היזהרו מלוטוקארד, טוטוקארד, סמארט קלאב

לאחרונה מצאתי כתבה מעיתון גלובס מתאריך 9/12/2009 המדברת נגד כל החברות הללו שעושות מנויי לוטו וגם מוכיחה כי המחיר יקר יותר מאשר לקנות ישירות מדוכני מפעל הפיס. מפעל הפיס מצידו מנסה להילחם כמה שיכול בחברות אלו ומתנער מכל אחריות מהן. חברות אלו אינן עובדות בשיטוף עם מפעל הפיס.

ועכשיו לכתבה שלי:
יום בהיר אחד מצלצל הטלפון בביתכם, בצידו השני של הקו מדבר\ת איתכם נציגה שמציגה עצמה מחברת סמארט קלאב Smart Club ואומרת שאתם נבחרתם לקנות טפסי לוטו מוזלים ביותר שאותם ממלאים סטטיסטיקאים ומתמטיקאים מומחים שלהם שיודעים לחזות את המספרים הזוכים. עוד היא אומרת שאתם מקבלים בכל חודש 943 קוביות לוטו בשווי 2,800 ש"ח אך אתם משלמים רק 180 ש"ח (עיגלתי את האגורות למעלה) וכמו כן מציעה עוד השתתפויות בהגרלות שונות שלהם. אתם שואלים אותה מה הקטש והיא משיבה שאין קטש אלא הם עושים זאת למטרת פירסום לשנה אחת חד פעמי בשבילכם. לי זה קרה וכששאלתי את הנציגה אם הטפסים נשלחים אליי לבית, השיבה כי הם נשלחים מאצלם במשרד ואני רואה את המספרים במחשב כיוון שיש לי גישה עם סיסמא. כאן התחיל לעלות החשד שלי ודרשתי לקבל חוזה בכתב לפני שאני קונה את המנוי שלהם, הנציגה פיקססה לי חוזה ותכנית. למען האמת עם החוזה עצמו לא ראיתי בעיה חריגה (חוץ מסעיף 9ג), נראה לי הכל טוב ויפה אבל עם תכנית המבצע היתה בעיה מאד גדולה. רק קוביה אחת בהגרלה (2 הגרלות בשבוע, 9 הגרלות בחודש) אני מקבל עם מספרים אישיים שבחרתי מראש שאם קוביה זאת זוכה אני מקבל את כל הפרס לבד. בנוסף 8 קוביות נוספות בכל הגרלה אך כל הפרס בקוביות אלו מתחלק עם עוד 16 חברים באותה קבוצה, כלומר אני מקבל רק 1 חלקי 16 מכל פרס שזוכה. 100 קוביות נוספות בהגרלה (2 הגרלות בשבוע, 9 בחודש) מתחלקות עם עוד 500 חברים בקבוצה כך שאני מקבל 1 חלקי 500 מכל פרס שזכו 100 טפסים אלו. יוצא מכך שרוב הטפסים 100 במספר בכל הגרלה מחולקים עם עוד 500 חברים לקבוצה. חישוב פשוט מראה שאם ארכז 500 מכרים, חברים, קרובי משפחה לקניית טפסי לוטו משותפים, אגיע לסכום נמוך בהרבה מ 180 ש"ח בחודש, בחישוב שתראו בהמשך זה יוצא פחות מ 60 ש"ח בחודש, כלומר שליש מחיר, ולא 2,800 ש"ח כפי שניסתה להגיד לי נציגת המכירות (את שיחתי איתה תשמעו בהמשך בהקלטות שצירפתי לפוסט זה).

בואו נחשב מה שווי הטפסים שאני מקבל מלוטוקארד בעבור 180 ש"ח מבדיקה שערכתי באתר מפעל הפיס, מחיר קובית לוטו 2.90 ש"ח 900 קוביות לחודש שמחולקות ל 500 חברים בקבוצה בעלות 2.90 ש"ח לכל קוביה 900X2.90/500 = 5.22 כלומר העלות האמיתית דרך קניה ישירה ממפעל הפיס 5.22 ש"ח לכל אחד מ 500 המשתתפים. אבל בואו נמשיך ונראה את עלות כל 4 השיטות 72 קוביות שמתחלקות ל 16 חברים בקבוצה. ושוב למתמטיקה פשוטה אני מכפיל את מספר הקוביות בעלות 2.90 ש"ח לכל קוביה ומחלק ב 16 חברים. 13.05 ש"ח העלות האמיתית לכל חבר בשיטה זו 9 קוביות אישיות שלא מתחלקות עם אף אחד, כאן אני מכפיל אותם בעלות של 2.90 ש"ח שיוצא 26.10 ש"ח ואחרון חביב זה צ'אנס שיטתי שמתחלק עם 5 חברים. שולחים 13 קוביות בחודש בעלות 5 ש"ח לכל קוביה סה"כ שווי 65 שקלים שאותם אנחנו מחלקים ב 5 חברים שזה שווי 13 ש"ח לכל חבר. אז כמה מוציאה עלינו חברת סמארט קלאב על ההגרלות? 5.22 + 13.05 + 26.10 + 13 = 57.37 ש"ח. כלומר בממוצע חברת Smart Club שבמקרה שלנו לוטוקארד מוציאה עלינו פחות מ 60 ש"ח לחודש שזה שליש ממה שאנחנו משלמים להם 180 ש"ח. כלומר אנחנו משלמים ללוטוקארד פי 3 ממה שהיה עולה לנו לקנות שווה ערך של הכרטיסים בכל דוכן מפעל הפיס. ולא כפי שמציינת חברת סמארט קלאב שאנחנו משלמים 180 ש"ח במקום בערך 2,800 ש"ח.

כששאלתי את אשת המכירות מדוע זה יוצא יותר יקר, פתאום שינתה גירסה ואמרה שזה בזכות הסטטיסטיקאים שעובדים בחברה ומחשבים אלו מספרים יזכו. אתם בוודאי יודעים שזה שטויות במיץ עגבניות, הרי לא ניתן לעשות סטטיסטיקה על מספרי לוטו, הרי זה באופן אקראי כל פעם. ואם יש להם סטטיסטיקאים ומתמטיקאים שיודעים לחשב המספרים, מדוע הם לא זוכים בפרס ראשון כל שבוע. והכי חשוב, אם יש סטטיסטיקאים שיודעים לחשב המספרים שזוכים בלוטו, מדוע הם בכלל עובדים בחברה כמו לוטוקארד ולא פשוט ממלאים לוטו לבד כל פעם בלי לעבוד בשביל אף אחד? חברת Smart Club חששה שאנו נחשב אם הטפסים שלהם משתלמים ולכן עשו סלט שלם במספר השותפים בכל הגרלה בכדי להקשות עלינו כמה שיותר לעשות החישוב. ולכן אני הקדשתי כמה שעות של חישובים ושיחות טלפון בכדי לתת לכם את אותם חישובים. כמובן אני מצרף לכם בזאת את הקלטות שיחות הטלפון שלי איתם וצילום המסמך שהם שלחו לי עם פרטי ההגרלה שהם מעדיפים לומר לכם בטלפון ולא שתראו מול העיניים. חברת סמארט קלאב מנהלת הגרלות של פרסים למנויים שלה, כך שבעבור 180 השקלים שאתם משלמים כל חודש אתם משתתפים גם בהגרלות שלהם נושאות פרסים, אך לפי האתר שלהם לא הצלחתי להבין בכמה הגרלות משתתפים ומה שווי הפרסים

ועכשיו לחישוב הטוטוקארד, טוב כפי שאמרתי, לא הצלחתי לחשב מה המחיר הריאלי של הטוטוקארד כיוון שהם לא מציינים מה כולל כל טופס שיטתי אבל החישוב החלקי שלי מראה כמה טורים אתם מקבלים

2 טורי טוטו רגילים ללא שותפים (כל הזכיות שלכם)
20 טורי טוטו שיטתיים אך הזכיות מתחלקים עם עוד 25 איש, כך בממוצע אתם מקבלים 0.8 טפסים שיטתיים.
120 טורים שיטתיים אך הזכיות מתחלקות עם עוד 360 איש, ממוצע 0.33 טורים, כלומר שליש טור אישי
30 טפסי ווינר שיטתי עם 4 משחקים בכל טופס, ממוצע יש לכם חצי טופס עם 2 משחקים

הממוצע שאתם מקבלים עבור 200 ש"ח בחודש הוא 2 טורים רגילים, קצת מעל טור אחד שיטתי ושני משחקי ווינר. כפי שתוכלו לראות בטופס בתחתית עמוד זה.

הערה: כאשר אתם מקליקים על כל אחת מההקלטות הבאות, יש לחכות עד חצי דקה עד שתתחילו לשמוע, על כן המתינו בסובלנות ואל תמהרו לסגור את החלון החדש שיפתח.
הקלטה 1 השיחה שלי עם לוטוקארד להצטרפות
הקלטה 2, אני חושף שיש שותפים לזכיה
הקלטה 3 chance שיחה שלי עם לוטוקארד לברר כמה שווה הגרלת צ'אנס שהם מצרפים אליה.

הקלטה 4 הקלטה עם נציגה של טוטוקארד – מצהירה כי אני משלם 200 ש"ח במקום מעל 3,000 ש"ח ולא מציינת ש 3,000 ש"ח הם העלות שחברת סמארט קלאב מוציאה על כל מאות השותפים ביחד ולא רק עליכם. רק לקראת סוף השיחה כשלחצתי עליה, הודתה שקניה בדוכן טוטו רגיל יכול להיות לי יותר זול מאשר לקנות מהם אך אני מקבל מהם את השירות של מילוי הטפסים וה "מומחים והסטטיסטיקאים" שמתמחים במילוי. כרגיל ביקשתי ממנה לשלוח לי טופס מסלולים של טוטוקארד שצילומו נמצא בתחתית מאמר זה, לא רשום בו כמה כפולים ומשולשים הם ממלאים בטוטו שיטתי ולכן לא יכולתי לחשב כמה עולה לקנות הטפסים בדוכן טוטו רגיל. אהה כן וכמעט שכחתי הכי חשוב, אשת המכירות בסוף השיחה הזהירה אותי שאם לא אקנה עכשיו רק ב 200 ש"ח לחודש, אצטרך לשלם מחיר מלא אחר כך שהוא הרבה יותר גבוה מ 200 ש"ח שבעבורו אני מקבל הרבה פחות טפסים ממה שהם שולחים במבצע.

הסכם ההצטרפות ל טוטוקארד – שימו לב לסעיף 9ג ואני מצטט אותו מהחוזה

"על אף האמור בס“ק ב‘ לעיל , מובהר בזאת, כי במקרה שטופס טוטו מולא ונשלח אל המשתתף על ידי החברה, אך לא הוגש למועצה להסדר ההימורים    בספורט, וטופס זה ובו הניחוש המסוים היה אמור לזכות בפרס כלשהו, תהיה מוגבלת אחריותה של החברה לסכום הפרס לו היה זכאי המשתתף אילו הוגש    הטופס למועצה, ובכל מקרה לא יותר מפי 100 מדמי המנוי החודשיים אותם שילם המשתתף לחברה בפועל באותו חודש."

הבנתם? סעיף 9ג' אומר שאם חברת סמארט קלאב שכחה לשלוח בעבורכם את טופס הטוטו אך אותם מספרים אותם היתה אמורה לשלוח זכו בפרס הגדול נניח 2 מיליון ש"ח. חברת סמארט קלאב לא תפצה אתכם ב 2 מיליון ש"ח גם אם זאת אשמתה שהתרשלה, אלא היא תפצה אתכם במקסימום פי 100 ממה שאתם משלמים כל חודש שזה אומר פיצוי של 20 אלף ש"ח במקום 2 מיליון ש"ח פרס שזה פחות מעשירית ממה שאתם משלמים להם בשנה. (2,400 ש"ח תשלום שנתי לסמארט קלאב). לקראת סוף חודש דצמבר 2011 פניתי למכון התקנים בתלונה נגד חברת סמארט קלאב, הנ"ל השיבו כי הנושא נמצא בבדיקה לאחר תלונתי. הנ"ל כעבור שבועיים נתנו לי תשובה לא כל כך ברורה והם יבדקו באופן ישיר עם חברת סמארט קלאב את תלונותיי אך אני לא אקבל מידע בנושא זה.

חברת סמארט קלאב מתפארת שיש לה אישור המועצה להסדר ההימורים בספורט, אך אישור זה הנו אישור שחברת סמארט קלאב (טוטוקארד 5) מנהלת תחנה לשליחת טפסי טוטו ו וינר. דהיינו האישור שיש לחברת סמארט קלאב הנו אישור שיש לכל דוכן טוטו חוקי, אין שם זכר באישור זה לכך שחברת סמארט קלאב יש לה שיטות מיוחדות וסטטיסטיקאים וכו'.

אם ברצונכם להתלונן למכון התקנים נגד חברת סמארט קלאב על כך שהוליכו אתכם שולל, כתבו למכון התקנים אל נציב תלונות הציבור לציין בקצרה את תלונתכם נגד חברת סמארט קלאב, כיצד רימו אתכם ולבקש ממכון התקנים להחרים לאלתר מחברת סמארט קלאב את האישורים הבאים "iso 9001: 2008 מספר היתר 54548 עבור טוטוקארד 5 והיתר 60250 עבור לוטוקארד" האישורים שיש לחברת סמארט קלאב ממכון התקנים

כיצד להתנתק מסמארט קלאב לוטוקארד טוטוקארד? (סעיף זו הוסף לבלוג ב 01/02/2012) אנשים רבים מתלוננים בטוקבקים לפוסט זה כי אינם מצליחים להתנתק מחברת סמארט קלאב. ולכן אם ברצונכם להתנתק, התקשרו וכתבו לחברת סמארט קלאב וציינו שאתם מעוניינים להתנתק לפי סעיף 11א סיום ההסכם – בהסכם ההצטרפות ללוטוקארד\טוטוקארד ישנו את סעיף 11א שאומר כך: (הסעיף זהה גם בהסכם טוטוקארד וגם בלוטוקארד)

סיום ההסכם11 .א. המשתתף יוכל להקפיא או לבטל את המנוי בכל עת בתנאי שהודיע על כך לחברה במישרין מראש ובכתב (להלן: “הודעת ביטול”). הודיע המשתתף על ביטול המנוי כאמור, יבוטל המנוי החל מתחילת החודש הגרגוריאני שלאחר קבלת הודעת הביטול ו/או תוך 7 ימים ממועד קבלת הודעת הביטול, לפי המאוחר יותרוהמשתתף לא ישא בתשלום כלשהו בגין תקופת המנוי שלא מומשה; ואולם אם הביטול כאמור הוא בשל העלאת דמי הטיפול/ תשלום כאמור בסעיף 6ב’ – לפיהקצר יותר. הקפיא המשתתף את המנוי, יהא המשתתף רשאי לחדשו בכל עת.

הסבר סעיף 11א. – אם אתם רוצים להתנתק מחברת סמארט קלאב, ההתנתקות תבוצע רק לאחר שבוע או תחילת החודש הבא (המאוחר בניהם)
לדוגמא: נניח שב 1/1/2012 ביקשתם להתנתק, רק ב 1/2/2012 ההתנתקות תיכנס לתוקף (30 יום אחרי)
נניח שב 31/1/2012 ביקשתם להתנתק, רק ב 7 לפברואר ההתנתקות תיכנס לתוקף. (7 ימים אחרי) בשביל להתנתק אתם צריכים להודיע להם בכתב (לא ניתן בטלפון) רצוי לשלוח להם פקס עם בקשת ההתנתקות וכמובן להקפיד שמכשיר הפקס יתן לכם עותק של הפקס שנשלח אליהם ו\או לשלוח להם דואר רשום עם אישור מסירה ו SMS (אין צורך בדואר אקספרס). גם אם נציג\ת שירות לקוחות הודיע לכם שאתם מנותקים, התקשרו שוב כעבור יום יומיים ותשאלו מה מצב המנוי שלכם בחברה, זאת בכדי להבטיח שבאמת ניתקו אתכם ואותה נציג\ת שירות לקוחות לא רימתה אתכם והשאירה אתכם רשומים שם וסתם אמרה שהתנתקותכם התקבלה במערכת. בידקו גם באמצעות שם משתמש סיסמא שיש לכם שבאמת החשבון שלכם חסום ולא פעיל יותר

לסיכום: אם אתם רוצים לקנות טוטו, לוטו וכדומה, קנו רק מדוכנים רגילים ומורשים של מפעל הפיס ו\או הטוטו. כך תשלמו מעט ובאמת רק מה שצריך. ב 180 ש"ח לחודש ניתן לקנות הרבה טפסי טוטו ו\או לוטו. אל תתפתו לעסקאות טלפוניות ואל תסכימו לשום עסקה בלי לראות חוזה על הנייר. ואם אומרים לכם שאין לכם מה לדאוג כיוון שהשיחות מוקלטות, זה לא מספיק כיוון שאתם צריכים את ההקלטות אצלכם ולא אצל החברה.

מסלולי המנוי של לוקטוקארד

מסלולי המנוי של טוטוקארד

 

נמאס לכם מסמארט קלאב (פליי סמארט, לשחק חכם) או כל חברת לוטובלוף אחרת, מאיימים עליכם בתביעות, הוצאות לפועל, עורכי דין ועוד? יש לי שירות שבעבור 250 ש"ח אנתק אתכם מהם תוך חודש, מקסימום תחוייבו מהם על חודש אחד נוסף, אך לא חצי שנה, צרו קשר עכשיו
מייל kabala@kabalail.com
טלפון 088560038
ווטסאפ 0585703609 (שימו לב – בווטסאפ אינני עונה לטלפונים אלא רק להודעות)

אודות יצחק שחר

יצחק שחר קבליסט, מחזיר אהבות, הוצאת כישופים ועין הרע ופוסק בענייני הלכה ומצוות אימייל: kabala@kabalail.com אתר: www.kabalail.com ווטסאפ: 0585703609 (אינני עונה לטלפונים בטלפון זה אלא רק להודעות) טלפון: 088560038 אם גם אתם רוצים בלוג משלכם, הקליקו למעלה בעמוד היכן שרשום "רוצים גם בלוג כזה?"
הפוסט הזה פורסם בקטגוריה תחקירים.‏ קישור ישיר לפוסט.

263 תגובות על היזהרו מלוטוקארד, טוטוקארד, סמארט קלאב

 1. מאת חוד‏:

  ישר כוח.
  גם אני כתבתי פוסט על חויה דומה לאחרונה :
  http://israblog.nana10.co.il/blogread.asp?blog=83519&blogcode=12775553
  כל טוב ושנה טובה.

  • מאת נסים חלף‏:

   הצלת אותי תודה לך על המאמץ והככתבה הנפלאה תודהההההההההההההההה

   • מאת יצחק שחר‏:

    שמח שעזרתי נסים, אך תכתוב בבקשה איך בדיוק הכתבה שלי עזרה לך, מה קרה, מה הציעו לך מסמארט קלאב ומה גילית בכתבה שהצליל אותך, בבקשה ספר לנו בפרטים יותר מלאים.

  • מאת אייל‏:

   גם אני מסכים עם כולכם גם אני "לקוח פירסומי "שנגנב כל חודש החברה הזאת באמת רמאית האמת שנכנסתי לפה בטעות אבל אני בעד פרסום של סמארט קלאב בכולבוטק ורפי גינת התותחח יראה להם מזה לגנוב אנשיםם ואותי כבר גנבו שנה וחצי וכל פעם הציעו לי דברים שיקרים ולא יכול להיות ששלחו עבורי יותר מ30000 קוביות ולא זכיתי בכלום עד עכשיו (100 שקל ) משהו פה מסריח ואני בטוח שרפי גינת ישמח לתת להם בראש
   *אשמח אם נארגן קבוצה ונפנה לתקשורת בכדי להזהיר את כל הקורבנות התמימים

  • מאת Guy‏:

   איזה באסה בדיוק היום הצטרפתי אליהם יש לי דרך לבטל לפני ההגרלות?

   • מאת יצחק שחר‏:

    כן, מותר לך לבטל תוך שבועיים בתנאי שלא מדובר בשירות שכבר קיבלת, בקשר לטופס הרגיל ללא שותפים שעלותו 2.90 ש"ח הם יכולים לטעון שהם כבר רכשו עבורך ולכן לא ניתן לבטל אותו. אך בקשר לטפסים שאתה קונה עם שותפים שעלותם בערך 180 ש"ח בחודש, אתה בוודאי יכול לבטל כיוון שהם לא קנו שוב עבורך. תציע להם לחייב אותך אולי 10 – 20 ש"ח בשביל הטירחה ושיבטלו את כל השאר, אם הם לא מוכנים, תפנה לחברת האשראי שלך ותגיד להם שהתחרטת תוך יום ואתה רוצה לבטל העסקה וגם תפנה למכון התקנים ותבקש שיבטלו להם את תו התקן iso 9001 כיוון שהשירות שלהם לקוי, יש לך הוראות בכתבה שלי איך להתלונן. אשמח גם את תכתוב לנו בדיוק מה קרה, איך הצטרפת, מה אמרו לך בטלפון כדי שתצטרף ומה אמרו לך שרצית לבטל, אתה מוזמן להגיד להם שאתה רוצה לבטל בגלל הבגלוג הזה.

   • מאת Michal‏:

    אני גם צריכה לבטל היום הצטרפתי למרות שהרגשתי שזה לא בסדר..

    איך הלך לך?

  • מאת משה‏:

   אני צריך לדעת דחוף אם זה גם לפליי סמארט או רק לסמארט קלאב

   • מאת יצחק שחר‏:

    פליי סמארט וסמארט קלאב זה אותה חברה, אחרי שהתחלתי עם הבלוג שלי והם איבדו הרבה מאד לקוחות וחדשים לא הצטרפו, הם החליפו השם ל "פליי סמארט" כדי שקורבנות תמימים לא יעלו בגוגל על הבלוג שלי

 2. מאת אילנה‏:

  תודה רבה על המייל המפורט.לי לא היה סבלנות לעשות את כל החישובים,אך הבנתי גם בלעדיהם שכל סמרטקלאב הזה הוא בלוף!

 3. מאת גילי‏:

  תודה על כל החישובים והפרטים, בהחלט חסך לי הרבה כאב ראש.
  מלכתחילה, כבר בשיחת טלפון נשמע היה שזו עבודה בעיניים….
  בכל זאת, זכיתי ב-50 טורי טוטו בחינם, הסכמתי לקבלם והתוצאות ממש מגוחכות
  לדעתי, לבד, ללא כל ידע בכדורגל הייתי מצליחה לנחש יותר ניחושים!
  והכי מגוחך, ב-50 טורים, במשחק של מכבי חיפה:הפועל חיפה מילאו 1,
  כלומר זכיה של מכבי חיפה, בכל 50 הטורים, נחשו מי נצח בדרבי…הפועל חיפה.
  בקיצור, אפילו תוכנת הסטטיסטיקה שלהם לא מוצלחת
  וכמובן שיש לי ספק גדול לגבי ה"מומחים" שאחראים על מילוי הטורים! היזהרו……

 4. מאת משה‏:

  חח אשכרה אותה שיחה שהייתה לי עם הנציגה הזאת… פשוט צריך ללכת עם זה לכלבוטק

 5. מאת קובי‏:

  אני נפלתי והישתתפתי בזה כשמונה חודשים וכשרציתי לעזוב שיכנעו אותי שאם אתחייב לחצי שנה יתנו לי עוד קוביות ופעם אחת ממש הבטיחו לי בטלפון שאזכה רק שאין לי הקלטה ובסך הכל שילמתי בערך כאלף וחמש מאות והירווחתי כמאה שישים שקלים כך שאלף שלוש מאות ממש נזרקו לפח תודה רבה ותמשיכו לפרסם הלאה שאנשים יזהרו

  • מאת אמיר‏:

   אחי, צר לי לומר לך, עובד בחברה אני לא ותתפלא לשמוע שלא הייתי עובד בחברה הזו כי זה ממש לא מדבר אליי, יחד עם זאת, אולי כדאי שתעשה אצלך בדק בית, לא נראה לי שמישהו הכריח אותך להצטרף כלקוח ובטח לא הבטיח לך שתזכה, לפי מה שהם מפרסמים באתר, יש להם ים זכיות, אולי כדאי שקצת תקרא על הכתבות הטובות שמפרסמים עליהם ותחשוב קצת אחרת, נסה קצת לצאת מתחושת הקורבן כי ברוך השם ברגע אחד הכל יכול להשתנות.

   • מאת יצחק שחר‏:

    נבדק ואושר – עדי חמו, אלונה, שרון, אמיר ודנה הם אותו אחד – יש לי את כל ההוכחות אך לא אוכל לחשוף אותן כאן בכדי לא לתת להם כלים כיצד אני מגלה את ההתחזות שלהם. מתחת לכל אחד מהם טקסט זה יופיע לפחות בטוקבק אחד שלהם בכדי שתדעו שמדובר במתחזים ולא בלקוחות תמימים שמרוצים מחברת סמארט קלאב…

 6. מאת אמיר‏:

  האמת, החישובים באמת נראים קצת מוזר , יחד עם זאת אני דווקא לקוח מרוצה שלהם, ואפילו זכיתי לפני כמה חודשים בלא מעט כסף…
  צריך לזכור שאנחנו משלמים גם על שירות , לפני שהצטרפתי לא היה לי כח לגשת לדוכן כל גרלה והיום אני לא צריך לעשות כלום.
  אני אישית מאמין בחברה הזו ( טוב, אולי כי זכיתי…. )

  • מאת sus‏:

   כנראה אתה מנהל בחברת השקר הזו ולכן מרוצה מהם :-) )

   • מאת יצחק שחר‏:

    לסוס: אני מאמין שאמיר עשה רווחים בסמארט קלאב, הרי אנשים זוכים כל שבוע בלוטו וטוטו אך דרך סמארט קלאב משלמים פי 3. מבחינה סטטיסטית בטוח שאנשים עשו רווחים גם בסמארט קלאב אבל יכולים לעשות אותם רווחים בשליש מחיר אם ילכו לדוכנים רגילים של מפעל הפיס וטוטו. אמיר לא נראה לי מושתל של סמארטקלאב הוא הרי הודה שהחישובים שלי נראים לו מוזרים וגם מצהיר שאולי הוא מרוצה כי הוא זכה.

    לאמיר: כמה זמן יש לך המנוי בסמארט קלאב? הרי גם אם הקבוצה שלך זוכה בנניח 5 מיליון שקל ואתה עם עוד 500 שותפים אז כל אחד ממכם מקבל 10,000 ש"ח. אבל עליך לזכור ש 10,000 ש"ח זה סכום שאתה מוציא בפחות מ 5 שנים בסמארט קלאב. בלוטוקארד אתה מקבל בסך הכל קוביה אחת שבה אתה יכול לזכור בפרס הגדול לבד שעלותה בכל דוכן היא 2.90 ש"ח.
    גם אני יכול לתת מחר שירותים כמו של סמארטקלאב ולהגיד ללקוחותיי שיש לי כוחות מיסטיים קבליים וכך אני מגדיל את סיכויי הזכיה בטוטו ולוטו של לקוחותי בכוח הקבלה המעשית ולמכור להם טפסי טוטו, לוטו בפי 3 כסף וכך מי שזוכה זוכה ומי שלא אז אולי פעם הבאה.

   • מאת דן.ש‏:

    היי , אני חייב לומר שאני מסכים עם כל מילה של אמיר אני הייתי חייל שצירפו אותו לחברה וזכיתי ב 2200 ש"ח בטוטו בשבילי זה היה מלא כסף ואני חייב להודות שאני הייתי ממלא בהרבה יותר כסף מ 200 ש"ח בחודש והם שולחים בשבילי המון טפסים ואני לא חזיר וגם 2200 ש"ח זה כסף גם אם הם מרווחים עליי אני יודע שאחרי כל הזמן שאני מילאתי ואני מילאתי המון טפסים ובזבזתי מלא כסף לא הבאתי תוצאה כזו ואני בטוח שהם עוד יביאו לי את הזכייה הגדולה, יש להם שירות טוב הם עונים כל הזמן לטלפון האתר שלהם פעיל כל הזמן בחיים לא נתקלתי בטעות , לא יודע אחי אני מרוצה יש שם יותר סיכויים להרוויח מאשר שאני שולח לבד מאחל לי בהצלחה וגם לך :)

   • מאת יצחק שחר‏:

    אם אתה מסכים עם כל מילה של אמיר אז אתה בעצם גם מודה שהחישובים נראים לך קצר מוזר וגם שהוא מאמין בחברה אולי בגלל שהוא זכה. אני גם אישית מסכים עם כל מילה של אמיר ונתתי בעבר תגובה מפורטת מתחת לתגובה שלו שאותה תוכל לקרוא. אנשים גם זכו במיליוני שקלים בלי חברת סמארט קלאב.
    אתה אומר שיש להם שירות טוב ועונים כל הזמן לטלפון? מעניין, אז אולי תרשום לנו בבקשה את מספר הטלפון שלהם שירות לקוחות שלהם אם מישהו רוצה להתנתק, פשוט לא מצאתי טלפון כזה ואנשים כל הזמן כותבים לי למייל ומבקשים ממני אם יש איזה טלפון שלהם דרכו ניתן להתנתק. בתגובות למטה, שלומי מסכן נאלץ לנתק את כרטיס האשראי שלו כדי להיפטר מסמארט קלאב אז אם אתה דן.ש לא מבעלי חברת סמארט קלאב, אני בטוח שתוכל להדריך אותנו כיצד להתנתק מהם, הרי מה איכפת לך אם קוראי הבלוג יתנתקו אם זאת לא החברה שלך ואתה לא מושתל סמארט קלאב? כל המיואשים שלא מצליחים להתנתק מחכים לעזרתך.

 7. מאת דנה‏:

  אני ממש לא מבינה על מה הטררם הגדול, גם אני לא זכיתי עדיין אבל לרגע אחד אף אחד לא הבטיח לי שאני אזכה.. אני לא נכנסתי בידיעה שאני 100% זוכה.. נראה לי מגוחך להתלונן על זה שהזכייה מתחלקת עם עוד אנשים, אין לי שום בעיה לזכות עם עוד אנשים, אף אחד לא הסתיר את זה ממני.
  צריך לזכור שאתה משלם גם על שירות, שום דבר לא בחינם, מה לעשות….

  • מאת יצחק שחר‏:

   לדנה: גם לי אף אחד לא הבטיח 100% הצלחה, אין לי בעיה עם זה, הבעיה היא שהם אמרו לי בהקלטות שאני משלם בלוטוקארד 180 ש"ח בחודש במקום 2,700 ש"ח שבפועל זה 180 ש"ח במקום פחות מ 60 ש"ח. כלומר הם לא אמרו לי שאני משלם פי 3. אם הם רוצים לגבות פי 3 על הטפסים זה בסדר אבל שיגידו את האמת שזה פי 3 ולא כאילו זאת הנחה מאד גדולה שהם מפסידים עליי. תקראי את כל הכתבה שלי מילה במילה ותקשיבי להקלטות עד הסוף ותראי לבד. גם בהקלטה עם טוטוקארד, הנציגה אמרה לי שאני משלם 200 ש"ח בחודש במקום 3,400 ש"ח בחודש. ותראי איזה סלט עשו כאן בסמארט קלאב עם כל הטפסים, סוגים שונים, כמות משתתפים משתנה וכמות טפסים משתנה רק בכדי להקשות עלינו לעשות החישוב לבד ולראות שאנחנו משלמים פי 3.

  • מאת יצחק שחר‏:

   נבדק ואושר!! – עדי חמו, אלונה, שרון, אמיר ודנה הם אותו אחד – יש לי את כל ההוכחות אך לא אוכל לחשוף אותן כאן בכדי לא לתת להם כלים כיצד אני מגלה את ההתחזות שלהם. מתחת לכל אחד מהם טקסט זה יופיע לפחות בטוקבק אחד שלהם בכדי שתדעו שמדובר במתחזים ולא בלקוחות תמימים שמרוצים מחברת סמארט קלאב.

  • מאת מוטי‏:

   תבינו משהו – זה שאין זכייה זה דבר אחד.
   אבל הדרך שבה אילצו אותי להירשם היא דרך תחמנית ולא נכונה
   ניסו להכניס לי את החבילה בדרך מרמה ורק כאשר הסברתי למוקדנית בבהירות ( 5 פעמים!!) שאני לא נותן אשראי ולא תאריכי לידה, אז ורז אז היא החליטה לומר לי: "טוב בגלל שהשיחות מוקלטות אני רוצה להבהיר לך שהשיחות מוקלטות ושאין לך טענה כלפיי או כלפי משהי מהסוכנות שלי" (דיברתי עם אחראית כנראה) ורק אז היא ירדה לי מהקו אחרי שעה של שיחה.
   תגידו לי, זו ישראל? זו התנהגות? כן. עם זה אנחנו צריכים לחיות, אז תמיד תחשדו בהצעות טלפוניות ובמיוחד בכאלו שאומרים לכם "אם תתקשר יותר מאוחר אחרי השיחה המחיר יהיה כפול ואתמול חזר אלינו מישהו שלא החליט בזמן ועשה מנוי לכל החיים"
   אין פה משהו שקצת מוזר לכם במשיכות הללו? תנו לנורות האדומות להידלק והיזהרו מהזכוכיות שמתנפצות מהן כי זו לא רק בועה חברתית, זה באמת כואב…

 8. מאת קארין לוי‏:

  הייייי שלום אני קארין ואני אוהבת צדק אני עבדתי בסמארט קלאב עד לפני שנה אני רוצה לומר לך ממקום הכי טהור זאת חברה שדואגת שכל הפרטים יהיו מדוייקים וגם האזנתי לשיחות שהקלטת וכל הפרטים נאמרו . אין לי שום אינטרס אני לא בקשר עם החברה היום. אבל אי אפשר לקחת ממנה ולהשמיץ בצורה כזאת תחשוב היגיון כמות טפסים גדולה מעלה סיכויים לזכות. אתה יכול ללכת לבקר שם יקבלו אותך בזרועות פתוחות . בכל אופן ידידי אני קראתי שאתה כותב עוד דברים שמציקים לך אני בחורה מסורתית ומה שכתבת ממש פגע בי באופן אישי כי אני זאת שהייתי מודיעה על זכיות כנראה שמה שרואים מכאן לא רואים משם וחבל….. שיהיה לך יום טוב ובהצלחה

  • מאת יצחק שחר‏:

   לקארין: בהקלטות ניתן לשמוע שנציגות המכירות משקרות באומרן כי כרטיסי ההגרלה עולים לי 180 ש"ח בחודש במקום 2,700 ש"ח בחודש (לוטוקארד) שבפועל השווי של הכרטיסים שאני מקבל לא מגיע ל 60 ש"ח, כלומר אני משלם פי 3. ברור שככל שקונים יותר כרטיסים אז סיכויי הזכיה עולים, אך אם אוציא לבד 180 ש"ח כל חודש לקנות כרטיסים, אוכל לשלש את סיכויי הזכיה שלי. אם נציגות המכירות היו אומרות לי את האמת שאני משלם פי 3 אבל מקבל את החוויה של קניה קבוצתית ושהם שולחים עבורי את הטפסים כל שבוע, אין לי שום בעיה, לא הייתי מקים את הבלוג הזה. מהיכן לך שהם יקבלו אותי בזרועות פתוחות בחברה? אני יכול לבקר שם גם עם מצלמה?

   • מאת אבי‏:

    גם אני קיבלתי טלפון מאותה נציגה נלהבת של סמארט קלאב, נתנה לי תחושה של כאילו הזכיה מונחת בידי ,נתתי לה להתברבר כאוות נפשה לבסוף השיחה, כשניתבקשתי למסור מספר כרטיס אשראי אמרתי לה שאין בידי כרטיס וכו" שומר נפשו וממונו ירחק "והחכם עיניו בראשו".

    יום טוב ומבורך.

 9. מאת עמית‏:

  לצערי הייתי נרשמתי לסמארט קלאב והייתי איתם 7 חודשים
  כל הזמן הם אמרו לי "אתה לקוח פירסומי שווה לך להשאר, אתה בשיא חילקנו 147 מליון… תשאר רק עוד חודש, רק עוד אחד"
  לאחר שקראתי את הבלוג והבנתי יותר בפני מה אני עומד, הצלחתי לעמוד מולם ולהתנתק.
  7 חודשים והרווח שלי מהם הוא 40 שקל, טוב שהם לא ביקשו שאני אשאר בשביל זה ואפרסם אותם.
  מישהו במקרה לא קיבל לקוח פירסומי?, מעניין אותי לדעת.

 10. מאת מנחם‏:

  הדבר שהכי מכעיס אותי זה שישראכרט מפרסמת את החברת שקר הזו.
  על זה צריך לעשות רעש ולהפעיל לחץ

 11. מאת דנה‏:

  אני הגעתי לשם לראיון עבודה, עברתי את ההכשרה וה"קורס" ואולי הם פועלים כראוי מבחינת זכיות במידה ויש אבל זה באמת בלוף אחד כי באמת הלקוח משלם כפול 3. הלקוח משתתף למעשה רק בקובייה אחת לבדו את השאר הוא צריך להתחלק עם המון אנשים, כשלעצמו זה בסדר אבל כשנציגת מכירות מוכרת מנוי היא לא מסבירה לו את זה, היא מדגישה לו רק שיש לו יותר סיכויים עלק. חוצמזה אני הייתי בחברה, אף אחד לא מכיר את הסטטיקאים לכאורה שיושבים שם, מי אלה בכלל? בקורס עצמו מי שחושף בפניהם את שרשרת התרמית ושואל יותר מידי שאלות לא עובר את ההכשרה ולא מתקבל לעבודה, אין להם כוח להתעסק עם אנשים שאומרים להם את האמת בפנים.
  הסבירו לנו לומר לכל לקוח שהוא לקוח פרסומי ולכן הוא זכה כביכול במחיר מוזל. כל הזמן בקורס רק מלהיבים אותנו על הזכיות והסיכויים ופחות על האמת של העבודה בעיניים ללקוח (יותר נכון הסתרת מידע ולא שקר). אני דיברתי עם הרבה עובדים שנמצאים שם וכולם יודעים שזה פיקציה אחת גדולה.
  חוצמזה שהם עוברים על החוקים בכך שמחייבים עובדים לחתום על התחייבות של 500 שקל לשנת עבודה ומספיק ועבדת שבוע וראית שזה חארטה ורצית לעזוב אז הם לוקחים לך 500 שקל מהמשכורת (סה"כ 3-4 ימי הכשרה כן…). ואני יכולה להגיד שהעבודה שם בלתי נסבלת כך שהם מרוויחים לא רע מעובדים שעוזבים. בראיון עבודה הובטח לנו שאנו יוצרים קשר עם לקוחות שפנו בבקשה לעשות מנוי, אבל גם זה שקר גדול, בפועל היינו צריכים להתקשר ולהציק ללקוחות פוטנציאלים שלא ידעו מה רוצים מהם.
  בקיצר אם אתם רוצים באמת לזכות עם יותר סיכויים בפחות כסף תארגנו כמות גדולה של אנשים לבד ותרכשו כרטיסים. זוהי חברה שלמעשה גיבשה תמהיל שיחה מבריק, עם רעיון ענק בשביל לבלבל את הלקוח שלרוב לא יעשה את החישובים בעצמו.

  • מאת אלונה‏:

   דנה,
   בתור מישהי שעבדה בעבר בחברה, דברייך נוראיים לטעמי ולא קשורים למציאות כלל!!
   מדובר בחברה שבראש ובראשונה מטפחת את עובדיה ואומרת הכל בפנים..
   כנראה לא הוכחת את עצמך יותר מדי ולכן נורא קל לך לרשום את מה שרשמת,
   לגבי עניין הקנס, לא זכור לי שרק בסמארט קלאב נוהגים לחייב נציגים חדשים, להיפך, הקנס יחסית זול סיחס למקומות אחרים אז צאי מהסרט………….
   בשורה תחתונה, מדובר בחברה אמינה שעושה המון עבור העובדים שלה..חבל על ההשמצות המיותרות.

   • מאת יצחק שחר‏:

    נבדק ואושר – עדי חמו, אלונה, שרון, אמיר ודנה הם אותו אחד – יש לי את כל ההוכחות אך לא אוכל לחשוף אותן כאן בכדי לא לתת להם כלים כיצד אני מגלה את ההתחזות שלהם. מתחת לכל אחד מהם טקסט זה יופיע לפחות בטוקבק אחד שלהם בכדי שתדעו שמדובר במתחזים ולא בלקוחות תמימים שמרוצים מחברת סמארט קלאב..

 12. מאת מור‏:

  הם פועלים באישור המועצה להסדר ההימורים…
  על השירות גם משלמים אין מה לעשות !

  אם זה לא היה עובד הם לא היו זוכים כל כך הרבה. התוצאות מדברות בעד עצמן.

  וכן, עדיף לזכות ב10000 מאשר בכלום.

 13. מאת שרון‏:

  בתור לקוחה לשעבר בחברה, באמת חורה לראות שאנשים משתפים פעולה עם בלוגיסט שהחליט לצאת במלחמה סתם מתוך שיעמום, אני אמנם כבר לא לקוחה וגם לא זכיתי אבל מהרגע שנכסתי לשם ועד הרגע שיצאתי שזה בערך 4 חודשים, לרגע אחד לא הבטיחו לי זכייה וכן, מהרגע הראשון הבנתי שאם אני זוכה בחלק מהמקרים אני מתחלקת עם עוד אנשים, נו אז מה?? כל עוד הם מסבירים את זה בשיחה, שולחים את זה הביתה ואפילו מפרסמים את זה באתר – הכל בסדר…
  אני לצערי נאלצתי לעזוב את החברה כי לא היתה לי האפשרות לשלם את הסכום החודשי אבל בטוח שבעתיד אם ירצה השם אני אחזור.
  לאלו שרשמו את הדברים המכוערים, כדאי שתיהיו אמיתיים עם עצמכם, במיוחד אתה, יצחק שחר, הבלוגים שלך מיותרים לחלוטין וחסרי כל ביסוס, עדיף שפשוט תפרוש ותתעסק בעיקר.
  בהצלחה

  • מאת יצחק שחר‏:

   לשרון: תקשיבי להקלטות שלי ותראי שהם מתחמקים מהעובדה שאני מתחלק עם עוד אנשים בפרסים וכפי שכתבה דנה מ 10 לינואר 2012 בבלוג שלי (ראי 3 תגובות למעלה) הם נותנים רק קוביה אחת מסכנה עם כל הפרס וכל שאר הקוביות מתחלקות עם עשרות ומאות אנשים. גם מפעל הפיס לא מבטיח זכיות ואין לי שוב דבר נגדם (מפעל הפיס) כי הם אומרים את האמת. אני ממלא לוטו מדי פעם וטוטו והרווחתי רק עשרות שקלים והוצאתי מעל 1,000 אבל ידעתי האמת מהתחלה. לא יפה מה שעושים סמארט קלאב שאומרים לי שאני משלם פחות מעשירית מחיר אבל בפועל משלם פי 3 (ראי חישובים שעשיתי בבלוג) העובדות מדברות בעד עצמן. בהקלטות שומעים בבירור שבשני המקרים הנציגות שיקרו לי גם בלוטוקארד וגם בטוטוקארד בכך שאמרו שאני משלם עד 200 ש"ח בחודש במקום ממוצע של 3,000 ש"ח בחודש כפי שהיה עולה לי בדוכני טוטו\לוטו ובפועל אני משלם 180 ש"ח במקום פחות מ 60 ש"ח (מה שעולה לקנות טפסים אלו בדוכני הלוטו)

   להבא שאת מגיבה תקראי קודם את הבלוג שלי ותקשיבי להקלטות, כתבת מה שכתכת בלי לקרוא ובלי לשמוע ההקלטות עם השקרים של הנציגות.

  • מאת יצחק שחר‏:

   נבדק ואושר! – עדי חמו, אלונה, שרון, אמיר ודנה הם אותו אחד – יש לי את כל ההוכחות אך לא אוכל לחשוף אותן כאן בכדי לא לתת להם כלים כיצד אני מגלה את ההתחזות שלהם. מתחת לכל אחד מהם טקסט זה יופיע לפחות בטוקבק אחד שלהם בכדי שתדעו שמדובר במתחזים ולא בלקוחות תמימים שמרוצים מחברת סמארט קלאב.

 14. מאת שרית‏:

  האם אמיר, דנה, קארין ושרון הם אותו אחד/ת ?

  • מאת יצחק שחר‏:

   בקשר לאמיר מ 20 לדצמבר, אני יודע שזאת תגובה תמימה, בקשר לאחרים יש נוסח כתיבה שקצת חוזר על עצמו

  • מאת דנה‏:

   לא שרית, אני בן אדם בפני עצמו, אם זה כל כך עקרוני לך תשאירי פרטים ואשלח לך צילום תעודת זהות. מה הקשר בכלל? בן אדם לא יכול להגיב?
   ולאלונה – זה שיש עוד חברות שלא נוהגות ביושר בנושא קנס לא לא אומר שגם סמארט קלאב צריכה לנהוג כך, החברה לא צריכה לקבל מדליה על זה שהיא גובה פחות קנס, היא לא צריכה לגבות בכלל מהעובדים !!!
   ודבר שני צר לי לאכזב אותך אבל עבדתי בחברות הרבה יותר מבוססות ומוכרות בשוק ויש לי ניסיון בשירות ומכירה, ואני לא צריכה להוכיח את עצמי או להצטער על מה שאני כותבת פה. זו דעתי האישית וצר לי שלקחת את זה למקום אישי, זו חוות הדעת שלי על החברה הזו וגם של יתר הבנות שהיו איתי בקורס. ושימי לב שלא כתבתי שהם משקרים, פשוט מציירים ללקוח תמונה שונה ממה שזה באמת. סורי אבל האמת כואבת.
   בכל אופן הרבה הצלחה לכל המגיבים.

   • מאת יצחק שחר‏:

    דנה עם אווטר המשקפיים: אני חושב שחלה כאן טעות ושרית התכוונה לדנה מ 2 בינאור (אווטר הכוכב) ולא אלייך, את ושרית באותו צד.
    את דנה עם המשקפיים והשניה זאת דנה בציור הכוכב, ככה נבחין ביניכן בתגובות אם זה בסדר מצד שתיכן.

    דנה עם אווטר המשקפיים, חשוב מאד שאת מגיבה כאן כיוון שסיפקת בבלוג חומר מאד חשוב על חברת סמארט קלאב שאיתו אני מתכוון לפעול בדרישה למכון התקנים בכדי שיחרים מחברת סמארט קלאב את התעודות שקיבלו iso9001:2000 אם יש לך את החוזה שהחתימה אותך חברת סמארט קלאב, מאד אשמח אם תוכלי לסרוק ולשלוח לי למייל

 15. מאת יואב‏:

  מקרה מצער מאוד צריך ללכת עם זה לכולבטק ולמשטרה צריך להפיל את הגנבים האלה שמוכרים תסריט לא מציאותי. הסיפור הזה מוכרח להגיע לכלל הציבור כי החברה הזאת לא נחה ולקוחות תמימים רבים נופלים בפח הזה מדי יום!

  • מאת קרן‏:

   שלום לכולם! אני היא הלקוחה הסתומה שמשלמת 3.5 שנים ולא זכיתי בכלום !@#^& שקרנים.

   • מאת חגי‏:

    גם אני משלם כבר מעל 3 שנים וזכתי בסכומים מגוחכים. כל פעם מעבירים אותי לנציגה ממולחת שמוזילה לי קצת את המנוי ומבטיחה הבטחות נהדרות
    ואני כמו אדיוט משתכנע. היום פתחתי בקשה לניתוק (באופן מוזר היה מאוד קל לעשות את זה) הבטיחו לחזור אלי תוך שני ימי עסקים, הפעם לא אשבר ואתנתק…

 16. מאת אמיר‏:

  אדון שחר היקר, על מה בדיוק אתה מדבר?
  במסמך שך החברה שאתה צירפת רשום בדיוק מה שכתבת בבלוג שלך על כמות הטפסים וכמות החברים והצגת את זה כאילו אתה תחקירן דגול…
  בנוסף גם באחת השיחות שצירפת (היחידה שהיתה לי סבלנות להקשיב איך אתה מנסה להכשיל את הנציגה) נאמר לך בדקה השנייה בדיוק כמה טפסים וחברים יש בקבוצה.
  אתה לא מתלונן על שירות גרוע, ואתה גם לא מציג את הדברים כמות שהם אלה בצורה מסולפת,
  אז מעניין לדעת מה האינטרס שלך בסיפור ? האם גם אתה עובד לשעבר של החברה שלא עמד בסטנדרטים והציב לעצמו כמטרה להוציא שם רע?
  "סתם אחד שאכפת לו" אתה בטח לא…..

 17. מאת יצחק שחר‏:

  לאמיר,
  צירפתי את המסמך כיוון שהוא לא כתוב באתר חברת סמארט קלאב כיוון שהמסמך מוכיח שעולה לי פי 3 לקנות דרך חברת סמארט קלאב מאשר לקנות מדוכן לוטו רגיל. אני הרגע מקשיב להקלטה שוב, היא אמנם אומרת אומרת במסווה שיש שותפים, במקום להגיד שיש עשרות שותפים היא אומרת שיש שיטה של מאות אלפים (יעני מקסימום פרס מאות אלפים) ואומרת שיש שיטה של עשרות אלפים במקום להגיד לי שיש מאות שותפים, (יעני פרס עשרות אלפים). היא לא אומרת את המילה שיש לי שותפים היא אומרת רק שיש עוד חברים במועדון, מאיפה ללקוח התמים לדעת שחברים נוספים במועדון זה אומר שותפים לפרס? בכל ההקלטה שומעים שהיא משקרת בכך שאומרת שאני משלם 180 ש"ח במקום 2,930 ש"ח שבפועל אני משלם 180 ש"ח במקום 56 ש"ח, דהיינו אני משלם מעל פי 3. היא גם משקרת באומרה כי זה מבצע מיוחד למורים ולקוראי קשר עין. תשיב גם לדקה 11 ו 50 שניות שם אני שואל אותה כיצד זה משתלם להם לקנות ב 2,930 ולמכור לי ב 180 והיא אומרת שזה למטרות פרסום כדי שאני אמליץ עליהם. תקשיב גם להקלטה שלי עם טוטוקארד וגם שם מלא שקרים מצידם. והסטטיסטיקאים זה בולשיט גדול, הרי כל דוכן שממלא כמות כזאת של טפסים גם יקבל זכיות כאלו.
  לא, אני לא עובד לשעבר בחברה, אני רק רוצה שאנשים ידעו עבור מה הם משלמים, אולי אתה עובד בחברה, הרי לא ציינת מייל אמיתי מתי ששלחת לי את התגובה שלך.

 18. מאת אמיר‏:

  אדון שחר היקר
  נדמה שתיאוריית הקשר עובדת במוחך שעות נוספות- כל מי שמגיב תגובה שאינה לרוחך הוא ״עובד החברה״…
  הגיוני לחלוטין שחברה מסחרית תרוויח משרות שהיא מספקת.
  אתה עושה חישוב של הרווח הגולמי של החברה (שאגב לא בדקתי, אבל לאור סילוף העובדות העיקבי שאתה מבצע, לא הייתי מתפלא שגם הוא שגוי) כאילו שחברה שקונה מוצר בשקל ומוכרת בשלוש מרוויחה שניים- דבר שכל בר שעת יודע שהוא שגוי.
  לסיכום ״הפוסל במומו פוסל״. בתור מי שמעיד על עצמו באתר שלו כי הוא ״מחזיר אהבות״ באמצעות קבלה נראה לי די ברור מי השרלטן.
  לגבי המייל שלי – הדבר האחרון שהייתי רוצה שלטיפוסים כמוך יהיה את המייל שלי ואני לא מתבייש להגיד את זה.

 19. מאת יצחק שחר‏:

  כפי שכתבתי בתגובות הקודמות אך לא טרחת לקרוא אותן, אין לי שום בעיה שחברת סמארט קלאב ירוויחו וימכרו הטפסים בפי 3, אבל לפחות שיגידו את האמת ולא יגידו שאני מקבל ב 180 במקום 2,930. אם היתה הנציגה אומרת לי שאני משלם 180 אבל בפועל זה עולה פחות מ 60, אין לי בעיה, לפחות אמרה את האמת שאני משלם פי 3, אבל הם מסתירים את האמת וזה מה שמפריע לי. ורק כדי להוכיח את השקר שלה, אני הקלטתי גם נציגה של טוטוקארד ושאלתי אותה אם הם מוציאים על כל אחד מהמנויים שלהם 4,000 ש"ח למרות שמקבלים ממנו רק 200 ש"ח והיא אמרה לי שכן, כל ההקלטה איתה גם מופיע למעלה בבלוג שלי. בין התגובות הכי חשובות פה זאת התגובה של דנה שעברה בסמארט קלאב שמתארת בדיוק שלב שלב איך החברה מתחמנת את הלקוחות ואת העובדים בקנס ה 500 ש"ח למי שמתפטר מהעבודה אם עבד בה פחות משנה.

  ובקשר להחזרת האהבות שאני עושה בתור מיסטיקן באמצעות הקבלה. אני המיסטיקן היחיד שעובד בשיטת "תשלום לאחר הצלחה" כלומר לקוחותי משלמים לי רק אם הטיפול מצליח (תקרא באתר שלי) אם לא מצליח, לא משלמים כלום.

 20. מאת רמי‏:

  כל בר דעת שקורא את הכתוב מבין שאמיר הוא שתול .. כל כך ברור… חחח…:-)))

 21. מאת בטח‏:

  על זה נאמר הבטיח להבטיח אבל לא הבטיח לקיים
  לאמיר דנה קארן ושרון
  מה זה השטויות האלה הם בפירוש מבטיחים לכל אחד
  לי אישית פעמיים כי חייב לפי הסטטיסטיקה כל חודש לפחות שני זכיות
  ומה הכי מקומם זה איך לצאת מהחברה הזאת או לצאת מרשימת התפוצה
  צריך לשלוח להם פקס תקראו טוב רק ביום ראשון בשעות הבוקר בלבד
  ואם זה לא גנבים וחוצפה אז למה יקרא שוד
  ואם אתם מכירים דרך אחרת אנא פרסמו כאן

 22. מאת יצחק שחר‏:

  בטח: אני בטח לא אגן על סמארטקלאב, אבל אתה בטוח שהם מבטיחים 2 זכיות בחודש, לי בטלפון הם לא הבטיחו דבר כזה, ידוע לי ש לוטודיל של "נקודת שיווק וסחר" מבטיחים 2 זכיות בחודש אבל עוד לא הכנתי עליהם את התחקיר. היכן ראית תקנון שאפשר להתנתק רק בפקס ורק בימי ראשון בשעות הבוקר, תשלח לי בבקשה פרטים כיוון שאני צריך הוכחות בשביל לפרסם דברים נגד חברות כאלו, בלי הוכחות אני אצטרך למחוק פוסטים שמאשימים אותם, אחרת עורכי הדין שלהם יתנפלו עליי

  • מאת בטח‏:

   זה אכן לוטו דיל של נקודת שיווק וסחר והיציאה היא לצאת מרשימת התפוצה

   • מאת אורה ענפי‏:

    איזה כיף שמצאתי אתכם….התקשרו אלי השבוע וביקשו פרטים שונים ובייחוד תעודת-זיהוי!!!! זאת יען כי "יש לך טופס חינם אצלנו ואם תזכי, נצטרך להעביר לך ת'כסף"…..כמובן שאמרתי, תודה אבל לא ..ובייחוד מטריד אותי העיניין כיצד להזהיר אנשים תמימים…אז כמו שאמרתי, אני שמחחה לגלות אתכם אבל אם אפשר באמצעים שלכם להעביר את המסר הזה למה שיותר אנשים?!
    תודה לכם!

 23. מאת נחמן‏:

  לי יש מנוי כבר שנה וריאתי זכיות לא משמעותיות וכל פעם שאני מתקשר לבטל את המנוי אז הנציגה אומרת שאני נמצא בתקופה טובה ובשביל לזכות צריך התמדה של זמן ובדרך ככל רואים זכיות מחצי שנה ומעלה ועדין אין שום זכיות ואפילו אם אני יזכה זה יתחלק בין עוד משתתפים וזה לא יחסה את הנזק שכבר שילמתי להם והחכם עיניו בראשו ויסתקל רחוק ויראה את התצאות והרבה תודה על העבודה שעשה

 24. מאת עדי חמו‏:

  גם אני לקוחה שלהם מזה שנתיים, האמת שבאמת התקשרתי לאורך השנתיים האלו לא מעט פעמים לבטל את המנוי וזה אגב מנוי מקביל לאחד שיש לי במפעל הפיס כבר 11 שנה.
  אני חייבת לומר שעד היום לא זכיתי בסכום משמעותי אבל אני באמת חושבת ומאמינה שגם זמני יגיע. אגב, אני מאמינה שזה יגיע דווקא מסמארט קלאב ולא ממפעל הפיס לאור סיכויי הזכייה והכמות שהם שולחים עבורי.
  כל מה שציינת בבלוג ממש לא הפתיע אותי והכרתי כל מילה, אני חיה עם זה בשלום ורואה את האינטרס הברור שלהם שהלקוחות שלהם יזכו.
  אגב, יצא לי גם לבקר פעם אחת בחברה עצמה בעקבות צ'ק שנשלח לכתובת לא נכונה ותאמין לי, ברגע שאתה נכנס אתה מבין שיש אמא אבא מאחורי השם סמארט קלאב.
  בקיצור, לדעתי כל ה"מאוכזבים" למיניהם, נראה לי מיותר….. תנסו להיות קצת יותר חיוביים, זה טיפ בכלל לחיים…..

 25. מאת דניאלה‏:

  עדי חמו רשמה בעיה חמורה לדעתי, אם הצ'ק של זכייה נשלח לכתובת לא נכונה, זה נראה לי סוג של רשלנות שסמארט קלאב לא בדקו את הכתובת לפני ששלחו את הצ'ק…..אם היה מתגלגל צ'ק של סכום גבוה…ודבר נוסף כתבה כאן שלא זכתה שם כבר שנתיים בסכום גדול… אני הייתי כבר מסיקה מסקנות….

  • מאת עדי חמו‏:

   דניאלה, הסיבה שהזה הגיעה לכתובת אחרת היא שאני עברתי דירה……. חוץ מזה הצ'ק הוא למוטב בלבד כך שמה שרשמת הוא לא נכון…………………
   חבל סתם לחפש דברים שליליים איפה שאין….

 26. מאת isrlotto‏:

  בעבר היתי כותב מגילות שלמות על החברות האלו שלצערי יצא לי "להיתקל" איתם באיזשהוא אתר שכתבתי נגדם (ולא דווקא נגד החברה הצפצפית הנל).
  החישובים שלך לא כלכך נכונים כי פשוט מה שהחברות עושות זה לשלוח צימצומים של שיטטתי.
  בכל מקרה במדינת ישראל יש את הלוטו עושק, אפילו במדינות עולם שלישי יש להן לוטו נורמאלי יותר,לוטו שבו לא צריך 4 פרסים של 3/6 רק לכיסוי מחיר טופס מלא – ולכן זה לא משנה מהי "השיטה המתוחקמת" של החברות האלו ,פשוט אי אפשר להרוויח נקודה.

 27. מאת שלומי‏:

  ערב טוב חברים
  גם אותי ניסו להלהיב שאני בין 100 מאושרים שזוכה ובלהבלהבלה.
  ניסו לעקוץ אותי בכל מחיר כולל הבטחות העיקר להוציא ממני פרטי אשראי
  אמרתי להם שאני יפקיד בדואר שינו גרסה והלחץ רק גבר
  חברה רמאים יכולים בקלות לעבוד על אחרים אך עליי לא יכלו עלק דיברה איתי לימור נציגה לא הצליחה הועברתי לימית מנהלת מרכז שיחה של 10 דקות ואחר כך לשני שלדבריה סמנכלית תפעולית
  נפרדנו כידידים עם הכסף שנשאר אצלי
  לגבי העובדות שהורידו להם הכשרה קחו בחשבון זו עבירה על החוק וניתן לתבוע +ריביות והפרשים
  אל תהיו פראיירים לילה טוב

 28. מאת חן‏:

  ואי ואי עכשיו בכללל אני אוכלת סרטים האמת אני לקוחה חדשה אצלהם ובסך הכל מאז שנירשמתי היו 4 הגרלות אני יודעת שזה לא כוכולך הרבה אבל בכל זאות אפילו 10 אגרות לא זכיתי מה אתם אומרים לבטל? אבל הכי מפחיד מכל התגובות שאתם אומרים שקשה לבטל את זה כאילו וזה ההשראי של החבר יעני אכלתי אותה אתם אומרים?

  • מאת עדי חמו‏:

   חן, אני אישית חושבת שאת צריכה לעשות את השיקולים שלך ואני מתכוונת לכך שאם יש לך את הזמן לגשת לדוכן פעמיים בשבוע כל שבוע אז אולי כדאי שתצאי, אחרת אני הייתי ממליצה כן להישאר,אל תתייחסי לתגובות שקריות כאלו ואחרות, אם את לא מאמינה הייתי ממליצה לך לקפוץ לחברה ואז אני בטוחה שהכל יראה לך אחרת….
   בהצלחה…

   • מאת יצחק שחר‏:

    נבדק ואושר – עדי חמו, אלונה, שרון, אמיר ודנה הם אותו אחד – יש לי את כל ההוכחות אך לא אוכל לחשוף אותן כאן בכדי לא לתת להם כלים כיצד אני מגלה את ההתחזות שלהם. מתחת לכל אחד מהם טקסט זה יופיע לפחות בטוקבק אחד שלהם בכדי שתדעו שמדובר במתחזים ולא בלקוחות תמימים שמרוצים מחברת סמארט קלאב.

 29. מאת שלומי‏:

  אני מנוי בסמארט קלאב שנתיים בישביל בדיקה התחלתי תבדיקה כבר אחרי שנה כי זה היה נראה לי ממש מוזר ותשמעו ממני לא מומלץ ואני מנסה כבר חצי שנה להתנתק והם לא מנתקים אותי על תבזבזו תכסף שלכם לחינם עדיף ללכת למפעל הפיס להוציא 50 100 שקל לנסות תמזל ושלא יגנבו אותכם זאת גנבה אז על תקשיבו לקשקושים של דנה אמיר וכל חרטטן אחר שמרו על כספכם …..!!!! וכדרך אגב שנתיים שילמתי 200 שקל ולא זכיתי בשקללללל ותמיד ששלחתי בניפרד דרך דוכן תמיד אבל תמיד זכיתי במשהו קטן זה עבודה בעיניים.

  • מאת עדי חמו‏:

   שלומי, אין לי מושג על מה אתה מדבר………. בתור לקוחה עם וותק כמו שלך אני יכולה לומר שמה שאתה רושם נשמע כמו שקר אחד גדול או גרוע מזה, זה נראה כאילו יש לך אינטרס לפגוע בחברה.
   אם היית רוצה לצאת כבר מזמן היית עושה את זה ! הרי אף אחד לא כופה עלייך להיות לקוח, אם אתה לא רוצה , תצא !!! חבל ללכלך על חברה שלא עשתה לך שום דבר רע… לי אישית יש תחושה שאתה עובד בחברה מתחרה….. חבל

 30. מאת רפאל‏:

  שימו לב שגם קארין לוי וגם שרון וגם עדי חמו מסיימים באותו סגנון ורושמים בהצלחה. נראה לי כמו תגובה של עובד סמארט קלאב. עוד דבר מוזר שגם קארין לוי וגם עדי חמו ממליצים לבוא לבקר בחברה. שקוף תגובה של עובד החברה. חחח

 31. מאת דודו‏:

  בדוק עדי חמו שתולה עאלק לקוחה בהתחלה כתבה שלא זכתה ופתאום נפלה על שלומי שכתב שלא זכה מסכן ושעדיף דוכן. אם היה מתחזה מחברה אחרת לא היה מעדיף דוכן.

 32. מאת שלומי‏:

  עדי חמו מס לקוח שלי 709093 חברה של גנבים רמאים נוכלים ושקרנים וכדרך אגב ראית שניסיתי למכור פה למשהו משהו שאני בחברה מתחרה אז לכי תנסי לחרטט מישהו אחר אנשים שמרו על הכסף שלכם ועל תתחייבו לשום מקום הם גנבים רק כשביטלתי תכרטיס אשראי היום נפתרתי מהחלאות האלה. סתם מוצצות כסף מהבוס מנסות להפיל אנשים.

 33. מאת שלומי‏:

  ועוד דבר שהתנתקתי שכחתי לציין שלא הייתי מחוייב להם והם גבו לי מהכרטיס אשראי 265 שח על התנתקות דבר שלא צויין בשום חוזה ועל זה פניתי אתמול לעורך דין לטיפול מה שיותר מצחיק חברה שהיא מופיע בתור חברה על פי החוק חייבת להחתים על חוזה או שינוי מה שלא נעשה ויותר מזה שנתיים גבו כל כך המון כסף ללא כל שום אפילו סכום קטן מזהיר של זכייה תאמיני לי העצבים שעברתי והכסף שבזבזתי לחינם סתם כאב לב אז לא שווה וממליץ בחום לאנשים תלכו לדוכן פיס ותמלאו פחות כסף וסיכויים טובים יותר מי שיפנה למנהל הפורום יוכל לקבל תאי מייל שלי ואני בשמחה עם הוא לא מאמין ישלח לא צילומים של הורדות אשראי בשמחההה חברה של נוכליייםםםםםםםם

 34. מאת שלומי‏:

  עדי חמו לקוחה וותיקה מה נעלמת יש לחץ בטלפונים אנשים מתקשרים להתנתק

 35. מאת דני מחיפה (תואר ראשון בסטטיסטיקה)‏:

  אני רוצה לכם להסביר משהו אחד פשוט, אין קשר בין סטטיסטיקה לבין ניחוש תוצאות של טוטו או לוטו, ישנו כלל בסיסי בהסתברות שאין חשיבות לתוצאות העבר, אם אתם זורקים קוביה הסיכוי שייצא "6" הוא תמיד 1/6, לא מעניין אם זרקתם לפני זה 100 פעמים ובכל הפעמים יצא "6" או לא יצא בכלל, ככה גם בלוטו, הסיכוי שהמספר ,40" או "17" או כל מספר שתבחרו ,יופיעו הם תמיד זהים (49!/)6!, גם בהגרלה השבוע וגם בהגרלה בשבוע הבא וגם בעוד שבוע,הסיכוי שלכם לזכות בטוטו תמיד יהיה בקירוב 1 ל 14 מליון, ושום סטטיסטיקאי לא ייתן לכם ,"מספר מנצח", המספר שהוא ייתן לכם טוב בדיוק כמו מספר שתבחרו בעצמכם באופן אקראי, אל תתפתו לחברות מהסוג הזה.

 36. מאת חיים‏:

  וואו.
  אני נתקל בפעם הראשונה באתר הזה, וכמה אסימונים נופלים לי עכשיו. אני מנוי טוטוקארד כמעט 6 שנים ושילמתי עד עכשיו אלפי שקלים רבים במשך הזמן והזכיות המצטברות שלי במהלכן הגיעו אולי ל- 500 ש"ח בלבד. גם אני נתקלתי במצבים של משחקי כדורגל בהם כל הסימונים הם על קבוצה אחת וזה יכול להיות במשחק בו משחקת האחרונה בטבלה במגרשה של הראשונה בטבלה וכל הסימונים הם על הקבוצה החלשה. לי זה לא נראה הגיוני שמומחי החברה לא זוכים בעבורי אפילו בפרס הרביעי כמעט כל שבוע. אני חייב להכות על חטא ולהודות שאני מנסה להתנתק מהחברה כבר משנת 2009 ובכל פעם מכונת השכנוע, שיפור התנאים – עוד טורים – מה שלא עזר, חבל לך עכשיו לצאת כשאתה בתנאים כאלה? ועוד ועוד עושה את שלה והתפתתי להאמין שאולי עכשיו אזכה שכן מדובר בחברה מקצועית שמבינה בכדורגל כי בכדורגל יש הגיון של חזקים וחלשים. יצחק שחר, קבל חיזוק ענק על המחקר שביצעת ועל הסבלנות שאתהמגלה למול התגובות. אני מאמין שבפעם הזו אני אצליח להתנתק סוף סוף לאחר כל כך הרבה שנים. אבל הבעיה היא שפראירים לא מתים אלא בכל פעם מתחלפים עם החברההזו או עם דומות לה כמו שהייתי אני במקרה זה.

 37. מאת שלומי‏:

  תאמין לי חיים אתה לא היחיד שנפלת אבל כל כלב בא היום שלו
  תתנתק תחסוך כאב ראש וכסף וכל מי שרואה וקורא באתר הזה אני לא מייסד האתר אני נפלתי כמו הרבה אנשים עם אתם רוצים יש דוכן של פיס או תסעו לבורגס לקזינו הסיכויים הרבה יותר גבוהים כי מדינת ישראל והישראלים בעצמם כולם גנבים אחד אוכל תשני אז חברה של סמרטוטים כאלה על תיתנו להם להשפיע אליכם שיהיה בהצלחה ועם לא מנתקים אותכם תנתקו דרך חברת האשראי

 38. מאת ירון‏:

  יצחק שחר – כל הכבוד גבר!
  גם אני נפלתי לאותה שיחת טלפון בדיוק מסמארט קלאב. שיחה שבה לא הוזכר שום מילה על חלוקה של הפרסים בין 500 משתתפים!! (פרט דיי חשוב כשמדובר כמעט על כל הטפסים שנשלחים עבורך…)
  זה פשוט נוכלות ורמאות ברמה גבוהה!
  להיזהר, לא להאמין, חבל על הכסף שלכם!
  צריך לפרסם את זה ולמנוע מהם לנצל אנשים תמימים!

 39. מאת הילה‏:

  התקשרו אלי מהחברה הזאת אחרי שהשתתפתי בתוכנית רדיו של 102 FM ואמרו לי שזכיתי בהגרלה חינם, ושאני מקבלת סיסמא ושם משתמש חד פעמי. אחרי זה הנציג שיודע למכור בעיניים עצומות אומר לי.. "אההה את המסמסת העשירית"… וזה מקנה לך VIP או משהו בסגנון.. וזה בתנאי שאת מפרסמת אותנו לאחר זכיה.
  אז אמרתי לו.. אוקיי איך מתקדמים? מה התהליך כי הבנתי שהוא מנסה למכור.
  ואז הוא נעלב או נלחץ ואמר לא זה לא ככה.. זה רק לפירסום וכאלה שטויות…
  בקיצור נראה לי שקרנים ואני מכירה את החברות האלה אז ניפנפתי אותו.. אבל אני לא יודעת מה לעשות עם ההגרלה הזאת- החינמית כביכול….. האם להשתתף?… בכל זאת אין להם את פירטי כרטיס האשראי שלי או משהו בסגנון…

 40. מאת א‏:

  אני מנוייה חדשה איך אני יכולה להתנתק בלי שיקחו ממני עוד חודש עוד תשלום נא לעזור לי במהירות לפני שהחודש מסתיים פליייייייייייייייייייז

 41. מאת שלומי‏:

  פשוט תדרשי להתנתק עם אחרי שבוע לא מנתקים תבטלי אותם דרך חברת האשראי עם לא הם לא יפסיקו לגזור אלייך קופונים החלאות האלה

 42. מאת עפר‏:

  התחברתי היום בבוקר לתוכנית הלוטו לאחר שיחה עם הנציגה – "תקבל 72 תפסים בתשלום של 4 – 179.90 שח לחודש להגרלות כל שלישי ומוצ"ש…" ידעתי שיש קאטש אבל מחוסר זמן ו… סקרנות… החלטתי לבדוק אח"כ… ומיד קלטתי ש ה72 טפסים הם לא אמיתיים… בשיחה נוספת עם "שירות הלקוחות" כבר הבנתי את ה 16 שותפים ו 100 שותפים… ובחישוב תוחלת פשוט בכל הגרלה יש לי שווה ערך של
  1 + 8/16 + 100/500 שזה 1.7 קוביה… וב 9 הגרלות בחודש זה 15.3 קוביות, כשבטופס אחד 14 קוביות ואני משלם על 4 טפסים… רמאות מהסוג השפל ביותר – איך מאפשרים להם ?? איך זה לא הופיע בתוכנית חוקרת עוד ?? הנציגה כבר אמרה שהיא לא יכולה לבטל לי – זה רק מחלקת הפרסום שדיברו איתי יכולים… והם יחזרו אלי עד היום ב 18:00…

  ואז ראיתי את הבלוג הנהדר הזה… עם ההקלטות יש פה את כל החומר לתכנית חוקרת !…
  מאחר שאני מפקפק שמישהו יחזור אלי – מה הם הכתובות למשלוח הודעת התנתקות – דואר \ פקס \סמס ? לא קיבלתי שום חוזה – אמרו שישלחו עוד שבועיים – מניח שהם חייבים לבטל לי מייד ?

  תודה

 43. מאת יצחק שחר‏:

  לאלו ממכם האחרונים שהתלוננו שלא יכולים להתנתק, לפי החוק אם לא עברו 14 יום מאז שהתנתקתם, הם חייבים לנתק אתכם במיידית במיוחד אם התבצעה עסקת רוחלות (שהם התקשרו אליכם ביוזמתם). אם הם לא מוכנים לנתק, תפנו לחברת האשראי שלכם ותבקשו לבטל עסקה אחרונה. הרי בעסקה טלפונית אתם לא חתמתם על שום מסמך כך שחברת האשראי תיאלץ לנתק אתכם. בלינקים הבאים מופיעלים מספרי שירותי הלקוחות אליהם תפנו ותבקשו מספר פקס כדי לשלוח להם בקשת התנתקות http://www.smartclub.co.il/שירות_לקוחות ישנו גם את עמות צור קשר http://www.smartclub.co.il/צור_קשר שיהיה לכם בהצלחה בהתנתקות.

 44. מאת דן.ש‏:

  יצחק שחר אני בהלם הגבתי מקודם למישהו ועכשיו קראתי את כל התגובות , והסבלנות שאתה משקיע להשמיץ את החברה שעשתה לי טוב ובטוח שעשתה להרבה אנשים טוב, אם לך היא לא עשתה טוב תצא לא בכוח או שכבר יצאת אבל ניקזת דם להשמיץ אותם ראבק אחי חורבן בית המקדש מגיע מאנשים כמוך שנאת חינם השם ישמור, תתעסק בדברים רציניים בחיים יש לאבא שלי עסק והוא לא מוכר את המוצרים שלו כמו שהוא קונה אותם הוא צריך גם להרוויח לא?… אז אני לא יודע מה אתה עושה בחיים ואני בטוח שאתה לא עושה דברים לשם שמיים וגם הם שירוויחו ויתנו גם לנו להרוויח וזה מה שהם עושים , אני בטוח יודע שלא תעלה את התגובה הזו אך עצם העובדה שאתה קורא אותה אולי תפנים ותבין שאף אחד לא עושה ועובד לחינם כולל אותך מר צדיק שיהיה שבוע מבורך וטוב וללא שנאת חינם

  • מאת יצחק שחר‏:

   דן.ש קודם כל, אף פעם לא הייתי מנוי בחברת סמארט קלאב או אף חברה דומה אחרת. גם מיליתי ישירות דרך מפעל הפיס ויצאתי מופסד אבל לפחות דרך מפעל הפיס אני מפסיד שליש ממה שאני מפסיד דרך חברת סמארט קלאב (ראה חישובים בכתבה שלי). איזה עסק יש לאבא שלך? סמארט קלאב? חחח. או אולי לוטונט. סוד קטן, מנכ"ל לוטונט מיכה שריג הנו אחיו של מנכ"ל סמארט קלאב יהושוע שריג. שיקים מפעל שריגים ולא תיווך לוטו טוטו. כל הסמארט קלאב הזה זה בסך הכל תיוון, הם שולחים לנו תפסי לוטו וטוטו בפי 3 ממה שאנו משלמים, ודרך אגב גם בלוטו ניתן לעשות מנוי דרך הדוכנים ולמלותן בלוטומט כך שאני יכול לקבל בקיוסק מה שאני מקבל דרך סמארט קלאב אבל בשליש הכסף. אז מה הם חסכו לי? לחכות 5 דקות בקיוסק לקנות לוטו? בשביל זה לשלם עוד 120 ש"ח כל חודש ועצבים אם אני רוצה להתנתק מהם ולא יודע איך?

   בגלל הבלוג שלי בית המקדש נחרב? וואו, הבלוג שלי קיים רק כמה חודשים ובית המקדש השני נחרב לפני 2,000 שנה בערך. מה שאני עושה זה לא שנאת חינם אלא אחוות אחים לנפגעי סמארט קלאב. ומדוע הם לא תובעים אותי על הוצאת דיבה? כל הפרטים שלי באתר, הם יכולים תוך יום אחד להביא עורך דין ולתבוע אותי 200,000 ש"ח על הנזק שאני עושה להם. הסיבה שהם לא תובעים אותי זה בגלל שיש כבר מתנדבים שהסכימו לבוא איתי לבית משפט אם סמארט קלאב יתבעו אותי, ויש לי הוכחות הקלטות, צילומי מסמכים והכל הכל.

   והבלוג שלי, כן הוא לשם שמיים, אין פרסומות בבלוג, אני לא מרוויח ממנו, הוא בסך הכל תחקיר. נכון אף אחד לא עובד חינם, אבל איזו עבודה בדיוק סמארט קלאב עושה בשבילי? הם שיקרו לי בטלפון שאמרו לי שאני משלם 180 ש"ח בחודש במקום מעל 2,000 בקיוסקים של מפעל הפיס שבפועל זה במקום 60 ש"ח, כלומר מחייבים אותי פי 3 בלי להגיד לי.

  • מאת שאבי‏:

   לא טופס שיטתי, ולא שיטה לזכיה.
   מדובר בהונאה. חד וחלק. כיבוסי המילים של כל נציגי החברה כאן לא יעזרו.
   תנסחו כך או אחרת . מדובר במצג שווא והולכת שולל של הלקוח התמים.

   מוכרים ללקוח מוצר ששווי בערך מוחלט (לא מדובר במוצר שהערכתו ניתנת למדידה בכמה שיטות או כמה אופנים) מדובר בטורים שמחירם נקבע על ידי המועצה להסדר הימורים. את הטורים האלו שסך עלותם הינה x מוכרים ללקוח ב 3x.

   פי 3 מהשווי.

   גרוע מכך, מציגים ללקוח בטלפון כי הוא vip. הלקוח המאושר, הלקוח המתמיד הלקוח הפרסומי וכו' ורק הוא ומספר בודדים בלבד זכו בהטבת ענק
   מהי ההטבה? הענקת מוצר (טורים בטוטו) בשווי של אלפי ש"ח במחיר של 200 ש"ח בלבד. ורק בגלל שהחברה מעוניינת שהלקוח יפרסם אותה ובגלל שהוא זכה להנות מההטבה המפליגה הזו. בו בזמן שהמוצר אינו שווה יותר מ 60 ש"ח.
   הבנתם?? או לא ? קארין, דן , ועוד מתחזים ומקורבים לחברה………

   אתם ממשיכים להתייחס אל הציבור כאל טיפשים:
   א. בנסיונות המכירה ללקוחות התמימים
   ב. בחוצפה להגיע לכאן לבלוג ולהודיע קבל עם ועדה כי הכל הכפשות והשמצות וכו'….
   ובסך הכל מדובר לכאורה במוצר לגיטימי והוגן. מה אתם חושבים שכולם מטומטמים??
   תשמעו אי אפשר לעבוד על כולם כל הזמן……

   אם אתם חושבים שמדובר בהשמצות והכפשות או בשנאת חינם ועוד ……
   תתבעו על לשון הרע והוצאת דיבה את כל הכותבים כאן.

   אבל אתם לא תעשו את זה
   יודעים מדוע? כי אתם תברחו מאש מכל מה שנוגע למערכת משפט וחקירות משטרתיות. כי אתם יודעים היטב מה תהיה התוצאה ומה יהיה מחיר שתצטרכו לשלם על מעשיכם.

   ואני ממש מאחל לכם : שלא תצליחו

 45. מאת רועי‏:

  שלום שמי רועי וגם אני נפגעתי מחברת סמארט קלאב, ביום בהיר אחד מתקשרת אלי נציגה תמימה ואומרת לי שזכיתי להיות לקוח פרסומי שזה מסלול שחילק עד היום מליונים, איך ששמעתי את זה ידעתי שיש כאן משהו מסריח, ואחרי שהנציגה דיברה ופירסמה את המסלול היא אמרה לי שבכדי להצטרף צריך לתת מספר אשראי, אני שבאותו הרגע הכרטיס אשראי לא היה עליי כי שכחתי את הארנק באוטו, אמרתי לה שהכרטיס לא עליי, והיא אמרה שהיא מוכנה להמתין שאני אלך לאוטו ואביא את האשראי והיא תחבר אותי לשירות, אמרתי לה סליחה אני באמצע עבודה אני לא אמור לרקוד לפי החליל שלך, אז היא אמרה לי חבל ושהיא לא יכולה להתקשר שוב כי זה רק ל-500 הלקוחות הראשונים וכו' וכו' אמרתי לה בסדר שיהיה לך יום נפלא, מעניין שבדיוק למחרת התקשרה נציגה אחרת ואמרה שהיא רואה במחשב שכל 499 הלקוחות הפירסומיים האחרים כבר התחברו וחבל שאתה לא תתחבר (מוזר בהתחשב בזה שאתמול הנציגה אמרה לי שאי אפשר לחזור אליי) אני כמו פתי האמנתי לה והתחברתי לשירות בעלות של 200 ש"ח לחודש, אציין כי הנציגה הבטיחה לי הרים וגבעות ושתוך חודש חודשיים אם אני לא זוכה אז לפחות את ההשקעה אני אחזיר, לאחר כחודשיים שראיתי שאני זוכה ב-עשר עשרים שקל, אמרתי לא הגיוני הם טוענים שהם משקיעים עליי 3143 ש"ח בחודש ואני לא רואה מזה כלום, איך יתכן שאני אפילו 200 ש"ח לא מצליח לראות מזה. לאחר חודשיים התקשרתי וביקשתי לבטל את השירות, והנציגה המונפולטיבית אמרה לי שחבל לי לבטל ושאני יתן לעצמי צ'אנס ושלא כולם זוכים אחרי חודש חודשיים, כמעט התפתתי להשאר, ואז אמרתי לה שאני אדבר איתם יותר מאוחר כי הייתי באמצע עבודה, ואז ראיתי את הבלוג הנפלא הזה של יצחק שחר, התקשרתי שוב והפעם אסרטיבי וביקשתי לבטל, אציין שכבר ראיתי את החיוב בחברת האשראי, ואז פתאום כל הנציגים לא יכולים לבטל לי והם רק נציגי מכירות, ואמרו לי שיחזור אלי נציג תוך יומיים אני מחכה ומתקשר, אחרי יומיים בשעה 13 אני מתקשר ואומר להם כבר עברו יומיים וחצי מדוע נציג לא חוזר אליי לבטל את המנוי, אמרו לי זה בטיפול אל תדאג היום עד 17 יחזרו אלייך, השעה 17 הגיעה ולא להפתעתי בכלל אף נציג לא חזר אליי, לאחר שהבנתי שלא סופרים אותי ומזלזלים בי התקשרתי לחברת האשראי וביקשתי לבטל את החיוב של חברת סמארט קלאב, אציין שהנציגה מחברת האשרי בשם שירי הייתה מקסימה וביטלה לי את החיוב בלי שום בעיה, ואמרה לי שהם מודעים לתופעות האלה שחברות כאלה לא מנתקות אותך מן השירות והם יודעות רק לחבר, למחרת להפתעתי הרבה נציגה בכירה מחברת סמארט קלאב מתקשרת אליי ושואלת בדאגה מה קרה ולמה אני רוצה לנתק, אמרתי לה תפסיקו לעשות צחוק ולהתל בלקוחות שלכם וקצת צעקות וריבים, בכל מקרה בסוף אם לא הייתי מתנתק דרך חברת האשראי עד היום הייתי נשאר מחובר אליהם, אציין גם שזכיתי בחודשיים האלה בכ-42 ש"ח ועד היום לא קיבלתי שום צ'ק בדואר, וכשציינתי את זה מול הנציגה הבכירה שהתקשרה ב"דאגה" לשאול למה אני מנתק, היא אמרה לי שהם מפקידים לי את הכסף בחשבון הבנק, קצת תשובה מפתיעה מכיוון שאין להם את חשבון הבנק שלי.

  בכל מקרה אני ב"ה התנתקתי מהם לאחר חודשיים ברצוני להביע את תודתי ליצחק שחר ולבלוג הנפלא הזה. תשפטו אתם אם החברה הזאת היא חברה של נוכלים או חברה אמינה

  בכל מקרה שיהיה בהצלחה לכולנו יום טוב ובשורות טובות
  והעיקר זה להיות ביחד ולהרבות אהבת חינם בעם ישראל, התגובה הזאת לא באה בכדי להקניט או להעליב מישהו חלילה אלא היא באה לפקוח את עינהם של עם ישראל לגבי חברת סמארט קלאב

  המשך יום טוב.

 46. מאת עוד אחד שניסו לשכנע‏:

  היי. התקשרה אליי היום נציגה ואחרי רבע שעה של שכנועים מצידי שאני רוצה לבדוק את הענין אבל ראיתי שהיא ממשיכה ללחוץ ואפילו העבירה אותי למנהלת שלה שנסתה גם כן לשכנע. נדלקו לי כמה נורות אדומות והחלטתי לוותר. ולפי החישובים שלך שראיתי פה אני שמח על זה כי אני יכול באמת למלא בפחות ולזכות ביותר. השאלה שלי רק אם מסרתי לה תעודת זהות ותאריך לידה. רק שהיא בקשה את פרטי כרטיס האשראי כבר לא הסכמתי לתת. אני צריך לדאוג על זה שנתתי לה תעודת זהות ותאריך לידה ??

  • מאת יצחק שחר‏:

   כדי לחייב אותך היא צריכה ממך פרטי חיוב כגון כרטיס אשראי, לפי מיטב ידיעתי גם אם יש להחשבון בנק שלך, היא לא יכולה לחייב אותך כיוון שהיא צריכה חתימה שלך על הוראות קבע. לכן נציגים מאד אוהבים מספרי כרטיס אשראי שאותם הכי קל לחייב. במקרה שלך גם אם בטעות יש להם מספר כרטיס אשראי שלך זה לא יעזור להם כיוון שבעסקה טלפונית אין להם חתימה שלך ואתה יכול להגיד שלעולם לא הסכמת וכך דרך חברת האשראי לבטל את העסקה

 47. מאת עדי‏:

  האמת אני ידועה שאחת שקל לעבוד עליה לצערי אני נילהבת מכל הבטחה שמוכרים לי בטלפון למרות שכבר "אכלתי אותה"…אני בחודש הראשון בו התחייבתי לחברת סמרט קלאב ואני ניצבת מול השאלה האם ליזרום עם זה או לעצור לפני שאני יצטער על זה..השיחה שלי עם הנציגה היא אחת לאחת כמו בהקלטה מההבטחה לזכייה ועד העוגה..אני באמת לא יודעת מה לעשות יש להם את כל הפרטים שלי..מה עלי לעשות?

 48. מאת ברוך‏:

  חבר'ה הצלחתי!
  יש דרך לבטל!!!!

  תיכנסו לאתר שלהם
  יש שם כפתור צור קשר
  תרשמו להם: שאם הם לא מבטלים לכם מיד את המנוי אתם הולכים להציף את כל האינטרנט שהם רמאים
  אלי הם חזרו אחרי חצי שעה מרגע כתיבת ההודעה!!!!! וביטלו לי את המנוי. הנה מצאתי מספר פקס אני מקווה שזה המספר בשביל להתנתק מהם 039487789
  נא לפרסם מספר פקס בגדול באתר שניתן להתנתק מהם!!!!!!!!!!!!!!!!!! הם ממש XXXX תיזהרו. זה ממש הזוי

 49. מאת תגובת החברה‏:

  חברתנו פועלת מאז שנת 1991 ומקפידה על מתן שירות איכותי וללא פשרות.

  האופן בו מוצגת התמורה ללקוחותינו, הינה חלקית ואינה משקפת אלמנטים רבים בשירות, הכולל בין השאר: הגרלות פנימיות, הטבות, תכנית מתנות, אתר חכם ובו ממשקי לקוח מתקדמים, שירות טלפוני איכותי, משחקים נושאי פרסים ועוד.

  הרעיון בבסיס השירות הינו שילוב בין טפסים אישיים לבין כמות גדולה של טפסים קבוצתיים במטרה לשפר את סיכויי הזכייה כפי שמעידות זכיות בסך של למעלה מ-125 מיליון ₪ שחולקו ללקוחותינו.

  כותב הפוסט מעולם לא נמנה על לקוחות החברה ואף לא פנה אלינו באופן ישיר, אף על פי שכל פנייה מצידו הייתה מקבלת את מלוא תשומת ליבנו מתוך רצון ללמוד ולהשתפר.

  חברתנו קשובה ללקוחותינו ושירות הלקוחות זמין לכל פנייה, בקשה ושאלה בטלפון 1-700-50-40-88, או באמצעות עמוד "צור קשר" באתר החברה.

 50. מאת יחזקאל‏:

  יש לחקור אם "סמארט קלאב" מבצעת "משחקים נושאי פרסים" כהגדרתה, ייתכן וזה לא חוקי כי למיטב ידיעתי חל איסור לערוך הגרלות בארץ.

 51. מאת שי‏:

  אני ממש מודה פה לכולם, חוץ מעובדי החברה המתחזים!
  אלי התקשרו היום ואמרו לי שמגיע לי בחינם הגרלה אחת, ובאמצע שהיא התחילה לקחת פרטים כדי לתת לי את ההגרלה הזאת (שרק אח"כ הבנתי שתוך כדי היא מוציאה ממני מידע כמו ת.ז כתובת וכו') היא אמרה שהיא מתרגשת לבשר לי שעליתי בגורל מתוך וזכיתי בהטבה שמופיעה פה באתר וכבר הבנתם איזה "הטבה" זאת. והיא לא היתה מוכנה לתת לי את הסיסמא באתר כדי שואכל לממש את ההגרלה בחינם החד פעמית. מעניין למה!!! כשהיא ראתה שהיא לא מצליחה לשכנע אותי, פתאום נכנסה מישהי אחרת לשיחה ואמרה שהיא בהלם איך אני מדבר ואיך אני לא מתרגש. וכל פעם ששאלתי אותה פרטים לגבי התשלום של 179₪ בחודש היא ממש התעצבנה למה אני קורה לזה עיסקא ולמה אני מצייר את זה כאילו היא מוכרת לי המשהו במקום להתלהב מהמתנה! ולמה היא צריכה לשכנע אותי, במקום שאני אשכנע אותה שאני להאריך את הזכיה כבר להיכנס לזה ולבקש הארכה של יותר מ 18 חודש. אם זה כ"כ טוב ומשתלם, למה היא יושבת עלי יותר משעה!!!! לא מגזים!!!! לא ראיתי שמנסים לשכנע מישהו כ"כ הרבה בשביל לקבל הטבה!
  * ביקשתי ממנה כמה פעמים, תני לי לדבר עם אישתי ואחזיר לך תשובה בערב. היא לא היתה מוכנה בתואנה שעליתי בגורל במחשב וכשמנתקים את השיחה הכל נמחק. מיה (השם של הגנבת האינטלגנטית).. לא עשו אותי באצבע!
  * למה היא לא נתנה לי את ההגרלה החד פעמית שקיבלתי בחינם בתחילת השיחה!
  * "על ראש הגנב בוער הכובע" – כל השיחה היא אומרת שיש להם אישורים בלי סוף ושהם מפורסמים בגלובס, ושהם חברה אמינה… גם החזיר מושיט רגלים להראות שהוא טהור…
  לסיכום!
  חייבים התערבות רצינית של המשטרה, או לפחות דרך כלבוטק! מי שיש לו קשרים עם הנ"ל ויכול להרים את הכפפה בנושא הזה, יעשה חסד גדול של הצלת יהודים מעושק תחת השמש באיצטלא של "זכיה"…
  לא פלא שרמת העוני בישראל עולה כלשנה, עם כאלה גנבים שיש במדינה, וזה לא רק הם! זה המצב שלנו.
  תמיד ישראלים היו מומחים בלקמבן אחד את השני. ביי.
  יצחק, קיבלת את ההטבה של ההגרלה החד פעמית בחינם?!

  • מאת משה‏:

   1:1 שיחה כזאת הייתה לי ,

   "…היא בהלם איך אני מדבר ואיך אני לא מתרגש. וכל פעם ששאלתי אותה פרטים לגבי התשלום של 179₪ בחודש היא ממש התעצבנה למה אני קורה לזה עיסקא ולמה אני מצייר את זה כאילו היא מוכרת לי המשהו במקום להתלהב מהמתנה! " ——-

   מוכר …..

   רציתי לשתף ….. מצבי הכלכלי על הקרשים …. לא היה קשה לשכנע אותי כבר לאחר 10 דקות שום חוזה לא הוגש לי אמרו שאם ינתקו את השיחה אני אפסיד את ההטבה ….. הנציגה חזרה על משפטים כגון : ואם לא תזכה בזכייה הגדולה גם זכייה של 10,000 אלף שקל זה כסף ….. בקיצור בא לבכות אין לי כסף לילדים לאכול אני לא יודע איך שוכנעתי להימור שכזה , שאחד הילדים מבקש מעדן אני אומר לו – אי אפשר נקנה לך משהו אחר…….. לא מסוגל להסתכל לאישתי בעיניים ובצדק, עוד מעט חג פסח אני מאחל לכולכם חג פסח כשר ושמח……..יהיה טוב …..כסף לא צומח על העצים.

 52. מאת יונתן אלקובי‏:

  לעזאזל!!!
  תקשיבו טוב טוב למה שאני אומר:
  אני לאאאאא!!! מצליח להתנתק מהם שמישהו יעזור לי כבר עם זה…
  אני איתם חודש ומת לבטל ולא נותנים לי.
  התקשרתי שלחתי מיילים וכלום פשוט כלום…
  תעשו לי טובה תלמדו אותי כיצד להעיף אותם מהחיים שלי ואיך לגמור להם על החיים לאנשים העושקים האלה. בבקשה…..
  הנה האימל שלי: ionialkobi1@walla.com

 53. מאת אויי ואבוי‏:

  יייאוווו איזה טרחן……..
  טירחנת לבנות האלה את הצורה :)
  אהבתי שהיא השתמשה ב"יקירי" וקרה לך כל הזמן "דויד"
  והשוס היה כשהיא ביקשה ממך "קצת ריספקט"

  10 – לנציגה על הסבלנות שלה
  10 – לך על מידת הטרחנות

 54. מאת אנטון‏:

  גם לי הם סיפרו אותה חרטא חושבים שאני מפגר,עלאק אומרים לי "כולם אומרים לי WOW רק אתה ספקטי".
  בקיצור אני לא מאמין לשטויות של ההטבה הפרסומית שלהם,שהיא לא יכולה לחזור בערב ובלה בלה בלה,חצי שעה בילבלו לי תמוח על השטויות שלהם ואני אפילו לא יודע איך לשלוח את הווינר בחינם שזה הסיבה היחידה שפניתי אליהם מאתר LIVEGAMES

 55. מאת שמואל‏:

  גם אני עשיתי מנוי כי אמרתי מה יכול להיות ננסה חודש אחד כי זה רק 180 וכ"כ הרבה טפסים ואז כשבדקתי באתר את הטפסים גילתי שחוץ מהקוביה האישית הכל משותף וכמו שיצחק כתב את כל החשבון וגילתי שהם רמאים בני רמאים ועכשיו אני מנסה לבטל את המנוי לפי המלצותיכם נקווה מאד שאצליח אם יש לכם עוד פרטים לעזרה לביטול אשמח לקבל תודה רבה

 56. מאת חן‏:

  חח אני למזלי עברתי את הביטול המנוי בשלום לצערי הרב הפסדתי יותר מאשר הרווחתי חח 4 חודשים הייתי מנוייה אצלהם! 720 ש'ח שילמתי! ונחשו מה?? זכיתי ב40 שח חחחחחח!! ב4 חודשים כל חודש 10 שקל שחודש זה מהקוביה האישתי שלי גועל נפפפש!!! אני מקווה שלא יפלו עוד אנשים

 57. מאת רגינה‏:

  התקשרו אלי משם, תוך כדי השיחה עשיתי חיפוש בגוגל ובזכותך לא הצטרפתי אלהם.
  חוץ מזה, הבחורה גם לא נשמעה לי אמינה. כשביקשתי את הטלפון שלה לחזור אליה, היא אמרה שאני אחת מ 100 הזוכים בהטבה הזו ואם אבחר לנתק עכשיו ולהתקשר עוד 5 דק' ההטבה שלי עוברת ל"זוכה אחר".
  חשוב להבין שאנחנו לא בשנות ה 70 ! מס' כרטיס אשראי לא מחלקים בכזו קלות דרך הטלפון, ואם אני מבקשת לחזור אליה עוד 5 דק' ואין לי את האופציה הזו, אז משהו פה מסריח!!
  בנוסף, היא אמרה שאני היחידה שמסרבת להטבה וגם זה נשמע לי לא אמין. בקיצור, אני שמחה לשמוע שאני לא היחידה והאינטואיציה שלי היתה נכונה והתחזקה עם הכתבה שלך.
  תודה רבה.

 58. מאת רועי‏:

  חבר'ה תודה רבה לכולכם על העזרה ועל הביקורת. תוך כדי השיחה עם הגברת קראתי פה את התכתובות והבנתי שיש לי עסק עם חבורה של רמאים. הנציגה בטלפון סיפרה לי את אותו הסיפור עם ה 100 זוכים ושעליתי בהגרלה. היא חפרה לי 20 דקות בטלפון בלי להתייאש למרות שאמרתי לה כל דקה שאני לא מעוניין ואני אאלץ לנתק לה את הטלפון בפנים. אמרתי לה שאם זה היה כ"כ טוב ומשתלם היא לא הייתה צריכה לנסות ולשכנע אותי אלא אני הייתי כבר שומע על זה ופונה אליה. בקיצור רבותי, אין שום דבר בחינם במדינה הזאת אל תתפתו לרמאים האלה.

 59. מאת אריאלה‏:

  לפני כמה ימים קיבלתי את אותה "מתנה" בדיוק. בדרך כלל אני ישירות מנתקת, אבל משום מה נשארתי לשמוע ותוך כדי חיפשתי באינטרנט את האתר שלהם וגם ניסיתי להתקשר בטלפון אחר לשירות לקוחות לראות שזה משהו אמיתי. בסופו של דבר היא שכנעה אותי ונתתי לה את האשראי. בשנייה שניתקתי פתאום נתקלתי בבלוג הזה וקראתי את כולו כולל כל הטוקבקים והזדעזעתי מאיך שנפלתי קרבן. כמובן שישירות השארתי להם הודעה שיחזרו אליי באיומים שאפרסם אותם על הרמאות. הם באמת חזרו ומשום מה הצליחו שוב לשכנע אותי להישאר לפחות עד שאדבר עם בעלי (זה הזמן להגיד שאני מטומטמת). כמובן שכשדיברתי עם בעלי הוא מיד אמר לי להיפטר מזה. אז שוב השארתי הודעה ושוב למחרת הם חזרו אליי והפעם הודעתי שאני מתנתקת וגם אמרתי שאני רוצה את זה בכתב על זה שלא מחייבים אותי על כלום. הוא אמר שאין צורך פשוט הוא ניתק אותי ושממילא עוד לא הכניסו את הפרטים שלי כך שאני לא אחויב על כלום. תנחשו מה קרה למחרת? נכון, קיבלתי סמס עם שם משתמש וסיסמא וכשנכנסתי לראות אם אני פעילה אז הכל היה כרגיל, ויום למחרת גם ראיתי את החיוב בכרטיס האשראי. מהמם. השארתי כבר כמה הודעות מאז ואין עם מי לדבר. לא מאמינה שהייתי כזאת פתי. מקוווה שזה ייפתר בקרוב.
  יצחק, אני פונה אליך בבקשה שנראה לי שכולם פה יתמכו בה: פנה לכלבוטק ועשה עם הנוכלים האלה משהו.

 60. מאת igor snast‏:

  יצחק שחר עבודה יפה.
  חסכת לי כאב ראש כמו בטח לעוד הרבה אנשים.
  מזל שיש אנשים חדים כמוך

  • מאת יצחק שחר‏:

   שלום איגור,
   שמח לשמוע שחסכתי לך כאב ראש. אז בוא ספר לני במפורט מה קרה שם, מה היה הקשר שלך איתם ואיך הם ניסו לשכנע אותך

 61. מאת igor snast‏:

  טוב יצחק זה הלך ככה:
  פנתה אליי נציגה בשם בת אל ואמרה לי כי יש לי מזל ומאחר והייתי בין 100 הראשונים אשר מילאו את טופס הרישום אשר פורסם בישראל היום, אני זכאי לקבל כרטיסי לוטו אשר עלותם הכוללת היא 3200 ש"ח(פלוס מינוס, לא סגור על המספר המדויק) בסכום של 180 ש"ח.
  אמרתי לה שבחיים לא מילאתי לוטו ( 6 פעמים קניתי כרטיסי גירוד של 5 ש"ח, ונכון להיום אני ברווח של 5 ש"ח), אז אני לא ממש יודע אם בא לי. היא המשיכה לשכנע אותי ואמרה כי המטרה שלהם היא שאני אפרסם אותם בקרב החברים שלי וכי הם למעשה מפסידים עליי כסף.
  אמרתי לה שבארץ כולם מניאקים ומנסים תמיד לדפוק האחד את השני, אז אני צריך כמה דקות כדי לבדוק את מה שהיא אומרת. היא עודדה אותי להיכנס לאתר שלהם, אבל אמרתי לה שאני רוצה לקרוא ביקורת של צד שלישי, אשר לא קשור לחברה. למזלי הכתבה שלך היתה במקום גבוה למדי בחיפוש והבנתי כי כרגיל מישהו מנסה לדפוק אותי.
  שוב פעם תודה על המידע.

 62. מאת אלכס‏:

  מה אני אמור לשלוח להם בפקס כדי להתנתק(אילו פרטים)?
  ובכמה הם יחייבו אותי אם אני נרשמתי עליהם טלפונית ב20.5.2012, ואני אנסה לשלוח להם פקס גם 25.5.2012 וגם ב28.5.2012
  תודה רבה על המאמר ועל העזרה שלך..

 63. מאת נועם חורב‏:

  מר יצחק שחר, אינני מכיר אותך אבל טרחתי לקרוא את הבלוג שלך באדיקות כולל את כל התגובות,
  למען ההגינות הגעתי לכאן במקרה לאחר שחיפשתי את תוצאות הלוטו בהגרלה האחרונה ואני חייב לומר לך משהו: ב 8 שנים האחרונות אני עוסק בתחום שנקרא seo או במינוח פשוט קידום אתרים וברצוני לומר לך בפשטות תתבייש!
  לצערי רוב רובה של האוכלוסיה איננו מבין בתחום, אבל מבדיקה מעמיקה שביצעתי פשוט נוכחתי לדעת שאתה אינך אדם ישר וכוונותיך אינן טהורות, כן ואני מתכוון לכל מילה היות ועל-ידי השמצות של חברה הממוקמת במקום גבוה בגוגל אתה יוצר ״טראפיק״ לאתר שלך קרי גורם לאנשים להתעניין בעיסוקך הפרטי משמע להגיע לאתר שלך, כעת באם אותה חברה שאתה מציין נהגה כשורה או לו אינני יודע, אבל מתחום עיסוקי ברור לי לחלוטין שכוונותיך אינן תמימות בלשון המעטה.
  אתה קורא לעצמך מחזיר אהבות וקבליסט והרי שהקבלה היהודית מתבססת על ״ ואהבת לרעך כמוך״ וב ״אל תענה בחברך עד שקר״ ואילו אתה פשוט מנסה לעשות רווח כלכלי מתוך פרובוקציה וזו האמת
  וחשוב שהיא תשמע ותראה, כמי שאוהב ולומד קבלה אצל אחד המקובלים הגדולים ביותר בירושלים ששמו נישא ברבים, אינני מזכיר את שמו שכן אתה מבזה את המושג קבלה ואת מה שהיא מייצגת.
  יעקב,לא אוסיף עוד אך אומר לך זאת: שנאת חינם היא גרועה, אך כשהיא למטרות רווח אזי היא מהסוג השפל ביותר ואין ולעולם לא תהיה בה ברכה, כך שבעיניי אינך קבליסט ובוודאי שאינך מחזיר אהבה אלא הנך מייצג את ההיפך הגמור.
  נועם. 

  • מאת יצחק שחר‏:

   לנועם: קודם כל, הבלוג שלי זה לשרת את הציבור ולהזהיר אותם מפני תרמיות. בבלוג שלי בפוסט זה אני לא מבקש מאנשים לבוא אליי לבצע החזרת אהבות אלא משאיר את כרטיס הביקור שלי וכל אחד יש לו זכות הבחירה להחליט אם לבוא אליי לטיפול או רק להנות מהמידע בבלוג. גם תכניות תחקירים בטלויזיה הן הרי נועדה לקבלת רייטינג בשביל להרוויח מפרסומות ואצלי בבלוג אין פרסומות, אתה בטח תגיד שזה פרסומת לעצמי אבל כפי שציינתי זה רק כרטיס ביקור ולא שיכנוע. אם הייתי רוצה לרמות הייתי אומר לגולשים שיש לי שיטות לפי הקבלה להגדיל את סיכויי הזכיה בלוטו וגם לחייב אותם פי 3 ושנינו יודעים שיכולתי לגרוף הרבה כספים בתרמית מעין זו, אבל אני נגד גזל והולך ביושר.
   בקשר לטראפיק שנוצר באתר שלי, בזמן כתיבת הבלוג לא היתה באפשרותי לדעת שהבלוג שלי יופיע כל כך גבוה בגוגל בחיפוש מילים הקשורות לחברת סמארט קלאב או כל חברה אחרת שאני כותב עליה.
   עיסוקי המיסטי מאד ישר כיוון שאני גובה תשלום לאחר הצלחה ולא מראש כפי שנוהגים רוב המיסטיקנים האחרים אם לא כולם.
   אם קראת את כל הפוסט שלי, מדוע אתה כל כך מגן על החברה? אתה בטוח שאתה לא מבעלי החברה?

 64. מאת נועם חורב‏:

  לא יצחק, אינני מבעלי החברה והנני משתדל לא להגן/להאשים אף אחד
  אך אם לומר את האמת, תגובתך רק מאשררת את חשדותיי כי כוונותיך אינן טהורות,
  שהרי גם בתגובתך זו אתה טורח לעשות פרסומת לעצמך, בכך שאתה מהלל את עבודתך, תוך שאתה משווה עצמך למיסטיקנים אחרים ובכך יוצר רושם שהם פחות טובים ושאתה כביכול היחיד שעובד בצורה ״ישרה״.
  אז נכון שאין לך פרסומות בבלוג אבל כפי שכבר כתבתי לפני כן, הבלוג עצמו הוא ׳טראפיק׳ לאתר שלך קרי הוא פרסומת אחת גדולה.

  יצחק-אינני עובד חברה אבל אני בהחלט יהודי שמאמין ׳באהבת חינם׳ וכן אני מאוד מודאג לאן פנינו מועדות כעם, כחברה, והדרך שבה אתה הולך כבר הביאה בעבר לחורבן הבית.

  יצחק – אל תשמיץ את האחר לטובתך האישית, אל תהלל את עצמך על גבם של אחרים וכפי שאתה דורש יושרה מאחרים, דרוש אותה ראשית מעצמך…
  בברכה,
  נועם.

  • מאת יצחק שחר‏:

   אתה מתעלם משומה ממה שכתבתי בתגובה הקודמת שגם תכניות כמו אמנון לוי, כלבוטק ואילנה דיין וכל דומיהם יש להם פרסומות בתכנית והם גם עושים זאת בשביל רייטינג ומשומה זה לא מפריע לך. וזה שיש לי אתר תחקירים ואם גם הייתי עושה פרסומות באתר שלי זה לגיטימי לגמריי ואין שום בעיה חוקית. ואם אתה לא עובד חברת סמארט קלאב כפי שהיו הקודמים שהגיבו לטובת סמארט קלאב או לפחות היו באופן אישי בעדם ולא לקוחות תמימים מרוצים, מדוע אינך מתייחס למה שכתבתי נגד סמארט קלאב. אתה הרי כותב שטרחת לקרוא את כל הבלוג שלי והתגובות באדיקות אז למה אתה כל כך חושש להגיב על מה שכתבתי נגדם ואתה פשוט מתעלם מזה ורק אומר שזאת שנאת חינם, למה שנאת חינם? אני עוזר לאנשים לא להיפגע בידי חברת סמארט קלאב. אז אם אינך עובד חברת סמארט קלאב ולא קרוב משפחה של בעלי סמארט קלאב או בעלים בעצמך, תגיב בבקשה על מה שכתבתי על החברה כמו זה שהם מבטיחים שהמנוי משלם 180 ש"ח במקום 3,000 ש"ח אך בפועל משלם 180במקום 60 ש"ח דהיינו פי 3. או לזה שאנשים לא מצליחים להתנתק מהם. אתה צריך לשמוח שאני עושה עבודת קודש זאת ובכך שמקבל טראפיק (תנועה) לאתר שלי, אני מונע מלקוחות פוטנציאלים ליפול למיסטיקנים נוכלים ושרלטנים, למה על זה אתה לא מגיב? תגיב ותוכיח שאין לך עניין אישי בעד חברת סמארט קלאב.

 65. מאת נביל‏:

  לפני כיומיים התקשרה אלי נציגה מחברת סמארט קלאב והייתה בנינו שיחה כחצי שעה ולא הבנתי על מה בדיוק מדובר בו , כל מה שהבנתי שאני משתתף במשחק והם שולחים לי טפסים ממולאים על ידם זה כל מה שכן הבנתי ( ואמרה לי שזה בעלות של 199 ש"ח ) וגם הבנתי שזה לא בהתחייבות אז בקשתי מהנציגה בסוף השיחה שתתן לי קצת זמן מינימום יומיים כדי שאוכל להתייעץ עם חברים והכוונה שלי הייתה שאני יכנס לקהילה שכולם כותבים על החברה הזאת ( סמארט קלאב ) ואני רואה שכולכם כותבים נגד החברה הזאת ואני באמת לא מבין מאיזה סיבה ולמה כולכם כותבים נגד החברה הזאת , ושאלה שלי היא פה : מה הכוונה שקשה להתנתק מהם ? הרי הם אומרים ומודעים מראש שזה ללא התחייבות אז אשמח אם מישהו יגיב לכל מה שכתבתי כדי שאבין מה כדי לעשות ( להיות מנוי בחברת סמארט קלאב או לא ?)

  • מאת יצחק שחר‏:

   תקרא את כל הפוסט שלי, תשמע את הקלטות השיחות שלי איתם ותגובות האנשים ותבין. הם הרי גובים ממך פי 3 מהמחיר הרגיל של לקנות טוטו בדוכן רגיל. אז היא אמרה לך בטלפון שאין התחייבות, אז מה, תבקש חוזה בכתב ותשאל אותה איך מתנתקים במידה ואתה רוצה להתנתק בעתיד. תמלא טוטו בתחנת טוטו רגילה ותשלם שליש מחיר ממה שגובה ממך חברת סמארט קלאב.

  • מאת איסרא‏:

   אני רק יכולה לתת לך עצה שלא תהיה מנוי, זה מניסיון שלי הם עבדו עליי פשוט והיה לי מאוד קשה להתנתק מהם והנה כאשר הצלחתי להתנתק הם שולחים לי בדואר ומאיימים עליי שאם לא אשלם את המחיר שהחליטו לחייב אותי אז העניין הזה יועבר להליכים משפטיים והאמת שאיני מתכוונת לשלם אחרי כל זה. אבל בעיה אם העניין יידרדר ויהיה עליי לשלם פי אלף ממה שהייתי צריכה לשלם. באמת הסתבכתי ואני לא יודעת איך העניין ייצא לי מהחיים באופן סופי. זה נהיה כמו קללה חחחחחח

   • מאת יצחק שחר‏:

    אם כבר היתה הגרלה אחת מאז ששילמת להם, רצוי לא לבטל את החודש הראשון שהיית אצלהם מנויה אלא רק את החודשים לאחר מכן. הם הרי ממלאים לך טופס אישי כל הגרלה ששווה 3 ש"ח שהם קונים אותו במיוחד בשבילך, כל שאר התפסים זה בקבוצה. בגלל שהם כבר קונים לך טופס אישי במיוחד עם המספרים שלך, את לא נמצאת בססטוס של את יכולה להתחרט תוך 14 יום כיוון שהם כבר סיפקו לך שירות אך מצד שני הם גם לא יכולים לחייב אותך כל השנה אם מייד התחרטת לכן עדיף לך לדעתי לוותר על חודש מנוי 180 ש"ח או כמה שזה יוצא ולהתגרש מהם לתמיד וכמובן להודיע להם בדואר רשום שאת רוצה להתנתק ובפקס. אני מבין שבמקרה שלך מייד ביטלת את זה עם ויזה ישר על ההתחלה?

 66. מאת נועם חורב‏:

  יצחק,  קראתי האזנתי והשכלתי ובעצם הקונספט שלהם מאוד פשוט, במחיר של קוביות/טורים ספורים בדוכן,הם משתפים אותך בשליחה של המון טורים, חלקן אישיים וחלקם קבוצתיים אבל אין בכלל ספק שסיכויי הזכייה אצלם גבוהים יותר מבדוכן בגלל הכמות האדירה של הטורים ורואים זו בבירור בפקס שהעלית, וכמובן שהם עושים בעבורך את השירות: שליחה, בדיקה ויש להודות שיש להם גם המון מעבר כמו תוכנית מתנות ועוד,דרך אגב מעניין שלא ציינת בשום מקום בבלוג שלך שהם גם קבלו כתבה מפרגנת בעיתון גלובס – אליה נחשפתי באתר שלהם הערב ובה כתוב כי המועדון זכה 48 פעמים בפרס הראשון ומכאן אני מסיק שכתיבתך היא מגמתית ונטולת הגיון ונועדה לטובתך האישית.
  אתה בעצם מלין שעלות הטורים היא בערך 70 ש׳ח והם מתמחרים זאת ב 199, סתם לשם השוואה כנס לכל מסעדה בירושלים ותגלה שמנת שניצל ושתי תוספות שעלותם אינה מגיעה ל 10 ש׳ח נמכרת ב 40 ש׳ח ולעתים גם 50 ו 60 במסעדות שהן גלאט, כי מכינים לך ונותנים לך שירות ועוד …בשורה התחתונה אם היית שולח את הכמות הזו בדוכן לבדך אכן היית משלם אלפי ש׳ח בחודש ועדיין היית צריך להגיע מס׳ פעמים בשבוע לדוכן וגם לזה יש עלויות רבות כמו דלק, חנייה, זמן ועוד , אגב הקונספט שלהם דווקא עושה לי שכל למרות שאני באופן אישי שולח רק כשמזדמן לי בקניון מלחה אבל הרעיון כשלעצמו מגניב .
  יצחק, לסכומו של עניין כאיש מקצוע, היום אני בטוח בצורה חד משמעית! שאתה מפרסם בלוג זה על מנת לקדם את עיסוקך הפרטי ובתגובתך הקודמת אתה גם מודה בכך בפה מלא למרות שעד עתה ניסית להכחיש זאת, ולראייה אתה משווה עצמך לתוכניות טלווזיה עם פרסומות וטוען שאין פסול בזה קרי ברור לך לגמרי שאנשים בכלל מתעניינים בלוטו ומגיעים לאתר שלך ובו אתה מציע את שירותך המסטיים לכאורה,סוף כל סוף אני מזהה קצת יושרה אצלך וזה מעודד.
  אם כבר עשית צעד בכיוון הנכון , מוטב היית עושה אם היית מתקשר אליהם ומתנצל מעומק ליבך וכמובן מתנצל בפני הקוראים, קח טיפ ממני: תרויח את לחמך ביושר ואל תמכור את ״הקבלה״ מתוך תאוות בצע, אגב ברור לי כשמש שכוונתך להשיב לי ואז אני אשיב בחזרה וכך אתה מושך עוד קוראים תמימים לתוכניתך הזדונית בתקווה שתרויח מכך עוד לקוח ולכן לא אתייחס לדבריך יותר עד ״שתחזור בתשובה אמיתית״
  נועם.

  • מאת יצחק שחר‏:

   אתה אומר שאם הייתי שולח כמות זאת של טפסים לבד דרך מפעל הפיס ו\או טוטו, זה היה עולה אלפי שקלים, אבל אתה שוכח שדרך סמארט קלאב זה עם עוד 500 שותפים שמתחלקים בפרסים גם הגדולים וגם הקטנים ודרך דוכן לוטו כל הפרס רק שלי, כך שבחישוב ריאלי שלי משלמים לסמארט קלאב פי 3 ממה שעולה בדוכן. סמארט קלאב בסך הכל קונים רק כוביה אחת בשווי 3 ש"ח שבה אתה משתתף יחיד ומקבל את כל כספי הזכיה. ובגלל שהם ממלאים בשבילי את הטפסים, בשביל זה לשלם פי 3? גם בלוטו אפשר לעשות מנוי, בכל טופס לוטו תראה למטה שאפשר לסמן כמה הגרלות רוצים לעשות ברצף עד 10 הגרלות, אז גם מפעל הפיס חוסך לך את העבודה של לרוץ לדוכן פעמיים בשבוע. בהקלטה תשמע שנציגת סמארט קלאב שיקרה בטלפון שאמרה שאני משלם 180 ש"ח במקום 3,000 ש"ח, היא לא טרחה להגיד לי שיש עד עוד 500 אנשים שמתחלקים איתי בפרס אלא מיפה את זה במילים של מסלול מיליונים (כוביה מסכנה שאני מקבל לבד בשווי 3 ש"ח בכל הגרלה), מסלול מאות אלפים (עשרות שותפים לפרס) ומסלול עשרות אלפים (500 שותפים לפרס). ומה עם הסטטיסטיקאים, נו באמת. ואם אני מקבל רייטינג לאתר, האם עשיתי משהו לא חוקי, תמצא לי בבקשה את החוק שאוסר עליי לקבל גולשים לאתר שלי באמצעות תחקירים לשירות הציבור או אפילו לשים פרסומות באתר שלי אם אני רוצה. אם הייתי רוצה לעשות כסף מהבלוף הזה הייתי בעצמי אומר שיש לי כוחות מיסטיים להגדיל את אחוזי הזכיה וגם גובה פי 3 מלקוחותי. אבל לא, אני ישר והגון וממליץ לאנשים לא ללכת לשום חברת לוטובלוף אלא למלות ישירות דרך מפעל הפיס.

   מעניין גם שרוב אלו ששולחים תגובות נגד סמארט קלאב, שולחים לי אימייל אמיתי שלהם ואיזה פלא, אלו כמוך ששולחים לי הודעות בעד חברת סמארט קלאב, אני מגלה שפירסמו אימייל מפוברק שלא קיים, אז תהיה גבר ותשלח לי הודעה מהמייל שפירסמת ואני בתמורה אכתוב שיש בך צל של אמינות ואתה בן אדם אמיתי, ואם לא תשלח לי מייל אלא פרסמת מייל מזוייף, כל הקוראים בבלוג ידעו שגם אתה נותן תגובה תפורה כמו עדי חמו וכל המתחזים האחרים.

   ובקשר לכתבה הזאתי המפרגנת בגלובס שאתה טוען, הפונט כל כך קטן שלא ניתן לקרוא את הכתבה גם לאחר שעשיתי הגדלה כיוון שאיכות הסריקה ירודה וכך האותיות מטושטשות בהגדלה, צריך ממש להתאמץ לקרוא מילה במילה וגם מה שהצלחתי לקרוא, לא ראיתי שום המלצה מפרגנת אלא רק כתבה על החברה שנועה כהן העיתונאית שואלת את ניר סריג הסמנכ"ל (בנו של המנכל יהושע שריג, שהוא במקרה גם אחיו של מנכ"ל לוטונט המתחרה מיכה שריג) וניר שריג פשוט משיב לה על השאלות. זה שהצלחת לקרוא את הכתבה למרות שהיא כל כך מטושטשת רק מעלה בי את החשד שאתה קשור לחברת סמארט קלאב ולא איש מחשבים תמים. אם אתה לא מתחזה ואתה עוסק בטראפיק לאתרים, מה כתובת האתר המסחרי שלך? הנה יש לך הזדמנות דרכי לקבל טראפיק לאתר שלך, הרי אם אתה מקצועי במחשבים בטח יש לך אתר אינטרנט מסחרי, כולנו רוצים לראות אותו, אולי הגולשים כאן ישמחו לקבל את שירותיך, בוא נעזור לך להתפרנס עם פרסום חינם. וזה שהם זכו עשרות פעמים בפרס ראשון? מה שווה פרס ראשון שיש לך עוד 500 שותפים לפרס. ברור מבחינה סטטיסטית שאם יש לסמארט קלאב אלפי מנויים באופן קבוע, מן הסתם במשך השנים יהיו איזה שני פרסים ראשונים בשנה כפי שיש בכל דוכן פיס גדול. אנשים זוכים כל הזמן בפרסים הגדולים גם בלי סמארט קלאב. אופס כמעט שכחתי הלינק לכתבה בגלובס שמופיע בסמארט קלאב, אתם תשפטו אם זה קריא בכלל
   http://www.smartclub.co.il/resourcesv2/images/about_us/10.jpg מדוע אני לא רואה תאריך מתי הכתבה פורסמה? באתר שלי למשל יש תאריכים מתי כתבות שעשו עליי פורסמו וגם הכתבות סרוקות בפונט ברור שקל לקרוא. מומחה מחשבים יקר שלי, תסרוק לסמארט קלאב את הכתבות עליהם שכולנו נוכל להתענג עליהם ולהתרשם מנפלאות חברת סמארט קלאב. ונא לא להשמיט את התאריך ולא היכן שאולי רשום "מדור פרסומי"

   • מאת יניב‏:

    ליצחק שחר ולנועם חורב.

    בתור לקוח ותיק (פרסומי) שהתקשר מיוזמתו להתחבר לשירות
    הייתי עד עכשיו מצוי בארץ החלומות.
    הבטיחו לי שאני לקוח פרסומי ותמורת סכום של 180 ש"ח אני מקבל מאות טפסים בחודש…….
    הגעתי לבלוג הזה דרך גוגל משום שרציתי להתקשר לסמארטקלאב
    ופתאום המילים זהירות מלוטו קארד וסמארטקלאב ממש הודגשו על המסך
    נועם – הדבר היחידי שבאמת לא בסדר אצל יצחק זה שעד שהערת לו הוא לא צירף את הקישור של הכתבה בגלובס לבלוג שלו…..
    ניתן לקרוא את הכתבה בעזרת כלי זכוכית המגדלת במערכת ההפעלה במחשב.
    אני לא מקבל את זה כלל וכלל וכל הכבוד לך בנושא זה!!!!
    פרט לכך ופה אני פונה ליצחק אני ממש מאמין שפה קיימת את דבר התורה האומר "לפני עיוור לא תיתן מכשול"
    החברה מבטיחה לך כי הינך לקוח פרסומי ואתה באמת מרגיש מיוחד
    שלכאורה אתה חוסך כסף והרבה!!!
    האמת היבשה היא שאתה מפסיד כאן את כספך לאחר שאתה מודע לעלות האמיתית של הרכישה.
    הרי על כל מיליון שזכו 500 חברים כל אחד מקבל סכום של 2000 ש"ח…..
    כל עוד החברה מתנהלת כאמינה הכל טוב ויפה וניתן להיות מנוי על שירותיה – אך לא ניתן להיתלות בחלומות ובתקוות אשר יתדם ניצבות תלויות באוויר ללא אחיזה ממשית בקרקע!!!!
    בעקבות הבלוג וקריאת כל התגובות – גם אני אסיים את ההתקשרות עמם בקרוב מאוד… נקווה שיפעלו ע"פ חוק ושלא יטרטרו אותי מנציג לנציג כמו בכל החברות אשר מחזיקות מערך מנויים.

   • מאת יצחק שחר‏:

    ליניב, כן כן אני מודע לזכוכית מגדלת אך למרות הזכוכית מגדלת מאד קשה לקרוא את הכתבה, אז למניעת הספק עימצתי את עיניי ולאט קראתי רוב הכתבה בעיתון גלובס ואין הוא מהווה שום המלצה אלא העיתונאית נועה כהן שואלת את ניר שריג סמנכ"ל השיווק וגם בנו של המנכ"ל יהושע שריג שאלות וניר פשוט עונה לה עליהן, בשום מקום בכתבה לא ממליצה העיתונאית על חברת סמארט קלאב, אלא להיפך היא שואלת שאלות ענייניות כגון האם זה לא רק מזל כל עניין ההגרלות. כמובן שהתשובה של ניר שריג שטותית לגמריי שהם מבטלים רצפים לא הגיוניים מבחינה סטטיסטית. הרי אם תקחו לדוגמא את הגרלה מספר 2363 מתאריך 12/05/2012 המספרים הזוכים היו 1,2,3,14,23,29 ומספר חזק 7. כל סטטיסטיקאי בוודאי היה אומר שלא הגיוני שיהיה רצף מספרים 1,2,3 ועובדה היה רצף כזה. ואני לא מדבר רק על חברת סמארט קלאב, חברות הלוטו בלוף הן שקר אחד גדול והכי כדאי זה לקנות ישירות מדוכנים של פיס, טוטו וכו'.

 67. מאת איתי אדרי‏:

  איזה סתומה היא לא הבינה שהשם שלך יצחק?

  בכל מקרה, תודה רבה אחי!
  אני בידיוק קיבלתי טלפון לפני שעה ונכנסתי לאתר הזה שמעתי את ההקלטות וקראתי את מה שרשמת.
  היא צריכה להתקשר בכל רגע, אני יודע בידיוק מה לומר לה עכשיו.
  שוב, תודה!

  • מאת יצחק שחר‏:

   שמח תמיד לעזור, תאמר לי בבקשה או יותר נכון תכתוב לנו כיצד היא הגיבה אחרי שאמרת לה על האתר שלי, מעניין מה התגובה שלהם לאחר שלקוחות פוטנציאלים אומרים להם על האתר, כל אחד מוזמן להגיד ולומר כיצד אנשי המכירות של סמארט קלאב הגיבו לאחר שסיפר\ה להם שהוא לא קונה בגלל הבלוג שלי

 68. מאת אליאור‏:

  אני לא מבין… זה רק אני מיוחד או שכולם "לקוחות פרסומיים" שלהם? :)

 69. מאת נדפקתי גם‏:

  גם אני הייתי תמים ואכלתי אותה איתם לא מאמין
  לקוחות פרסומיים אעלק

 70. מאת עמרי‏:

  גם אני "לקוח פרסומי" ושמעתי קרוב ל25 דקות את הנציגת שרות אוכלת לי את המוח, ומתוך יאוש כבר שקלתי לנסות את המנוי לחודש או חודשים, תוך כדי השיחה וניסיונות השכנוע שלהם שאני יביא להם את מס האשריי שלי, התחלתי לברר קצת וראיתי את הבלוג הזה ותוך כדי שיחה איתם סיפרתי להם על הבלוג הזה וישר הועברתי למנהל שניסה להסביר לי כמה זה שקר מה שאומרים עליהם ומיהר לנתק את השיחה איתי… מה שנותן פשוט הרגשה שמרמים אותך וחבל!!! קיצר כל מי שחושב על לעשות מנויי כדאי שיזהרררר!!!!

 71. מאת עידן‏:

  לא יאמן איזה אנשי מכירות מתוחכמים,,
  הרגע סיימתי שיחה איתם בטלפון תוך כדי שהם מעבירים אותי מאחד לשני תוך ניסיונות שכנוע מסיביים שאני לקוח פרסומי ושיש לי סיכויי זכייה מדהימים לעומת אופציות חלופיות וממש לרגע כמעט והשתכנעתי למרות החשדנות הטבעית שלי..
  בזכות הבלוג שלך שמצאתי אותו תוך כדי חיפוש על החברה בגוגל וגיליתי כמה תגובות זועמות על החברה הבזיונית הזאת התעשתתי על עצמי וסיימתי את השיחה…
  השיווק שלהם מדהים, הם מסוגלים למכור חול לכולרע, וחייבים להזהר!!!!!!

 72. מאת מיכה אסולין‏:

  שלום לכולם ותודה שהזהרתם אותי, הבן שלי קובי קיבל טלפון כי ראה מודעה בעיתון אגו הוא בגיל 16 והתקשרה אליו חוצפנית בשם גלית ושעה שיגעה אותו שהוא כן יכול לעשות מנוי ויכול להשתמש בכרטיס של אבא ואמא הבן שלי שיגע אותי שהוא קיבל מתנה והוא צריך לתת אשראי לא הבנתי אם זה מתנה למה צריך לתת כרטיס אשראי , ניסיתי לדבר עם הבחורה הזו ומסננים אותי שהיא לא נמצאת לא נמצאת לבסוף היא חזרה אליו למחרת לראות אם הוא לקח את האשראי ואני חטפתי את הטלפון וניסיתי להבין מה הסיפור והיא התחילה לספר לי סיפורים של מומחים בטוטו וכתבות שהיו לפני אלף שנה שמשיהו זכה, אמרתי לה שאנחנו לא מעוניינים והיא המשיכה בשלה איימתי שאני יתקשר למשטרה והיא לא הרפתה תוך שיחה רשמתי בגוגל סמארט קלאב ומצאתי 1000 אנשים שמתלוננים על החברה שהם שקרנית וגנבים ומחייבים את האשראי ללא אישור זו נוכלות למה לא מחרימים חברות כאלה למה לעזאזל הם מטרידים אנשים ומספרים להם שזה במתנה אבל צריך למסור אשראי אם עוד הפעם היא מתקשרת אני פונה למשטרה על הטרדה עם המצב המחורבן של היום שיחפשו לעשות כסף מדברים טובים לא מאנשים טובים, כל הכבוד לכם תמשיכו להזהיר אנשים להיכנס לחברה הזו

 73. מאת דניאל‏:

  היום יצרה איתי קשר נציגה מטעם החברה,הודיעה לי שזכיתי בטופס לוטו חינם כי נרשמתי בפרסומת באינטרנט,משם היא הציפה אותי בנתונים על השיטות,כל זה כשאני בעבודה ובלחץ של זמנים.
  במהלך כל השיחה שאלתי שוב ושוב אם יש התחייבות,והיא הבטיחה שאני יכול לעזוב בכל עת.
  לא הייתה לי אפשרות באותו הרגע לבדוק על החברה והיה לי מצב רוח טוב אז אמרתי לה שנגיד ואני עושה את המנוי לחודש אחד אני תמיד יכול לבטל,והיא אמרה שכן.חזרתי הביתה ובדקתי הכל וזו פשוט רמאות,לא ייאמן מה החברות בישראל יעשו בשביל שאנשים יתנו את הכסף שלהם.
  זה גועל נפש.מיד התקשרתי לשירות לקוחות כדי להתנתק והנציגה הבטיחה שיחזרו אליי עד 6,כמובן שלאחר 6,ולא חזרו אליי.מיד התקשרתי לחברת האשראי בכדי לחסום את הפעולה,אבל היא כבר נעשתה,אני ביום ראשון אעשה הכל כדי שיפסיקו לי את זה ואם לא יעשו כך,אחסום את כרטיס האשראי ושילכו לחפש.פשוט תיזהרו – רמאות לשמה.

 74. מאת איתן אהרוני‏:

  שלום רב,
  גם לי יש שיחה מוקלטת עם נציגת סמארט קלאב.
  ראה כאן : http://israblog.nana10.co.il/blogread.asp?blog=83519&blogcode=12775553
  לכאורה, שיווק חבילות הימורים אלה מהווה הונאה : מכירה של מוצר באמצעות תיאור שקרי.
  אני מציע לאסוף מספר אנשים שנפגעו באופן זה, ולהגיש תלונה במשטרה.
  אפשרות אחת היא לפתוח דף פייסבוק של נפגעי סמארט קלאב.
  רעיונות ?

  • מאת יצחק שחר‏:

   שלום,
   בדקתי עכשיו את הבלוג שלך, אני רואה שגם אתה כתבת עליהם בעבר אך לא מצאתי את ההקלטה שהקלטת אותם, תוכל להסביר בבקשה היכן היא?

 75. מאת רוני‏:

  היום התקשרו אליי להציע לי את המתנה שהגיעה לי בעקבות SMS ששלחתי. נתנו לי את המתנה ובאמת גם הציעו לי מנוי חודשי. האמת שדווקא הנציגה אמרה לי את כל הפרטים כולל זה שאני מתחלק עם עוד אנשים ונתנה לי את האפשרות להחליט אם אני רוצה. לא ברור לי למה טוענים כאן שהנציגים לא דוברים אמת.
  האם פספסתי משהו ? מתלבט

  • מאת יצחק שחר‏:

   האם הנציגה אמרה לך כמה עולה לך לקנות בדוכן פיס לעומת לקנות אצלם? תקשיב להקלטות ותבין איפה השקרים.

   • מאת רוני‏:

    אני שאלתי אותה והיא אמרה לי באמת שהטפסים היו עולים אלפי שקלים אך כמובן אם אני מנטרל את החברים בקבוצה. היא כל הזמן חזרה ואמרה לי לגבי החלוקה, לא ראתה את זה כחסרון והאמת שגם אני לא.
    אם היתה לי אפשרות ללכת ולמלא באופן קבוע עם קבוצת חברים כדי להגדיל את הסיכוי שלי לזכות הייתי עושה את זה, זה פשוט לא ממש ריאלי וכאן האמת הם נותנים לי מענה מצוין. האמת שגם אי אפשר להתעלם שהאתר שלהם נוח ויש שם אפילו אישור של תקן איזו , דבר המעיד הרבה.
    אני בכל מקרה אמתין לראות את הטופס שקיבלתי במתנה ואז אחליט.
    אם תיהינה התפתחות אני אשמח לעדכן

   • מאת יצחק שחר‏:

    בשתי ההקלטות שעשיתי עם לוטוקארד ו טוטוקארד אף אחת מהנציגות לא ציינה שזה היה עולה לי אלפי שקלים אם אני מנטרל את החברים בקבוצה, תוכל לשמוע בהקלטות ולהיווכח בעצמך. אצל סמארט קלאב אתה משלם פי 3, מדוע לשלם פי 3 אם אתה יכול ללכת לדוכן פיס ולקנות מנוי לוטו ל 10 הגרלות? וכך גם אתה לא צריך לזכור למלאות טופס בכל הגרלה

 76. מאת רוני‏:

  כמדומני, 10 הגרלות זה בערך שבועיים, זה לא ממש עוזר לי. אני לא אלך כל שבועיים ובטח שעם כל כך הרבה חברים לשלוח טופס. הרי שככל שנשלח יותר טפסים הסיכוי לזכות גדול יותר…סטטיסטית.
  שמעתי את ההקלטות ואת האמת אני חייב לציין שהשיחה שלי עם הנציגה היתה שונה אולי מכיוון שגם שאלתי את השאלות הנכונות. מה שבטוח, היא לא הסתירה בפניי שמדובר על שליחה קבוצתית שאמנם הזכייה לא תמיד תיהיה גבוהה אבל הסיכוי גבוה יותר.
  כמו שאמרתי , אני אמתין לתחילת שבוע הבא לראות מה היה בסופ"ש ואחליט.תודה בכל מקרה :)

  • מאת יצחק שחר‏:

   2 הגרלות בשבוע כך ש 10 הגרלות זה קצת מעל חודש ולא שבועיים, קשה לך פעם בחודש ללכת לדוכן לוטו לשלוח טופס שאתה ממלא אותו מראש עם אותם מספרים ותוך 2 דקות לשלוח אותו? בשביל לחסוך 2 דקות בחודש את רוצה להוציא עוד 120 ש"ח בחודש בכדי לקנות הטפסים בפי 3 מעלותם בדוכן לוטו. גם בדוכן לוטו אם תקנה יותר טפסים תגדיל את סיכוי הזכיה, כך שסמארט קלאב לא גילו את אמריקה. שליחה קבוצתית לא מגדילה את הסיכוי, כשאתה שולח לוטו בדוכן, אתה הזוכה היחיד בפרס שאתה מקבל, אך בשליחה קבוצתית אתה גם משלם פי 3 וגם מקבל חלק זעום מהפרס. סמארט קלאב שולחים עבורך רק כוביה אחת בשווי 3 ש"ח בכל הגרלה שיכולה לזכות לבד בפרס הגדול. שאתה ממלא לוטו בודכן, באותו כסף, אתה יכול למלות לפחות 6 כוביות בכל הגרלה וגם אקסטרה. והשקר של סמארט קלאב עם הסטטיסטיקאים, נו באמת.

 77. מאת רוני‏:

  קודם כל טעות שלי, באמת מדובר על חודש בערך ולא שבועיים, תודה.
  יצרתי קשר היום עם השירות שלהם…. קודם כל חייב לציין שיש להם שירות טוב ביחס למה שקורה במדינה..אלא אם כן נפלתי על נציגה מיוחדת :)
  בעקבות ההתכתבות שלנו היה חשוב לי לשמוע הפעם מנציגת שירות לגבי נושא החלוקה וגם את העובדה שאני יכול לקנות לבד בדוכן, אבל מי יכול לקנות כמות כזו של טפסים , אפילו אם הם רק שלי??האמת הופתעתי לטובה.
  הנציגה נתנה תשובה חד משמעית לגבי החלוקה – לא הסתירה ממני כלום. היא אפילו אמרה דבר נכון, מלכתחילה לא נאמר לי שבכל השיטות שאני מקבל אני יכול לצאת מיליונר.
  בשורה תחתונה, עדיין לא הצטרפתי אבל הנטייה שלי הולכת למקום חיובי , אני אומר שכדאי לתת להם צ'אנס, הם גם לא מחייבים אותך לתקופה מסויימת אז בכלל אין לי בעיה לנסות. האמת, טרם נתתי להם אוקיי, אני בדעה שאולי אם אמשוך קצת הם יבואו לקראתי במחיר.
  אם תהיינה התפתחות חדשה, אעדכן, תודה בכל מקרה.

  • מאת יצחק שחר‏:

   נפלת על שירות טוב כיוון שאתה עדיין לא לקוח, בכל החברות במדינה ברגע שאתה בא לקנות מוצר אתה מקבל שירות טוב, אבל אם אתה רוצה להתנתק ואו להחזיר מוצר, אתה מקבל שירות דב. אם משתלם לך לשלם פי 3 ממה שעולה בדוכן לוטו רגיל רק בשביל להצטרף לקבוצה ענקית שאף אחד משם לא יוצא מליונר, אז תלך על זה תצטרף עכשיו. אבל למה לך סמארט קלאב, יש עוד מלא חברות שנותנות לך את אותם תנאים וכדאי לך להשוות מחירים, לוטונט, נקודת שיווק וסחר, לוטובול, לוטו החיים הטובים, לוטולוקו. הרי כל החברות הללו עובדות תחת אותה שיטה, הם מחייבים אותך מנוי ואתה מתחלק עם עוד מלא אנשים ומשלם יותר מדוכן לוטו רגיל, אולי תמצא חברה אחרת שמחייבת אותך רק פי 2 מדוכן ולא פי 3.

 78. מאת רוני‏:

  דבר ראשון אני חייב לציין שאתה נורא שלילי, "נפלתי" בהרבה מקומות שבהם אני לקוח זה לא מעט זמן שקיבלתי שירות מצוין….
  דבר שני, אתמול אכן הצטרפתי כלקוח ומודה, עשיתי להם תרגיל….היום התקשרתי לבטל את המנוי על מנת לראות האם באמת יש בעיה להתנתק מהם ולשמחתי, התחושות בטן שלי היו נכונות. יצרו איתי קשר כמה שעות לאחר מכן על מנת להבין מה הסיבה שאני כל כך מהר " ויתרתי" להגדרתם. שוב, דווקא קיבלתי את הרושם שההחלטה בידי ואת האמת רווח לי.
  לצערי בהגרלה שכבר הספקתי להשתתף באמת לא זכיתי אבל לפחות שירות והידיעה שאם אני לא רוצה אז אני לא חייב קיימת ,לא כמו מקרים הזויים שלא ממש ברורים לי רשומים כאן.
  אגב, בהמשך למה שרשמת שיש המון חברות אחרות, אז רק אחרי שרשמת את זה באמת הבנתי אבל בתור אחד שמבין קצת באתרים, לא נעים לומר, רוב האתרים שראיתי פשוט נראים כמו בדיחה מהלכת- כמובן בלי לפגוע.
  נכון לכרגע אני לקוח חדש ואופטימי שנורא רוצה לזכות ואני מקווה שזה יקרה לי , כרגע זה תלוי בהם ומקווה לטוב :)

  • מאת יצחק שחר‏:

   כלומר אתה רוצה להצטרף לסמארט קלאב ולא לחברות אחרות בגלל שלטענתך לסמארט קלאב יש אתר יותר יפה ויזואלי ולכן זה מצדיק להוציא פי 3 על כרטיסי לוטו ולא ללכת לחברה מתחרה שגובה אולי רק כפול עבר טפסי לוטו וכל זה בגלל מראה האתר. תגיד לי, אתה לא חושב שזה שקוף שאתה נציג של חברת סמארט קלאב ואתה מתחזה ללקוח מרוצה? כל פעם שאתה מתחזה עם שם אחר, אני עולה עליך, למה שלא תרשום תגובות רשמיות של חברת סמארט קלאב במקום להתחזות ללקוחות סמארט קלאב מרוצים ולחטוף פאדיחות כל פעם שאני עולה עלייך. בהתחלה זילזלת ושלחת את כלל ההודעות מאותו מחשב כל פעם כאילו לקוח אחר מרוצה. עכשיו כל הכבוד לך אתה שולח תגובה כל פעם ממחשב אחר, אבל תמיד אני עולה עליך. מופיע רק פעם אחת תגובת החברה שהחברה הגיבה רשמית, אתה מוזמן להגיב שוב תחת שם החברה.

   • מאת טלי‏:

    חברה איומה כל הזמן מתקשרים ומציקים מספרים שקרים בלי סוף
    שקרנים כולם שם וגם להתנתק מהם אי אפשר שלא תעיזו בכלל
    לתת להם כרטיס אשראי, פשוט עובדים על כולם. וגם להתנתק מהם זה בלתי אפשרי. תזהרו

 79. מאת רוני‏:

  יצחק שחר היקר,
  אני חייב לציין שאכזבת בגדול…
  הייתי משוכנע שמדובר בבלוגיסט מן השורה שמטרתו הינה מטרה טהורה לחלוטין, מסתבר שטעיתי.
  אין לי מושג באיזה סרט אתה חי, אבל מה שבטוח, אני הבנתי שדווקא לך יש אינטרסט פשוט שעדיין לא ברור לי המניע שלו. חבל, עד רגע זה עשית עליי רושם – פה נפלת.
  אם נדמה לך לרגע שאני עובד בחברת סמארט קלאב אז צר לי לאכזב אותך , אני ממש לא. והעובדה שאם למישהו דעה שקצת שונה משלך גורמת לך כנראה ללחץ ואז אתה יורה שטות כזו אומרת את הכל.
  אז לידיעתך, אני דווקא כן לקוח של סמארט שאת האמת ממש לא מעניין אותי מה יהיה בגורלם, אחרי מה שאתה רשמת , אותי כממליץ , בטוח הפסדת.
  המלצה, תחשוב לפני שאתה רושם דברים שתצטער עליהם
  מאחל לך בהצלחה בבלוג שלך, אותי כבר לא תמצא כאן.
  תתבייש לך !

  • מאת יצחק שחר‏:

   זה שפסלת את כל החברות האחרות למרות שהן מציעות תנאים כמעט זהים לסמארט קלאב ועובדים באותה שיטה, ברור כשמש שאתה קשור לחברת סמארט קלאב, אחרת היית בודק גם את התנאים שלהם. איכזבתי אותך כי תפסתי אותך כמו פעם שעברה שהשתמשת בשם שרון, רועי ועוד כל מני שמות של אנשים ששלחו תגובות חיוביות בעד סמארט קלאב אך הגיעו כל התגובות מאותו שולח. אני צריך להתבייש? חחח אתם סמארט קלאב והמתחרים שלכם שמרמים באותה שיטה צריכים להתבייש. תקשיב להקלטות ותשמע איזה שקרים היא מספרת הנציגה שכאילו זה עולה להם 3,000 שקל והם מפסידים עליי ואני משלם רק 180 ש"ח ושיש להם סטטיסטיקאים עלק.

 80. מאת רוני‏:

  ושוב, לא ברור לי מה המניע שלך אבל שיהיה.
  אל תכניס לי מילים לפה…..אני לרגע אחד לא פסלתי חברה כזו או אחרת, יכול להיות שאם הייתי רואה פרסום של חברה אחרת הייתי מצטרף, אז למה אתה כל כך נחוש בדעתך להציג את זה כך?
  כל מה שרשמתי, היתה דעתי על האתרים השונים שביקרתי בהם.
  תחפש לך מתחרים אחרים…..חבל לך על המאמץ

  • מאת יוסי מלמד‏:

   אין שום מציאות כזו שרצית לבטל וחזרו אלייך אחרי שעות באותו יום וגם לא יום למחרת אתה בטוח עובד שם כי אני חיכיתי וחיכיתי בסוף אחרי 6 ימים חזרו אליי וניסו להוזיל אותי במחיר על מנת שאשאר זה התרגיל כנראה שלהם אני בסך הכל פחות מחודש הייתי אצלהם וכבר הם מורידים במחיר זה רק מעיד שהם חברה סתם מלאה בפלברות שהם יביאו אותי לזכייה זכיתי ב 0.27 אג' בושה וחרפה שהם בכלל מפרסמים שזכיתי בסכום הזה , הם לא חזרו אליי והתקשרתי לחברת האשראי והם ישר ביטלו לי את המנוי בלי להגיע לעוד משכנע כזה או אחר ואתה יודע מה הקטע יש לי קשרים בחב' האשראי הבת שלי עובדת שם והיא מספרת שכמעט כל יום מגיעים עשרות לקוחות של סמרט קלאב לבטל כי לא מקבלים מענה אז כמו שיצחק אומר תיזהרו מסמרט קלאב #*&@ של חברה

 81. מאת ירון‏:

  מישהו יודע איך נפטרים מהם?
  פעם בכמה זמן הם מתקשרים אלי ואומרים לי שקבלו אס אמ אס ממני – לא היה ולא נברא, כל פעם הם מנסים לשכנע אותי להצטרף. מעולם לא עשיתי את זה. אין להם את פרטי כרטיס האשראי שלי, אבל הטלפונים שלהם מציקים. וכל זה בזמן שכבר בקשתי מהם להפסיק להתקשר אלי.

  מה עושים?

 82. מאת יורי‏:

  חברת רמאות
  רק לפי השיחות איתם אפשר להבין שהם מנסים למכור משהו באמצעות "טריקים" של מכירות
  דיברי עם שני נציגות והטריקים שלהם כל כך גרועים מנסים לדחוף בכח בלי לתת לך אפשרות לומר לא בכלל
  ואז עוד מבלבלים את השכל "כשתהייה זכייה מתחת ל2000 שקל נשלח אליך אבל כשתזכה במעל 2000 אז אתה בא אלינו ולא אכפת לי ואתה מביא איתך עוגה טעימה ולא נוותר לך על העוגה" ומוזר ששני הנציגות השתמשו באותו טריק של העוגה ואמרו בדיוק אותו הדבר
  בקיצור זו חברה שמנסה לעשות רווח על אנשים תמימים שקשה להם להגיד לא
  בנסוף באחת השיחות העבירו אותי למנהל של "אגף פרסום- שלא מנסה בכלל למכור לי משהו אלא רק להפוך אותי ללקוח פרסומי" והוא גם התחיל לספר לי על התיארויות שלו ולבלבל את השכל עוד כמה דקות ואז אמרתי לו " סבבה אחי הכל טוב ויפה וזוכים אז למה אתה מבזבז את היום שלך בלשכנע אנשים כמוני, למה אתה בכלל עובד, לך שים 200 שקל בחודש ולך צא לים תהנה הכסף יזרום לבד אם זה כל כך בטוח החברה שלך"
  ותנחשו מה הייתה התשובה : " אני לא עושה את זה בגלל כמה סיבות אני לא דוגל בהימורים
  והמחשבים לא יפעילו את עצמם"
  מוזר שאדם שלא דוגל בהימורים יעבוד בחברה כזאת
  ותמיד אבל תמיד יהיה מישהו אחר "שיפעיל את המחשבים"

 83. מאת מיכל‏:

  לאחר ששכנעתי את בעלי להתנתק מהטוטוקארד מנסה ליצור קשר ישירות ללא הצלחה. מה צריך לעשות על מנת שיפסיקו לחייב אותנו? תודה מראש

  • מאת יצחק שחר‏:

   שלום מיכל בלינק זה זה עמוד שאלות ותשובות של האתר שלהם, מספר 4 זה בנושא המנוי שם מופיע מספרי טלפון שלהם להתנתקות וגם טופס מכוון לשליחת בקשות. שימי לב שהם עובדים מ 9:00-15:00 ולכן קצת קשה להשיג אותם למי ממכם שנמצאים כל היום בעבודה ללא גישה לטלפון. במידה וזה לא עובד, תנסי לשלוח להם פקס ודואר רשום עם אישור מסירה שאת מבקשת מהם לנתק אותך ואם זה לא עוזר, תפני לחברת כרטיס האשראי שלך שדרכו את משלמת לחברת סמארט קלאב ותבקשי מהם (מחברת האשראי) שיבטלו לך את הוראת הקבע לחברת סמארט קלאב כיוון שלא ניתן להשיג אותם טלפונית ושהם מתעלמים מבקשותייך להתנתק. לפני השיחה עם חברת האשראי הצטיידי מראש עם חשבון האשראי שלך בו מופיע פירוט החיוב לחברת סמארט קלאב. לפי התקנון של חברת סמארט קלאב, אם את רוצה להתנתק, את צריכה להודיע להם בכתב ובכל מקרה תחוייבי על כל החודש הנוכחי, רק בחודש אחריו לא תחוייבי יותר, פירוט החוזה גם מופיע בבלוג שלי במאמר זה על סמארט קלאב.

 84. מאת איציק‏:

  החישובים שלך מוטעים בסך הכל מדובר על קניה קבוצתית כשחלק מהסכום הולך בצדק לחברת סמארט קלאב כי יש להם אתר יקר ושרות וכו אבל הכל בשקיפות ברור שהם לא יוציאו את כל ה180 שלך אחרת ממה ירוויחו מצד שני אומנם הזכיה במידה ותהיה תחולק לשותפים אבל עדיין סטטיסטית הסכוי לזכיה בנונית יותר גדול מלבד בכל סוג של זכיה ובהרבה ביחס של אלף ויןתר

  • מאת יצחק שחר‏:

   יש לך טעות גדולה, הכל לא בשקיפות כיוון שבשתי ההקלטות הם אומרים שזה עולה להם 3,000 ש"ח עבור כל לקוח שבפועל זה עולה להם פחות מ 60 ש"ח. שירות הקלוחות שלהם פחות רק עד שעה 15:00 כך שמאד קשה לבטל מנוי.

 85. מאת ישראל ברוך‏:

  בואנה איך לא קראתי על זה לפני פששש נכנסתי אליהם לפני שבוע ועכשיו שאני בא לבטל הם סגורים בגלל החג

 86. מאת אייל א‏:

  יצחק שחר : כל הכבוד על הנחישות וההתמדה בכך שאתה עונה לכל אחד ואחד מה"מזוייפים" שקמים להגן על חברות סמארטקארד, טוטוקארד וכ"ו..
  היום התקשרה אליי נציגה מחברת טוטובול, כבר מתחילת השיחה ידעתי מראש שאין בכוונתי להירשם לשירות המנויים שהם מציעים אבל מתוך נחמדות הראיתי התעניינות, במהלך כל השיחה הובטח לי כמובן שנשלחים בשבילי 2 הגרלות שבועיות + 777 במחיר שהינו שליש מהמחיר בדוכני מפעל הפיס.
  היא כל הזמן חזרה ואמרה שהמספר שלי עלה בגורל ו"נבחרתי מלמעלה" להיות זה שיתקשרו אליו עם "ההטבה" שהיא עשיית מנוי בטוטובול.
  ראוי לציין שאף לא לרגע אחד הוסבר על שיטת מילוי הטפסים או על העובדה שיש חלוקה עם עוד שותפים בפרסים, מה שכן הובטח לי זה שבמידה ולא אזכה בפרס למשך תקופה של 7 חודשים , אקבל החזר כספי מלא, (הבנתי מכך שמספיק שאזכה בפרס של שקל וחצי אפילו כדי שסעיף זה יהיה בטל).
  ועוד הבטחות רבות ומגוונות….

  שורה תחתונה : נוכלים ורמאים ממדרגה ראשונה, מנצלים בעזרת אנשי שיווק תחמנים בעלי לשון חלקלקה את תמימותם של אנשים, ללא שום בושה משתמשים בשקרים גסים והבטחות שווא.

  אגב, כל אותם "טוקבקיסטים תמימים" שהגיבו פה מעליי והגנו על חברות אלו הם בוודאי אותו אדם מאחורי כינויים שונים וגם העובדה שהם "טורחים" בכל פעם מחדש לעמוד להתייצב כאן להגנתה של סמארטקלאב במקרה הזה , אזי הם עובדי סמארטקלאב.
  סתם אזרח מן השורה בחיים לא היה טורח להגיב ליצחק שחר בכל פעם מחדש ולהפריך את טענותיו באדיקות ובשימוש ב"נוסח תשובה" שונה בכל פעם, אבל מתחזה עובד חברה כן ינהג לעשות כך.

 87. מאת עידן‏:

  במקום כל זה יש אתר שאני ממליץ עליו בחום http://www.loto-hacker.net

  • מאת יצחק שחר‏:

   האתר שהמלצת עליו אני רואה שהוא עדיין בהקמה, אוקיי אז הם לא מחייבים דמי מנוי חודשיים וכל זה ולא אומרים שיותר זול אצלם כיוון שהם לא מוכרים את כרטיסי הלוטו אלא רק מספרים מומלצים לפי התוכנה שלהם אבל עדיין הם מבטיחים סיכויי מוגבר יותר בגלל שיטה סטטיסטית כאילו שיש להם. אבל לוטו זה הכל מזל, אי אפשר לעשות שיטות סטטיסטיות. אני צריך לחכות שהיה להם מחירון באתר והאתר יהיה מוכן והכל ואז אוכל לרשום ביקורת על זה.

   • מאת עידן‏:

    האתר שלהם כבר לא בהקמה – נראה מעניין…

   • מאת יצחק שחר‏:

    אוקיי, בדקתי שוב, כן האתר שלהם אמנם מוכן ויש להם מחירון. אז נכון הם לא משקרים כמו חברות אחרות שאומרות שזה יותר זול מלקנות בדוכן אלא הם עושים יותר קטע של תיווך ומתיימרים לנחש בשבילנו את המספרים הזוכים והמחיר שלהם זה עבור הניחוש כך שאנו יודעים בדיוק כמה אנו משלמים למפעל הפיס וכמה לחברת "לוטו האקר" כיוון שאנו משלמים ישירות לדוכן עצמו עבור השליחה ולחברת לוטו האקר עבור ניחוש המספרים שהם מנחשים עבורנו ולא מחייבים אתנו על שום מנוי.

    אך איני יכול להמליץ הליהם כיוון שלא ניתן לנחש מספרים שזוכים, אין דבר כזה סטטיסטיקה ולדעת מה המספרים הזוכים כיוון שאם היתה סטטיסטיקה, הם היו ממלאים מספרים לבד ולא צריכים אותנו. אני גם לא יכול לכתוב כנגדם כתבה כיוון שהם אומרים את האמת עבור מה הם גובים תשלום, כך שמי שלא מאמין בסטטיסטיקה של ניחוש לוטו, ידע לא ללכת אליהם ומי שמאמין בסטטיסטיקה זאת כן יכול ללכת אליהם.
    דעתי היא שאם אתם רוצים למלות טוטו לוטו, תלכו ישר לדוכן מורשה ותמלאו דרכו. אם אתם בכל זאת מחליטים למלות דרכם, תמלאו כמה טפסים דרך השיטה שלהם ועוד כמה טפסים לפי ניחוש בלי השיטה שלהם ותשוו ותראו אם זה אותו סיכויי זכייה או שאתם זוכים יותר בשיטה שלהם.

    לסיכום:
    יתרונות לוטו האקר: הם אומרים את האמת בכך שאתם יודעים בדיוק על מה שאתם משלמים, הם לא מסתרים כלום ומדווחים על המחירים שלהם באתר ואין צורך להתקשר אליהם כדי לברר מחיר. אתם לפי המידע שמקבלים באתר שלהם יכולים להחליט אם זה נראה לכם הגוני או שטויות

    חסרונות: כל העניין של לוטו טוטו זה עניין של מזל ולא ניתן לנחש אילו מספרים זוכים לעומת ההגרלות הקודמות, זה כמו שלא ניתן לנצח בקזינו או בבורסה לפי סטטיסטיקה, הכל עניין של מזל.

 88. מאת נועם שורר‏:

  גם לי קוראים במקרה נועם אבל אני רוצה להודות לך על האתר.
  אלי התקשרו דרך זכיה שלי, לטענתם, בפתרון תשבץ במעריב.
  ישר שאלתי את הפקידה אם הם נותנים לי "הטבות" בגלל העיניים היפות :)
  את הקטצ' אני מבין עכשיו מהבלוג שלך.

  תודה שמנעת ממני את אי הנעימות.
  בברכה

 89. מאת נועם שורר‏:

  זה שוב אני
  בינתיים הספקתי לחשוב ולבדוק את הנושא ואני חייב לציין שמי שהגה את הרעיון של סמארט קלאב הוא גאון, זה פשוט רעיון גאוני ועוד אחזור לזה.
  מעריב יוצא פעם בשבוע עם חוברת תשבצים שנקראת "המשבצת". בתוך החוברת ישנם חמישה תשבצים לפי ימים. אם פתרת את התשבץ, אתה יכול לשלוח באס אמ אס את הפתרון. לא מוזכר בשום מקום שאתה בעצם שולח את האס אמ אס לחברת סמארט קלאב ולא למעריב. ועל כך עוד אבוא חשבון עם מעריב, שנותנת יד לחברה מסוג זה. אגב, התקשרתי למעריב ולטענתם הם כבר שנים לא עובדים עם סמארט קלאב, מה שברור לי כעת כלא נכון.
  חברת סמארט קלאב כותבת לך שהפרס הוא "טופס לוטו קבוצתי". רק מה, היא שוכחת לציין את מספר המשתתפים בטופס. גם בדקתי באתר שלהם ואין שום אזכור לגבי גודל הקבוצה. בגודל הקבוצה נמצא כל הטריק. אתה יצחק טוען שגודל הקבוצה הוא 500 איש וכאן הגאונות:

  הפקידה בטלפון, הסבירה לי שאני מקבל טופס ששווה 3,000 ש"ח בתשלום של 189 ש"ח בלבד. אם היא מצליחה לשכנע 500 איש להשתתף בטופס יש לחברת סמארט קלאב 94,500 ש"ח. נוריד מזה את עלות הטופס שהיא 3,000 ש,ח ונקבל רווח נקי של 91,500 ש"ח על כל 500 מצטרפים. ומי יודע כמה כאלו יש……
  גאוני לא? פשוט לא יאומן.
  עכשיו בואו נחשב כמה תרוויחו אם הטופס שלכם זכה בפרס הגדול. (סיכוי אפסי כמובן). ונגיד שהפרס הוא של 5 מליון ש"ח. כל אחד מכם יקבל 10 אלף ש"ח בלבד. כדאי להתאמץ בשביל סכום כזה? ברור שלא! בא לכם למלא לוטו? פשוט לכו לדוכן הקרוב לביתכם ומלאו את הטופס. כך לפחות, אם לא תזכו הכסף ילך למטרות טובות.

  לסיכום, אני מניח שלא עליתי על כל הטריקים והשטיקים שלהם.אני רק מבין שהמילה "סמארט" (חכם) שייכת רק להוגה הרעיון של החברה……
  צריך לדעת להזהר כי תמיד יש נוכלים שמנסים לשים את היד על הכסף שלנו. אף אחד מהם לא מחפש את טובתנו. אני כמעט נפלתי רק בגלל העובדה שסמכתי על עתון "מעריב".

  אני מקווה שעזרתי למשהו מכם.
  ולכולם שבוע נעים.

  • מאת ירון‏:

   סוף סוף הבנתי מהיכן יש להם את הסלולאר שלי.
   אחת למספר חודשים נציגה אומרת שקבלו אס אמ אס ממני ורק עכשיו התפנו לחזור אלי. הם חוזרים על הבדיחה העצובה הזו שוב ושוב, אף על פי שמעולם לא שלחתי להם אס אמ אס והמספר שלי חסוי. מעולם לא מסרתי להם פרט נוסף עלי.

   כבר שנתיים אני שובר את הראש מהיכן יש להם את המספר שלי. עכשיו ירד לי האסימון – "משבצת". כשרציתי שיוציאו אותי מהמאגר אמרו לי שהם צריכים את מספר הזהות שלי. סרבתי משום שמעולם לא נתתי להם אותו והם לא יכולים להפעיל חיפוש לפיו.

   בקשתי מהם הן בטלפון והן בפקס להפסיק ליצור איתי קשר.

   כבר שלושה חודשים לא שמעתי מהם. אם יתקשרו אלי שוב אני שוקל לתבוע אותם על הטרדה.

 90. מאת יוסי‏:

  תודה רבה על הכתבה! בדיוק עכשיו קיבלתי טלפון כזה, נשמע מאוד מפתה, ורק העובדה שנכוויתי בעבר מ"מתנות חינם" גרמה לי לחפש על הנושא. חסכת לי אלפי שקלים!

 91. מאת נועם שורר‏:

  ירון
  אני אמרתי להם מפורשות : "עוד טלפון אחד אלי ואני מגיש תלונה במשטרה על הטרדה". מאז לא שמעתי מהם.

 92. מאת Mr Man‏:

  תישמע, אני ממש שונא את החברות האלו אבל בעיקר בגלל שהם מציקות.

  בתכלם צריך להתלונן עליך על זה שאתה מטומטם

  אף אחד לא עבד עליך, קוראים לזה שיווק מאפן
  של היום. קח כל מוצר שיש לך בבית או כל שירות שמסופקת לך בתשלום, תתחיל לחקור מחירי
  עלות ותגלה משהו מדהרים, רב הדברים שעליו שילמת בחיים עלו לך הרבה ביותר מפי 3 מהמחיר
  האמיתי. אבל הישראלים לא פראיירים, נכון!?
  חברות הביטוח? קופות חולים? ביטוח לאומי? חברות הפארמסוטיקול? ההבדל הוא שאלה דברים
  שהמדינה פחות או יותר מחייבת אותך לרכוש, והם עושים עליך הון. אבל לא הכריח אותך לשלם
  להם כאן. מה שיחת טלפון? מי ימות אם תגיד לא תודה ותנתק.

  ברצינות, מה רצית? חברה עם עובדים שמלשמת משכורות, חשבונות, שכרי דירה וכו… שלא תרוויח כסף
  על השירות שלהם? כן אולי הם מוכרים לך אוויר, אבל מי יכול לאסוף 500 אנשים שיתחייבו למלא טפסים
  בזמן כל שבוע ומבטיחים להתחלק בפרס באופן שווה? אני לא יכול, אז אם הייתי רוצה הייתי חושב על
  כך אם זה שווה השקעה של 120 שקל בחודש ואני יחליט כמו ילד גדול ולא יבכה על הבחירה שלי.

  אף פעם לא פתחת עיתונים? פירסומים? בלי סוף תמצא חברה שמוכרת למשל מוצר ב50% הנחה
  רק 3500 שקל במקום 7000. לא נורא שכל החנויות מסביבו מוכרים את זה ברגיל ב 3000 שקל,
  ומחיר הצרכן הוא 2800 שקל, כל אחד ומה טוב לו.
  100 טפסים שווים 2800 שקל? הסבירו לך שזה מחולק? יופי, על מה כל העניין פה?

  תשובה- לא אישי, אבל עשית מעשה מטומטם

  • מאת יצחק שחר‏:

   לא נמאס לך כל כמה שבועות לשלוח בדיוק את אותה תגובה אבל כל פעם בניסוח אחר וממחשב אחר בכדי שלא אאתר שכל התגובות החיוביות לסמארט קלאב נשלחות מאותו מקום? הרי כבר עליתי עלייך בעבר ואז בדיוק שלחת תגובה רשמית בה נאמר "תגובת החברה". התשובה היא לא, לא הסבירו שהעלות של הטפסים שהיא 3,000 ש"ח בדוכנים מתחלקת עם עוד 500 אנשים, אמרו זאת כאילו לי אישית הם חוסכים 3,000 ש"ח שזה שקר כי בחישוב במאמר זה יותר שאני משלם 180 ש"ח במקום 60 ש"ח. כלומר לקנות בדוכן פיס זה שליש מחיר מאשר לקנות דרך סמארט קלאב. אתה יכול לשמוע את כל ההוכחות שלי בהקלטות, התגובות המפוברקות שלך רק מעלות את הרייטינג שלי באתר ומביאות לי טראפיק (ראה את התגובה המתחזה שלך בתור "רועי חורב") . ואם אני כל כך מלכלך ומשקר על סמארט קלאב, מדוע הם לא שולחים לי עורך דין ולא תובעים אותו על הוצאת דיבה? זה בגלל שיש לי את כל ההוכחות שהם שקרנים. הקלטה שווה 1,000 עורכי דין. מה קרה, אתם לא יודעים איך להתמודד איתי אז שיניתם את שם החברה מ "סמארט קלאב" ל "סמארט"? הצחקתם אותי, אז אתם בהרצה לראות אם כותבים בגוגל "סמארט" אם עדיין יראו את ההודעה שלי נגד החברה? "היזהרו מלוטוקארד טוטוקארד סמארטקלאב". אחי, תפרקו את החברה ותמשיכו למכור מוצרי חשמל, מה רע ב "שריג אלקטריק" תמשיכו שם וזהו, לא צריך לוטובלוף, אין כמו לקנות ממפעל הפיס ישירות בדוכנים המורשים.

  • מאת עינב‏:

   שחר שלום,
   תודה על האתר שהציל אותי מנוכלים כאלה.
   התקשרו אליי דרך sms ששלחתי לתוכנית של דומינגז ברדיו 102 fm (לא יודעת איך זה קשור)
   דיברו איתי בקצב מסחרר שחצי ממה שהיא אמרה לא הבנתי בכלל אבל את מה שהם רוצים שתשמע ותזכור הם דואגים שזה יקרה! למזלי משהו היה מסריח לטעמי אז אמרתי לה שהכרטיס אצל בעלי ושתחזור אליי עוד 20 דקות (היא הלכה לשאול את המנהלת והיא נתנה אישור עאלק!!!) בכל מקרה נתקלתי בפורום הזה וזה אישש את החששות שלי לגבי החברה הזאת.
   תודה!

 93. מאת יניב‏:

  אני יושב ומקשיב לשיחות המוקלטות שלך איתם
  כל הכבוד לך אלי
  הלוואי והיו הרבה כמוך
  לצערי אני לפני יומיים הצטרפתי אליהם
  ולאחר בדיקת הטפסים גיליתי שזכיתי ב 74
  שקלים אך באתר מופיע שזכיתי רק ב 0.79 אג׳
  ודבר נוסף שהדליק אצלי נורה אדומה זה
  שיש בעיה בהדפסה של הטפסים , הטפסים
  שיוצאים מהמדפסת הם לא אותם טפסים שמופיעים
  באתר בטפסים שלי ,
  שהם למעשה הביטוח היחיד שלנו למצב שבו הם
  ישנו באתר סימון של טופס שלי אם הוא זכה בפרס
  הראשון , הרי אנחנו לא יכולים לזכור את כל מאות
  המספרים בעל פה
  בשיחה שניהלתי אם אחת הטלפניות שלהם בעניין
  הזה היא טענה שאין להם פתרון לזה
  הסברתי לה שאני מפתח תוכנה וזה מבחינה
  תכנותית לא מסובך בכלל , הרבה פחות מכל
  מכל שורה בקוד של האתר שלכם.
  היא התרגזה ואמרה לי שאם אני מעוניין להפסיק
  את ההתקשרות אז בבקשה , אז אמרתי לה שכן
  אז היא אמרה שתוך כמה דקות יצרו איתי קשר
  מהמחלקה של הניתוקים , זה היה בשעה 10:00
  בבוקר , עכשיו השעה 01:25 בלילה ועדיין ממתין
  לטלפון .
  לסיכום : לא לתת בשום אופן את פרטי האשראי שלכם
  בטלפון למי שאתם לא מכירים !!!!!!!!!

 94. מאת מרי‏:

  אני ביקשתי ניתוק לפני מס ימים הנציגה היתה חמודה אבל ברגע שביקשתי להתנתק כעסה וניתקה מהר את הטלפון, ממה שאני רואה עדיין ממלאים לי טפסים איך אני נפטרת מהם

 95. מאת משה‏:

  אני מילאתי שמה משהו שהם התחייבו לטופס לוטו חינם וזה, הכל סבבה, ואז היא מתקשרת אליי מציעה לי את החירטוט הזה… הרי ברור שיש פה קאצ', החברות האלו לא חיות על אוויר… העיקר החמודה שם בטלפון אומרת לי "אוקיי אני רוצה לראות שבאמת הבנת, אחרת איך אני אסביר לבוס שלי את העובדה שכולם רצו לעשות את זה ורק משה לא רצה?" האמת היא שכמעט פרצתי לה בצחוק.
  ידוע שאסור להאמין לאף חברה כזאת. תיזהרו אנשים.

 96. מאת משה‏:

  אגב, למה אתם בכלל טורחים לענות לרוני? זה כזה מיותר.

  • מאת יצחק שחר‏:

   אני פשוט אוהב להעמיד אותם במקום את כל המתחזים הללו של סמארט קלאב כאילו לקוחות תמימים, לדעתי מדובר תמיד באוץו מתחזה שמשחק אותה כאילו 10 לקוחות מרוצים שונים.

 97. מאת נועם שורר‏:

  מרי, נראה לי שמסמארט קלאב לא תבוא הישועה. אני הייתי מנסה לפנות לחברת כרטיסי האשראי שלך ולהורות להם על רצונך להתנתק .
  מה שיש לי להגיד על החברה הזאת כבר כתבתי בעבר, (דפדפי כמה שורות למעלה).

  בלי שום קשר, אני מנצל את ההצדמנות להודות ליצחק שחר שהקים את האתר הזה ובזכותו לא נפלתי בפח.
  תודה יצחק.

 98. מאת חמודי‏:

  אני נרשמתי כי שכנעו אותי וחשבתי שאזכה וכמובן לא זכיתי וכרגע אני רוצה להתנתק ומנסים לשמר אותי בכל דרך אפשרית.. מנסים לייאש אותי כדי לחדול מהרצון לנתק את המנוי..אני חושב לעצור את חיוב האשראי.. ז"א לבקש מחברת האשראי לא להעביר להם כסף בכלל.. האם זה אפשרי וניתן וחוקי?

  • מאת יצחק שחר‏:

   תודיע להם שאתה רוצה כבר להתנתק, הם חייבים תוך חודש בערך לנתק אותך, ולא, תפנה לחברת האשראי ותאמר להם שמחייבים אותך במנוי שאתה מעוניין להפסיק. אם כל זה לא עוזר או שאתה לא בנוי לזה. אני תמורת 250 ש"ח נותק שירות ניתוק ממנויים למי שרוצים אך לא מסוגלים. ,תראה למעלה איפה שרשום "שירות ניתוק מהתחייבויות" מתחחת לתמונה של בעלי החיים בלבן על רקע שחור. (ליד ראשי וצור קשר)

 99. מאת רן‏:

  ליצחק שחר ושאר הקוראים.
  שמי רן והחברה הנ"ל הגיע אלי לאחר שבני נרשם אצלם.
  התקשרה נציגה בשם מורן והתחילה לדבר בקצב של שדרן ספורט ארגנטינאי.
  רק לאחר כמה בקשות היא נאותה להאט את הקצב למצב שהבנתי אותה.
  לא אחזור על מה שכולם כתבו, אך כמובן שגם אני הייתי לקוח פרסומי יחד עם 99 אחרים וכמובן שאם לא ארשם עכשיו, אאבד את החבילה המדהימה שהיא הציע לי.
  כל המחירים, הפרטים וההבטחות היו זהים לחלוטין למה שהובטח לשאר הכותבים.
  למזלי הגדול, מכיוון שאני סקפטי מטבעי, אמרתי לה שתיתן לי שעה ותחזור אלי כי אני רוצה לבדוק משהו.
  לאחר מיקוח ארוך, הצלחתי "לזכות" ב-10 דק' ארכה ובמהלכה נחשפתי לבלוג הזה.
  מיד החלטתי שלנוכלים כאלה אני לא מתחבר.
  לאחר 10 דק' בדיוק, מורן התקשרה אלי שוב ושאלה "זהו, אפשר לרשום את הפרטים"?
  אמרתי לה שאני לא מעוניין ואז הגיעה תגובתה המקורית: "כולם אומרים וואו ורק אתה סקפטי".
  לשאלתה למה אני לא נרשם אמרתי שאני לא חייב לענות לה ופשוט לא נראה לי נכון להרשם. גוון קולה השתנה באחת והיא סגרה את הטלפון בברכת "שיהיה לכם בהצלחה בהגרלה היחידה שקיבלתם"

  אני רוצה להודות למר שחר על השרות הענק שהוא עושה לציבור.
  יום טוב ופטור מנוכלים לכולם.

  • מאת יצחק שחר‏:

   לרן שלום,
   שמח שהבלוג שלי עזר לך, מתנצל על כך שלקח כמה ימים עד שהודעתך אושרה, לפעמים שכותבים לי הודעה אני לא מקבל עדכון למייל ורק שמדקתי את הודעות הבלוג פתאום ראיתי את ההודעה שממתינה לאישור. יכולת גם להגיד לה מצידי שאתה לא מצטרף אליה בגלל הבלוג שלי, הם בחברת סמארט קלאב יודעים שיש לי בלוג והם לא יכולים לעשות שום דבר בנדון. בקרוב אני מקים מכון תקנים אלטרנטיבי בו אתן אישור לחברות לוטו שלא מרמות אנשים. פרטים בבלוג שלי בקרוב מאד.

 100. מאת איתמר‏:

  יצחק שלום.
  כרגע דיברה איתי "לבנה" מסמארט קלאב וחזרה על אותם פרטים אבל הוסיפה שאני מקבל מהם טור אחד בחינם ללא קשר לכלום .ליפניי שרציתי לראות מי הם החברה הזו נתתי לה את הת"ז של אישתי, הם יכולים לעשות עם זה משהו?
  אני מתכוון כשהם יחזרו אליי לא להענות לבקשתם ולדחות אותם על הסף.
  כמובן שגם אקליט את השיחה ואומר להם כי אני לא מעוניין בשירות שלהם.
  תודה לך על הבלוג החשוב הזה.(דרך אגב הוא מופיע שני בגוגל כשרושמים סמארט קלאב)
  שיהייה לך יום טוב אחי.

  • מאת יצחק שחר‏:

   לפי מיטב ידיעתי הם לא יכולים לעשות כלום רק עם תעודת זהות של אישתך, הם צריכים כרטיס אשראי שלה ואישור טלפוני שלה כדי לחייב.

 101. מאת אייזיק‏:

  תעזרו לי בבקשה
  אותם סיפורים בדיוק התקשרה אלי משהי בשם אתי גם אמרה לי שזכיתי בטורים חינם
  לא יודע איך הגיע אלי אני אחד מתוך 100 כל שנה שזיכתי להיות חלק מהפירסום שלהם
  לא יודע איך הצליחה לקחת ממני את הכרטיס אשראי ואחרי שעה בערך כשראיתי את הבלוג הבנתי שנפלתי קורבן יום למחרת לא הייתי בשום הגרלה או משחק לא השתתפתי בקשתי להתנתק
  והיה נציג בשם שימי שאמר שיחזרו אלי עד השעה 6 בערב
  הוא לא קשור רק מחלקת פרסום ובאמת חזרו אלי והחליטו עוד פעם לשכנע אותי ואמרתי להם שלא מעוניין ואני רוצה להתנתק עוד באותו היום ראיתי כבר את החיוב בכרטיס האשראי
  דיברה אאאיתי משהי בשם אורין ואמרה שאין בעיה אני נתקת אותך בקליל
  אמרתי אוקי
  ביום השלישי היום אני רואה שאני עדיין יכול להכנס לאתר ושלא חסמו אותי עדיין מה עושים והאים הם יורדו לי כסף סתם בבקשה אני רוצה תשובה אים אפשר אני אודה לכם אים תענו לי?

  • מאת יצחק שחר‏:

   על פי חוק אם אתה מתחרט תוך 14 יום מהקנייה, אתה זכאי לבטל את העסקה אך לא מתי שמדובר בעסקה בה ניתן שירות, במקרה זה הם עדיין יכולים לחייב אותך ב 3 ש"ח עבור אותה הגרלת לוטו שאולי מילאו בשבילך אך לא יכולים לחייבך במאות שקלים מנוי חודשי כיוון שכאן לא ניתן שירות. קודם כל כפי שרשמתי בכתבה למעלה, תתלונן למכון התקנים שהם נתנו לחברה תו תקן ותבקש שיחרימו להם אותו, שמתי את כל ההוראות שם איך לעשות את זה, אם מספיק נפגעים כמוך יתלוננו, יחרימו לחברת סמארט קלאב את תו התקן שהם קיבלו

 102. מאת אייזיק‏:

  יצחק שחר תודה רבה בזכותך התנתקתי אני מודה לך התנתקתי דרך חברת האשראי היה לי הכי קל דרך החברה של סמרט קלאב לא היה קל כי הם אמרו לי בטלפון הכול בסדר לא נחייב אותך אבל ניתן לך זיכוי אני לא סומך על אף אחד היום הבנתי שנעקצתי לכן חסמתי דרך האשראי הכי קל ויעיל אני מודה לך תודה רבה יצחק שחר היקר

 103. מאת עידן רון‏:

  שלום יצחק
  גם אני מנוי שלהם, איך אתה מציע לי להתנתק מהם?
  אין לי כרגע את היכולת הכלכלית להמשיך איתם …
  תודה מראש

 104. מאת עידן רון‏:

  לא חשוב.
  להפתעתע דווקא הצלחתי בקלות ואפילו הם היו מאד נחמדים ,
  תודה בכל מקרה ובהצלחה

 105. מאת יעל‏:

  תודה רבה יצחק! שמחה על הפרסום שלך, זה עזר לי לקבל החלטה נבונה ולא להתחבר לחברה!
  ביקשו ממני אולי 4 פעמים את תעודת הזהות שלי, ותאריך הלידה. חוץ מהפרטים האלו אין בידיהם שום דבר שקשור אליי. האם הם יוכלו להשתמש בפרטים הללו לביצוע עסקה או חיובים משונים כאלה ואחרים?!?!

 106. מאת נדב‏:

  כל הכבוד אחי, אני גם בתור חייל נפלתי לפח הזה ומוציא רבע משכורת על סמארט קלאב בחודש. לא מאמין שלא חישבתי את זה לפני וראיתי שעובדים עליי. תודה רבה על ההשקעה!!

 107. נרשמתי לאתר לפני כחודשיים אחרי שנציגה של החברה התקשרה אלי. היא ניסתה לשכנע אותי במשך שעתיים ולבסוף נשברתי ונרשמתי. לאחר כשבועיים ניסיתי להתנתק מן החברה וטלפנתי על פי טלפון באתר שלהם אבל הגעתי לאתרי בנייה בכרכור ופרדס חנה. לא עלה על דעתי שיציגו באתר הרשמי שלהם טלפון "שגוי".
  בחיפושים אחר טלפון מתאים מצאתי מספר אתרים באינטרנט שהזהירו מפני עריכת עסקאות עימם.
  אל הטפסים המקוריים ששלחו אלי לא יכולתי להגיע מאחר ודלתות הארון בו נמצאו "נתקעו" בעקבות דליפה מהקומה שמעלי (העוברת שיפוצים כבדים), ובמשך שבועות אחדים לא הייתה לי גישה אליהם עד שהארון תוקן. ניסיתי לטלפן אליהם שוב ושוב אבל זה לא היה הפרוייקט היחיד שלי בחיים ולאחר כחודש בו נכשלתי בניסיונות להגיע לחברה, ביטלתי את העיסקה דרך חברת האשראי כי לא מצאתי כל דרך לבטל את החברות שלי בחברה זאת בדרך יותר נוחה והגיונית.
  זמן קצר לאחר מכן טלפנה בחורה שהצטערה מאוד עבורי בשל הביטול. טענה שמאוד כדאי לי להמשיך לעבוד איתם. ניסיתי לברר איתה פרטים על מנת לבדוק את אמינות החברה: שאלתי לשם האישה שהציגה עצמה כמנהלת החברה וגייסה אותי. לדבריה יש מנהל גבר לחברה ולא אישה. שאלתי למספר הכרטיסים שישנם עבורי והיא אמרה – שאני חברה ייצוגית עבורם ולכן משתתפים בהגרלות 210 טפסים שלי (במקור זה לא נאמר לי וידעתי על 180). לדבריה זכיתי ב- 25 ש"ח אבל לא מודיעים ולא שולחים סכומים כאלה בדואר. אתמול קבלתי מכתב נוזף ומאיים שיפנו את המקרה הזה למחלקה המשפטית. שאלתי לסכום הזכייה שלא נזכר במכתב הכולל איום, וכעת דובר על 30 ש"ח.
  אני סבורה שכדאי להגיש תביעה ייצוגית. וכי כל הנפגעים מתעלולי החברה צריכים להשתתף בה.

 108. מאת קובי‏:

  פשוט כתבה מדהימה…ידעתי שיש סירחון בחברה הזאת.

  תודה תודה תודה

 109. מאת ניר ברקת‏:

  אין מבסוט ממני ממה שאני קורא כאן, כל הכבוד לכל הכותבים והמזהירים פנו אליי באותו תסריט של שיחה לקוח פרסומי וכל השטויות האלה שלחתי סמס לקבל טופס חינם וניסו להשחיל לי מנויי
  ישבתי עם חברים וסיפרתי להם והם צחקו שכל העולם מכיר את החברה השקרנית הזו ויש נגדם תביעה ייצוגית אני מזמין שכל מי שנפגע מהם שיכנס לתביעה אני ניצלתי בנס ומזמין אתכם להיכנס בהם בכל הכוח שלא יעבדו על אנשים ואם בא לכם תשלחו טופס לוטו בדוכן מתחת לבית
  בהצלחה

 110. מאת טל‏:

  תודה רבה על כל הפרטים הנ"ל. לפני כ- 7 חודשים שאני מנוי בחברה, ניסיתי כמה פעמים לצאת, אמנם כל פעם מצאו להם תירוצים אחרים והסברים שונים ומשונים. לא מריח טוב בכלל!!! מחר בבוקר אני מתנתק סופית בע"ה. שוב תודה רבה.

 111. מאת רינת‏:

  וואוו, בדיוק עכשיו חפרה לי נציגה של smartclub
  ואיך שאני במקרה בין המאה הראשונים שזכו במקום 2000 ומשהו ל67 טורים כל חודש רק במחיר מבצע של 159 ש"ח ורק תני לי את האשראי כדי שאוכל לסגור אותך בתוכנית…
  ואז היא אמרה תבדקי איתי עכשיו כתבות באינטרנט עלינו, וישר קפצה לי הכתבה שלך.
  אז תודה רבה על ההצלה המיידית, כי זה באמת נשמע מפתה, והבחורה יודעת למכור.

 112. מאת עדי‏:

  התקשרו אליי השבוע בעקבות sms ששלחתי בשביל לקבל הגרלה בחינם. הבחורה אמרה לי שהיא מעניקה לי את המתנה בלי קשר לכך שאעשה או לא אעשה מנוי. אני מקווה שבאמת שאת המתנה לפחות אקבל.

 113. מאת ראובן מ‏:

  התקשרו אלי מסמארט קלאב גם לפני שנה וגם לפני שנתיים. ובכל פעם אמרו לי אותם דברים על הטבות.
  אני יהודי מאמין. שמעתי סיפור מהרב פנגר על ה"אור שמח" (רב יהודי לפני תקופת השואה.
  שהיה במצב כלכלי לא טוב והחליט לקנות כרטיס להגרלה.
  כל העיירה התפללה עבור רבם שיזכה שהרי המצב הכלכלי לא משהו.
  והיה גנב אחד שנכנס איתו למקווה והחליף את הכרטיס שהתפללו עליו רבות, בכרטיס אחר. לאחר כמה ימים התפרסם שהרב זכה בכרטיס והיתה שמחה גדולה.
  הגנב הציג את עצמו ואמר, אני החלפתי את הכרטיס שלך בשלי. אני רוצה את הכסף בחזרה!
  תאשים אותי בגניבה ומצידי תכניס אותי לכלא איזה שנה שנתיים.
  הלכו לדין תורה, ושם הדיין פסק שאין לו מה לשלם לגנב, שהרי בהגרלה, לא הכרטיס הוא הזוכה
  אלא האדם בעצמו.
  ואם המזל של האדם לזכות, הרי הוא יזכה. ואם לא, אז לא.
  הקב"ה מתכנן כבר את התכניות לפי מה שטוב.
  תודה למר שחר על הבלוג.

 114. מאת gili‏:

  גם אליי פנו היום , למזלי אני אדם חשדן ולא נותן פרטי אשראי בטלפון ולא בשום מחיר שבעולם ,
  ה"משווקים " לא נרתעו וניסו בטלפון אחר טלפון לשכנע אותו ואף ה"מנהל" פנה אליי , אין ספק שכושר שכנוע יש להם והם אנשי מכירות מפולפלים ביותר , הרתיעו אותי כמה דברים :
  1. השיטטיות בשיחה – טקסט חוזר
  2. הדחף לקבל פרטים ולהוציא פרטים בצורה מתוחכמת , מקום עבודה , תאריך לידה , ת.ז כתובת
  3. המילים "כאשר תזכה " ..
  מאוד מגרה ומפתה להצטרף .. מאמין שנפלו פה לא מעט אנשים
  תודה לך יצחק שחר – עם הנתונים האלה הייתי מדווח לכולבוטק או לכל גורם אחר .

 115. מאת מור‏:

  כבר ניסיתי לכתוב פה קודם הן דרך הנייד והן דרך המחשב ומשום מה לא נקלט או שנותקתי..
  בכל אופן, לא אתחיל לגולל שוב את כל קורות אכזבתי מסמארט קלאב – אני שם מעל שנתיים ועדיין לא זכיתי! בכל פעם משכנעים אותי שזה לוקח זמן וכדאי לי להמשיך ולהתמיד והיות שאני שם כבר לא מעט זמן, אני מניחה להם לשכנע אותי ומקווה שבסוף ההשקעה תשתלם.
  הבעיה היא שאם אצא – ארגיש שהפסדתי ואם לא אצא וגם לא ארוויח בשנים הקרובות – אפסיד עוד יותר.
  מישהו הזכיר פה תביעה קולקטיבית.. במה מדובר ואיך אפשר להצטרף לזה??

 116. מאת יוחאי‏:

  התקשרו אלי לפני חצי שעה מהחברה, הבאתי להם תאריך לידה ותעודת זהות אבל לא הייתי מוכן להביא פרטי כרטיס אשראי,
  יש סיכוי שהם יצליחו להוציא ממני כסף איכשהו?

  • מאת יצחק שחר‏:

   לפי מיטב ידיעתי, כל עוד לא נתת להם אמצעי תשלום, אין לך מה לדאוג

   • מאת קובי‏:

    אם אני משתמש בקרטיס דירקט שאין בו כסף בחשבון וביטלתי אותו מיד אחרי שיחה בחברת האשראי. סמארט קלאב יכולים לגרום לי בעיה?

   • מאת יצחק שחר‏:

    הם עלולים לדרוש 3 ש"ח לטופס האישי שמילאו עבורך, אבל בכללי אין להם הרבה מה לעשות כיוון שאסור להם לחייב אותך ולפי חוק מותר לך להתחרט תוך 14 יום. אתה יכול להציע להם להתפשר על איזה 50 ש"ח שיעזבו אותך בשקט, אם יגידו שאת מחויב לכמה חודשים, אתה יכול לאיים בתביעה קטנה או משהו. מה גם שהתקיימה פה שיחת רוכלות שאתה לא חתמת עליה אלא על סמך שיחה טלפונית בלבד, כך שיותר קשה להם לכבול אותך במקרה כזה.

 117. מאת אלין‏:

  איזה מזל שכתבת את הבלוג, התקשרה אליי עכשיו נציגה ותוך כדי שהיא מדברת התחלתי לחפש באינטרנט והגעתי לכתבה שלך, הקראתי לה מה שכתבת שזה בדיוק מה שהיא אומרת לי (שאני לקוח פרסומי, ההגרלה פעם בשנה, זכיתי להיות בין 100 הראשונים בזכייה בהטבה, זה כבר מחשיד איך אני בין 100 הראשונים אם החברה קיימת 25 שנה?) בקיצור אשת המכירות אמרה לי שהיא מכירה את הבלוג ושאתה פשוט לקוח שלא זכה אף פעם לכן אתה ממורמר, אין קשר בין מה ששאלתי לבין מה שהיא ענתה לי (שאלתי איך זה יכול להיות שהיא אומרת לי את אותם דברים שנאמרו ללקוח לפניי 4 שנים? לגבי זה שההגרלה פעם בשנה,\ לקוח פרסומי)
  עלאק היא אומרת לי שהיא לא מקבלת בונוסים על מכירות, חושבת שעשו אותי באצבע..
  בכל מקרה לא הייתי נותנת את המספר חשבון בנק שלי, אבל תמיד טוב לקרוא ביקורות בכדי שאחרים לא יפלו בפח!

 118. מאת אני‏:

  תודה רבה על המחקר. ממש ממש עצוב כל הרשעות הזאת. בדרך כלל מי שמסתבך עם החברות המרושעות האלה זה אנשים מסכנים.

  אולי הרווחתם איזה מיליון או שתיים אבל איך אתם יכולים להסתכל על עצמכם במראה…
  תעשו תשובה תחזירו את הכסף. זה יכאב קצת אבל אתם ילדים גדולים כבר.

 119. מאת קובי‏:

  ואם פשות גנבו לי את התיק שבו היו מכשיר פלפון וארנק (ת.ז וכתובת) ולכן הם בכלל לא דיברו איתי אלא רק עם הגנב שמסר את הפרטים שלי… לכן ביטלתי את הכרטיס אשראי. הם בכול זות יכולים להגיש נגדי תביעה ?

  • מאת יצחק שחר‏:

   האם דיווחת לחברת האשראי שלך תוך 24 שעות שנגנב לך הכרטיס? אם כן אז אין לך בעיה, ניתן לבטל את אותו החיוב במלואו, אם לא דיווחת לחברת האשראי על הגניבה, אתה תוכל לבטל החיוב עם סמארט קלאב כמו כל ביטול רגיל עם זה שיש לך 14 יום וכל זה, מקסימום תפסיד חודש אחד, אבל לא יוכלו לחייב אותך במנוי חודשי מתחדש. תביעה לפי מיטב ידיעתי הם לא יכולים להגיש כיוון שאתה קורבן של גניבה במיוחד אם דיווחת בזמן על הגניבה. הכי משונה לי זה מה האינטרס של הגנב לצרף אותך אליהם. (התשובות שלי נאמרות לפי ידע אישי ואני לא אחראי להן)

 120. מאת קובי‏:

  בחשבון לא היה כספ בזמן שנתתי את הפרטים ,ובזמן שביטלתי את הכרטיס אשראי גם.
  אתה עושה עבודת קודש עוזר מרומים. שתברך אותך הבורא עולם !!!
  ומודה לך באופן אישי.

 121. מאת אלמוני‏:

  פששששששש אתה לא מבין כמה אתה צודק עכשיו היה לי טלפון מהם וברגע שאמרתי שאין לי כרטיס הבחורה אמרה תעשה השתדלות בקש מהמשפחה או מחברים כדיי לך ומעניין שפעמיים כבר התקשרו אליי משם בקיצור כאלה אנשים זבל שבשביל הפרנסה שלהם משקרים כאוות נפשם גועל נפשששששששש וברגע שהעברתי לה שאין כרטיס מאף אחד אמרה זה רק היום אחר כך יעלה יותר ושאמרתי לה שלחי נציג לבית התחילה להסביר שאין נציג שטח שלהם שיגיע לבית כבר אז הבנתי שזה חרטה מצוצה מהאצבע צריכים לסגור אותם לא כולם כמונו חכמים למצוא תטיפשים פראייארים לא מתים רק מתחלפים זהירות אנשיםםםםםםםםם

  • מאת אדיר‏:

   לא הבנתי איך בזה שאמרו לך אם יש לך אפשרות להשיג כ.א אחר זו רמאות?
   ולא הבנתי שאיך זה שהיא אמרה שאין לה אפשרות לשלוח נציג הביתה הבנת שזה שקר, מה קשור?
   לא צריך סתם לרשום כדי לרשום, חבל….

  • מאת יצחק שחר‏:

   לאלמוני, אני לא בא להגן על סמארט קלאב אבל לא כל חברה אמורה לשלוח נציגי שטח, בעידן הטלפוניה והמחשבים של היום, אפשר לעשות הכל בטלפון ובאינטרנט. גם לי יש עסק צילום אירועים http://www.cameraora.com ואני עושה הכל מהבית והמחשב ואין לי בכלל חנות לא לצילום אירועים ולא למיסטיקה http://www.kabalail.com.
   שבעלי עסקים בטלפון אומרים לי אנחנו לא מוסרים מחירים בטלפון אלא תיגש אלינו לשיחה או נשלח אליך לבית נציג שטח, אני מסרב ואומר להם שבעידן הטכנולוגי של היום, עושים הכל מהבית, טלפון, אינטרנט וכו'. לכן במקרה הזה אדיר צודק בכך שאין כל כך קשר בין הדברים.

   אדיר: הפתעת אותי פעם שניה, אז עם התגובה של לוטו החיים הטובים שגרמת לי להחרים להם את תו התקן האלטרנטיבלי, כל הכבוד לך, הם פשוט עבדו עליי עם תו התקן, רמאים שיפשטו רגל ראשונים. אני שמח לראות שאתה קורא את כל הפוסטים שלי בבלוג ומעיר איפה שאתה רואה דברים שדורשים תשומת לב מיוחדת, תמשיך כך.
   אך מנגד, סמארט קלאב אכן רמאים, שים לב שהם פתאום החליפו שאת השם שלהם מ "סמארט קלאב" ל "סמארט", פתאום אחרי 19 שנה מחליטים להחליף שם ללא סיבה? כל ילד בכיתה א' יודע שזה בכדי שלא ימצאו את הכתבה שלי בגוגל מתי שמחפשים אותם.

   • מאת אדיר‏:

    יצחק היקר, תודה על המחמאה אבל נאה לי שאתה מחמיא לעצמך קצת יותר מדי.
    אם היית עושה מעט שיעורי בית היית מגלה כי הם ממש לא נקראים סמארט קלאב כבר למעלה מ 19 שנה. זכותם המלאה לעשות שינוי במותג שלהם ולהתחדש, אגב, דבר שהוא מקובל ומבורך בהרבה משקים וגם בזה.
    אני באופן אישי טוען שאתה דווקא נטפל לחברה שכן מציגה את הדברים כפי שהם, לא מבטיחה זכיות ולא מספרת סיפורים – כך זה נראה לפחות לפי מה שמוצג באתר שלהם, אישור המועצה, תקן איזו, זכיות ממשיות ועוד.
    אגב, כל מה שציינתי ועוד, לא מופיע אצל שאר החברות שעליהם גם ביצעת תחקיר ומעניין לראות שזה לא צוין על ידך.
    בכל מקרה, לטעמי אתה קצת נטפל לחברה שדווקא לא עושה רע לאף אחד, להיפך, למרות שאני מודה שמעולם לא הייתי לקוח שלהם, על פניו הם נראים הוגנים.

   • מאת יצחק שחר‏:

    היי אדיר,
    קודם כל סליחה על עיכוב אישור התגובה שלך, לפעמים אני לא מקבל הודעה אוטומטית על תגובה חדשה ורק שאני נכנס למערכת אני פתאום רואה זאת. מה זאת אומרת הם לא נקראים סמארט קלאב, בחיוב כרטיס אשראי אנשים רואים סמארט קלאב לפי מיטב ידיעתי ובאתר שלהם עד לפני שנה היה רשום סמארט קלאב מספר חברה 514673060, אולי אתה מתכוון על זה שהם גם נקראים טוטוקארד 5 ולוטוקארד? עדיין רשום באתר החברה שהם מגדילים סיכויי זכיה שזה שטויות ועל סטטיסטיקאים. זה שמצאו הרגע פרופסור שאכן קיים, יפה יפה אבל זה שאותו פרופסור חותם את השם שלו, לא אומר שבאמת יש לו שיטה. הרי אם היתה לו שיטה להגדיל הסיכויים, יכל למלות טפסים לבד בלי להזדקק לכם. בלינק הבא http://www.criminal.what2do.co.il/P34056/ כבר מתואר איך הפרופסור של סמארט קלאב צבי גילולה בא בתור מומחה לייצג חברת הימורים שהפסידה במשפט וחוות דעתו של צבי גילולה נפסלה שכן השופט קבע כי פוקר זה משחק הימורים ללא יכולת חיזוי סטטיסטית. כך שזה שפרופסור צבי גילולה עושה חיזוי לסמארט קלאב, לא מרשים במיוחד.

 122. מאת שלומי‏:

  איזה אלוף …
  התקשרו אלי היום וכל הסיפור אחד לאחד כמו שכתבת
  אותם הסברים וחשבונות

  תודה רבה על העזרה

 123. מאת ליאת‏:

  פשוט נוכלים עבודה בעיניים לא צריך להוסיף יותר!!

 124. מאת אירית‏:

  מה לגבי "שווה שווה"?
  נרשמתי אליהם ממש לא מזמן, והם לוקחים 100 לחודש…

 125. מאת דוד‏:

  אני מסכים אתכם ב-100% כי ממש אמרתם את כל האמת על החברה הרמאית הזאת ( סמארט קלאב ) כי לפי דעתי לא ניתן מצידם או מצידינו לנחש את המספרים שכן יזכו בהגרלה של הלוטו ) זה ממש עניין של מזל , אתמול בדיוק בשעות אחרי הצהריים התקשרו אלי מהחברה הרמאית הזאת , ולאחר שהציגה לי את עצמה הנציגה מחברת סמארט קלאב , מיד לאחר מכן אמרתי לה שאני לא מעוניין לשמוע ולא מעוניין בשום הגרלה של לוטו טוטו , כי אני לא מאמין בזה והכל עניין של מזל , אז שיהיה לכם המון בהצלחה חברים , ואני מאוד מקווה שמי נפל קרבן לחברה הזאת אם זה לחודש ו לשנה , שילמד להבא שהכול עניין של מזל ואי אפשר ולא קיים דבר כזה אפילו שתהיה מומחה בהגרלות האלה , שתנחש את המספרים שכן יזכו בהגרלה , שנה טובה ושוב שיהיה לכם בהצלחה חברים

 126. מאת מאור ש.‏:

  אני הייתי לקוח שלהם למשך חודש אחד בלבד רק בגלל ההרגשה שאזכה,
  למרות שעשיתי את החישוב של כמה אני באמת צריך לשלם ללא עמלות לחברה.
  ביקשתי להישאר עד סוף החודש ואז להתנתק.
  בתגובה חזרו אליי משירות לקוחות והפתיעו אותי במחיר יותר משתלם, אבל סירבתי כי פי 2 מהעלות המקורית זה עדיין יקר. מצדי אם הם בטוחים במומחים שלהם, אז שיקחו אחוזים מהזכיות ולא יגבו דמי ניהול של פי 3 מהעלות המקורית.

  חוץ מזה הגיע אליי צ׳ק על סך כ-27 ש״ח בסוף החודש לאחר ששילמתי 180,
  אני בעצמי כשאני ממלא לוטו ומשחקים אחרים ב-180 כבר זוכה בסכום גבוה יותר!!!
  אם הם היו לוקחים אותי להיות אחד מהמומחים שלהם, הייתי מכפיל להם את כמות הזכיות
  ואפילו הייתי מבטיח ללקוחות זכייה בטוחה בכל חודש באחוז מסויים מעלות המנוי,
  כי כשיש מספיק אנשים בקבוצה, ניתן לתמרן ולבנות שיטות שמבטיחות זכייה בטוחה במאות שקלים.

  בכל אופן את הסכום שזכיתי בו, כ- 27 ₪ לא קיבלתי מהם בגלל שפג תוקף
  הצ׳ק שהם שלחו לי והם לא חידשו לי אותו, למרות שהבטיחו לחדש לי אותו ולאחר מכן
  חזרו בהם ממה שהבטיחו לי!
  כך שאני יכול להגיד עליהם שהם עקצו אותי,
  ומכאן כדאי רק להתרחק ולא להתקרב לחברה שכזאת.

 127. מאת אודל‏:

  בס"ד
  לאחר שקראתי את כל התגובות והסיפרים גם לי התקשרו ואני רקעכשיו גיליתי שהזכיה שלי מתחלקת בין אנשים נוספים הגעתי לבלוג היות וחיפשתי את מספר הטלפון שלהם להתנתק התקשרתי אליהם וביקשתי להתנתק אמרו לי שיצרו איתי קשר תוך כמה ימי עסקים אני אדווח לכם אם הצלחתי להתנתק מהם אבל בכל מקרה אם הם לא ינתקו אותי תוך כמה ימים אני מתקשרת לחברת האשראי ומבקשת לא לכבד את החיוב.

 128. מאת אדיר‏:

  שוב שלום,
  קראתי את התגובה שלך לדבריי ואני חייב לציין שמה שרשמת בתגובה למה שרשמתי הוא פשוט חסר כל תוכן .
  רשמת שהפרופסור חתום על המסמך באתר לא אומר שיש לו שיטה.

  השאלה שלי אלייך היא: איפה מצוין באתר שהשיטה היא שלו???
  למה לרשום דברים שבכלל לא נאמרו???

  אין לי שום דבר נגדך ולא נגד החברה, יש לי אנטי להשמצות שווא.
  תתמקד בדברים הרלוונטיים, אתה קצת הולך לאיבוד לטעמי
  בהצלחה

  • מאת יצחק שחר‏:

   תקרא את תחילת עמוד 2 באתר החברה http://www.playsmart.co.il/resourcesv2/documents/zvi_gilula.pdf
   רשום שפרופסור צבי גילולה מומחה לסטטיסטיקה מהאוניברסיטה העברית, רשום שהפרופסור מפקח על צוות הסטטיסטיקאים שעובדים בחברה. הרי החברה טוענת 20 שנה לסטטיסטיקאים, פתאום נזכרו שצבי גילולה עובד אצלם. אני אשמח לפרסם כאן תלושי משכורת של 20 שנה של פרופסור צבי גילולה אותם קיבל מסמארט קלאב כדי להוכיח לכולם שתמיד היו לחברה סטטיסטיקאים והם לא סתם חירטטו מספרים.

 129. מאת אדיר‏:

  תשמע, שוב הצלחת להפתיע אותי.
  איך משתמע מזה שהוא מפקח על השיטה, זה שהוא עובד אצלם 20 שנה?
  מישהו ציין את זה? מישהו אמר שהוא ממקימי החברה?
  בסך הכל ציינו שהוא מפקח נכון להיום על השיטה…
  לא ברור לי מה שגוי כאן.
  שוב זה מחזק את טענתי מקודם.
  הייתי עושה שוב בדיקה, נראה לי ש"התאהבת" בלחפש שגיאות וטעויות במקום לנסות ולקבל – זו גדולה אמיתית.

 130. מאת מאור‏:

  רשום בעמוד האחרון שהפרופסור עובד שם החל משנת 2012.
  וסוף סוף שקיפות לגבי השיטה שלהם.
  ובכל זאת, למרות ששליחה קבוצתית יכולה להגדיל את תדירות הזכייה,
  המחירים גלומים בעמלה גבוהה על כל התפאורה והטררם הזה.
  ואני לא ממליץ עליהם כי הם לא חידשו לי את הצ׳ק שפג תוקפו למרות שהבטיחו שיחדשו לי אותו!
  ואת השיטה שלהם כל אחד יכול להשיג מבלי לשלם עמלות מיותרות ומבלי להתחלק:
  .
  http://www.ccrwest.org/cover.html
  .
  http://betstarter.com/lottery/6-Number-wheel.asp

 131. מאת מאור‏:

  דעה על מועדוני הלוטו:

  מועדוני הלוטו זה הכל בשליחה קבוצתית, צריך לבדוק טוב מה הם נותנים לך.
  רובם ככולם מציעים מסלולים במחיר שהוא אפילו פי 3 ממה שעולה להם לשלוח (ויש כאלה שהם זכיינים של מפעל הפיס שמרוויחים גם את ה-7% מכל הטפסים שהם שולחים בלי קשר לזכיות).
  אפשרי שיהיו יותר זכיות אבל קטנות כי הפרסים מחולקים בין יותר אנשים,
  אבל למה לשלם פי 3 ולקבל סכום שמתחלק עם 100 אנשים במקרה הטוב, או 500 ויותר…
  עדיף כבר לשלוח טפסים אחרים שמזכים באותו הפרס,
  למשל, טופס אחד של 777 משתווה ל- 109 טפסים של לוטו מבחינת שכלול של מחיר לטבלה וסיכוי הזכייה
  וטופס אחד של רב-צ׳אנס משתווה ל-230 טבלאות של לוטו מבחינת סיכויי זכייה בפרס הראשון שבו.
  אז למעשה, להשתתף במינויים ללוטו שכאלה זה כמו לשלוח כמה טפסים של 777 ו-צ׳אנס
  ולזה להוסיף טבלאות לוטו אישיות ולקבל את אותם הפרסים והסכומים (כי הכסף במילא מתחלק בין כולם בקבוצה).
  למה לשלם על זה פי 3?
  אם הולכים על מנוי אז נראה לי שמנוי פיס יותר טוב מהמינויים של חברות חיצוניות, כי משלמים על ההגרלה בלבד. (לא ברור מה אחוז ההחזר, אבל הוא אמור להיות מעל 50%).
  ומלבד זאת אפשר לשלוח לכמה הגרלות החל מ-10 טבלאות, לא צריכים לצאת מהבית כל שבוע בשביל לשלוח.

  (ובקשר לסמארט – כרוטינה חוזרת – אני לא ממליץ עליהם ולא סומך עליהם כי הם לא חידשו לי את הצ׳ק, לכו למועדון לוטו אחר).
   

 132. מאת אורטל‏:

  שלום רב,
  אני מנסה להתנתק מהם כבר שבוע אבל הם לא מאשרים לי הגעת פקס, ולא מנתקים טלפונית. יש בידי אישורים של פקס שנשלחו אליהם. אך ללא כל טיפול ומענה.
  1. האם אני יכולה לבטל את אמצעי התשלום שלי ?
  2. ואיך אני יכולה להמשיך טיפול? האם יש כתובת או פקס שניתן להעביר להמשך טיפול מעליהם ?

  אודה לעזרתכם הדחופה.

 133. מאת יאיר‏:

  שלום
  התקשרו אלי עכשיו ממועדון הלוטו 6, מישהו שמע עליהם?
  הם גם נוכלים או חברה אמינה?

  • מאת יצחק שחר‏:

   לא יצא לי לדבר עם החברה לוטו 6 או לקבל חוזים לידי חוזים שלהם ומסלולי הצטרפות ולכן אין באפשרותי למסור חוות דעת בנושא. מה שאני כן יכול להגיד זה שתמיד הכי משתלם לקנות דרך דוכן מורשה של מפעל הפיס ו\או טוטו ולא דרך חברות משנה שמנהלות מועדון חברים. חברת לוטו 6 מוזמנים לשלוח לי טופס הצטרפות עם מידע מלא על המסלולים שאותם אוכל לבדוק ולכתוב עליהם אם זה משתלם. אתה מוזמן לבקש מהם טופס הצטרפות ולשלוח לי אותו למייל או לפקס ואוכל לבדוק זאת. אמינות של חברה זה גם אם הם מוכנים לומר לך מחירים ברגע שאתה מתקשר ולא אומרים לך שהם צריכים לחזור אלייך ולא מוכנים לתת מידע כל עוד אתה מתקשר.
   מייל שלי kabala@kabalail.com
   פקס שלי 15388560038
   בכלל אם למישהו ממכם יש טפסים הצטרפות וחוזים על כל חברת לוטו שהיא, אשמח לקבל בכדי שאוכל לכתוב עוד ביקורות על חברות שעדיין לא כתבתי עליהן, במיוחד אם יש לכם חומר על לוטו 6 ו לוטו שווה שווה

 134. מאת ישראל‏:

  לאחר 3 שנים בסמארט קלאב פשוט מאוכזב !
  המלצתי- עדיף למלא כמה קוביות באופן אישי מאשר לממן את הנוכלים האלה.

 135. מאת שרון‏:

  הצתרפתי אליהם שילשום!! לסמרטקלאב איך אני מבטלת מה לעשות? אפשר דרך הכרטיס אשראי בלי לדבר עם החברה?

  • מאת יצחק שחר‏:

   את לא יכולה רק דרך כרטיס אשראי כיוון שאז הם יוכלו לתבוע אותך בבית משפט בטענה שהפרת חוזה, את צריכה דרך החברה לבטל. אם לא תצליכי, אצלי יש לי שירות שב 250 ש"ח אני מבטל לך את זה תוך חודש או שכספך יוחזר לך. במקרה הכי גרוע הם יחייבו אותך בחודש אחד בלבד. תראי למעלה בבלוג היכן שרשום "התנתקות מהתחייבויות" טלפון שלי 08-8560038 יצחק

 136. מאת שרה‏:

  גם אלי התקשרו היום מסמרט, השיחה התנתקה כמה פעמים באמצע, אבל משום מה הנציגה הצליחה לחזור אלי, אבל כשבקשתי להתקשר לבעלי היא אמרה שהמחשב יעבור הלאה. . . היא אמרה לי שאני יכולה לצאת מזה עד מוצש ואז גם לא יגבו ממני כסף על החודש הזה
  .התקשרתי למספר שנתנו לי וענתה לי משהי שהנציגה תחזור אלי עד 6 בערב לבטל כי היא לא יכולה. בינתיים עוד לא התקשרו. אני יכולה מחר לבטל דרך האשראי?!
  איך נפלתי. . יווווו

 137. מאת אניטה‏:

  זהירות! רמאות! הונאה! מעולים בשכנוע ובלקחת כסף ובלספר סיפורי הצלחה!
  השקעה של כ1,000 ש"ח הסתיימה ב76 ש"ח זכיות…. ובסיפורי אגדות על הרבים ש"זכו" במליונים, יועצים שיש להם, ושכדאי לתת להשקעה עוד זמן….
  אל תתקרבו אליהם, אל תקשיבו להם, אל תתפתו…
  זמן = כסף = הכסף שלכם! שימרו עליו מסמארט קלאב – ווינר!!!

  • מאת אדיר‏:

   אניטה,
   בכל מה שציינת פה לא ברור לי איך זה שאת שילמת 1000 שח וזכית ב 76 הופך אותם לרמאים.
   לא ציינת לרגע שהבטיחו לך זכייה, לא רשמת לרגע שהכריחו אותך להישאר
   זה שרבים כבר זכו, מן הסתם זה נכון. זה שיש להם מומחים, גם נכון לפי הכתבות החיוביות עליהם ולפי המסמך באתר אז חוץ מאכזבה שלך בגלל שלא זכית , שאגב היתה גם אם היית סתם הולכת לדוכן וממלאה טפסים – אין בדברים שלך שום דבר פרט לרצון להכפיש את שמם.
   זה לא הופך אותך לאדם טוב יותר – ההיפך הוא הנכון.

   • מאת תמר‏:

    אדיר,
    קראתי את התגובות שלך וברור שאתה איזה עובד מסכן של החברה הזו.
    אני מרחמת עליך– במקום לשבת ולנסות להגן על החברת שקר הזו, לך תעשה משהו מועיל עם החיים שלך.

    בהצלחה

 138. מאת שושנה‏:

  חברים יקרים חברה של שקרנים ונוכלים אשר עושים שטיפת מוח לעובדים וללקוחות חברה שמעולם אבל מעולם לא זכתה הכל מבוים שם גועל נפש הכושר שיכנוע שלהם לא יעבוד עליי מעולם והם עוד טוענים שאתה לא משלם אלה מקבל בתור לקוח פירסומי עלאקקק נוכלים וכל מי שנמצא שם עובדים עליו בעניים  

 139. מאת Beg‏:

  תכלס כל התגובות פה ובעיקר אלה של שחר נכונות הכוונה לכך שהם מסבירים בטלפון שאתה מקבל שווי של 3100 במחיר נמוך שורה תחתונה כל התגובות פה ובעיקר השיטה שלהם בטלפון שתכלס הם מנצלים בעצם אדם שלא פוקח את שכלו או כמו שאמר שחר ואחרים אמרו מעוותים את הרעיון גועל נפש שיגידו שהם צריכים להרוויח סכום מסוים ועוד פה הם מרוויחים 66.67 % בושה וחרפה רמאות ונוכלות ואם הם היו אתר שמכבד את עצמו כאילו יש לו סטטיסטיקאים שמבינים בכדורגל הם היו לוקחים אחוז יותר נמוך על העבודה ולא באים כי עם העמלה שלהם גם הסטטיסטקאים לא יעזרו לכם להרוויח וכמו שאמרו פה החכם עיניו בראשו תכלס הרבה בהימורים הוא מלוכלך אבל סמרט קלאב ״לכלכה את הסמרטוט אחרי שסיימנו לשטוף ״ גועל נפש לוקחים על ייעוץ 60 אחוז עמלה ויתר איפה נשמע דבר כזה ובקשר ללוטו כמו שאמר סטטיסטיקאי פה הלוטו זה מספרים ושום מומחה בעולם לא יידע מה ייצא בקוביות זה בדיוק אותו דבר ואני חשבתי שהם עוזרים בטוטו גנבים כל שכתבתי פה אמת והמבין יבין !

 140. מאת אורי‏:

  כל החברות האלה נוראיות ולא שווה בכלל לשמוע מה יש להם להציע. חוץ מזה יש אפליקציה ואתר חדש שממנו אפשר לשלוח לוטו דרך האינטרנט ישר למפעל הפיס. האפליקציה נקראת טופס ישיר. הנה האתר http://www.tofesyashir.co.il

  והאפליקציה בגוגל פליי https://play.google.com/store/apps/details?id=com.tofesyashir

  האפליקציה מאוד נוחה לשימוש. זה פשוט דרך קלה לשלוח לוטו בלי לצאת מהבית ולרדת לתחנה. שווה ניסוי ממליץ בחום.

  • מאת יצחק שחר‏:

   אני לא יכול להגיד שהם ישרים מכיוון שהם דואגים להסתיר טוב טוב כמה עמלה הם לוקחים עבור השירות, חרשתי על האתר שלהם ולא מצאתי כמה עמלה עולה השירות שלהם, הם אמנם מציינים שהשירות כרוך בעמלה ושהם לא קשורים למפעל הפיס שזה כבר טוב שהם אומרים האמת, אך מאד מפריע לי שהם בכלל לא מציינים את העמלה שהם לוקחים כך שבשלב זה אין לי שום אפשרות להמליץ עליהם או לתת כל ביקורת חיובית שהיא. הם מציינים שהעמלה תלויה בעלות הטופס אך לפחות שיציינו כמה אחוזי עמלה הם לוקחים או בסכום.

 141. מאת שרון‏:

  שימו לב…היום הם קוראים לעצמם רק "סמארט" בעוד שפעם היו נקראים "סמארט קלאב".
  תכל'ס אני מאושר שהם עקצו אותי…תשאלו למה??? אז ככה בדיוק שהשתחררתי מצה"ל והגעתי לאזרחות וממש חסר הבנה ונסיון על העקיצות של הישראלים הם נפלו עליי והצליחו להוציא ממני רק 160 ש"ח. זאת היתה עבורי שכר לימוד מופחת ומאז כבר עבור שש שנים וכל מי שפונה אליי בהצעות "מעניינות" תוך דקות אני חושף אותו ואת מזימתו.

 142. מאת סאמר‏:

  שלום.
  אני מודה לך מאד על הכתבה והבלוג
  באמת זה עוזר התקשרו אלי והם היום
  plysmart כדאי להבין את הטריק שלהם
  ואני חייב לציין שהשיטה שלהם לסחוט אנשים
  דרך לחץ שמפעילים בעת שיחת הטלפון
  אומרים או עכשיו אתה מצרף או לא התשובה
  צריכה להיות לא ומי שהתחייב להם שיבטל
  מהר . ותודה רבה

 143. מאת שילת‏:

  תודה על ההסבר והאמתי שהשבוע התקשרו אלי מPLAY SMART: זה אותו דבר? כי לי הם הסבירו שכן זה מתחלק בין מספר שולחים

 144. מאת נתי‏:

  איך אפשר לבטל אותם?
  לפני 3-4 ימים הצטרפתי אליהם ואני רוצה לבטל אותם התקשרתי אליהם ואמרו לי שתחזור אליי נציגה חזרה הנציגה חזרה אליי ואמרה שאני מבוטל
  עכשיו קיבלתי אס אמ אס עם השם משתמש שהם הביאו לי ( וזה אחרי שהיא אמרה שהיא ניתקה אותי)
  אני לא יודע איך להתנתק מהם
  להתקשר אליהם עוד פעם?
  לשלוח אליהם מכתב כמו שאמרת? השאלה לאיזה כתובת?
  אני באמת לא יודע
  תוכל לעזור לי?
  חשוב להגיד שזה נכנס לי השם משתמש והסיסמא לאתר והשם משתמש שלי לא חסום הוא עדיין פעיל למרות הכל

  • מאת יצחק שחר‏:

   מותר לך לבטל תוך 14 יום, תשלח להם דואר רשום והכל עם אישור מסירה שאתה רוצה להתנתק. אני מצידי יכול לגם לנתק אותך בעבור 250 ש"ח אבל קודם כל תנסה להתנתק לבד, אולי זה יהיה לך קל. גם אני ממליץ לך לפנות למכון התקנים ולהתלונן נגדם כדי שיקחו להם תו תקן.

 145. מאת טופז‏:

  אני כל כך שמחה שנכנסתי לפה !
  שכנעו אותי גם להצטרף והצטפרתי ומאז שהצטרפתי כל הזמן בראש שלי שזה חארטה אבל אולי ננסה , היום התקשרתי לבטל את העסקה ונציגה אמרה לי שמנהלת תחזור אלי בשבוע הקרוב והיא בטח תנסה לשכנע אותי … וזכות שנכנסתי לבלוג פה אני אתעקש איתה שאני בשום אופן לא רוצה להשאר והיא אמרה לי שמתי שאני רוצה אני יכולה לפרוש ..
  תודה רבה

 146. מאת מליכוב‏:

  שלום ,
  אני הצטרפתי לסמארט בתחילת חודש , ונציגה אמרה שאני יכולה להתנתק מתי שאני רוצה , וכשנכנסתי לפה עוד יותר זה העלה לי את החשדות שלי ..
  התקשרתי לבטל אמרו שיחזרו אלי מנהלת , היא חזרה אלי וכמובן ניסתה לשכנע אותי , אמרתי לה שאני לא מעונינת בשום אופן , אחרי שהתווכחתי והתעקשתי שאני ממש לא רוצה היא אמרה אוקי עד ה24/6 את עדין תשחקי ורק בתאריך הזה תתנתקי , שיעני אני משלמת על חודש אחד , ושאלתי אותה אם אני יותר לא יהיה מחוייבת אליהם היא אמרה שלא , ושלחו לי למייל שב24/6 אני יותר לא יהיה לקוחה .. האם באמת הם ניתקו אותי או שהם ימשיכו לקחת מהכרטיס שלי כסף או שאני יהיה עדין לקוחה שלהם ??

  • מאת יצחק שחר‏:

   אם שלחו לך מייל שאת לא מחוייבת, סביר להניח שהם לא יכולים לחייב אותך יותר, ואם כן, יש לך עילה לתביעה קטנה נגדם על עד 10,000 ש"ח. את מוזמנת לשלוח למייל שלי את מה ששלחו לך, אוכל לעבור על זה, מעניין לראות. kabala@kabalail.com

 147. מאת מליכוב‏:

  תודה על התגובה .. שלחתי לך למייל את מה שהם רשמו לי ..
  אשמח אם תעדכן , תודה

 148. מאת תמר‏:

  למליכוב- תקרא!
  יצחק שחר- הצלת אותי!!!
  אני גם כמו מליכוב הצטרפתי ב 29/5/14 אחרי שאחת המנהלות שלהם דיברה איתי (כי בפעם הראשונה הם לא הצליחו בשיכנועים אז כנראה הועברתי למישהי הרבה יותר מפולפלת בעלת לשון חלקלקה..).
  בכל אופן, מרוב דיבורים כבר התבלבלתי ונתתי לה פרטי אשראי. מעט זמן לאחר מכן הבנתי את גודל הטעות ובתחילת השבוע (16/6/14) התקשרתי לבטל. הנציגה אמרה שהיא רושמת לי ביטול וש"יתקשרו אלי". יומיים לאחר מכן שלחתי להם "הודעת ביטול" בפקס כפי שמצוין שחור על גבי לבן בתקנון שלהם (שהודעת ביטול צריכה להיות בכתב).
  היום (19/6/14) התקשרתי ואף הקלטתי את השיחה. ביקשתי מהנציגה שתבדוק אם הפקס הגיע אליה. הנציגה אמרה מספר פעמים כי אין כל צורך בהודעת ביטול כתובה (בניגוד לתקנון). התעקשתי שתבדוק והיא בדקה ואמרה שלא הגיע הפקס (יתכן מאד שלא דברה אמת).
  המשכתי להתעקש ואמרתי לה שאני רוצה שישלחו לי למייל מסמך כתוב וחתום על ידם שהוראת הקבע נעצרת. אכן קיבלתי למייל את מספר הפנייה לבקשת הביטול.
  שנייה לאחר מכן צלצלתי לחברת האשראי, התהליך היה פשוט מאד- ביקשתי שיבטלו את הוראת הקבע מהחברה הזו וששום חיוב שיגיע מהם בעתיד לא יכובד על ידי חברת האשראי שלי.
  ממליצה לכולם לעשות זאת, עכשיו אני סמוכה ובטוחה שגם אם חברת הפח "סמארט קלאב" תעז לנסות לגבות ממני כסף הם לא יצליחו. והכל נעשה בצורה חוקית לחלוטין.

  ועוד משהו- מדהים איך כל הנציגים שם מדברים בדיוק אותו דבר- עם אותו מטבע לשון ואותם שכנועים..ואיך הם לא מתביישים לעבוד במקום כזה, לסחוט כסף מאנשים תמימים על חארטה בפיתה.

  כל הכבוד ליצחק שחר על הכתבה! בזכותך זרקתי לפח "רק" 160 ש"ח.
  והקלטה מס' 4 מוכיחה שהם באמת מרמים ומוכרים משהו ששוויו הרבה פחות ממה שמציגים.

 149. מאת יוני‏:

  תודה רבה רבה על הבלוג !!!!! בדיוק ניתקתי איתם שיחה וביקשתי שיצרו עמי קשר בעוד שעה מכוון שרציתי לגגל לפני שאני סוגר איתם…..בזכותך לא נפלתי בפח…
  תודה רבה ויום מקסים :)

 150. מאת אור‏:

  שמעו לצערי גם אני הצטרפתי אחרי שבילבלו אותי וזה כבר ממהתחלה הריח לי מסריח טיפה כי הם אומרים שיש להם סטטיסטיקאים וחשבתי לרגע "רגע אבל ישבתי יום אחד עם סטודנט לסטטיסטיקה וחישבנו את הסיכוי לזכות בלוטו והסיכוי זה איזה 1 ל44 מיליארד וזה תמיד אקראי… אז איך בדיוק מחשבים את זה? לא אפשרי" אבל אחרי שהנציג אומר לך שגם הוא סטודנט ומעביר אותך למנהלת עם לשון חדה והיא מבלבלת אותך לגמרי… אז… לצערי המוח שלי הפסיק לחשוב…
  למה למה למה למה לא גיגלתי לפני למהההה?!?!?!?
  עכשיו תהליך בשביל לבטל….

 151. מאת לירן‏:

  התקשרו אליי היום בבוקר וחפרו לי, בהתחלה לא רציתי להביא כרטיס אשראי אבל בסוף נפלתי כמו כולם. למזלי הכרטיס אשראי היה מלא ורק ב 2 לחודש הוא מתאפס (אם היו מתקשרים מחר אז היה סיפור אחר).. התקשרתי באותו יום ללאומי וביקשתי מהם לבטל את הכרטיס האשראי.. (הזדמנות לקפוץ לבנק להביא כרטיס חדש שמחכה שם חודש (:)

  יצאתי מזה?

  • מאת יצחק שחר‏:

   נראה שהשתחררת מהם מכיוון שבחברות אלו בתקנון, ברגע שחיוב לא עובר, העסקה בטלה ומבוטלת, מה גם שנעשתה פה עסקת רוכלות שהם פנו אלייך ולא את אליהם. לפי החוק גם יש לך 14 יום להתחרט אם את מצטרפת לשירות אך בתנאי שהם לא התחילו עבודה, מכיוון שהכרטיס בכלל לא עבר, אין סיבה שהם יתחילו לעשות עבודה, כך שאת יכולה להיות רגועה.

 152. מאת לירן‏:

  הם שלחו לי הודעה מקודם ואמרו לי: השתתפות חינם מחכה לך ב פלייסמארט
  שם משתמש:
  סיסמא:

  מה זה אומר?

  • מאת יצחק שחר‏:

   יש לך באתר שלך כבר חשבון עם שם משתמש וסיסמא, בדרך כלל נותנים הגרלה אחת חינם (משבצת בודדת) אך עם כמה שותפים אני מניח ולא לבד. תברר באמת מה אומר ההגרלה חינם שלהם. אתה יכול להיכנס לאתר שלהם עם שם משתמש וסיסמא שהם נתנו לך אך אל תתפתה לתת להם מספר כרטיס אשראי שלך כי אז תיכנס לסיוט שלא נגמר.

 153. מאת אלי‏:

  שלום אחי הדלקת לי נורה אדומה במה שאומר כל פעם מבקש להתנתק ואיכשהו הם כאילו משמרים אותי במחיר, ולא מנתקים אותי אפשר לעשות מה אפשר לעשות בנידון!!!

 154. מאת אלי‏:

  שלום אחי הדלקת לי נורה אדומה במה שאומר כל פעם מבקש להתנתק ואיכשהו הם כאילו משמרים אותי במחיר, ולא מנתקים אותי אפשר לעשות מה אפשר לעשות בנידון!!!

 155. מאת עומר‏:

  תודה רבה לך עבודת קודש ! לפרסם את זה

 156. מאת אביתר‏:

  מסתבר שגם אני נפלתי בפח חבל שלא בדקתי קודם היא הייתה מאוד משכנעת..

 157. מאת נטלי‏:

  התקשרה אליי היום נציגה מאוד מעצבנת מפליי סמארט שלא הפסיקה לדבר בשם הודיה.
  גם הציעה לי את ההטבה הזאת כביכול ב200 במקום שלוש אלף..
  היא טענה שהשיגה את המספר שלי מכנס משתחררים היות והשתחררתי לפני כארבעה חודשים.
  זו חברה חצופה שלא הפסיקו להתקשר אלי (6 פעמים ביום. ) עד שעניתי להם. (הייתה לי הרגשה שזה ספאם).
  היא לחצה עלי וסיפרה בהתלהבות על הייחודיות של ההטבה, והחברה כשלא היה לי מושג מה היא רוצה ממנה בכלל בהתחלה. הרגשתי שזה שקר.. ומשכתי קצת את השיחה עד שהגעתי לאתר שלך בחיפוש מהיר. אני לא חושבתך שזה חוקי מה שהם עושים, וכול העניין של להטריד אנשים. היא ידעה את השם שלי, ואת הטלפון. וכשאמרתי לה שאני לא בדיוק מעוניינת היא ביטלה את דברי וביקשה מס תוקף של כרטיס האשראי שלי. ולאחר מכן את "הספרות הארוכות".
  כשאמרתי לה בתחלה כי אני רוצה לברר קודם (בכלל לא הייתי מעוניינת בהתחלה.. הרגשתי תחת שטיפת מוח) היא התעקשה שלא אנתק כי היא עצמה לא תוכל לחזור אליי. המצחיק הוא שרגע לפני היא נתנה לי מספר כדי שאוכל לדבר איתה בכול צורך… חייבת להיו לעניין מודעות גבוה יותר. לחברות נוכלות, שעושות כסף על אנשים תמימים. אותי זה הכעיס מאוד.
  המצחיק הוא.. שבכלל לא הגעתי הסוף לכנס משתחררים. !

  תודה רבה שכתבת את הבלוג/אתר הזה.

 158. מאת שלמה‏:

  הצלתם אותי, מקווה, התקשרתי ועצרתי את השירות לפני שהתחיל,

 159. מאת לא משנה‏:

  נתתי שם מלא, ת.ז וכתובת, את הטלפון כנראה שיש להם מהשיחה,
  ברגע שהתעקשו על כרטיס אשראי, אמרתי שאני לא רוצה,
  האם יש סכנה שיקצו אותי בכל זאת?

  • מאת יצחק שחר‏:

   בלי מספר כרטיס אשראי שלהם, הם לא יכולים לחייב אותך במיוחד שלא חתמת להם על שום מסמכים. במידה והם כן מנסים לחייב איך שהוא, את יכולה לתבוע אותם בבית משפט לתביעות קטנות.

 160. מאת אורן‏:

  מה עם " winax " ; "מרכז הלוטו הישראלי" ; "לוטו 6" ; "לוטו לוקו" … 
  ואתרים לשליחה מזדמנת (לוטו שלי, לוטו ישיר…)
  כולם גוזרים קופון שמנת של עמלות ואין פיקוח.
  אין למפעל הפיס אתר לשליחה קבוצתית וכאן טמונה הבעיה. 

 161. מאת אלעד‏:

  תודה רבה על כל המידע , התקשרו אלי גם היום והיה נשמע לי מאוד מוזר , למרות כל הלחץ של המוקדנית לא התלהבתי ולא נתתי לה את הפרטים של האשראי .
  הייתי מציע גם להוסיף בכותרת את השם החדש שלהם כי לקח לי זמן עד שמצאתי וקישרתי בין מה שכתוב כאן ובין כל שאר התגובות עליהם ברשת לבין החברה היום פלייסמארט מכיוון שלא מצאתי עליהם שום דבר .

 162. מאת נעם‏:

  ב"ה
  שלום רב,
  הערב התקשר אלינו נציג מפלייסמארט בשם משה זכאי, והחל במסע שכנועיו, שלצערי הצליחו לאחר שעה שלמה של לחצים. והוא אמר שאנחנו משלמים סכום חד"פ של 200 ש"ח. ושאנחנו לא מנויים לשום דבר. ברגע שבעלי ניתק את השיחה נכנסנו לכאן והבנו את גודל הטעות שעשינו. האם יש דרך לבטל את זה? או שנאלץ לספוג את ה200 ש"ח ולקוות שלא יחייבו אותנו בעתיד….?
  תודה מראש.

  • מאת יצחק שחר‏:

   תוך 14 יום ניתן לבטל עסקת רוכלות (שמשכנעים אתכם בטלפון או דרך סוכן לבית בלי שהזמנתם אחד כזה ולא פניתם אתם אליהם ביזמתכם). אתם צריכים עכשיו ומיד לבטל את זה איתם, הם מקסימום יכולים לחייב אתכם בעלות של טור לוטו בודד אותו הם כביכול קנות עבורכם (טור אישי) שעלותו 3 ש"ח. כך שמבחינה חוקית מותר להם לחייב אתכם 3 ש"ח אבל לא 200. גם אם יחייבו אתכם 200 ש"ח אל תקוו שלא יחייבו אתכם בעתיד, אתם בכל מקרה צריכים לשלוח להם פקס ו\או דואר רשום עם אישור מסירה ו סמס בו אתם מבקשים להתנתק מהשירות. גם הייתי ממליץ להתקשר לחברת האשראי ולוודות שאין בקשה להוראת קבע על הכרטיס שלכם. בגדול סמארט קלאב צריכים חוזה לחייב אתכם, אתם כן יכולים להתנגד.

 163. מאת ציקו‏:

  עוד שנייה נכנסתי למסלול ה"VIP" שלהם שבמקרה עליתי אצלם בגורל…
  מזל שחיפוש בגוגל העלה את הפוסט הזה.
  תודהרבהעלהפוסט!

  יישר כוח!

 164. מאת סמי‏:

  מישיהו שמע על טוטוטופ מעכו?
  גם אני צריך עזרה וייעוץ
  בסוף שנת 2009 הגיע אלי נציג של חברת טוטוטופ ושכנע אותי לעשות מנוי בחברתם בעלות של 168 שח לחודש תמורת חמישה טורים+עשרים טורים קבוצתיים (דבר שבכלל אני לא מבין זה הימורים)
  חתמתי על חוזה וגם על הוראת קבע,אך הבנק לא כיבד הוראת הקבע והעיסקה לא יצאה לפועל ולא השתתפתי באף הגרלה, הופתעתי בשבוע שעבר בטלפון מנציגה שלהם,שאני צריך לשלם קנס של 1200שח או לחדש המנוי ולחתום על הואת קבע מחדש
  מה עושים במקרה זה
  תודה

  • מאת יצחק שחר‏:

   ניתן להשתמש בשירות הניתוקים שלי מהתחייבויות בעבור תשלום של 250 ש"ח ואני מנתק מהם טוטאלית, בלי קנס ובלי הוראת קבע מחדש. הם מנצלים את זה שיש חוק התיישנות של 7 שנים אז הם נזכרים בך פתאום אחרי 6 שנים שעליהם עדיין לא חל חוק התיישנות. במקרה הכי גרוע תצטרך לשלם להם סכום של חודש אחד מנוי כפי שהם מחייבים היום, אבל לא יותר. ווטסאפ שלי זה 0585703609 זה תמיד על רטט כך שניתן לכתוב לי הודעות 24 שעות ביממה.

 165. מאת נעם‏:

  גם אלי התקשרו היום עם הסיפור של ״לקוח פירסומי״ ולמזלי נתקלתי בבלוג הזה, הצטרפתי למרות שהרגשתי ממש לא טוב עם זה. אני עכשיו מנסה לבטל שלא יחייבו לי את הכרטיס, או שאבטל דרך החברת אשראי אם לא תהיה ברירה. תודה על פירסום הבלוג, אני בטוחה שהרבה אנשים ניצלו בזכותו.

 166. מאת נתי‏:

  גם אלי התקשרה אתמוך אמרה שאני בין 100 ראשונים שזכו להיות לקוח פירסומי והבאתי פרטים וכרטיס אשראי מה לעשות עכשיו הם יכולים לעקוץ אותי? אני צריך עזרה דחוף

  • מאת יצחק שחר‏:

   ברגע שהסכמת לעסקה הם יכולים לחייב אותך, במקרה זה בגלל שכבר הם כביכול התחילו לתת לך שירות, לא תוכל לבטל את החודש הראשון אבל נראה לי שתוכל לבטל חודש שני ואילך.

כתיבת תגובה

האימייל שלך לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

*

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>