יצחק שחר הגיש ערעור לבית משפט מחוזי נגד זכייתה החלקית של "קלאב 4 יו"

יצחק שחר ערער לבית משפט מחוזי בתל אביב בגין חיובו על הוצאת דיבה כלפי חברת הלוטו קלאב פור יו. המשפט יהיה במהלך חודש מרץ 2018. קלאב 4 יו מתפארים כאילו ניצחו אותי בבית משפט (סכום הזכיה הוא בערך 33,000 ש"ח הסכום היחסי אותו אני כביכול אמור לשלם להם) אבל כב' שופט אבי שליו דחה את בקשותיהם הבאות וטען שאני לא חייב להתנצל, לא חייב לפרסם תיקון ולא ניתן להשתיק אותי בלמנוע ממני פרסומים עתידיים לגבי קלאב פור יו. כמו כן גם ציין כי אין הוא נותן תעודת יושר למי מהצדדים. עובדה שאני ממשיך לכתוב על קלאב 4 יו ביקורת רבה בבלוג זה כגון:

 1. חייל בודד שהפסיד 3,000 ש"ח בקלאב פור יו בלי שהוא בכלל ידע שהוא מנוי אצלם והם סירבו להשמיע לו או לשלוח לו הקלטה מלאה בה הוא כביכול מאשר הצטרפותו.
 2. קלאב פור יו מעולם לא הביאו פרס ראשון או שני בלוטו
 3. לקוחה הפסידה מאות שקלים בקלאב פור יו והם סירבו לנתק אותה משירותיהם
 4. קלאב פור יו מתפארת בזכיות ראשונות מאתר מפעל הפיס למרות שכלל לא מדובר בלקוחותיה
 5. קלאב פור יו מפרסמת תמונות של אנשים עם בריסטולים בצורת צ'קים בשווי עשרות אלפי שקלים אך בפועל לא זכו ביותר מ 16,000 ש"ח פרס הכי גדול
 6. club4u לוקחת לעצמה 10 אחוז מסכומי הפרסים של לקוחותיה
 7. מחירון מלא של קלאב פור יו בו בעבור 229 ש"ח הם נותנים לכם טפסים בשווי 52 ש"ח בלבד ולא בשווי 2,400 ש"ח כפי שהם מנסים לטעון
 8. אותו אחד שטוען שהוא סטטיסטיקאי מתמתיקאי של קלאב פור יו, אין לו בכלל תעודת ישראלית שמוכרת על ידי מועצה להשכלה גבוהה אלא לצורך שכר בלבד. כל הקבלות שהציג מדובר בהן על שירותי מחשוב עבור קלאב פור יו ואף לא מילה אחת על סטטיסטיקה. אנו טענו בהגנתנו כי מדובר באיש מחשבים ולא סטטיסטיקאי
 9. סטטיסטיקאי של קלאב פור יו טען שהוא הביא 29 פעם פרס ראשון אך לאחר שנחקר בדיוק על ידי עורכת הדין אורית שחר הודה שלא שלח את הטפסים הזוכים, כלומר מעולם לא הביא פרס ראשון או שני בלוטו.
 10. אותו סטטיסטיקאי טען שהוא רצה להוציא פטנט על שיטה שלו אך גילה שמישהו הקדים אותו. הסתמך על ספר ללא כל בסיס מדעי שכביכול מגדיל סיכויי זכיה בלוטו שנקרא lottery master guide

הכי תמוהה שרוב הסעיפים שציינתי כאן נתענו בכתב ההגנה אך השופט אבי שליו בכל זאת קיבל את גירסתם המשונה לדעתי של התובעים "קלאב 4 יו" ברוב אם לא בכל הסעיפים וטען שלא משנה אם הם מגדילים או לא את סיכויי הזכיה בלוטו כי זה משהו שלא ניתן לבדוק, העיקר שעובדים עם סטטיסטיקאי כל שהוא. חשוב לציין שבכתבה בתכנית הכל כלול בערוץ 10 בה פורסמה כתבה על חברת לוטו מתחרה לקלאב פור יו, נטען על ידי פרופסר שאול בר לב מאוניברסיטת חיפה ואני מצטט:

פרופסור שאול בר לב: "הגרלת הלוטו של מפעל הפיס לבחירת 7 מספרים היא אקראית לחלוטין. המשמעות היא שלכל קומבינציה של שבעה מספרים יש בדיוק אותו סיכוי לעלות בהגרלה, כלומר, להיבחר. אין כל שיטה המאפשרת להגדיל את הסיכוי של קומבינציה כלשהי של שבעה מספרים להיבחר. כל המתימר להציג שיטה, כביכול שיטה מנצחת פשוט מטה ומטעה."

בקטגוריה לוטו קלאב פור יו club4u קלאב 4 יו, תחקירים | להגיב

זכיות בלוטו שכלל לא קשורות לקלאב 4 יו

חברת קלאב פור יו טוענת שהאנשים הבאים זכו בזכותה, אך בבדיקה באתר מפעל הפיס לא רואים שום קשר לחברת קלאב פור יו בזכיות אלו. על כן לא ברור כיצד קלאב פור יו טוענת שזכיות אלו הנם בזכותה. בעוד שחברת club4u מעולם לא הביאה פרס ראשון או שני בלוטו, הפרס הגדול ביותר שזכתה בו אי פעם היה 16,000 ש"ח שמתוכם היא לוקחת לעצמה 10 אחוז ושאר הפרס מתחלק ברוב המקרים עם 560 חברי מועדון.

אם נתקלתם בבעיה כלשהי עם חברת קלאב 4 יו, ניתן ליצור איתי קשר (יצחק שחר)
במייל: kabala@kabalail.com
ווטסאפ: 0585703609 (שימו לב שבווטסאפ אני עונה רק להודעות ולא לטלפונים, הוא כל הזמן על רטט)
טלפון רגיל לשיחות קוליות: 039693671

בתמונה למטה, מהבלוג של קלאב פור יו המתפארים בזוג פנסיונרים שזכו בלוטו בזכות קלאב פור יו. חשוב לציין שנכון לעד שנת 2017 קלאב פור יו מעולם לא הביאו פרס ראשון או שני בלוטו.

פנסיונים שכביכול זכו בלוטו

פנסיונרים שכביכול זהו בלוטו בזכות קלאב פור יו

 

למטה: תמונה זהה של אותו זוג פנסיונרים מאתר בשם "פרי פיק" בו יש תמונות חינמיות משותפות. שימו לב לתמונה הזהה של זוג הפנסיונרים שמופיעים באתר קלאב 4 יו לא ברור מדוע קלאב פור יו מתפארים בזוג שזכה בזכותה כאשר הזוג כנראה בכלל לא ישראלי וספק אם אי פעם היה בארץ וזה בכלל תמונה שנלקחה מאתר בחו"ל ולא ברור איזה קשר בכלל יש בינם לבין חברת קלאב 4 יו. freepic-seniors

למטה: באתר מפעל הפיס, זוג הפנסיונרים שזכה, מילא לוטומט באופן עצמאי בדוכן פיס ולא מתואר שום דבר בקשר ללוטו קלאב פור יו, כך שלא ברור מדוע חברת "קלאב 4 יו" טוענת כי זוג הפנסיונרים זכה בזכותה בעוד שחברת club4u נכון לכתיבת שורות אלו מעולם לא הביאו פרס ראשון או שני בלוטו.

מפעל הפיס פנסיונרים זכיה

אותו זוג פנסיונרים זכו דרך מפעל הפיס כאשר מילאו לוטומט באופן עצמאי ולא דרך חברת קלאב 4 יו.

 

למטה: קלאב פור יו טוענת שחייל זכה בזכותה ב 5 מיליון ש"ח.

קלאב פור יו חייל 5 מיליון

קלאב פור יו טוענת שחייל זכה בזכותה ב 5 מיליון ש"ח

 

למטה: באתר מפעל הפיס מצויין במפורש שאותו חייל שזכה ב 5 מיליון ש"ח מילא לוטומט באופן עצמאי. כך שלא ברור כיצד קלאב פור יו טענה שאותו חייל זכה בזכותה.

pais_soldier_5_million

חייל זכה דרך לוטומט ולא דרך קלאב 4 יו

 

למטה: club4u טוענת כי חבר מועדון הלקוחות שלה זכה ב 13 מיליון ש"ח

קלאב 4 יו 13 מיליון

קלאב 4 יו טוענת שחבר המועדון שלה זכה ב 13 מליון ש"ח

 

למטה: מאתר מפעל הפיס, אותו זוכה ב 13 מיליון בעצם זכה דרך מילוי טופס לוטומט באופן עצמאי ולא דרך סטטיסטיקאים של קלאב פור יו. כך שלא ברור מדוע חברת קלאב 4 יו טוענת כי אותו אדם זכה בזכותה.

מפעל הפיס 13 מיליון זכיה לוטומט

הזוכה ב 13 מליון בעצם מילא לוטומט באופן עצמאי ולא זכה דרך חברת קלאב 4 יו.

תמונת הפנסיונרים מאתר חינמי זר בשם freepic
בקטגוריה לוטו קלאב פור יו club4u קלאב 4 יו, תחקירים | להגיב

קלאב 4 יו מסרבים לנתק משירותיה לקוחה שהפסידה מאות שקלים.

לקוחה חדשה שצורפה למועדון הלוטו "קלאב פור יו" והיתה מנויה חודשיים וחצי והוציאה 229 ש"ח כל חודש, גילתה שזכתה בכל התקופה ב 15 ש"ח בלבד לאחר שהפסידה מאות שקלים ורצתה להתנתק מהשירות. נציגות שירות הלקוחות סירבו לנתקה בטענה שהתחייבה לחצי שנה, וטענו שהיא צריכה להתמיד כדי להצליח. הן כמובן לא סיפרו לה על אותו חייל בודד שהתמיד בעל כורחו במשך שנה וחצי והפסיד 3,000 ש"ח. ורק סיפרו לה על כמה אנשים רק זוכים ורוצים להישאר ומרוויחים ומרוויחים ומרוויחים. קלאב פור יו כאמור חייבים לנתקה לפי חוק הגנת הצרכן בו נקבע שאין לחייב לקוח לתקופות ממושכות ויש לתת לו להתחרט ולהתנתק לפני הזמן

אם מישהו ממכם נתקל בבעיה כלשהי עם חברת קלאב פור יו, ניתן לפנות אליי לעזרה ליצחק
ווטסאפ 0585703609 – שימו לב כי בטלפון זה אין מענה אנושי אלא רק להודעות ווטסאפ
אימייל kabala@kabalail.com

אני מצרף לכם בזאת הקלטת הצטרפות והקלטות נוספות שמהן השמטתי פרטים אישיים של אותה גברת שהצטרפה אליהם כגון: כרטיס אשראי שלה, שמה, כתובתה והמתנות בזמן השיחה.

הקלטה 1 – שיחת ההצטרפות לשירות לקאב 4 יו. שיחה זאת מאד מזכירה את השיחה בה צירפו חייל שפירסתי כאן בעבר בבלוג שלי ושם ציינתי מה הם קלאב 4 יו מספרים ומה לא מספרים ללקוחותיהם

הסבר הקלטה 1 לפי דקות ופירוש של מה שנאמר לאותה לקוחה לא מרוצה שמוחזקת בכוח בחברה.
00:50 נציגה אומרת שלא מוכרים לה מנוי. בפועל כן מוכרים לה מנוי, אלא מה?
01:35 נציגה אומרת ללקוחה שהיא מקבלת 98 טורים בדואר. בפועל היא לא מקבלת את הטורים בדואר, הם נשארים בחברת קלאב 4 יו. היא מקבלת רשימה של הטורים אבל לא את הטפסים האמיתיים בפועל.
02:00 נצגה אומרת שאם היא היתה משלמת בדוכן על כל ה 784 טורים חודשיים, היא היתה משלמת 2,400 ש"ח. לא נכון, בדוכן הם היו עולים לה 52 ש"ח מכיוון שרובם מתחלקים עם 560 שותפים. למידע מלא ראו את הכתבה שכתבתי עליהם הסבר מחירון מלא של קלאב פור יו.
02:30 נציגה אומרת שהיא מסבסדת לה את ההטבה למינימום 6 חודשים. קודם כל אין כאן שום סיבסוד מכיוון שהטפסים עולה פי 4 מעלותם בדוכן פיס מורשה וגם היא לא מציינת שזאת בעצם התחייבות לשישה חודשים.
05:30 נציגה אומרת שהם מסבסדים לה 2,200 ש"ח. בפועל הם לא מסבסדים לה כלום, הם לוקחים פי 4 מעלות הטפסים בדוכן פיס מורשה.
08:00 נציגה אומרת שזה הטבה לחצי שנה ולא שווה לה לתת אותה לחודש כי היא רוצה שהיא תיזכה. בפועל הנציגה לא אומרת את המילה התחייבות ושאסור לה להתנתק לפני הזמן.

הקלטה 2 – לקוחה מבשת להתנתק אך נענית בשלילה

00:30 – לקוחה שואלת אם אי פעם הביאו פרס ראשון ונציגה משיבה לה ששנה שעברה לקחו כאן 12 מליון. מה שנציגה אומרת זה בכלל לא נכון מכיוון שקלאב פור יו מעולם לא הביאו פרס ראשון או שני בלוטו. פרס הכי גבוה שהביאו אי פעם היה 16,000 ש"ח ואם היה מדובר שמסלול קבוצתי של 560 שותפים, כל שותף קיבל 30 ש"ח בלבד.
1:00 – לקוחה מבקשת להתנתק אך נענית בשלילה בטענה שזה מינימום 6 חודשים וטפסים נשלחו. כל מה שנשלח עבורה זה הטפסים האישיים בשווי 24 ש"ח לחודש שאותה לקוחה כבר שילמה עליהם, כך שאין שום הגיון להמשיך ולחייב אותה במיוחד שכבר שילמה פי 4 מעלות כל הטפסים בדוכן פיס מורשה.

 

הקלטה 3 – נציגה חוזרת ללקוחה ומתעקשת לא לנתקה

בהקלטה קצרה זאת של דקה וחצי נציגה אומרת ללקוחה שהיא מחוייבת לחצי שנה ושהיא צריכה להתמיד חצי שנה כדי לראות זכיות ולכן הם לא מתכוונים לנתק אותה לפני שתסתיים החצי שנה. הלקוחה מתעצבנת (בצדק) מכיוון שכבר שהרוויחה רק 15 ש"ח והוציאה 230 ש"ח לחודש בעודה מנוייה קרוב ל 3 חודשים. אני בהחלט מאד מבין את אותה לקוחה שלא רוצה להיגמר כמו אותו חייל בודד שהפסיד 3,000 ש"ח בשנה וחצי ולא ידע בכלל שהוא מנוי והם קלאב פור יו סירבו להשמיע לו שיחת הצטרפות במלואה.

 

בקטגוריה לוטו קלאב פור יו club4u קלאב 4 יו, תחקירים | להגיב

זכיות המיליונים בבלוג של קלאב 4 יו, כלל לא שייכות ללקוחותיה.

 

באתר הלוטו של קלאב פור יו מפורסמות זכיות בסכומים של מליונים ואף עשרות מליוני שקלים. אך פרט חשוב מאד שיש לציין, שזכיות אלו כלל לא שייכות ללקוחות club4u אלא אלו זכיות כלליות של לקוחות מפעל הפיס שבכלל לא הצטרפו לקלאב 4 יו. בכותרות באתר קלאב 4 יו הרבה פעמים רשום "שיחה עם זוכה מאושר\ת של קלאב 4 יו" שאנו שומעים זכיה אנו חושבים שמדובר בזכיה של מליונים, אך כאן מדובר על זכיות של מאות או אלפי שקלים בלבד. זכיות שבסך הכל מכסות את עלות המנוי לכמה חודשים בלבד.

קלאב 4 יו מעולם לא זכתה בפרס הראשון בלוטו אלא רק בפרסים שלישי ומטה שהגדול בניהם אי פעם היה 16,000 ש"ח. כך שלא ברור מה זה התמונות של אנשים שמצולמים עם צ'קים של עשרות אלפי שקלים עם השם "קלאב 4 יו". קלאב 4 יו מפרסמת באתרה צילום של הטפסים הזוכים וגם שם ניתן לראות שהטופס עם הזכיה הגדולה ביותר עומדת על קצת מעל 10,000 ש"ח ולא של עשרות אלפים ומעלה.

כאשר קוראים את הכותרת ורואים שרשום שלקוח של קלאב פור יו זכה בלוטו, חושבים שמדובר במיליונים. זאת הכוונה בדרך כלל שאומרים שמישהו זכה בלוטו, מתכוונים לפרס הראשון. אבל כאן קלאב פור יו קוראת זכיה גם לזכיות של כמה מאות שקלים בלבד.
הרבה אנשים נוהגים לקרוא את הכותרת ללא הכתבה וכך לחשוב שכל פרסים אלו הכוונה למיליונים ולא לאלפי או מאות שקלים.

בבלוג של קלאב פור יו ב "דמרקר" רשום שאתי מאשדוד זכתה פרס רביעי בקלאב 4 יו בתאריך 24/11/2015, בצ'ק רשום בכתב יד 14,700 שקלים, במספרים רשום 14,780 שקלים אך באתר מפעל הפיס פרס רביעי היה 585 ש"ח בלבד. כך שלא ברור למה קלאב פור יו הציגו תמונה עם צ'ק מעל 14,000 ש"ח שבפועל הפרס היה 585 ש"ח. יש לציין שאלו לא צ'קים אמיתיים מתי שמוצגים בענק, אלא בריסטולים לצורך המחשה. צ'ק אמיתי הרי כולל מספר חשבון, צ'ק, סניף בנק, ת.ז או ח.פ וכו'.

למטה: הפרס הרביעי מ 24/11/15 בסך כולל של 585 ש"ח כפי שמוצג באתר מפעל הפיס בארכיון הגרלות. כך שלא ברור מדוע קלאב פור יו מפרסמת תמונה עם בחורה שמחזיקה צ'ק שזכה כביכול מקום רביעי בסכום מעל 14,000 ש"ח כאשר בפועל הפרס היה 585 ש"ח.

club4u 24112015

למטה: זכיות של מיליונים בבלוג של קלאב 4 יו, אך זכיות אלו לא שייכות ללקוחות קלאב פור יו. נכון ל 18/4/17 הפרס הגדול ביותר שהביאה קלאב פור יו אי פעם היה 16,000 ש"ח.

זכיות של מיליונים בבלוג של קלאב 4 יו, אך זכיות אלו לא שייכות לחברה.

בתמונה למטה רשם בכותרת "לקוח ממועדון הלקוחות של קלאב פור יו זכה בלוטו." אך כאשר קוראים את הפוסט במלואו ובדוקים את סכום הפרס, רואים שמדובר בסכום של פחות מ 5,000 ש"ח וגם לא ברור אם מדובר על טופס אישי בו לקוח אחד מקבל את כל הפרס או טופס קבוצתי בו הפרס מתחלק עם עד 560 אנשים כך שכל אחד מקבל פחות מ 10 שקלים. מכיוון שמעל 90 אחוז מטפסי הלוטו ששולחת חברת קלאב 4 יו מחולקים עם 560 שותפים, סביר מאד שמעל 90 אחוז מהפרסים שמחלקת קלאב פור יו גם מתחלקים עם 560 שותפים.

סכום הזכיה שזוכה בו קלאב פור יו

בתמונה למטה רשום מעל הצילום של הבחורה עם הצ'ק שהיתה זכיה של מעל 3,000 ש"ח. אבל בצילום של הבחורה עם הצ'ק רשום מעל 42,000 ש"ח כך שלא ברור כיצד יש הפרש כזה בין המספרים. כידוע אותו אחד שהם טוענים שהוא סטטיסטיקאי שלהם אמר שפרס הכי גדול שקיבל היה 16,000 ש"ח (פרס שלישי) כך שלא ברור כיצד יש תמונות של אנשים עם צ'קים של קלאב פור יו עם זכיות של מעל 50,000 ש"ח. וגם לא ברור אם מדובר בצ'קים אישיים או קבוצתיים שהם מתחלקים עם עוד 560 חברים במועדון.

פרס של 3,000 ש"ח, בצ'ק רשום מעל 50,000 ש"ח

 

בסוף הכתבה למטה רשום כי למירי הופקדו 2,550 ש"ח אך בתמונה עם הבחורה עם הצ'ק מופיע צ'ק עם פרס של מעל ל 60,000 ש"ח. כך שלא ברור מי זאת האישה עם התמונה של הצ'ק וכיצד מפורסמים שני סכומי זכיה שונים לגמריי אחד מהשני.

פרס 2,550 ש"ח, בצ'ק רשום מעל 60,000 ש"ח

אם מישהו ממכם נתקל בבעיה כלשהי עם חברת הלוטו קלאב 4 יו, ניתן לפנות ליצחק שחר לעזרה לווטסאפ 0585703609 (שימו לב שמספר זה נועד להודעות ווטסאפ בלבד ולא לטלפונים)
באימייל: kabala@kabalail.com
טלפון: 039693671

אני מוכן גם להתראיין בפני התקשורת אם מישהו מהתקשורת מעוניין בזה.

בקטגוריה לוטו קלאב פור יו club4u קלאב 4 יו, תחקירים | להגיב

הסבר מחירון של לוטו קלאב 4 יו

מנויים חדשים של לוטו קלאב פור יו מקבלים את הטופס הבא באימייל אך אינו כולל מחירים פרט לעלות החודשית. כאן לנוחיות לקוחות קלאב 4 יו ו\או לאלו שחושבים להצטרף לחברה, אני מפרסם כאן את המחירון המלא של חברת קלאב 4 יו.
 1. קובית פרימיום אישית ששוויה 3 ש"ח בכל הגרלה (8 הגרלות לחודש) סה"כ שווי 24 ש"ח בחודש
 2. 7 קוביות פרימיום בטוח בה אתם מתחלקים סך הכל 7 חברים בפרסים. כלומר בממוצע אתם מקבלים שווה ערך לקוביה אחת אישית בשווי 3 ש"ח לכל הגרלה (8 הגרלות בחודש) סה"כ שווי 24 ש"ח בחודש.
 3. 90 קוביות פרימיום מועדון בכל הגרלה (8 הגרלות בחודש). סך הכל 720 קוביות שמתחלקות עם 560 שותפים לפרס. כאן בממוצע אתם מקבלים שווה ערך לקוביה וחצי לחודש שזה שווי של 5 ש"ח.

אז אנו יכולים לסכם שעבור ה 229 ש"ח שאתם משלמים כל חודש עבור מועדון קלאב 4 יו, אתם מקבלים קוביות לוטו בשווי ממוצע של 53 ש"ח. כלומר אתם משלמים פי 4.3 עבור הטפסים משווים בדוכן פיס. יש לציין שזה שקלאב פור יו גובים מעל פי 4 מעלות הטפסים בדוכן פיס מורשה, כאן אני לא אומר שהם גנבים, נוכלים, רמאים וכו' הרי אני בעצמי בתור מיסטיקן שעושה פעולה של החזרת אהבה, הסרת כישופים ועין הרע וכו'. גובה 350 ש"ח לאחר הצלחה עבור העבודה למרות שהחומרים עולים לי בסך הכל 10 אגורות ללקוח. כלומר אני גובה פי 3,500 מעלות החומרים לעומת קלאב 4 יו שגובים בסך הכל רק פי 4.3 עבור הטפסים. אבל לקוחות שלי יודעים שהם משלמים על העבודה ולא על החומרים, אני לא אומר ללקוחות שלי שהחומרים עולים אלפי שקלים.
אך לוטו קלאב פור יו אומרים ללקוחותיהם שהם מקבלים בעבור 229 ש"ח, טפסים בשווי 2,400 ש"ח למטרות פירסום ושהם קלאב פור יו מפסידים על הלקוחות 2,130 ש"ח כפי שתוכלו לשמוע בפוסט ובהקלטה הקודמת שעשיתי עליהם.

במשפט של קלאב 4 יו נגדנו בגין הוצאת דיבה, אחד מבעלי החברה (גיל מימון) נשאל על ידי עורכת הדין שלנו "אורית שחר" מדוע אין הם מפרסמים מחירון באתר שלהם. גיל השיב שבגלל שהאתר שלהם לא מאובטח הם לא יכולים לפרסם מחירון. תשובה זאת די משונה מכיוון שאין קשר בין אבטחת אתר לפרסום מחירון. זה נכון שאתר לא מאובטח לא יכול לגבות תשלומים דרך האתר בגלל בטיחות כרטיסי אשראי, אבל בהחלט ניתן לפרסם מחירון כפי שאני באתר המיסטיקה שלי מפרסם מחירון מלא.

קלאב 4 יו כפי שאתם רואים בטופס שהם מחלקים ללקוחותיהם מתפארים בסטטיסטיקאים שלהם שמגדילים סיכויי זכיה. יש לציין שמעולם לא הוכח שהם מגדילים סיכויי זכיה. ובכל שנות קיומה של החברה מ 2008 היא מעולם לא הביאה פרס ראשון או שני בלוטו, הפרס הגדול ביותר שהביאה אי פעם היה 16,000 ש"ח.  אם הפרס היה שייך לקבוצת ה 560 שותפים, כל שותף היה מקבל 30 ש"ח לעומת 230 ש"ח דמי מנוי. כך שמאז קיומה של חברת קלאב 4 יו שיטת ה 560 שותפים, המנויים תמיד הפסידו. כך ששיטת ה 560 אמנם מגדילה את הסיכוי לזכות בפרס כלשהו אבל הפרסים מאד נמוכים ותמיד היו עד היום נמוכים יותר מההשקעה או לפחות עד יום ה 18/4/17 במשפט שהיה להם נגדי בו הודה מי שטוען שהוא סטטיסטיקאי שלהם, שמעולם לא הביאו פרס ראשון או שני בלוטו והביאו 16,000 ש"ח פרס הכי גדול אי פעם.

עוד הם רושמים שאתם זוכים לעשות תרומה לקהילה אך לא אומרים כמה אחוזים מההכנסות הם תורמים לקהילה ואם בכלל מדובר על תרומה קבועה או חד פעמית כפי שכתבתי על זה בפוסט אחר שלי כאן בבלוג.

מסלולים ומחירים של לוטו קלאב 4 יו
בקטגוריה לוטו קלאב פור יו club4u קלאב 4 יו | להגיב

חשיפה: הקלטה מה קלאב 4 יו מספרת ומה לא מספרת ללקוחותיה

חברת קלאב פור יו נוהגת לצרף לקוחות לשירותי לוטו שלה אך אם בשלב מאוחר אתם מתחרטים ורוצים להתנתק ומבקשים לשמוע מה הובטח לכם בהקלטה. קלאב 4 יו מסרבת להשמיע לכם ההקלטה במלואה או לשלוח לכם אותה באימייל, כפי שחשפתי בבלוג שלי כאן בקשר לחייל שהפסיד 3,000 ש"ח בתור מנוי ב club4u. חייל נוסף פנה אליי בסוף חודש אוגוסט 2017 ואמר לי שהוא מנוי חדש בקלאב פור יו והוא לא יודע אם עשה צעד נכון ושלח לי את ההקלטות שלו עם חברת קלאב פור יו.

לשמיעת ההקלטה בין קלאב פור יו לחייל שהיא צירפה בתור מנוי

שימו לב מה אומרים לאותו חייל בהקלטה של שעה מתוכה אני מציג 34 דקות, הורדתי פרטים אישיים של החייל והמתנות. כאן אציין זמנים בהקלטה ומה נאמר לאותו חייל, ובכתב בולד (מודגש) אציין מה לא ציינו בפני אותו חייל ומן הסתם כנראה לכל לקוח שהם מצרפים לשירותיה.

אם יש לכם נסיון עם חברת קלאב פור יו או נתקלתם בבעיה כלשהי, ניתן לפנות אליי בווטסאפ 0585703609 (במספר זה אין מענה טלפוני אלא רק להודעות ווטסאפ.
או ניתן לפנות אליי באימייל kabala@kabalail.com

00:36 – הנציגה אומרת שהיא לא באה למכור לו מנוי (בפועל היא הרי כן מוכרת לו שירות להגרלות לוטו              דרך חברת קלאב פור יו למינימום חצי שנה שבעברית פשוטה זה נקרא מנוי)
01:15 – נציגה אומרת שמדובר ב 98 טורים כל הגרלה (נציגה לא אומרת ש 90 מהטורים הם עם 560                 שותפים לפרס ועוד 7 טורים עם 7 שותפים לפרס ורק טור אחד כל הגרלה זה אישי)
01:50 – נציגה אומרת שהוא מקבל 784 טבלאות (בחודש) (נציגה לא אומרת ש 726 טבלאות מתוכן                   הפרסים מחולקים עם 560 שותפים, 56 טבלאות פרסים מחולקים עם 7 שותפים ורק 8                       טבלאות חודשיות זה פרס אישי שלא מתחלק עם שותפים).
03:20 – נציגה אומרת שזכיות תמיד יש מכיוון שמתוך 784 טבלאות משהו חייב לפגוע (נציגה לא אומרת               שזכיה יכולה להיות גם כמה אגורות ושזכיה לא אומרת בהכרח להיות מורווח)
04:00 – נציגה אומרת שרק 90 משפחות בכל הארץ מקבלות מחיר מיוחד זה רק 229 ש"ח. (נציגה לא                 אומרת שהשווי הריאלי של הטפסים שאתם מקבלים זה 52 ש"ח)
06:00 – הלקוח אומר לנציגה שהוא חייל והוא חושש להפסיד כי עדיין בשביל חייל 229 זה כסף, הנציגה                 משיבה לו שאין לו ממה לחשוש כי הוא ירוויח פי 2 (הנציגה לא מספרת לו על החייל שהפסיד                 בשנה וחצי 3,000 ש"ח וחשפתי את ההקלטות שלו כאן אצלי בבלוג)
06:20 – נציגה אומרת לחייל שהוא מקבל טפסים בשווי 2,400 ש"ח אך משלם עליהם 229 ש"ח בלבד                   (נציגה לא אומרת לחייל כי 2,400 ש"ח זה עלות כל הטפסים ביחד עם כל השותפים אך באופן             ריאלי כל שותף מקבל טפסים בשווי 52 ש"ח בלבד)
08:00 – נציגה אומרת לחייל שהם מגדילים את סיכויי הזכיה (נציגה לא אומרת שקלאב פור יו מעולם לא             הביאה פרס ראשון או שני בלוטו מאז הקמתה משנת 2009 לפחות עד 18/4/2017 בו מי שהם             מכנים סטטיסטיקאי שלהם הודה בבית המשפט בפני עורכת הדין שלנו "אורית שחר" שמעולם לא הביאו פרס ראשון או שני בלוטו וגם אמר שהוא "לא מבין                 ולא מתעסק בסטטיסטיקות שלהם" ולפי מיטב ידיעתי גם לא עד עצם היום הזה של כתיבת                הבלוג שלי, כמו כן כב' שופט אבי שליו כתב בפסק דינו  ציטוט "התהליך שבפני לא בדק את              עצם הקביעה האם שיטת התובעת משפרת את סיכויי הזכיה מבחינת סטטיסטית.
10:40 נציגה אומרת לחייל שהוא מקבל 56 טפסים במחיר 4 טפסים (נציגה לא אומרת לחייל שרוב                   הטפסים שהוא מקבל בכל הגרלה הם עם 560 שותפים כך שבמשוכלל הוא משלם על הטפסים           פי 4 ממחירם בדוכן פיס מורשה
11:40 נציגה אומרת שלקוח שלהם זכה פרס שלישי במדינה 250,000 ש"ח אך קלאב פור יו                             בבית המשפט ב 18/4/17 ציינו באמצעות מי שמתיימר להיות הסטטיסטיקאי שלהם כי הפרס             הגדול ביותר שהביאו אי פעם היה 16,000 ש"ח. כמו כן בדקתי בארכיון הזכיות של מפעל                   הפיס ולא מצאתי שום פרס שלישי שאפילו התקרב לסכום זה.
11:50 נציגה אומרת: "אם אתה לא תיזכה, אתה תפסיד 229 ש"ח, אנחנו נפסיד 2,170 ש"ח שאנחנו                  מסבסדים" הנציגה לא אומרת שבפועל הם לא מפסידים כלום כי אתם מקבלים טפסים בשווי                משוכלל 52 ש"ח בלבד ולא 2,400 ש"ח. 2,400 ש"ח זה שווי הטפסים הכולל לכל ה 560                    מנויים ביחד.
13:40 נציגה אומרת לחייל שהיא הגיע אליו דרך פירוט כרטיסי אשראי שהוא קיבל. נציגה לא אומרת                שהיא הגיע אליו ממאגרי שמות שקונה קלאב פור יו משלוש חברות כגון דאטה רינגס שכידוע              נסגרה כיוון שנמצאה לא חוקית (רק יש לציין שיתכן מאד כי קלאב פור יו לא ידעה שדאטה                  רינגס מוכרת מאגרים לא חוקיים)
19:15 אותו חייל אומר שהוא מכיר מישהי שעובדת בלאומי שלא שמעה על המבצע הזה של קלאב 4 יו,               פתאום נציגה מתחילה לגמגם ולהגיד שזה לא בדיוק דרך כרטיסי אשראי שהם הגיעו אליו
14:45 נציגה אומרת שהם מסבסדים אלפי שקלים כדי שלקוחות יהיו מרוצים (בפועל הם לא מסבסדים               לכם שקל, מדובר בחברה ריווחית שגובה עבור הטפסים פי 4 ממחירם בדוכן) יש לציין שאין שום          בעיה חוקית ואין שום תרמית או הונאה בלחייב פי 4 אבל הם קלאב פור יו לא אמורים להגיד שזה              מסובסד ועולה 229 במקום 2,400 שבפועל זה 229 במקום 52 ש"ח.
15:05 נציגה אומרת כי 10 שנים לקוח לא אמר שהוא רוצה לבטל (הנציגה לא אמרה שהחברה קיימת רק           משנת 2009 כלומר 8 שנים, כך שלא ברור כיצד הגיע למספר 10 שנים שאף אחד לא ביקש                 לבטל כמו כן נציגה לא סיפרה על חייל שהפסיד 3,000 ש"ח בקלאב פור יו תוך שנה וחצי                   והתקשר לבטל
23:50 נציגה שוב אומרת שהם מסבסדים עליו 2,170 ש"ח בחודש. כמובן שהם לא מסבסדים כלום, ושוב           אני מציין שבקלאב 4 יו אין שום הונאה או תרמית בכך שהם גובים פי 4 ממחיר הטפסים בדוכן             פיס מורשה, גם אני יצחק שחר בתור מיסטיקן גובה על טיפולים שלי 350 ש"ח (פי 3,500                  מעלות החומרים שלי) לאחר הצלחה עבור העבודה כאשר בפועל החומרים עולים לי 10 אגורות.          אבל אני לא אומר שאני מסבסד חומרים או שהם עולים לי אלפי שקלים.
24:45 תשמעו קטע מצחיק, אותו חייל מקבל מייל מנציגת המכירות ושואל אותה מדוע המייל שלה מגיע               מג'ימייל ולא מאימייל מסחרי כמו קלאב פור יו, הנציגה מבקשר עזרה מעוד נציגה, שתיהן לא                  מבינות אותו וחושבות שהוא מתכוון לכתובת אתר החברה club4u.
28:00 נציגה שוב אומרת שזה עולה לאותו חייל רק 229 ש"ח במקום 2,400 ש"ח אבל גם יש התחייבות ל          6 חודשים. לידע כללי, יש לכם זכות לבטל התחייבות ללא שום קנס תוך 14. יום וגם אם עברו              14 יום עדיין אפשר לבטל עם קנס של 5% או 100 ש"ח הנמוך בניהם. מומלץ לקרוא בעיון את            חוק הגנת הצרכן

עכשיו תגידו לי אתם קוראים יקרים, על מה ולמה מצא אותי כב' השופט אבי שליו מחוייב לשלם להם פיצוי בגין הוצאת דיבה? בכל אופן אני אשמח להתראיין באמצעי תקשורת לכל עיתונאי שמעוניין ניתן לפנות אליי ווטסאפ 0585703609 אימייל kabala@kabalail.com טלפון 039693671

בקטגוריה לוטו קלאב פור יו club4u קלאב 4 יו, תחקירים | להגיב

קלאב 4 יו לא מוכנה לפרסם כמה כסף תורמת לקהילה

חברת הלוטו קלאב פור יו שנקראת גם club4u מתפארת שהיא תורמת כספים לקהילה וגם מפרסמת באתרה תעודות הוקרה אך אינה מוכנה לפרסם כמה כספים בפועל תורמת. כך שלא ניתן לדעת אם תעודות ההוקרה ניתנו בגלל תרומה חד פעמים של כמה אלפי שקלים או בגלל תרומה קבועה של אחוז מסויים מהכנסותיה כפי שנהוג במפעל הפיס שכן מפרסם כמה כספים תרם

יש לציין שמבחינה חוקית לפי מיטב ידיעתי אין שום בעיה לפרסם שהם תרמו לעמותות בלי לציין סכום התרומה, ומותר להם גם לתרום בתור כלי פרסום ושיווק. אבל כאשר עניין התרומה לקהילה נאמר באופן מרובה באתר החברה, נוצר ללקוח הרושם כי כאשר הוא קונה בקלאב פור יו, גם הקהילה נהנית מחלק מהרווחים, ועל כן לדעתי מן המוסר כי הלקוח ידע אם אחוז מסויים נתרם לקהילה או שמה מדובר בתרומה חד פעמית.

בתאריך 18/4/17 בדיון המשפטי כאשר עורכת הדין אורית שחר חקרה את אחד מבעלי חברת קלאב פור יו ושאלה אותו מדוע הם אינם מפרסמים כמה כספים הם תרמו לקהילה אך כן מפרסמים ללא הרף שהם תורמים לקהילה, להלן ציטוט מתוך פרוטוקול המשפט:

עו"ד שחר:            מכתבי התודה שצירפתם, אין עליהם בכלל שום סימן זיהוי. זאת אומרת אתה כבעל חברה גם יכול לכתוב את מכתבי התודה. התרומות שלכם, אתם לא כותבים כמה תרמתם, מאיזה תאריך, איזה קבלה. אני לא רואה כלום. אלה בעצם איזה שהם נספחים וראיות מאוד לקוניים. הם מאוד חסרים.

העד, מר מימון:     תגובה, את התרומה לקהילה אנחנו מפרסמים באתר. אני לא מוכרח לרשום כמה תרמתי ובאיזה תאריך תרמתי. אני רושם את זה כי זה נכון וזה גם תעודות הוקרה שאני קיבלתי.
דובר:                    יש תאריך. יש תאריך.
כב' הש' שליו:       אדוני, אדוני לא להפריע.

לאחר מכן גם אמר המנכל על התרומות שהם נתנו ואני מצטט מפרוטוקול הדיון:

העד, מר מימון:     לפסח, אני יכול להגיד לך שתרמו ל"לתת" חבילות מזון לנזקקים. קיבלנו תעודת הוקרה מעמותת לתת לקלאב פור יו וזה מחמם את הלב.

תגובתי לבעלי חברת קלאב פור יו: לי כואב הלב שאני שומע על לקוח שלכם חייל בודד שהפסיד 3,000 ש"ח בתור מנוי שלכם וסירבתם אפילו להשמיע לו את הקלטת ההצטרפות או לשלוח לו אותה. גם כואב לי הלב שאתם אומרים לחייל נוסף שאתם מצרפים שהוא מקבל טפסים בשווי 2,400 ש"ח שבפועל הוא מקבל טפסים בשווי 52 ש"ח בלבד.

העד, מר מימון:     על הסחיטה באיומים של אבא שלי היא לא תשאל?
כב' הש' שליו:       אדוני, אדוני, לא להכניס הערות זה. להיפך, היינו מאחלים שבשנה החדשה הזאת,                                 שאתה ואבא שלך תגיעו,
העד, מר מימון:     אני רוצה קצת להסביר,
כב' הש' שליו:       לשלום בית.
העד, מר מימון:     אחרי שהוא סחט אותי בעשרות אלפי שקלים,
כב' הש' שליו:       טוב. טוב. כן.
העד, מר מימון:     כן.
עו"ד שחר:            רק שנייה רגע.
העד, מר מימון:     סוחט עדיין.
כב' הש' שליו:       לא, אדוני, תימנע מההערות האלה.

כל הכבוד לכם שתרמתם אבל אם אוציא 229 ש"ח בדוכן מורשה של מפעל הפיס ולא אצלכם, יתכן מאד שסכום גדול בהרבה יותר ילך לתרומות. מדוע אצלכם אין שקיפות ובמפעל הפיס כן יש שקיפות לגבי גובה התרומה. אם אתם תורמים כל כך הרבה לקהילה, אז תפרסמו כמה, תהיו גאים בזה, תעודה אפשר גם לקבל מתרומה חד פעמית. במפעל הפיס אני יודע שבאופן קבוע כל הרווחים נתרמים לקהילה ואצלכם בקלאב פור יו אני לא יודע אם מדובר בתרומה חד פעמית לקהילה או משהו קבוע וכמה אחוזים.

בקטגוריה לוטו קלאב פור יו club4u קלאב 4 יו, תחקירים | להגיב

קלאב 4 יו club4u חוייבה לשלם 425 ש"ח בתביעה קטנה

בתאריך 7/4/2014 הפסידה באופן חלקי קלאב פור יו, club4u, קלאב 4 יו בתביעה קטנה שהגיש נגדה אזרח בשם "שמשון גרינשטיין"

חברת קלאב פור יו היתה אמורה להפסיק לחייבו לאחר 6 תשלומים חודשיים, אך המשיכה במשך שני חודשים נוספים לחייבו עד שהוא התובע גילה זאת ופנה לנתבעת (קלאב 4 יו).

תקציר מפסק הדין מידי כבוד השופטת אילונה אריאלי:

בעניין זה יצוין, כי טענת התובע ולפיה הוא פנה לנציגי הנתבעת תחילה אך נענה בסירוב, כשנאמר לו שעליו לפנות שוב בעוד חודש, דבר שאילץ אותו לבטל את העסקה בחברת האשראי, הותירה רושם אמין, הועלתה כבר במכתב התלונה ששלח התובע למשטרת ישראל ולא נסתרה. על פי טענת התובע בכתב התשובה ובעדותו בבית המשפט, נציג הנתבעת אף התריע בפניו, שלא כדין, כי הנתבעת תתבע אותו על ביטול התשלומים.

בהתחשב במכלול הנסיבות ובין היתר בפעולות שנדרשו מן התובע לשם הסדרת העניין ובסכום החיובים השגויים שכאמור הושבו לתובע עוד בטרם הוגשה התביעה , סבורני כי פיצוי בסך של 300₪, בתוספת החזר האגרה, יהא פיצוי הולם.

ההפסד היה חלקי מכיוון שהתביעה במקור היתה על סכום של מעל 12,000 ש"ח בתור תביעה יצוגית, אך אין מקום בבית דין לתביעות קטנות לעסוק בתביעות יצוגיות, על כן התקבלה רק התביעה הקטנה של התובע והנתבעת קלאב פור יו חוייבה לשלם סכום יחסית נמוך לעומת סכום התביעה.

פסק הדין המלא:

בפני
כב' השופטת אילונה אריאלי

התובע

שמשון גרינשטיין

נגד

הנתבעת

קלאב 4 יו פיתוח עסקי,בע,מ -משחקי מזל

פסק דין

לפניי תביעה קטנה בסך של 12,530 ₪ שהגיש התובע נגד הנתבעת.

התובע טוען כי כשמונה חודשים לפני הגשת התביעה פנו אליו נציגי הנתבעת בהצעה מפתה לרכוש חבילת הימורים בלוטו למשך 6 חודשים. התובע, שאיננו מאמין בהימורים, דחה תחילה את הצעתם, אך לאחר מסע שכנועים מפרך הוא הסכים לשלם 179 ₪ למשך 6 חודשים ומסר לנתבעת את פרטי כרטיס האשראי שלו בבנק מזרחי טפחות. לאחר שעברו 6 חודשים בהם התובע אפילו לא בדק אם הוא זכה או לא, הוא הופתע לגלות בדף החשבון של כרטיס האשראי שלו כי שולם לנתבעת תשלום שביעי בניגוד למוסכם. התובע פנה לנציגי חברת האשראי וביקש לבטל את הוראת הקבע, אך הוסבר לו שאין מדובר בהוראת קבע אלא שהנתבעת מגישה בקשה לפירעון מידי חודש ועל כן עליו לפנות אליה. לאחר המתנה מפרכת למענה אנושי, נאמר לתובע שעליו לפנות רק בעוד חודש, כשהתובע חזר לנציג השירות של חברת האשראי לבקש הכחשת עסקה, התברר לו שחוץ מהתשלום השביעי הנתבעת הגישה כבר דרישה גם לתשלום השמיני והתשיעי שהוגש לפירעון עתידי. התובע טוען עוד כי הנתבעת לא מסרה לו קבלות עבור התשלומים ששילם.

הנתבעת מאשרת בכתב ההגנה כי התובע התקשר עמה בהסכם למתן שירותים ביום 20.12.12 וכי על פי המוסכם, זמן ההתקשרות היה למשך 6 חודשים, במהלכם העניקה הנתבעת לתובע שירותים והוא לא פנה אליה בטרוניה. לאחר 6 חודשי התקשרות, חויב התובע בטעות בשני תשלומים נוספים. התובע לא פנה אל הנתבעת ולא הפנה את תשומת ליבה לטעות זו, אלא ביטל את התשלומים באופן חד צדדי בחברת האשראי. שני התשלומים שהתובע שילם ביתר הוחזרו לו עוד בטרם הוגשה תביעתו זו. על כן, לא נגרם לתובע כל נזק ויתרה מכך – אף שהנתבעת המשיכה להעניק לתובע שירותים בגין חודשיים נוספים אלה, היא לא דרשה לקבל תמורה בגינם. התובע הגיש תביעה זו בחוסר תום לב משווע, כאשר הוא תובע סך של 12,500 ₪ ללא כימות ממשי של סכום התביעה ומבלי לפרט את מהות הנזק. הנתבעת מכחישה את הטענה שלא מסרה קבלות עבור התשלומים ששילם התובע והיא מצרפת להגנתה את העתק מהקבלות.

התובע הגיש כתב תשובה לכתב ההגנה, שם התייחס לטענות הנתבעת והבהיר כי אמנם הוא הסכים להיות לקוח של הנתבעת, אך במהלך חודשי ההתקשרות לא טרח לבדוק אם זכה בגורל ולא ברור על איזה שירות הנתבעת מדברת. עוד טוען התובע כי כשפנה לנתבעת בעניין התשלום השביעי ולאחר שהמתין על הקו חצי שעה, נאמר לו שלא מתאים לנתבעת לבטל את ההתקשרות בשלב זה ולכן הוא נאלץ לפנות לחברת האשראי, וזאת על אף שההתקשרות בטלה מאליה בתום 6 חודשים. נציג הנתבעת אף איים על התובע בטלפון כי תוגש נגדו תביעה על ביטול התשלומים. באשר לסכום התביעה התובע טוען כי לאור התנהלות הנתבעת הוא החליט "ללמד אותה לקח בתביעה ייצוגית" ולתבוע גם את 6 התשלומים שמוצדקים כביכול ששילם "כפול 10 לקוחות יצוגיים לפחות שנפלו ברשתם" וזאת מעבר לבושה ולעגמת הנפש שנגרמה לתובע.

בדיון שהתקיים בפני היום, העידו התובע ונציג הנתבעת.

על פי תקנה 15(ב) לתקנות שיפוט בתביעות קטנות (סדרי דין), התשל"ז – 1976, ינומק פסק הדין בצורה תמציתית:

אין חולק כי הצדדים נקשרו בהסכם ולפיו היה על התובע לשלם לנתבעת סך של 179 ₪ במשך 6 חודשים בלבד.

אין חולק עוד, כי הנתבעת חייבה את התובע ב- 8 תשלומים, היינו – שני תשלומים מעבר למוסכם.

התובע לא הכחיש את טענת הנתבעת ולפיה עוד בטרם הוגשה התביעה, הנתבעת השיבה לו את אותם שני תשלומים ולא המשיכה לגבות תשלומים נוספים.

לפיכך, אין מקום לחייב את הנתבעת להשיב לתובע את התשלומים שנגבו ביתר אך הושבו לו. כן אין מקום לחייבה בהשבת התשלום עבור ששת החודשים בהם חל ההסכם בין הצדדים.

יחד עם זאת, בנסיבות העניין יש מקום לחייב את הנתבעת בתשלום פיצוי מסוים על הטרדה ועגמת הנפש שנגרמו לתובע בשל החיוב השגוי בשני תשלומים חודשיים – פעולה המעידה, למצער, על רשלנות מצד הנתבעת.

בעניין זה יצוין, כי טענת התובע ולפיה הוא פנה לנציגי הנתבעת תחילה אך נענה בסירוב, כשנאמר לו שעליו לפנות שוב בעוד חודש, דבר שאילץ אותו לבטל את העסקה בחברת האשראי, הותירה רושם אמין, הועלתה כבר במכתב התלונה ששלח התובע למשטרת ישראל ולא נסתרה. על פי טענת התובע בכתב התשובה ובעדותו בבית המשפט, נציג הנתבעת אף התריע בפניו, שלא כדין, כי הנתבעת תתבע אותו על ביטול התשלומים.

בהתחשב במכלול הנסיבות ובין היתר בפעולות שנדרשו מן התובע לשם הסדרת העניין ובסכום החיובים השגויים שכאמור הושבו לתובע עוד בטרם הוגשה התביעה , סבורני כי פיצוי בסך של 300₪, בתוספת החזר האגרה, יהא פיצוי הולם.

התובע איננו רשאי לתבוע בשם אחרים בתביעה זו ועל כן, דרישתו לפיצוי עבור אחרים (שזהותם אף לא הובהרה), נדחית.

התובע לא הוכיח טענתו כי הקבלות שהנפיקה הנתבעת ושצורפו לכתב ההגנה, לא הופקו במועדן ולא נמסרו לו.

סיכום
על יסוד האמור לעיל, הריני מקבלת את התביעה באופן חלקי בלבד ומורה לנתבעת לשלם לתובע פיצוי בסך של 300₪, בתוספת אגרת בית משפט בסך של 125 ₪.

התשלום יבוצע בתוך 30 יום ממועד מסירת פסק דין זה לנתבעת, אחרת – יישאו הסכומים האמורים הפרשי הצמדה וריבית כדין מהיום ועד למועד התשלום בפועל.

בקשת רשות ערעור ניתן להגיש בתוך 15 יום בבית המשפט המחוזי בנצרת.

ניתן היום, ז' ניסן תשע"ד, 07 אפריל 2014, בהעדר הצדדים.

 

בקטגוריה לוטו קלאב פור יו club4u קלאב 4 יו, תחקירים | להגיב

חייל בודד יצא מופסד 3,000 ש"ח בלוטו קלאב פור יו club4u

חייל בודד שהיה מנוי שנה וחצי בחברת הלוטו קלאב פור יו clube4u  קלאב 4 יו. שילם להם בכל חודש דמי מנוי 230 ש"ח וזכה ב 30 ש"ח בלבד בכל חודש (דהיינו היה מופסד כל חודש 200 ש"ח). אותו חייל בודד פנה אליי וטען שיש לו חיוב בכרטיס אשראי בסך 230 ש"ח כל חודש ואין לו מושג על מה מדובר ומי זאת חברת club4u והוא הגיע אליי במקרה כאשר חיפש בגוגל על חברה זאת ומצא את התביעה המשפטית שיש להם נגדי. ביקשתי מאותו חייל להתקשר אליהם ולהקליט אותם בעודו מבקש מהם הסבר מדוע מחייבים אותו ועל מה. אותו חייל הסביר לי שהוא לא נוהג לבדוק פירוט חיובים בכרטיס האשראי שלו, אך במקרה אחד שיצא לו לבדוק ראה club4u וחשב שמדובר באיזה שהוא סופר מרקט כיוון שיש הרבה רשתות מזון ופארם עם השם קלאב… וחשב שאולי גיהץ הכרטיס של איזה שהוא סופר ושכח מזה. אך כאשר ראה אותו החייל הבודד שוב חיוב זהה של 230 ש"ח, הבין שיש כאן בעיה ואז התחיל לחקור באינטרנט מה פשר חיוב זה והגיע לבלוג שלי.

אותו חייל שמע בהצעתי התקשר לחברת הלוטו קלאב פור יו וביקש מהם לדעת על מה החיוב ושישמיעו לו הקלטה מתי הצטרף או שישלחו לו הקלטה זאת. חברת הלוטו קלאב פור יו סירבה לשלוח לו הקלטה וגם סירבה לנתקו במיידית אלא רק אחרי חודש נוסף של חיוב. כידוע לפי חוק הגנת הצרכן, על חברה לנתק לקוח במיידית אם רוצה להתנתק בלי לחייבו חודש נוסף ואני מצטט את החוק.
להלן הסבר החוק באתר המועצה להגנת הצרכן. במקרה השני בו החברה סרבה להשמיע או לשלוח לחייל הקלטה של הצטרפותו לשירותיה, ייתכן כי לא עברה על החוק ואינה חייבת לשמיע לו הקלטה זאת במלואה אך קמו הרבה הצעות חוק לאחרונה לקדם חקיקה שתחייב חברות להשמיע ו\או לשלוח ללקוחות הקלטת הצטרפות לשירותיה, הפניה לכתבה מאתר the marker על הצעת החוק אני תוהה מדוע סרבה החברה להשמיע לחייל הקלטה מלאה שמסבירה לו על מה הצטרף ומה הוסבר לו כאשר מכרו לו השירות בעסקת רוכלות טלפונית.

מצורפות בזאת שתי הקלטות של אותו חייל בודד עם חברת קלאב פור יו אשר מסרבת לנתקו מיידית וגם מסרבת לשמיע לו הקלטת הצטרפות מלאה אלא רק חלקית של כמה שניות.
הערה: בהקלטות של חברת קלאב פור יו עם החייל הסרתי את המידע האישי של החייל כגון שם מלא, כתובת מלאה ותעודת זהות וזאת בגלל צניעות הפרט אך ההקלטות המלאות ופרטיו של החייל שמורים אצלי. חוץ מזה לא נעשה שום שינוי בהקלטה ומפורסמת במלואה.

כפי הידוע לי החייל בסופו של דבר ביטל את החיוב האחרון דרך חברת האשראי שלו, וחברת קלאב פור יו כפי שידוע לי לא הטרידה החייל אחרי זה ולא דרשה ממנה החזר כספי על מה שביטל. אך יתכן שזאת מאחר שחברת קלאב פור יו ידעה שחייל זה יצר איתנו קשר והסכים להעיד לטובתנו בבית משפט בתביעה שלהם נגדי.

לצערינו חייל זה מצא באינטרנט את התביעה של קלאב פור יו נגדנו בשלב מאוחר של המשפט, מה שהקשה לזמנו בתור עד. אך מנגד ביקשנו מכבוד השופט אבי שליו לזמנו בתור עד אך הוא סירב בטענה שזה לא קשור לנושא התביעה, את מכתבו המלא של השופט תוכלו לקרוא בלינק זה לדעתי זה היה מאד לא מוצדק שהשופט סירב לזמן עד זה למשפט שכן זה יכל להכריע מאד לטובתינו במשפט זה.

הקלטה 1 – שיחה יוצאת של החייל לחברת הלוטו קלאב פור יו
הקלטה 2 – חברת קלאב פור יו club4u חוזרת לחייל טלפונית ומסרבת לנתקו במיידית.

הערה: אם למישהו ממכם יש מנוי בחברת קלאב פור יו ונתקל בבעיה מסויימת כגון ביטול המנוי, אשמח לנסות לעזור לו\ה באווטסאפ 0585703609 או במייל kabala@kabalail.com

 

בקטגוריה לוטו קלאב פור יו club4u קלאב 4 יו, תחקירים | להגיב

בית המשפט דחה את רוב בקשותיה של קלאב פור יו נגדינו

חברת הלוטו קלאב פור יו club4u פרסמה בבלוגים שלה כאילו הפסדנו במשפט בכך שחוייבנו לשלם עשרות אלפי שקלים ופרסמה רק את עמוד מספר 20 שמראה את גובה הפיצויים שאני ואהרון מימון אמורים לשלם לחברה. אך לא ציינה מה רשום בשאר העמודים כגון עמוד 19 בו רשום שרוב בקשותיהם של לוטו קלאב פור יו נדחות ואנחנו לא חייבים להתנצל, לפרסם הודעת תיקון או להימנע מפרסומים בעתיד כלפי חברת קלאב פור יו וכן ביהמ"ש קבע שפסק הדין אינו מקנה תעודת יושר למי מן הצדדים,  בתחתית הציטוטים מופיע המסמך המלא מפסק הדין עמוד 19.

שימו לב לחלק השני של סעיף 78 עמ' 19 של פסק הדין בו כב' שופט אבי שליו מציין במפורש שפסק הדין אינו מאשר את דרכי פעולה של התובעת ולא מוכח אם יכולה בכלל להגדיל את סיכויי הזכיה ואינו תעודת יושר למי מהצדדים.
ציטוט של כבוד השופט אבי שליו: כאן המקום להדגיש כי אין בפסק הדין כדי לאשר את דרכי פעולה של התובעת, האם בידה לשפר את סיכוי הזכייה של לקוחותיה אם לאו. לפיכך, אין באמור גם כדי להוות "תעודת יושר" למי מהצדדים

מצטט מתוך פסק הדין:

סעיף 76: לצד הפיצוי הכספי, עתרה התובעת להורות לנתבעים לפרסם הודעות תיקון, לפיהן הפרסום אינו נכון, וכן הודעות התנצלות. בנוסף, עתרה התובעת להסיר לצמיתות את הפרסום מושא התביעה ולחדול מפרסומים מכפישים כלפי התובעת.

פסקה אחרונה מסיף 77: מבלי להכריע בסוגיית הסמכות, סבורני כי ממילא, אין הצדקה ערכית לחייב את הנתבעים בפרסום התנצלות אשר הם אינם עומדים מאחוריה, שכן הם בדיעה שהתובעת מטעה את הצרכנים. לפיכך, איני נעתר לסעד זה.

סעיף 78: משהוסר הפרסום בצו הזמני, אינני רואה לנכון לתת צו המחייב את הנתבעים לפרסם הודעת תיקון בהתאם לסמכות הקבועה בסיף 9(א)(2) לחוק, שכן תוצאת פסק הדין נובעת מהיעדר הוכחת התרמית שיוחסה לתובעת כנדרש בדין, ולא מקביעה אופרטיבית אודות תקנות פועלה.

כאן המקום להדגיש כי אין בפסק הדין כדי לאשר את דרכי פעולה של התובעת, האם בידה לשפר את סיכוי הזכייה של לקוחותיה אם לאו. לפיכך, אין באמור גם כדי להוות "תעודת יושר" למי מהצדדים

סעיף 79: איני רואה לנכון ליתן צו בדבר אי פרסום עתידי, על מנת שלא לפגוע יתר על המידה בחופש הביטוי של הנתבעים, שככל שימצאו בסיס לטענותיהם, תהא בידם החירות לפרסם את הדברים, תוך שהם אחראים להם לפי כל דין. ככל שיועלה פרסום מכפיש, פתוחה דרכה של התובעת לערכאות.עמוד 19 מתוך פסק הדין

בקטגוריה לוטו קלאב פור יו club4u קלאב 4 יו, תחקירים | להגיב