממליץ לאותן חברות שלא ישלמו לי אם הן מתכוונות שוב לרמות מכיוון ששוב אפרסם עליהן בבלוג שלי, וכל זה מופיע בבלוג שלי http://www.kabalail.com/wordpress/?p=428
  5. בקשר לעניין המיסטיקה שפרסמתם, הקלוחות שלי מרוצים אין להם סיבה להיות לא מרוצים מכיוון שאני גובה תשלום לאחר הצלחה ולא מראש, כך שאם טיפול לא מצליח, הלקוח\ה פשוט לא משלם\ת. כמו כן אני רשום ברשות המיסים ונותן קבלות ללקוחותיי.
  6. בקשר למשפט, מדובר בבקשה לסעד זמני שהוגשה על מנת להסיר את הבלוג עד המשפט. נציין שבבקשה לסעד זמני השופט בדרך כלל אינו בודק לעומק את הבקשה. אלא מסתמך על המבקש. לדרישתם, הבלוג עד למשפט הוסר, אין זה פסק דין או החלטה, כמו כן השופט דרש 20,000 ש"ח עירבון מכיסם האישי ולא מהחברה עבור הסרת הבלוג, סכום שעלול להיות מוחלט אם תימצא הבקשה לסעד זמני כלא מוצדקת, מדובר בהליך שיגרתי ולא אומר כלום לגבי עתיד הבלוג.

סוף התגובה שלי שצונזרה על ידי לוטו קלאב פור יו club4u

בתאריך 28/03/2016 במשפט שאני ועורכת הדין אורית שחר תבענו את חברת לוטו קלאב פו יו בגלל התגבות המושתלות, חברת קלאב פור יו לא סיפקה מספרי IP כדי להוכיח שהתגובות אכן המיתיות, כב' השופט אבי שליו קיבל את מה שאמרנו אך טען שהרבה חברות משתילות תגובות בבלוגים שלהם ולא יחס לזה חשיבות רבה, לא נפסק בכלל שהתביעה שלנו היתה סתמית כפי שמנסה לוטו קלאב פור יו לטעון, אלא בגלל שהתביעה הוגשה בסדר דין רגיל ולא מהיר, כב' השופט הציעה לנו שתי אפשרויות:
1.  למחוק את התביעה ולפצות את חברת לוטו קלאב פור יו על כך שהתביעה לא הוגשה בסדר דין מהיר ושוב להגיש נגדה תביעה בסדר דין מהיר עם אפשרות שאולי נקבל פיצוי על התגובות המושתלות שלהם
2. לדחות את התביעה בלי אפשרות להגישה מחדש ולא לשלם פיצוי לחברת לוטו קלאב פור יו.

אנחנו בחרנו את האפשרות השניה מכיוון שעורכת הדין אורית שחר טענה שאם הכל אמת בפרסום, נוכל גם לפרסם את זה שגיל מימון מנכ"ל חברת לוטו קלאב פור יו, הוא בנו הביולוגי של אהרון מימון שמכונה על ידם עבריין מורשע. כך שלמרות שלא קיבלנו פיצויים מלוטו קלאב פור יו, יצאנו מאד מרוצים במשפט מכיוון שהבנו שאנחנו יכולים עכשיו לרשום על קלאב פור יו את האמת שאהרון מימון הנו אביו הביולוגי של המנכ"ל גיל מימון. עובדה שלמחרת כתב לנו עורך דינם שלומי וינברג מכתב בהול בו ביקש מאיתנו למחוק את הידיעה על הקשר המשפחתי בין גיל מימון ואהרון מימון. עורכת הדין אורית שחר ענתה לו שכל זה אמת הפרסום ולכן אין לנו כוונה למחוק מידע זה. עובדה שעד היום לוטו קלאב פור יו לא פנו לבית משפט בדרישה שנסיר את המידע שגיל מימון הנו בנו הביולוגי של אהרון מימון. לכן מאד מצחיק אותי שבבלוג שלהם גיל מימון ממשיך לכתוב ששיתפתי פעולה עם העבריין אהרון מימון (סך הכל בניתי לו בלוג וקיבלתי 1,000 ש"ח שעבורם נתתי לו קבלה לפי כל חוקי המיסים) והוא בעצמו הבן הביולוגי שלו.

ב 09/05/2016 עשיתי לכדת מסך וידאו על התגובות הללו שהם השתילו עליי שמוכיחות שאלו תגובות מושתלות, והם לוטו קלאב פור יו בתגובה מתאריך 12/05/2016 פרסמו מבול של תגובות נגדי הפעם בהפרש של כמה שעות ולפעמים ימים בודדים בין תגובה לתגובה כדי שהפעם זה יראה יותר אמין.

אודות יצחק שחר

יצחק שחר קבליסט, מחזיר אהבות, הוצאת כישופים ועין הרע ופוסק בענייני הלכה ומצוות אימייל: kabala@kabalail.com אתר: www.kabalail.com ווטסאפ: 0585703609 (אינני עונה לטלפונים בטלפון זה אלא רק להודעות) טלפון: 039693671 אם גם אתם רוצים בלוג משלכם, הקליקו למעלה בעמוד היכן שרשום "רוצים גם בלוג כזה?"
הפוסט הזה פורסם בקטגוריה לוטו קלאב פור יו club4u קלאב 4 יו, תחקירים.‏ קישור ישיר לפוסט.

כתיבת תגובה

האימייל שלך לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

*

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>