מידע מעניין על המשפט שהיה לי עם חברת קלאב 4 יו

הערה: אם מישהו ממכם נתקל בבעיה כלשהי עם חברת הלוטו קלאב פור יו club4u , קלאב 4 יו ניתן ליצור איתי קשר בווטסאפ 0585703609 או באימייל kabala@kabalail.com שימו לב כי בווטסאפ אין מענה לטלפונים אלא להודעות בלבד.
טלפון קווי – 039693671
למידע מלא אודות חברת קלאב 4 יו, מומלץ לגלוש לעמוד הראשי בבלוג שלי בו תראו פירוט מלא על דברים מעניינים שכתבתי על החברה blog.kabalail.com
כגון החייל הבודד שהפסיד 3,000 ש"ח בקלאב פור יו
מה אומרת קלאב פור יו למצטרפיה ומה קורה בפועל

גילוי נאות: מנכ"ל חברת לוטו קלאב פור יו "גיל מימון" הנו בנו הביולוגי של "אהרון מימון" וסכסוך משפחתי גרם לתביעה שמתנהלת כעת בבית משפט השלום בתל אביב בין בן (גיל מימון) לאביו הביולוגי (אהרון מימון).

בפברואר 2015 נפתח בלוג זה בו סופר על חברת קלאב פור יו. מר אהרון מימון פנה ליצחק שחר בכדי לקבל את שירותיו לפתיחת בלוג זה ושילם לו 1,000 ש"ח שעבורם קיבל חשבונית מס\קבלה מיצחק שחר.
חברת לוטו קלאב פור פנתה לעורך דין שלומי וינברג שעוסק בהוצאות דיבה בכדי להסיר בלוג זה. הנ"ל הגישו תביעה נגד אהרון מימון ויצחק שחר שהקים עבור אהרון מימון בלוג זה. והגישו לבית משפט בקשה לסעד זמני בהול נגד הבלוג (כלומר בקשה להסיר הבלוג עוד לפני סוף ההליכים המשפטיים).
כב' שופט "אוריאל צימרמן" הורה ליצחק שחר ואהרון מימון להסיר בלוג זה עד סוף ההליכים המשפטים בכדי לברר האם יש אמת בעניין הוצאת דיבה של יצחק שחר ואהרון מימון כנגד חברת לוטו קלאב פור יו. אך גם הורה להם (ללוטו קלאב פור יו) להפקיד ערבות בסך 20,000 ש"ח אשר ישולמו לנתבעים (יצחק שחר ואהרון מימון) במידה ויתברר בבית משפט שהסרת הבלוג לא היתה צודקת.
ב 14 לספטמבר 2017 נקבע פסק דין בידי כב' השופט אבי שליו, בו נפסק כי רוב דרישותיה של קלאב 4 יו לא התקבלו על כן על יצחק שחר יש הזכות לכתוב דברים על חברת קלאב פור יו, יצחק שחר ואהרון מימון לא צריכים להתנצל בפני קלאב 4 יו ולא חייבים לפרסם הודעת תיקון בבלוג. כמו כן נפסק כי לא ניתן להוכיח כי הסטטיסטיקה של קלאב פור יו בכלל עובדת. כלומר קלאב 4 יו רק טענו שיש להם סטטיסטיקאי שמגדיל אחוזי זכיה אך לא הוכיחו שאכן זה מגדיל סיכויי זכיה. נפסק על על אהרון מימון לשלם 45,000 ש"ח בגין הוצאת דיבה שמתוכם אני "יצחק שחר" משלם 20,000 ש"ח והתחלקות בשכר טרחת עורך דין 19,000 ש"ח ועוד כמה אלפי שקלים של הוצאות נילוות.

חשוב לציין שהוצאת הדיבה היא בגלל שחברת club4u הביאה עד שאמר שהוא סטטיסטיקאי של החברה ולכן השופט אבי שליו קיבל זאת כראיה למרות שאותו עד בחקירתו על ידי עורכת הדין שלנו "אורית שחר" שאלה אותו כמה פעמים זכתה קלאב פור יו בפרס ראשון ואמר 29 פעם מתוך מאגר. וכאשר נשאל על ידי עורכת הדין אורית שחר מה זה מתוך מאגר. הודה שהם היו אמורים לזכות 29 פעם אך לא שלחו את הטפסים מכיוון שלא היו מספיק לקוחות.

אודות יצחק שחר

יצחק שחר קבליסט, מחזיר אהבות, הוצאת כישופים ועין הרע ופוסק בענייני הלכה ומצוות אימייל: kabala@kabalail.com אתר: www.kabalail.com ווטסאפ: 0585703609 (אינני עונה לטלפונים בטלפון זה אלא רק להודעות) טלפון: 039693671 אם גם אתם רוצים בלוג משלכם, הקליקו למעלה בעמוד היכן שרשום "רוצים גם בלוג כזה?"
הפוסט הזה פורסם בקטגוריה לוטו קלאב פור יו club4u קלאב 4 יו, תחקירים.‏ קישור ישיר לפוסט.

כתיבת תגובה

האימייל שלך לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

*

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>