אהרון מימון הנו אביו של מנכ"ל לוטו קלאב 4 יו "גיל מימון"

style="display:inline-block;width:300px;height:600px" data-ad-client="ca-pub-1847957975280123" data-ad-slot="3168443891">

אנא חיתמו על העצומה להוציא את כל חברות הלוטו הפרטיות מהחוק (יפתח בחלון חדש ולא יפריע לגלישה בחלון זה)

מה לוטו קלאב פור יו (קלאב 4 יו) לא סיפרו לכם בבלוג שלהם על המשפט נגדנו ומאד פוחדים שתדעו.
חברת הלוטו קלאב 4 יו מנוהלת על ידי שני שותפים בשם גיל מימון ושניר חן שאביו של הראשון גיל מימון ישב שנים רבות בכלא על עבירות סמים, סחיטה ואיומים וגיל מימון מודה בזה.

 1. קודם כל הם בכלל לא רוצים שתדעו שזה בלוג שלהם, עובדה שהם נהגו לרשום "אחד שיודע הרבה" ולאחר שחשפתי בבלוג שלי ש "אחד שיודע הרבה" זה חברת "לוטו קלאב פור יו (קלאב 4 יו)" שתובעת אותנו, הם כבר לא רושמים כלום, כלומר אין שם תיאור, פשוט בלוג אנונימי לגמריי.
 2. מנכ"ל חברת לוטו קלאב פור יו (קלאב 4 יו) זה "גיל מימון" בנו הביולוגי של "אהרון מימון", מאד מביך אותו שתדעו שהוא תובע את אבא של עצמו ומכנה אותו "עבריין מורשע בעבירות סחיטה, איומים וסמים". לכן לאחר שפרסמתי את הדברים שלח לי עורך דינם "שלומי וינברג" פקס בו הוא מבקש שנסיר לאלתר את הפרסום על הקשר המשפחתי בין מנכ"ל לוטו קלאב פור יו (קלאב 4 יו) גיל מימון לאביו הביולוגי "אהרון מימון" אותו הוא (גיל מימון) מכנה "עבריין מורשע בסחיטה איומים וסמים".עורכת הדין "אורית שחר" שלחה לו תשובה לעורך הדין הותיק בעל שם ארצי בהוצאות דיבה שלומי וינברג והסבירה לו שאין כאן הפרה על סעד זמני שקיבלנו נגד פרסום הבלוג על לוטו קלאב פור יו (קלאב 4 יו), מכיוון שמדובר על תביעה שפתוחה לציבור (דלתיים פתוחות) ומכיוון שמידע זה מופיע בתיק התביעה, לא חלה כאן הפרה של סעד זמני.
 3. עורך דינם של חברת לוטו קלאב פור יו (קלאב 4 יו) "שלומי וינברג" שהנו בעל שם ארצי בהוצאות דיבה, ביקש אין ספור פעמים לחייב אותנו בהוצאות משפט אך כל בקשותיו נידחו ועד היום לא חויבנו אפילו שקל אחד.
 4. בקדם משפט 2 שהיה בבית משפט השלום בתל אביב בתאריך 28/3/16 נאלצו התובעים להגיע עם שני עורכי דין שביניהם היה שלומי וינברג, בכדי להתמודד עם כתבי הטענות של עו"ד הדין  "אורית שחר."
 5. בתחילת הדיון בקדם משפט 2 העיר כב' השופט אבי שליו לשני עורכי הדין של לוטו קלאב פור יו (קלאב 4 יו) כי לא קיבל את התצהיר של שניר חן (אחד משני המנכלים של לוטו קלאב פור יו (קלאב 4 יו)), עורכי הדין השיבו כי לא הגישו תצהיר של שניר חן אלא רק של גיל מימון כנראה שחשבו שתצהיר של אחד התובעים זה מספיק. (טעות זאת יכולה לפגוע בתביעה שלהם). למרות שהגישו רק תצהיר אחד אפילו בשבילו ביקש עורך דינם להגישו בתוספת זמן של שבועיים.
  לעומת זאת עורכת הדין אורית שחר (שהתובעים מתפארים בכך שהיא עורכת דין חדשה ביצוג הראשון שלה) ידעה טוב מאד שצריך להגיש תצהיר על כל מי שמעורבים בתביעה ולכן הגישה בזמן תצהירים גם בשבילי (יצחק שחר) וגם לנתבע אהרון מימון (שהנו אביו של גיל מימון מנכ"ל לוטו קלאב פור יו (קלאב 4 יו) שתובעים אותנו)
 6. עורך הדין של חברת לוטו קלאב פור יו (קלאב 4 יו) "שלומי וינברג" ביקש טובה מעורכת הדין אורית שחר שתאפשר לו להגיש כתב הגנה באיחור (לתביעה שאנו עשינו נגדם בגלל מה שפרסמו). אורית שחר השיבה לו בחיוב ואף כתב בבקשה לבית המשפט "אורית שחר הסכימה בטוב ליבה לאפשר לנו דחיה לכתב ההגנה.
 7. עורך הדין של התובעת "שלומי וינברג" ביקש שוב דחיה הפעם בהגשת תצהיר התובעים לבית המשפט, כב' השופט אבי שליו הסכים אך העיר כי על המבקשים (עו"ד שלומי וינברג) לבקש להבא את עמדת הצד שכנגד (כלומר לבקש שוב את הסכמתה של עורכת הדין אורית שחר להגיש באיחור לבית המשפט. הטענה היתה שיש עומס במשרד ולכן הוא (עו"ד שלומי וינברג, בעל ותק של מעל 10 שנים ונחשב למומחה בתחום הוצאות דיבה) מבקש להגיש טפסים באיחור, אך זה נשמע שהיה קשה לו להתמודד עם כתבי הטענות של עו"ד (שמכונה ע"י התובעים בבלוג שלהם בתור) חדשה והטריה ביצוג הראשון שלה אורית שחר ולכן נאלץ לבקש פעמיים להגיש מסמכים באיחור וגם הגיע למשפט עם עורך דין נוסף שיעזור לו.
 8. כב' השופט אבי שליו ציין המשפט כי יש עורכי דין חדשים שיותר טובים מותיקים.
 9. בבלוג שלהם הם מפרסמים 5 תגובות כביכול של גולשים תמימים שגם משמיצים אותי, אך אלו תגובות מזויפות שהם בעצמם השתילו. קלאב פור יו (קלאב 4 יו) לא צירפו לעולם לבית משפט שת מספרי ה IP של תגובות הגולשים.
  כל חמשת התגובות נגדנו פורסמו עד 3 ימים לאחר עליית הבלוג שלהם לאוויר עוד לפני שהופיע בגוגל, וגם נכתבו בזמן שמשרדי חברת קלאב פור יו (קלאב 4 יו) פתוחים (שעות הבוקר). כבר עברה מעל שנה ולא פורסמה אפילו תגובה אחת נוספת בעוד שהבלוג כבר מופיע בגוגל ונגיש לכל.
 10. בעבר ניסיתי לכתוב תגובה בבלוג של לוטו קלאב פור יו (קלאב 4 יו) בה הם כותבים עלינו השמצות אך הם מחקו את התגובה ולא אישרו את פירסומה, אני מצידי עשיתי הקלטת מסך בה רואים במפורש שהם לא מפרסמים את התגובה שלי והעליתי זאת ליוטיוב כפי שתראו כאן
  הערה: בסרטון עשיתי גם לכידת מסך של אתר ynet בכדי שתוכלו לראות באיזה תאריך ביצעתי את הלכידה. לצפיה בסרטוני היוטיוב שלי על חברות הלוטו

 

 

אודות יצחק שחר

יצחק שחר קבליסט, מחזיר אהבות, הוצאת כישופים ועין הרע ופוסק בענייני הלכה ומצוות אימייל: kabala@kabalail.com אתר: www.kabalail.com ווטסאפ: 0585703609 (אינני עונה לטלפונים בטלפון זה אלא רק להודעות) טלפון: 039693671 אם גם אתם רוצים בלוג משלכם, הקליקו למעלה בעמוד היכן שרשום "רוצים גם בלוג כזה?"
הפוסט הזה פורסם בקטגוריה לוטו קלאב פור יו club4u קלאב 4 יו, תחקירים.‏ קישור ישיר לפוסט.

2 תגובות על אהרון מימון הנו אביו של מנכ"ל לוטו קלאב 4 יו "גיל מימון"

 1. מאת אאאאאא‏:

  אני באופן אישי הצתרפתי לשירות של קלאב פור יו ואני נהנת מזכיות ומשירות נהדר אתם מכפישים שם טוב של חברה

  • מאת יצחק שחר‏:

   איך בדיוק את נהנית מזכיות, הרי נכון להיום החברה מעולם לא הביאה פרס ראשון או שני בלוטו, והפרס הכי גדול שהביאה אי פעם היה רק 16,000 ש"ח, תחלקי את זה ל 560 שותפים, כל אחד מקבל בערך 30 ש"ח. אז נכון ש 560 שותפים מגדיל סיכויי לזכות בפרס כלשהו אבל מקטין את הסיכוי להיות מרווח. ואם התכוונת שהרווחת בטופס האישי שמקבלים ששוה 3 ש"ח בדוכן, אז מה את צריכה את קלאב פור יו, את הרי יכולה לקנות בכל הגרלה ב 3 ש"ח בלבד טופס אישי ללא שותפים. אז מה בכלל נותן לי המסלול של ה 560 שותפים? תראי בבלוג שלי על מי שהם קוראים לו סטטיסטיקאי שלהם http://www.club4u.biz

כתיבת תגובה

האימייל שלך לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

*

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>