תגובה על יצחק שחר דברים שכדאי לדעתstyle="display:inline-block;width:300px;height:600px"
data-ad-client="ca-pub-1847957975280123"
data-ad-slot="3168443891">

רקע: כידוע חברת לוטו קלאב פור יו club4u קלאב 4 יו בניהולם של גיל מימון (בנו הביולוגי של אהרון מימון שמכונה על ידם עבריין מורשע) ושניר חן הוסיפו כאילו פרטים חדשים על מה שקרה במשפט נגדנו נגדי ונגד (אהרון מימון). מיותר לציין שבתגובה שלהם הוסתרה העבודה שגיל מימון הינו בנו הביולוגי של אהרון מימון. כאן אצטט משפטים ממה שנאמר בבלוג שלהם ותגובה שלי כאן.

הם כותבים בבלוג שלהם תחת השם "יצחק שחר דברים שכדאי לדעת":

קלאב פור יו (קלאב 4 יו) כותבים: לאחרונה גילינו שיצחק שחר המציג עצמו מיסטיקן המסיר כישופים ומחזיר אהבות, לפתע מציג עצמו גם בתור צלם. מפרסם את עצמו באתר http://www.cameraora.com/
תגובתי: תסתכלו למעלה בתמונה ראשית בבלוג זה עם האיילים, זאת תמונה שאני צילמתי, למטה באותה תמונה יש כתובת אתר צילום שלי קאמרה אורה, זה כבר שנים הלוגו הזה שלי עם התמונה וכתובת האתר. כמו כן בערוץ היוטיוב שלי על שם שלי יצחק שחר יש לומדות בצילום שאני הכנתי בהן אני מלמד צילום בשם טל שחר כך שלא גיליתם את אמריקה, אני מתפלא עליכם שרק עכשיו שמתם לב שאני גם במיסטיקה וגם בצילום.

קלאב פור יו (קלאב 4 יו) כותבים: נזכיר בקצרה – שהעבריין המורשע אהרון מימון פנה ליצחק שחר הקבליסט והצלם ושילם לו כספים, על מנת להכפיש לכאורה את התאגיד שאותו אנו מנהלים. נראה שיצחק שחר נרתם במהירות למשימה, לכאורה שיתף פעולה עם העבריין בעניין זה, והעלה בלוג פוגעני באתר המיסטיקה שלו.
תגובתי: נכון "גיל מימון" אבא הביולוגי שלך שאתה תובע אותו ואותי שילם לי 1,000 ש"ח בכדי שאקים לו בלוג, נתתי לו קבלה\חשבונית מס כחוק. תהיה תשובה בדצמבר 2016 מבית המשפט לקבוע אם התביעה שלכם בכלל צודקת.

קלאב פור יו כותבים (קלאב 4 יו): פנינו מיד לבית המשפט, וכב' השופט צימרמן הורה להסיר מיד את הפוסט, בנוסף קבע כי גרסתו של טל שחר או יצחק שחר (אותו אדם) הצלם והמיסטיקן היא לאקונית.
תגובתי: בגלל שהגשתם סעד בהול, לא היה לי הרבה זמן לרשום תגובה אלא רק כמה ימים אבל כב' השופט צימרמן גם הורה לכם להפקיד ערבות של 20,000 ש"ח ביטחון אם יוכח בבית המשפט שהבקשה שלכם לא היתה צודקת.

קלאב פור יו כותבים (קלאב 4 יו): יצחק שחר הצלם הקבליסט ניסה לתבוע אותנו בתגובה גם בלשון הרע. במקרה זה השופט קבע במהירות כבר בטרום הדיון כי הטענות שיצחק שחר טען באמצעות אישתו עורכת הדין חסרת הניסיון, לפיהן הכפישו אותו ואת אשתו עורכת הדין, אינן מהוות לשון הרע – ובכך סולקה ונדחתה התביעה על הסף כבר בשלב ראשוני.
תגובתי: כב' השופט אבי שליו גם העיר לעורכי הדין של קלאב פור יו (קלאב 4 יו) בניהם שלומי וינברג על כך שלא הגישו תצהיר של אחד התובעים "שניר חן" (רק התצהיר של גיל מימון הוגש) . לעומת זאת עורכת הדין אורית שחר ידעה שצריך להגיש תצהירים של שני הצדדים ולכן הגישה תצהיר גם שלי (יצחק שחר) וגם של מר "אהרון מימון". כך שיתכן מאד שהתביעה של מנהלי לוטו קלאב פור יו (קלאב 4 יו) תיפגע, זאת נדע בסוף השנה.
כב' השופט אבי שליו הציעה לנו לדחות את התביעה ללא הוצאות משפט מצידנו בגלל שלא הוגשה בסדר דין מהיר ולא קיבל את בקשתו של עורך דינכם לחייב אותנו הוצאות אך עם זאת קבע על אמת בפרסום ששיתפתי פעולה עם אהרון מימון וכן קיבלתי ממנו כספים (שכמובן הכל היה חוקי).
עורכת הדין אורית שחר אמרה שאם נכתוב שעורך הדין שלומי ויינברג מבלי לפגוע בו קיבל כספים מבנו של אהרון מימון, האם זה גם אמת בפרסום. אז נבהלו מאד גיל מימון ושניר חן מכיוון שהבינו שעוד מעט אני אכתוב שגיל מימון מנכ"ל קלאב פור יו (קלאב 4 יו) הוא בעצם הבן הביולוגי של אהרון מימון. שניר חן רץ לעורך הדין שלו שישב שורה או שתיים קדימה ולחש לו משהו באוזן.

לוטו קלאב פור יו (קלאב 4 יו) כובתים: לאחרונה פנה אלינו אחד מבעלי חברות הלוטו הגדולות שלטענתו נפגע לכאורה מלשון הרע שביצע המיסטיקן יצחק שחר ובירר כיצד ניתן לתבוע על הנזקים שנגרמו לו לכאורה.בעצתנו נפגש לאחרונה הבעלים של חברת הלוטו הוותיקה, עם עו"ד שלומי וינברג על מנת לבחון ולקדם הגשת תביעת לשון הרע נוספת, שעשויה להיות מוגשת כנגד המיסטיקן הקבליסט מחזיר אהבות ומסיר כישופים יצחק שחר.
תגובתי: מעל חצי שנה לוטו קלאב פור יו (קלאב 4 יו) מבקשת מעוד חברות לוטו לתבוע אותי אבל אף אחת לא הצטרפה מכיוון שכל החברות יודעות שאני אנצח במשפט מכיוון שיש לי הקלטות שהן עובדות על לקוחות שלהן בעיניים ויש לי שמות ומספרי מנויים ותעודות זהות של לקוחות נפגעים שלהן. שימו לב שהם לא פירסמו איזו חברה פנתה לעורך הדין שלהם, אני בספק אם בכלל מישהו פנה אליהם להגשת תביעה נגדי. כמו כן הם ביקשו גם מלקוחות נפגעים שלי לפנות אליהם, כמובן שאפילו לקוח נפגע אחד שלי לא פנה אליהם, מכיוון שאין דבר כזה לקוחות נפגעים שלי, אני הרי גובה תשלום לאחר הצלחה.

לוטו קלאב פור יו (קלאב 4 יו) כותבים: השופט העיר לעו"ד אורית שחר שהתביעה הוגשה בצורה מבולגנת, לא מסודרת, לא ברורה ולא מובנת, ובניגוד לסדרי הדין. השופט הסביר לעוד אורית שחר, שקשה מאוד להבין את הטענות המבולגנות שלה, קבע – שהתביעה שהגישה תידחה, מבלי צורך להמשיך להתדיין בה.
תגובתי: כב' השופט אבי שליו העיר שצריך לכתוב מספרי סעיפים בסדר רץ ולא מחדש בכל עמוד. עו"ד אורית שחר בסך הכל כתבה בכל עמור מספרי סעיפים מחדש ולא בסדר רץ, לדוגמא: בעמור 1 סעיף 1,2,3 ובעמוד 2 סעיף 1,2,3 במקום לרשום אותם בסדר רץ, לדוגמא: עמוד 1 סעיף 1,2,3 עמוד 2 סעיף 4,5,6 עמוד 3 סעיף 7,8,9 וכו'. הכתיבה עצמה של עו"ד אורית שחר היתה מאד ברורה ומסודרת, בסך הכל ההערה היתה על עניין טכני של מספרי סעיפים ולא טעות טכנית כפי שמנסים קלאב פור יו להציג אותה.
כב' השופט גם העיר לעורך הדין המנוסה שלומי וינברג שלא הגיש תצהיר של התובע השני "שניר חן" דבר זה יכול לפגוע בתביעה שלהם נגדינו. לעומת עורכת הדין אורית שחר שכן ידעה והגישה תצהירים של שנינו, שלי ושל אהרון מימון.

99 אחוז מעורכי הדין וגם הותיקים ביותר מקבלים הערות משופטים כך שבשביל עורכת דין חדשה לקבל הערות בסדר גודל כמו של עורך דין מנוסה "שלומי וינברג" קיבל, זה דווקא מכובד מאד. מה שקובע זה מה שיקרה בדיון הסופי של הוכחות בחודש דצמבר 2016 ולא מה שהיה עכשיו במשפט.
עורך הדין שלומי וינברג שלח פקס לעורכת הדין אורית שחר בבקשה שאמחק מהבלוג שלי את העובדה שאהרון מימון הנו אביו הביולוגי של גיל מימון אך עורכת הדין אורית שחר הסבירה לעורך הדין שלומי וינברג שכאן מדובר באמת בפרסום כיוון שמדובר על משפט פתוח לציבור ולא בדלתיים סגורות ואכן הבלוג עצמו שדובר בו על חברת לוטו קלאב פו יו (קלאב 4 יו) עדיין סגור עד סוף המשפט ולא פורסם מחדש על ידינו.

לוטו קלאב פור יו (קלאב 4 יו) כותבים: ב 28/3/16 בטרום דיון לאחר הרהור קל טענה עו״ד אורית שחר, שיש גם לשון הרע בכך שנכתב שיצחק שחר בעלה המיסטיקן הקבליסט הינו שותף לתביעה עם העבריין המורשע אהרון מימון. באותו הזמן קם מכיסאו מר אהרון מימון שיש לו עבר פלילי עשיר בעבירות סמים, סחיטה באיומים, אלימות וישב שנים רבות בכלא, והודה אני עבריין ואני השותף כאן של יצחק שחר ! השופט פנה לעורכת הדין אורית שחר ואמר לה : את מייצגת את העבריין אהרון מימון שכרגע הודה שהוא השותף של בעלך הקבליסט יצחק שחר לתביעה. אהרון מימון בעל עבר פלילי, זה עובדה, והוא שותף לתביעה עם בעלך יצחק שחר, זה עובדה. אין כאן לשון הרע ! את עורכת דין חדשה, זה עובדה. אין כאן לשון הרע !
תגובתי: אם הכל עובדה, נו טוב בסדר, גם זה שאהרון מימון הוא אביו של גיל מימון מנכ"ל לוטו קלאב פור יו (קלאב 4 יו) זה עובדה ומותר לי לפרסם את זה כי התיק פתוח לציבור. אין לי שום שיתוף פעולה פלילי עם אהרון מימון, הוא בסך הכל היה לקוח שלי שבניתי לו בלוג בעבור 1,000 ש"ח עם קבלה חוקית לפי חוקי המיסים. גם בעל מכולת שמוכר לאהרון מימון לחם, חלב וביצים גם בעצם משתף פעולה עם אהרון מימון.

לוטו קלאב פור יו כותבים: השופט העיר לעורכת הדין אורית שחר שאין לה במה להתבייש שהיא עורכת דין חדשה וללא ניסיון , ושהוא מניח שעם השנים (במידה ותמשיך לעסוק בעריכת דין) תצבור ניסיון בתחום.  עורכת הדין אורית שחר השיבה שזה לא יפה לכתוב שהיא חדשה, ונענתה ע"י כבוד השופט שזה גם לא יפה שכתבו שענבל אור בכתה בדיון, אבל עם עובדות אין מחלוקת. כב' השופט העיר לה שאין מדובר בלשון הרע, אלא בעובדה שאין עליה עוררין, היותה של עורכת הדין אורית שחר חדשה וללא ניסיון משפטי.
תגובתי: גם לך גיל מימון מנכ"ל לוטו קלאב פור יו (קלאב 4 יו) אין מה להתבייש שאהרון מימון זה אבא ביולוגי שלך ושיש לו כפי שאתה כותב עליו בבלוג שלך ואני מצטט מדבריך: אהרון מימון שיש לו עבר פלילי עשיר בעבירות סמים, סחיטה באיומים, אלימות וישב שנים רבות בכלא, והודה אני עבריין ואני השותף כאן של יצחק שחר !
הכל זה עובדה מר גיל מימון ולכן מותר לי לכתוב כאן שאהרון מימון זה אבא שלך, הוא אביו הביולוגי של מנכ"ל לוטו קלאב פור יו club4u גיל מימון. וזה עובדה שעורך הדין שלכם שלומי וינברג שלח מכתב אזהרה שאני חייב למחוק עובדה זאת מהבלוג שלי, ולאחר תשובתה של עורכת הדין אורית שחר, ירדתם מכל הסיפור הזה כאילו עשיתי משהו לא חוקי שכתבתי שאתה גיל מימון בנו של אהרון מימון.

קלאב פור יו כותבים: לאחר מכן כב' השופט אבי שליו פנה ושאל את עורכת הדין איפה ישנו לשון הרע נוסף בבלוג שכתבנו. עורכת הדין שוב חיפשה וחיפשה ואז נפל לרצפה הקלסר שלה וראינו שהיא מרימה מהרצפה דפים. לאחר התמהמהות קלה, הסקנו שההתנהלות של עורכת הדין אורית שחר היא מבולגנת וללא מסודרת.
תגובתי: לא היה ולא נברא, לא נפל שום קלסר לריצפה ולא התפזרו שום דפים. הדבר היחיד שאורית חיפשה זה ההוכחה שכל התגובות בבלוג שלהם נגדי שתולות מכיוון שלא צירפתם שום מספרי IP להגנה שלכם. עורך הדין שלומי וינברג אמר בבית שמהפט שעורכת דין אורית שחר מרחיבה חזית מכיוון שלא טענה לתגובות מזויפות בכתב התביעה. ואז חיפשה עורכת הדין אורית שחר כמה שניות בקלסר והוכיחה כי כן נתען בכתבי הטענות שלה שלוטו קלאב פור יו (קלאב 4 יו) זייפו תגובות נגדי בבלוג שלהם.
כב' השופט אבי שליו השיב כי הרבה חברות משתילות תגובות משלהן בבלוגים שלהם ולא לקח את זה ברצינות, אבל עובדה זה עובדה ולפחות הוכחנו שכל התגובות נגדי בבלוג החברה זה הם בעצמם השתילו ולא כביכול אנשים אזרחים שמדברים נגדי.

אודות יצחק שחר

יצחק שחר קבליסט, מחזיר אהבות, הוצאת כישופים ועין הרע ופוסק בענייני הלכה ומצוות אימייל: kabala@kabalail.com אתר: www.kabalail.com ווטסאפ: 0585703609 (אינני עונה לטלפונים בטלפון זה אלא רק להודעות) טלפון: 039693671 אם גם אתם רוצים בלוג משלכם, הקליקו למעלה בעמוד היכן שרשום "רוצים גם בלוג כזה?"
הפוסט הזה פורסם בקטגוריה לוטו קלאב פור יו club4u קלאב 4 יו.‏ קישור ישיר לפוסט.

כתיבת תגובה

האימייל שלך לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

*

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>