זכיות בלוטו שכלל לא קשורות לקלאב 4 יו

חברת קלאב פור יו טוענת שהאנשים הבאים זכו בזכותה, אך בבדיקה באתר מפעל הפיס לא רואים שום קשר לחברת קלאב פור יו בזכיות אלו. על כן לא ברור כיצד קלאב פור יו טוענת שזכיות אלו הנם בזכותה. בעוד שחברת club4u מעולם לא הביאה פרס ראשון או שני בלוטו, הפרס הגדול ביותר שזכתה בו אי פעם היה 16,000 ש"ח שמתוכם היא לוקחת לעצמה 10 אחוז ושאר הפרס מתחלק ברוב המקרים עם 560 חברי מועדון.

אם נתקלתם בבעיה כלשהי עם חברת קלאב 4 יו, ניתן ליצור איתי קשר (יצחק שחר)
במייל: kabala@kabalail.com
ווטסאפ: 0585703609 (שימו לב שבווטסאפ אני עונה רק להודעות ולא לטלפונים, הוא כל הזמן על רטט)
טלפון רגיל לשיחות קוליות: 039693671

בתמונה למטה, מהבלוג של קלאב פור יו המתפארים בזוג פנסיונרים שזכו בלוטו בזכות קלאב פור יו. חשוב לציין שנכון לעד שנת 2017 קלאב פור יו מעולם לא הביאו פרס ראשון או שני בלוטו.

פנסיונים שכביכול זכו בלוטו

פנסיונרים שכביכול זהו בלוטו בזכות קלאב פור יו

 

למטה: תמונה זהה של אותו זוג פנסיונרים מאתר בשם "פרי פיק" בו יש תמונות חינמיות משותפות. שימו לב לתמונה הזהה של זוג הפנסיונרים שמופיעים באתר קלאב 4 יו לא ברור מדוע קלאב פור יו מתפארים בזוג שזכה בזכותה כאשר הזוג כנראה בכלל לא ישראלי וספק אם אי פעם היה בארץ וזה בכלל תמונה שנלקחה מאתר בחו"ל ולא ברור איזה קשר בכלל יש בינם לבין חברת קלאב 4 יו. freepic-seniors

למטה: באתר מפעל הפיס, זוג הפנסיונרים שזכה, מילא לוטומט באופן עצמאי בדוכן פיס ולא מתואר שום דבר בקשר ללוטו קלאב פור יו, כך שלא ברור מדוע חברת "קלאב 4 יו" טוענת כי זוג הפנסיונרים זכה בזכותה בעוד שחברת club4u נכון לכתיבת שורות אלו מעולם לא הביאו פרס ראשון או שני בלוטו.

מפעל הפיס פנסיונרים זכיה

אותו זוג פנסיונרים זכו דרך מפעל הפיס כאשר מילאו לוטומט באופן עצמאי ולא דרך חברת קלאב 4 יו.

 

למטה: קלאב פור יו טוענת שחייל זכה בזכותה ב 5 מיליון ש"ח.

קלאב פור יו חייל 5 מיליון

קלאב פור יו טוענת שחייל זכה בזכותה ב 5 מיליון ש"ח

 

למטה: באתר מפעל הפיס מצויין במפורש שאותו חייל שזכה ב 5 מיליון ש"ח מילא לוטומט באופן עצמאי. כך שלא ברור כיצד קלאב פור יו טענה שאותו חייל זכה בזכותה.

pais_soldier_5_million

חייל זכה דרך לוטומט ולא דרך קלאב 4 יו

 

למטה: club4u טוענת כי חבר מועדון הלקוחות שלה זכה ב 13 מיליון ש"ח

קלאב 4 יו 13 מיליון

קלאב 4 יו טוענת שחבר המועדון שלה זכה ב 13 מליון ש"ח

 

למטה: מאתר מפעל הפיס, אותו זוכה ב 13 מיליון בעצם זכה דרך מילוי טופס לוטומט באופן עצמאי ולא דרך סטטיסטיקאים של קלאב פור יו. כך שלא ברור מדוע חברת קלאב 4 יו טוענת כי אותו אדם זכה בזכותה.

מפעל הפיס 13 מיליון זכיה לוטומט

הזוכה ב 13 מליון בעצם מילא לוטומט באופן עצמאי ולא זכה דרך חברת קלאב 4 יו.

תמונת הפנסיונרים מאתר חינמי זר בשם freepic

אודות יצחק שחר

יצחק שחר קבליסט, מחזיר אהבות, הוצאת כישופים ועין הרע ופוסק בענייני הלכה ומצוות אימייל: kabala@kabalail.com אתר: www.kabalail.com ווטסאפ: 0585703609 (אינני עונה לטלפונים בטלפון זה אלא רק להודעות) טלפון: 039693671 אם גם אתם רוצים בלוג משלכם, הקליקו למעלה בעמוד היכן שרשום "רוצים גם בלוג כזה?"
הפוסט הזה פורסם בקטגוריה לוטו קלאב פור יו club4u קלאב 4 יו, תחקירים.‏ קישור ישיר לפוסט.

כתיבת תגובה

האימייל שלך לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

*

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>