קלאב פור יו מתפארים בזכיות כלל לא שלהם 2

חברת club4u טוענת שהאנשים הבאים זכו בזכותה, אך בבדיקה באתר מפעל הפיס לא רואים שום קשר לחברת קלאב פור יו בזכיות אלו. לכן לא ברור כיצד אנשים אלו זכו בזכותה. בעוד שחברת קלאב 4 יו פיתוח עסקי מעולם לא הביאו פרס ראשון או שני בלוטו, הפרס הגדול ביותר שזכתו בו אי פעם היה 16,000 ש"ח שמתוכם היא לוקחת לעצמה 10 אחוז ושאר הפרס מתחלק ברוב המקרים עם 560 חברי מועדון.

אם נתקלתם בבעיה כלשהי עם חברת קלאב 4 יו, ניתן ליצור איתי קשר (יצחק שחר)
במייל: kabala@kabalail.com
ווטסאפ: 0585703609 (שימו לב שבווטסאפ אני עונה רק להודעות ולא לטלפונים, הוא כל הזמן על רטט)
טלפון רגיל לשיחות קוליות: 039693671

בתמונה למטה, מהאתר של קלאב פור יו המתפארים בזוג פנסיונרים שזכו בלוטו בזכות קלאב פור יו. חשוב לציין שנכון לעד שנת 2017 קלאב פור יו מעולם לא הביאו פרס ראשון או שני בלוטו.

פנסיונים שכביכול זכו בלוטו
פנסיונרים שכביכול זהו בלוטו בזכות קלאב פור יו

 

למטה: תמונה זהה של אותו זוג פנסיונרים מאתר בשם freepic בו יש תמונות חינמיות משותפות. שימו לב לתמונה הזהה של זוג הפנסיונרים שמופיעים באתר קלאב 4 יו לא ברור מדוע קלאב פור יו מתפארים בזוג שזכה בזכותה כאשר הזוג כנראה בכלל לא ישראלי וספק אם אי פעם היה בארץ וזה בכלל תמונה שנלקחה מאתר בחו"ל ולא ברור איזה קשר בכלל יש בינם לבין חברת קלאב 4 יו. freepic-seniors

למטה: באתר מפעל הפיס, זוג הפנסיונרים שזכה, מילא לוטומט באופן עצמאי בדוכן פיס ולא מתואר שום דבר בקשר ללוטו קלאב פור יו, כך שלא ברור מדוע חברת "קלאב 4 יו" טוענת כי זוג הפנסיונרים זכה בזכותה בעוד שחברת club4u נכון לכתיבת שורות אלו מעולם לא הביאו פרס ראשון או שני בלוטו.

מפעל הפיס פנסיונרים זכיה
אותו זוג פנסיונרים זכו דרך מפעל הפיס כאשר מילאו לוטומט באופן עצמאי ולא דרך חברת קלאב 4 יו.

 

למטה: קלאב פור יו טוענת שחייל זכה בזכותה ב 5 מיליון ש"ח.

קלאב פור יו חייל 5 מיליון
קלאב פור יו טוענת שחייל זכה בזכותה ב 5 מיליון ש"ח

 

למטה: באתר מפעל הפיס מצויין במפורש שאותו חייל שזכה ב 5 מיליון ש"ח מילא לוטומט באופן עצמאי. כך שלא ברור כיצד קלאב פור יו טענה שאותו חייל זכה בזכותה.

pais_soldier_5_million
חייל זכה דרך לוטומט ולא דרך קלאב 4 יו

 

למטה: club4u טוענת כי חבר מועדון הלקוחות שלה זכה ב 13 מיליון ש"ח

קלאב 4 יו 13 מיליון
קלאב 4 יו טוענת שחבר המועדון שלה זכה ב 13 מליון ש"ח

 

למטה: מאתר מפעל הפיס, אותו זוכה ב 13 מיליון בעצם זכה דרך מילוי טופס לוטומט באופן עצמאי ולא דרך סטטיסטיקאים של קלאב פור יו. כך שלא ברור מדוע חברת קלאב 4 יו טוענת כי אותו אדם זכה בזכותה.

מפעל הפיס 13 מיליון זכיה לוטומט
הזוכה ב 13 מליון בעצם מילא לוטומט באופן עצמאי ולא זכה דרך חברת קלאב 4 יו.

תמונת הפנסיונרים מאתר חינמי זר בשם freepic

הפסידה מאות שקלי בקלאב פור וסירבו לנתקה

לקוחה חדשה שצורפה למועדון הלוטו "קלאב פור יו" והיתה מנויה חודשיים וחצי והוציאה 229 ש"ח כל חודש, גילתה שזכתה בכל התקופה ב 15 ש"ח בלבד לאחר שהפסידה מאות שקלים ורצתה להתנתק מהשירות. נציגות שירות הלקוחות סירבו לנתקה בטענה שהתחייבה לחצי שנה, וטענו שהיא צריכה להתמיד כדי להצליח. הן כמובן לא סיפרו לה על אותו חייל בודד שהתמיד בעל כורחו במשך שנה וחצי והפסיד 3,000 ש"ח. ורק סיפרו לה על כמה אנשים רק זוכים ורוצים להישאר ומרוויחים ומרוויחים ומרוויחים. קלאב פור יו כאמור חייבים לנתקה לפי חוק הגנת הצרכן בו נקבע שאין לחייב לקוח לתקופות ממושכות ויש לתת לו להתחרט ולהתנתק לפני הזמן

אם מישהו ממכם נתקל בבעיה כלשהי עם חברת קלאב פור יו, ניתן לפנות אליי לעזרה ליצחק
ווטסאפ 0585703609 – שימו לב כי בטלפון זה אין מענה אנושי אלא רק להודעות ווטסאפ
אימייל kabala@kabalail.com

אני מצרף לכם בזאת הקלטת הצטרפות והקלטות נוספות שמהן השמטתי פרטים אישיים של אותה גברת שהצטרפה אליהם כגון: כרטיס אשראי שלה, שמה, כתובתה והמתנות בזמן השיחה.

הקלטה 1 – שיחת ההצטרפות לשירות לקאב 4 יו. שיחה זאת מאד מזכירה את השיחה בה צירפו חייל שפירסתי כאן בעבר בבלוג שלי ושם ציינתי מה הם קלאב 4 יו מספרים ומה לא מספרים ללקוחותיהם

הסבר הקלטה 1 לפי דקות ופירוש של מה שנאמר לאותה לקוחה לא מרוצה שמוחזקת בכוח בחברה.
00:50 נציגה אומרת שלא מוכרים לה מנוי. בפועל כן מוכרים לה מנוי, אלא מה?
01:35 נציגה אומרת ללקוחה שהיא מקבלת 98 טורים בדואר. בפועל היא לא מקבלת את הטורים בדואר, הם נשארים בחברת קלאב 4 יו. היא מקבלת רשימה של הטורים אבל לא את הטפסים האמיתיים בפועל.
02:00 נצגה אומרת שאם היא היתה משלמת בדוכן על כל ה 784 טורים חודשיים, היא היתה משלמת 2,400 ש"ח. לא נכון, בדוכן הם היו עולים לה 52 ש"ח מכיוון שרובם מתחלקים עם 560 שותפים. למידע מלא ראו את הכתבה שכתבתי עליהם הסבר מחירון מלא של קלאב פור יו.
02:30 נציגה אומרת שהיא מסבסדת לה את ההטבה למינימום 6 חודשים. קודם כל אין כאן שום סיבסוד מכיוון שהטפסים עולה פי 4 מעלותם בדוכן פיס מורשה וגם היא לא מציינת שזאת בעצם התחייבות לשישה חודשים.
05:30 נציגה אומרת שהם מסבסדים לה 2,200 ש"ח. בפועל הם לא מסבסדים לה כלום, הם לוקחים פי 4 מעלות הטפסים בדוכן פיס מורשה.
08:00 נציגה אומרת שזה הטבה לחצי שנה ולא שווה לה לתת אותה לחודש כי היא רוצה שהיא תיזכה. בפועל הנציגה לא אומרת את המילה התחייבות ושאסור לה להתנתק לפני הזמן.

הקלטה 2 – לקוחה מבשת להתנתק אך נענית בשלילה

00:30 – לקוחה שואלת אם אי פעם הביאו פרס ראשון ונציגה משיבה לה ששנה שעברה לקחו כאן 12 מליון. מה שנציגה אומרת זה בכלל לא נכון מכיוון שקלאב פור יו מעולם לא הביאו פרס ראשון או שני בלוטו. פרס הכי גבוה שהביאו אי פעם היה 16,000 ש"ח ואם היה מדובר שמסלול קבוצתי של 560 שותפים, כל שותף קיבל 30 ש"ח בלבד.
1:00 – לקוחה מבקשת להתנתק אך נענית בשלילה בטענה שזה מינימום 6 חודשים וטפסים נשלחו. כל מה שנשלח עבורה זה הטפסים האישיים בשווי 24 ש"ח לחודש שאותה לקוחה כבר שילמה עליהם, כך שאין שום הגיון להמשיך ולחייב אותה במיוחד שכבר שילמה פי 4 מעלות כל הטפסים בדוכן פיס מורשה.

 

הקלטה 3 – נציגה חוזרת ללקוחה ומתעקשת לא לנתקה

בהקלטה קצרה זאת של דקה וחצי נציגה אומרת ללקוחה שהיא מחוייבת לחצי שנה ושהיא צריכה להתמיד חצי שנה כדי לראות זכיות ולכן הם לא מתכוונים לנתק אותה לפני שתסתיים החצי שנה. הלקוחה מתעצבנת (בצדק) מכיוון שכבר שהרוויחה רק 15 ש"ח והוציאה 230 ש"ח לחודש בעודה מנוייה קרוב ל 3 חודשים. אני בהחלט מאד מבין את אותה לקוחה שלא רוצה להיגמר כמו אותו חייל בודד שהפסיד 3,000 ש"ח בשנה וחצי ולא ידע בכלל שהוא מנוי והם קלאב פור יו סירבו להשמיע לו שיחת הצטרפות במלואה.

 

הקלטה, כיצד קלאב 4 יו משכנעת לקוחות להצטרף אליה

חברת קלאב פור יו נוהגת לצרף לקוחות לשירותי לוטו שלה אך אם בשלב מאוחר אתם מתחרטים ורוצים להתנתק ומבקשים לשמוע מה הובטח לכם בהקלטה. קלאב 4 יו מסרבת להשמיע לכם ההקלטה במלואה או לשלוח לכם אותה באימייל, כפי שחשפתי בבלוג שלי כאן בקשר לחייל שהפסיד 3,000 ש"ח בתור מנוי ב club4u. חייל נוסף פנה אליי בסוף חודש אוגוסט 2017 ואמר לי שהוא מנוי חדש בקלאב פור יו והוא לא יודע אם עשה צעד נכון ושלח לי את ההקלטות שלו עם חברת קלאב פור יו.

לשמיעת ההקלטה בין קלאב פור יו לחייל שהיא צירפה בתור מנוי

שימו לב מה אומרים לאותו חייל בהקלטה של שעה מתוכה אני מציג 34 דקות, הורדתי פרטים אישיים של החייל והמתנות. כאן אציין זמנים בהקלטה ומה נאמר לאותו חייל, ובכתב בולד (מודגש) אציין מה לא ציינו בפני אותו חייל ומן הסתם כנראה לכל לקוח שהם מצרפים לשירותיה.

אם יש לכם נסיון עם חברת קלאב פור יו או נתקלתם בבעיה כלשהי, ניתן לפנות אליי בווטסאפ 0585703609 (במספר זה אין מענה טלפוני אלא רק להודעות ווטסאפ.
או ניתן לפנות אליי באימייל kabala@kabalail.com

00:36 – הנציגה אומרת שהיא לא באה למכור לו מנוי (בפועל היא הרי כן מוכרת לו שירות להגרלות לוטו              דרך חברת קלאב פור יו למינימום חצי שנה שבעברית פשוטה זה נקרא מנוי)
01:15 – נציגה אומרת שמדובר ב 98 טורים כל הגרלה (נציגה לא אומרת ש 90 מהטורים הם עם 560                 שותפים לפרס ועוד 7 טורים עם 7 שותפים לפרס ורק טור אחד כל הגרלה זה אישי)
01:50 – נציגה אומרת שהוא מקבל 784 טבלאות (בחודש) (נציגה לא אומרת ש 726 טבלאות מתוכן                   הפרסים מחולקים עם 560 שותפים, 56 טבלאות פרסים מחולקים עם 7 שותפים ורק 8                       טבלאות חודשיות זה פרס אישי שלא מתחלק עם שותפים).
03:20 – נציגה אומרת שזכיות תמיד יש מכיוון שמתוך 784 טבלאות משהו חייב לפגוע (נציגה לא אומרת               שזכיה יכולה להיות גם כמה אגורות ושזכיה לא אומרת בהכרח להיות מורווח)
04:00 – נציגה אומרת שרק 90 משפחות בכל הארץ מקבלות מחיר מיוחד זה רק 229 ש"ח. (נציגה לא                 אומרת שהשווי הריאלי של הטפסים שאתם מקבלים זה 52 ש"ח)
06:00 – הלקוח אומר לנציגה שהוא חייל והוא חושש להפסיד כי עדיין בשביל חייל 229 זה כסף, הנציגה                 משיבה לו שאין לו ממה לחשוש כי הוא ירוויח פי 2 (הנציגה לא מספרת לו על החייל שהפסיד                 בשנה וחצי 3,000 ש"ח וחשפתי את ההקלטות שלו כאן אצלי בבלוג)
06:20 – נציגה אומרת לחייל שהוא מקבל טפסים בשווי 2,400 ש"ח אך משלם עליהם 229 ש"ח בלבד                   (נציגה לא אומרת לחייל כי 2,400 ש"ח זה עלות כל הטפסים ביחד עם כל השותפים אך באופן             ריאלי כל שותף מקבל טפסים בשווי 52 ש"ח בלבד)
08:00 – נציגה אומרת לחייל שהם מגדילים את סיכויי הזכיה (נציגה לא אומרת שקלאב פור יו מעולם לא             הביאה פרס ראשון או שני בלוטו מאז הקמתה משנת 2009 לפחות עד 18/4/2017 בו מי שהם             מכנים סטטיסטיקאי שלהם הודה בבית המשפט בפני עורכת הדין שלי שהיא גם                                   אשתי "אורית שחר" שמעולם לא הביאו פרס ראשון או שני בלוטו וגם אמר שהוא "לא מבין                 ולא מתעסק בסטטיסטיקות שלהם" ולפי מיטב ידיעתי גם לא עד עצם היום הזה של כתיבת                הבלוג שלי, כמו כן כב' שופט אבי שליו כתב בפסק דינו  ציטוט "התהליך שבפני לא בדק את              עצם הקביעה האם שיטת התובעת משפרת את סיכויי הזכיה מבחינת סטטיסטית.
10:40 נציגה אומרת לחייל שהוא מקבל 56 טפסים במחיר 4 טפסים (נציגה לא אומרת לחייל שרוב                   הטפסים שהוא מקבל בכל הגרלה הם עם 560 שותפים כך שבמשוכלל הוא משלם על הטפסים           פי 4 ממחירם בדוכן פיס מורשה
11:40 נציגה אומרת שלקוח שלהם זכה פרס שלישי במדינה 250,000 ש"ח אך קלאב פור יו                             בבית המשפט ב 18/4/17 ציינו באמצעות מי שמתיימר להיות הסטטיסטיקאי שלהם כי הפרס             הגדול ביותר שהביאו אי פעם היה 16,000 ש"ח. כמו כן בדקתי בארכיון הזכיות של מפעל                   הפיס ולא מצאתי שום פרס שלישי שאפילו התקרב לסכום זה.
11:50 נציגה אומרת: "אם אתה לא תיזכה, אתה תפסיד 229 ש"ח, אנחנו נפסיד 2,170 ש"ח שאנחנו                  מסבסדים" הנציגה לא אומרת שבפועל הם לא מפסידים כלום כי אתם מקבלים טפסים בשווי                משוכלל 52 ש"ח בלבד ולא 2,400 ש"ח. 2,400 ש"ח זה שווי הטפסים הכולל לכל ה 560                    מנויים ביחד.
13:40 נציגה אומרת לחייל שהיא הגיע אליו דרך פירוט כרטיסי אשראי שהוא קיבל. נציגה לא אומרת                שהיא הגיע אליו ממאגרי שמות שקונה קלאב פור יו משלוש חברות כגון דאטה רינגס שכידוע              נסגרה כיוון שנמצאה לא חוקית (רק יש לציין שיתכן מאד כי קלאב פור יו לא ידעה שדאטה                  רינגס מוכרת מאגרים לא חוקיים)
19:15 אותו חייל אומר שהוא מכיר מישהי שעובדת בלאומי שלא שמעה על המבצע הזה של קלאב 4 יו,               פתאום נציגה מתחילה לגמגם ולהגיד שזה לא בדיוק דרך כרטיסי אשראי שהם הגיעו אליו
14:45 נציגה אומרת שהם מסבסדים אלפי שקלים כדי שלקוחות יהיו מרוצים (בפועל הם לא מסבסדים               לכם שקל, מדובר בחברה ריווחית שגובה עבור הטפסים פי 4 ממחירם בדוכן) יש לציין שאין שום          בעיה חוקית ואין שום תרמית או הונאה בלחייב פי 4 אבל הם קלאב פור יו לא אמורים להגיד שזה              מסובסד ועולה 229 במקום 2,400 שבפועל זה 229 במקום 52 ש"ח.
15:05 נציגה אומרת כי 10 שנים לקוח לא אמר שהוא רוצה לבטל (הנציגה לא אמרה שהחברה קיימת רק           משנת 2009 כלומר 8 שנים, כך שלא ברור כיצד הגיע למספר 10 שנים שאף אחד לא ביקש                 לבטל כמו כן נציגה לא סיפרה על חייל שהפסיד 3,000 ש"ח בקלאב פור יו תוך שנה וחצי                   והתקשר לבטל
23:50 נציגה שוב אומרת שהם מסבסדים עליו 2,170 ש"ח בחודש. כמובן שהם לא מסבסדים כלום, ושוב           אני מציין שבקלאב 4 יו אין שום הונאה או תרמית בכך שהם גובים פי 4 ממחיר הטפסים בדוכן             פיס מורשה, גם אני יצחק שחר בתור מיסטיקן גובה על טיפולים שלי 350 ש"ח (פי 3,500                  מעלות החומרים שלי) לאחר הצלחה עבור העבודה כאשר בפועל החומרים עולים לי 10 אגורות.          אבל אני לא אומר שאני מסבסד חומרים או שהם עולים לי אלפי שקלים.
24:45 תשמעו קטע מצחיק, אותו חייל מקבל מייל מנציגת המכירות ושואל אותה מדוע המייל שלה מגיע               מג'ימייל ולא מאימייל מסחרי כמו קלאב פור יו, הנציגה מבקשר עזרה מעוד נציגה, שתיהן לא                  מבינות אותו וחושבות שהוא מתכוון לכתובת אתר החברה club4u.
28:00 נציגה שוב אומרת שזה עולה לאותו חייל רק 229 ש"ח במקום 2,400 ש"ח אבל גם יש התחייבות ל          6 חודשים. לידע כללי, יש לכם זכות לבטל התחייבות ללא שום קנס תוך 14. יום וגם אם עברו              14 יום עדיין אפשר לבטל עם קנס של 5% או 100 ש"ח הנמוך בניהם. מומלץ לקרוא בעיון את            חוק הגנת הצרכן

עכשיו תגידו לי אתם קוראים יקרים, על מה ולמה מצא אותי כב' השופט אבי שליו מחוייב לשלם להם פיצוי בגין הוצאת דיבה? בכל אופן אני אשמח להתראיין באמצעי תקשורת לכל עיתונאי שמעוניין ניתן לפנות אליי ווטסאפ 0585703609 אימייל kabala@kabalail.com טלפון 039693671

לוטו קלאב 4 יו לא מוכנה לפרסם כמה כספים תורמת לקהילה

חברת הלוטו קלאב פור יו שנקראת גם club4u מתפארת שהיא תורמת כספים לקהילה וגם מפרסמת באתרה תעודות הוקרה אך אינה מוכנה לפרסם כמה כספים בפועל תורמת. כך שלא ניתן לדעת אם תעודות ההוקרה ניתנו בגלל תרומה חד פעמים של כמה אלפי שקלים או בגלל תרומה קבועה של אחוז מסויים מהכנסותיה כפי שנהוג במפעל הפיס שכן מפרסם כמה כספים תרם

יש לציין שמבחינה חוקית לפי מיטב ידיעתי אין שום בעיה לפרסם שהם תרמו לעמותות בלי לציין סכום התרומה, ומותר להם גם לתרום בתור כלי פרסום ושיווק. אבל כאשר עניין התרומה לקהילה נאמר באופן מרובה באתר החברה, נוצר ללקוח הרושם כי כאשר הוא קונה בקלאב פור יו, גם הקהילה נהנית מחלק מהרווחים, ועל כן לדעתי מן המוסר כי הלקוח ידע אם אחוז מסויים נתרם לקהילה או שמה מדובר בתרומה חד פעמית.

בתאריך 18/4/17 בדיון המשפטי כאשר עורכת הדין אורית שחר חקרה את אחד מבעלי חברת קלאב פור יו ושאלה אותו מדוע הם אינם מפרסמים כמה כספים הם תרמו לקהילה אך כן מפרסמים ללא הרף שהם תורמים לקהילה, להלן ציטוט מתוך פרוטוקול המשפט: (הערה: דובר זה כנראה השותף השני של החברה קלאב פור יו מר שניר חן)

עו"ד שחר:            מכתבי התודה שצירפתם, אין עליהם בכלל שום סימן זיהוי. זאת אומרת אתה כבעל חברה גם יכול לכתוב את מכתבי התודה. התרומות שלכם, אתם לא כותבים כמה תרמתם, מאיזה תאריך, איזה קבלה. אני לא רואה כלום. אלה בעצם איזה שהם נספחים וראיות מאוד לקוניים. הם מאוד חסרים.

העד, מנכ"ל קלאב 4 יו:     תגובה, את התרומה לקהילה אנחנו מפרסמים באתר. אני לא מוכרח לרשום כמה תרמתי ובאיזה תאריך תרמתי. אני רושם את זה כי זה נכון וזה גם תעודות הוקרה שאני קיבלתי.
דובר:                    יש תאריך. יש תאריך.
כב' הש' שליו:       אדוני, אדוני לא להפריע.

לאחר מכן גם אמר המנכל על התרומות שהם נתנו ואני מצטט מפרוטוקול הדיון:

העד, מנכ"ל קלאב פור יו:     לפסח, אני יכול להגיד לך שתרמו ל"לתת" חבילות מזון לנזקקים. קיבלנו תעודת הוקרה מעמותת לתת לקלאב פור יו וזה מחמם את הלב.

תגובתי לבעל החברה: כל הכבוד לכם שתרמתם אבל אם אוציא 229 ש"ח בדוכן מורשה של מפעל הפיס ולא אצלכם, יתכן מאד שסכום גדול בהרבה יותר ילך לתרומות. מדוע אצלכם אין שקיפות ובמפעל הפיס כן יש שקיפות לגבי גובה התרומה. אם אתם תורמים כל כך הרבה לקהילה, אז תפרסמו כמה, תהיו גאים בזה, תעודה אפשר גם לקבל מתרומה חד פעמית. במפעל הפיס אני יודע שבאופן קבוע רוב הרווחים נתרמים לקהילה ואצלכם בקלאב פור יו אני לא יודע אם מדובר בתרומה חד פעמית לקהילה או משהו קבוע וכמה אחוזים.

חייל בודד נהיה מופסד 3,000 ש"ח בקלאב פור יו club4u

חייל בודד שהיה מנוי שנה וחצי בחברת הלוטו קלאב פור יו clube4u  קלאב 4 יו. שילם להם בכל חודש דמי מנוי 230 ש"ח וזכה ב 30 ש"ח בלבד בכל חודש (דהיינו היה מופסד כל חודש 200 ש"ח). אותו חייל בודד פנה אליי וטען שיש לו חיוב בכרטיס אשראי בסך 230 ש"ח כל חודש ואין לו מושג על מה מדובר ומי זאת חברת club4u והוא הגיע אליי במקרה כאשר חיפש בגוגל על חברה זאת ומצא את התביעה המשפטית שיש להם נגדי. ביקשתי מאותו חייל להתקשר אליהם ולהקליט אותם בעודו מבקש מהם הסבר מדוע מחייבים אותו ועל מה. אותו חייל הסביר לי שהוא לא נוהג לבדוק פירוט חיובים בכרטיס האשראי שלו, אך במקרה אחד שיצא לו לבדוק ראה club4u וחשב שמדובר באיזה שהוא סופר מרקט כיוון שיש הרבה רשתות מזון ופארם עם השם קלאב… וחשב שאולי גיהץ הכרטיס של איזה שהוא סופר ושכח מזה. אך כאשר ראה אותו החייל הבודד שוב חיוב זהה של 230 ש"ח, הבין שיש כאן בעיה ואז התחיל לחקור באינטרנט מה פשר חיוב זה והגיע לבלוג שלי.

הקלטה 1 – שיחה יוצאת של החייל לחברת הלוטו קלאב פור יו
הקלטה 2 – חברת קלאב פור יו club4u חוזרת לחייל טלפונית ומסרבת לנתקו במיידית.

אותו חייל שמע בהצעתי התקשר לחברת הלוטו קלאב פור יו וביקש מהם לדעת על מה החיוב ושישמיעו לו הקלטה מתי הצטרף או שישלחו לו הקלטה זאת. חברת הלוטו קלאב פור יו סירבה לשלוח לו הקלטה וגם סירבה לנתקו במיידית אלא רק אחרי חודש נוסף של חיוב. כידוע לפי חוק הגנת הצרכן, על חברה לנתק לקוח במיידית אם רוצה להתנתק בלי לחייבו חודש נוסף ואני מצטט את החוק.
להלן הסבר החוק באתר המועצה להגנת הצרכן. במקרה השני בו החברה סרבה להשמיע או לשלוח לחייל הקלטה של הצטרפותו לשירותיה, ייתכן כי לא עברה על החוק ואינה חייבת לשמיע לו הקלטה זאת במלואה אך קמו הרבה הצעות חוק לאחרונה לקדם חקיקה שתחייב חברות להשמיע ו\או לשלוח ללקוחות הקלטת הצטרפות לשירותיה, הפניה לכתבה מאתר the marker על הצעת החוק אני תוהה מדוע סרבה החברה להשמיע לחייל הקלטה מלאה שמסבירה לו על מה הצטרף ומה הוסבר לו כאשר מכרו לו השירות בעסקת רוכלות טלפונית.

מצורפות בזאת שתי הקלטות של אותו חייל בודד עם חברת קלאב פור יו אשר מסרבת לנתקו מיידית וגם מסרבת לשמיע לו הקלטת הצטרפות מלאה אלא רק חלקית של כמה שניות.
הערה: בהקלטות של חברת קלאב פור יו עם החייל הסרתי את המידע האישי של החייל כגון שם מלא, כתובת מלאה ותעודת זהות וזאת בגלל צניעות הפרט אך ההקלטות המלאות ופרטיו של החייל שמורים אצלי. חוץ מזה לא נעשה שום שינוי בהקלטה ומפורסמת במלואה.

כפי הידוע לי החייל בסופו של דבר ביטל את החיוב האחרון דרך חברת האשראי שלו, וחברת קלאב פור יו כפי שידוע לי לא הטרידה החייל אחרי זה ולא דרשה ממנה החזר כספי על מה שביטל. אך יתכן שזאת מאחר שחברת קלאב פור יו ידעה שחייל זה יצר איתנו קשר והסכים להעיד לטובתנו בבית משפט בתביעה שלהם נגדי.

לצערינו חייל זה מצא באינטרנט את התביעה של קלאב פור יו נגדנו בשלב מאוחר של המשפט, מה שהקשה לזמנו בתור עד. אך מנגד ביקשנו מכבוד השופט אבי שליו לזמנו בתור עד אך הוא סירב בטענה שזה לא קשור לנושא התביעה, את מכתבו המלא של השופט תוכלו לקרוא בלינק זה לדעתי זה היה מאד לא מוצדק שהשופט סירב לזמן עד זה למשפט שכן זה יכל להכריע מאד לטובתינו במשפט זה.

הערה: אם למישהו ממכם יש מנוי בחברת קלאב פור יו ונתקל בבעיה מסויימת כגון ביטול המנוי, אשמח לנסות לעזור לו\ה באווטסאפ 0585703609 או במייל kabala@kabalail.com

 

קלאב פור יו משתילים בבלוג שלהם תגובות נגדי

כפי שידוע לכם מנכ"ל לוטו קלאב פור יו club4u גיל מימון מסוכסך עם אביו הביולוגי אהרון מימון וכעת מתנהלת תביעה משפטית בין לוטו קלאב פור יו שתובעים אותי ואת אהרון מימון שעבורו בניתי בלוג נגד חברת לוטו קלאב פור יו.

תראו את לכידות המסך שעשיתי ותגידו לי אתם אם זה לא תגובות מושתלות

בבלוג של חברת לוטו קלאב פור יו הם כתבו כל מני כתבות נגד מר אהרון מימון, נגדי ונגד אשתי עורכת הדין אורית שחר ומייצגת אותי ואת אהרון מימון במשפט זה. כל התגובות בבלוג שלהם שכביכול נגדנו, משותלות ואני רוצה להביא בפניכם את כל ההוכחות שאכן התגובות מושתלות והם בעצמם לוטו קלאב פור יו השתילו אותן.

אז קודם כל בתאריך 03/05/2016 פורסמו 4 תגובות נגדי בבלוג שלהם תגובה אחת בכל פוסט (כתבהׂ) שהם עשו נגדי ואיזה צירוף מקרים, בדיוק באותם 2 דקות פורסמו 4 תגובות נגדי. מה הסיכוי שבבלוג שלהם שמעל חצי שנה לא היתה שום תגובה, פתאום בזמן של 2 דקות מפורסמות 4 תגובות חדשות נגדי בדיוק תגובה אחת בכל פוסט. ברור שזה בן אדם אחד מהחברה שהשתיל את כל התגובות נגדי. אני מיד עשיתי צילומי מסך ולכידת וידאו מסך (תראו בתחתית פוסט זה) בכדי שתראו את הקומבינה לפני שהם יעלו על הטעות שלהם וישנו את הזמנים.
כמו כן בתאריכים 4/10/2015 הקימו קלאב פור יו בלוג נגדי ועוד לפני שהוא הופיע במנוע החיפוש של גוגל, תוך 4 ימים כבר הופיעו 5 תגובות שמשמיצות אותנו (אני, אשתי ואהרון מימון) 06-08/10/15. ופתאום 7 חודשים אין שום תגובה עד תאריך 03/05/16 שפורסמו באותו היום 4 תגובות נגדי באותן שתי דקות.

אני מצידי הגבתי בבלוג שלהם אך הם לוטו קלאב פור יו לא פרסמו את התגובה שלי, בלינק הבא תוכלו לראות ביוטיוב את התגובה שלא פורסמה, בזמן פרסום התגובה שלי עשיתי לכידת מסך.

התגובה שלי שצונזרה על ידם:

אני יצחק שחר וברצוני להגיב על הדברים שנאמרו כאן.

  1. מר אהרון מימון הגיע אליי דרך האינטרנט, הוא אינו שותף שלי ולא שיתפתי אותו שום פעולה ומעולם לא פגשתי אותו, אלא בסך הכל לקוח שלי ששילם לי 1,000 ש"ח עבור בנית הבלוג על חברת לוטו מסויימת, כמו כן אין לי שום עבר פלילי אפילו לא דוח תנועה.
  2. לא אמרתי ולא כתבתי מעולם שאני עיתונאי.
  3. אני אכן מנהל שירות ניתוקים מהתחייבות אך זאת מכיוון שלקוחות מוחזקים בכוח בתור מנויים לאותן חברות ויש לי בבלוג הקלטות של שיחות טלפון שמוכיחות זאת. כתובת הבלוג הישירה היא blog.kabalail.com.
  4. לא דרשתי מחברות לוטו לשלם לי כדי להיות מוסרות מהבלוג שלי אלא הצעתי להן להימחק חינם מהבלוג אם יסכימו לפרסם מחירון מלא באתר שלהן כולל כל המסלולים ולרשום מה המחיר הריאלי של הטפסים שלהן לעומת מחיר בדוכן לוטו\פיס מורשה. מה שכן דרשתי זה אם חברה לא רוצה לפרסם מחירון מלא באתר וחישוב על המחיר שלה לעומת מחיר בדוכן לוטו מורשה אבל כן מוכנה לומר אמת בטלפון ללקוחותיה הנוכחים והעתידיים ולא לחייב לקוחות להישארמנויים בחברה, אני כן מוכן להסיר חברות אלו מהבלוג שלי אך דורש מהן סכום של 1,000 בלבד עבור הטירחה שלי הקמת הפוסט וההקלטות עליהן בבלוג שלי. אם אותה חברה שוב מרמה לקוחות ואני עושה הקלטות חדשות, אני יכול שוב לפרסם את החברה בבלוג שלי עם ההקלטות החדשות בלבד, ואני גם ממליץ לאותן חברות שלא ישלמו לי אם הן מתכוונות שוב לרמות מכיוון ששוב אפרסם עליהן בבלוג שלי, וכל זה מופיע בבלוג שלי http://www.kabalail.com/wordpress/?p=428
  5. בקשר לעניין המיסטיקה שפרסמתם, הקלוחות שלי מרוצים אין להם סיבה להיות לא מרוצים מכיוון שאני גובה תשלום לאחר הצלחה ולא מראש, כך שאם טיפול לא מצליח, הלקוח\ה פשוט לא משלם\ת. כמו כן אני רשום ברשות המיסים ונותן קבלות ללקוחותיי.
  6. בקשר למשפט, מדובר בבקשה לסעד זמני שהוגשה על מנת להסיר את הבלוג עד המשפט. נציין שבבקשה לסעד זמני השופט בדרך כלל אינו בודק לעומק את הבקשה. אלא מסתמך על המבקש. לדרישתם, הבלוג עד למשפט הוסר, אין זה פסק דין או החלטה, כמו כן השופט דרש 20,000 ש"ח עירבון מכיסם האישי ולא מהחברה עבור הסרת הבלוג, סכום שעלול להיות מוחלט אם תימצא הבקשה לסעד זמני כלא מוצדקת, מדובר בהליך שיגרתי ולא אומר כלום לגבי עתיד הבלוג.

סוף התגובה שלי שצונזרה על ידי לוטו קלאב פור יו club4u

בתאריך 28/03/2016 במשפט שאני ועורכת הדין אורית שחר תבענו את חברת לוטו קלאב פו יו בגלל התגבות המושתלות, חברת קלאב פור יו לא סיפקה מספרי IP כדי להוכיח שהתגובות אכן המיתיות, כב' השופט אבי שליו קיבל את מה שאמרנו אך טען שהרבה חברות משתילות תגובות בבלוגים שלהם ולא יחס לזה חשיבות רבה, לא נפסק בכלל שהתביעה שלנו היתה סתמית כפי שמנסה לוטו קלאב פור יו לטעון, אלא בגלל שהתביעה הוגשה בסדר דין רגיל ולא מהיר, כב' השופט הציעה לנו שתי אפשרויות:
1.  למחוק את התביעה ולפצות את חברת לוטו קלאב פור יו על כך שהתביעה לא הוגשה בסדר דין מהיר ושוב להגיש נגדה תביעה בסדר דין מהיר עם אפשרות שאולי נקבל פיצוי על התגובות המושתלות שלהם
2. לדחות את התביעה בלי אפשרות להגישה מחדש ולא לשלם פיצוי לחברת לוטו קלאב פור יו.

אנחנו בחרנו את האפשרות השניה מכיוון שעורכת הדין אורית שחר טענה שאם הכל אמת בפרסום, נוכל גם לפרסם את זה שגיל מימון מנכ"ל חברת לוטו קלאב פור יו, הוא בנו הביולוגי של אהרון מימון שמכונה על ידם עבריין מורשע. כך שלמרות שלא קיבלנו פיצויים מלוטו קלאב פור יו, יצאנו מאד מרוצים במשפט מכיוון שהבנו שאנחנו יכולים עכשיו לרשום על קלאב פור יו את האמת שאהרון מימון הנו אביו הביולוגי של המנכ"ל גיל מימון. עובדה שלמחרת כתב לנו עורך דינם שלומי וינברג מכתב בהול בו ביקש מאיתנו למחוק את הידיעה על הקשר המשפחתי בין גיל מימון ואהרון מימון. עורכת הדין אורית שחר ענתה לו שכל זה אמת הפרסום ולכן אין לנו כוונה למחוק מידע זה. עובדה שעד היום לוטו קלאב פור יו לא פנו לבית משפט בדרישה שנסיר את המידע שגיל מימון הנו בנו הביולוגי של אהרון מימון. לכן מאד מצחיק אותי שבבלוג שלהם גיל מימון ממשיך לכתוב ששיתפתי פעולה עם העבריין אהרון מימון (סך הכל בניתי לו בלוג וקיבלתי 1,000 ש"ח שעבורם נתתי לו קבלה לפי כל חוקי המיסים) והוא בעצמו הבן הביולוגי שלו.

ב 09/05/2016 עשיתי לכדת מסך וידאו על התגובות הללו שהם השתילו עליי שמוכיחות שאלו תגובות מושתלות, והם לוטו קלאב פור יו בתגובה מתאריך 12/05/2016 פרסמו מבול של תגובות נגדי הפעם בהפרש של כמה שעות ולפעמים ימים בודדים בין תגובה לתגובה כדי שהפעם זה יראה יותר אמין.

בית המשפט דחה את רוב בקשותיה של קלאב פור יו נגדינו

חברת הלוטו קלאב פור יו club4u פרסמה בבלוגים שלה כאילו הפסדנו במשפט בכך שחוייבנו לשלם עשרות אלפי שקלים ופרסמה רק את עמוד מספר 20 שמראה את גובה הפיצויים שאני ואהרון מימון אמורים לשלם לחברה. אך לא ציינה מה רשום בשאר העמודים כגון עמוד 19 בו רשום שרוב בקשותיהם של לוטו קלאב פור יו נדחות ואנחנו לא חייבים להתנצל, לפרסם הודעת תיקון או להימנע מפרסומים בעתיד כלפי חברת קלאב פור יו וכן ביהמ"ש קבע שפסק הדין אינו מקנה תעודת יושר למי מן הצדדים,  בתחתית הציטוטים מופיע המסמך המלא מפסק הדין עמוד 19.

שימו לב לחלק השני של סעיף 78 עמ' 19 של פסק הדין בו כב' שופט אבי שליו מציין במפורש שפסק הדין אינו מאשר את דרכי פעולה של התובעת ולא מוכח אם יכולה בכלל להגדיל את סיכויי הזכיה ואינו תעודת יושר למי מהצדדים.
ציטוט של כבוד השופט אבי שליו: כאן המקום להדגיש כי אין בפסק הדין כדי לאשר את דרכי פעולה של התובעת, האם בידה לשפר את סיכוי הזכייה של לקוחותיה אם לאו. לפיכך, אין באמור גם כדי להוות "תעודת יושר" למי מהצדדים

מצטט מתוך פסק הדין:

סעיף 76: לצד הפיצוי הכספי, עתרה התובעת להורות לנתבעים לפרסם הודעות תיקון, לפיהן הפרסום אינו נכון, וכן הודעות התנצלות. בנוסף, עתרה התובעת להסיר לצמיתות את הפרסום מושא התביעה ולחדול מפרסומים מכפישים כלפי התובעת.

פסקה אחרונה מסיף 77: מבלי להכריע בסוגיית הסמכות, סבורני כי ממילא, אין הצדקה ערכית לחייב את הנתבעים בפרסום התנצלות אשר הם אינם עומדים מאחוריה, שכן הם בדיעה שהתובעת מטעה את הצרכנים. לפיכך, איני נעתר לסעד זה.

סעיף 78: משהוסר הפרסום בצו הזמני, אינני רואה לנכון לתת צו המחייב את הנתבעים לפרסם הודעת תיקון בהתאם לסמכות הקבועה בסיף 9(א)(2) לחוק, שכן תוצאת פסק הדין נובעת מהיעדר הוכחת התרמית שיוחסה לתובעת כנדרש בדין, ולא מקביעה אופרטיבית אודות תקנות פועלה.

כאן המקום להדגיש כי אין בפסק הדין כדי לאשר את דרכי פעולה של התובעת, האם בידה לשפר את סיכוי הזכייה של לקוחותיה אם לאו. לפיכך, אין באמור גם כדי להוות "תעודת יושר" למי מהצדדים

סעיף 79: איני רואה לנכון ליתן צו בדבר אי פרסום עתידי, על מנת שלא לפגוע יתר על המידה בחופש הביטוי של הנתבעים, שככל שימצאו בסיס לטענותיהם, תהא בידם החירות לפרסם את הדברים, תוך שהם אחראים להם לפי כל דין. ככל שיועלה פרסום מכפיש, פתוחה דרכה של התובעת לערכאות.עמוד 19 מתוך פסק הדין

לוטו קלאב 4 יו club4u חוייבה לשלם 450 ש"ח בתביעה קטנה

בתאריך 7/4/2014 הפסידה באופן חלקי קלאב פור יו, club4u, קלאב 4 יו בתביעה קטנה שהגיש נגדה אזרח בשם "שמשון גרינשטיין" לקריאת פסק הדין המלא.

חברת קלאב פור יו היתה אמורה להפסיק לחייבו לאחר 6 תשלומים חודשיים, אך המשיכה במשך שני חודשים נוספים לחייבו עד שהוא התובע גילה זאת ופנה לנתבעת (קלאב 4 יו).

תקציר מפסק הדין מידי כבוד השופטת אילונה אריאלי:

בעניין זה יצוין, כי טענת התובע ולפיה הוא פנה לנציגי הנתבעת תחילה אך נענה בסירוב, כשנאמר לו שעליו לפנות שוב בעוד חודש, דבר שאילץ אותו לבטל את העסקה בחברת האשראי, הותירה רושם אמין, הועלתה כבר במכתב התלונה ששלח התובע למשטרת ישראל ולא נסתרה. על פי טענת התובע בכתב התשובה ובעדותו בבית המשפט, נציג הנתבעת אף התריע בפניו, שלא כדין, כי הנתבעת תתבע אותו על ביטול התשלומים.

בהתחשב במכלול הנסיבות ובין היתר בפעולות שנדרשו מן התובע לשם הסדרת העניין ובסכום החיובים השגויים שכאמור הושבו לתובע עוד בטרם הוגשה התביעה , סבורני כי פיצוי בסך של 300₪, בתוספת החזר האגרה, יהא פיצוי הולם.

ההפסד היה חלקי מכיוון שהתביעה במקור היתה על סכום של מעל 12,000 ש"ח בתור תביעה יצוגית, אך אין מקום בבית דין לתביעות קטנות לעסוק בתביעות יצוגיות, על כן התקבלה רק התביעה הקטנה של התובע והנתבעת קלאב פור יו חוייבה לשלם סכום יחסית נמוך לעומת סכום התביעה.

גיל מימון מנכ"ל לוטו קלאב פור יו, תבע את אביו הביולוגי אהרון מימון

גילוי נאות: מנכ"ל חברת לוטו קלאב פור יו "גיל מימון" הנו בנו הביולוגי של "אהרון מימון" וסכסוך משפחתי גרם לתביעה שמתנהלת כעת בבית משפט השלום בתל אביב בין בן (גיל מימון) לאביו הביולוגי (אהרון מימון).

בפברואר 2015 נפתח בלוג זה בו סופר על חברת קלאב פור יו. מר אהרון מימון פנה ליצחק שחר בכדי לקבל את שירותיו לפתיחת בלוג זה ושילם לו 1,000 ש"ח שעבורם קיבל חשבונית מס\קבלה מיצחק שחר.
חברת לוטו קלאב פור פנתה לעורך דין שלומי וינברג שעוסק בהוצאות דיבה בכדי להסיר בלוג זה. הנ"ל הגישו תביעה נגד אהרון מימון ויצחק שחר שהקים עבור אהרון מימון בלוג זה. והגישו לבית משפט בקשה לסעד זמני בהול נגד הבלוג (כלומר בקשה להסיר הבלוג עוד לפני סוף ההליכים המשפטיים).
כב' שופט "אוריאל צימרמן" הורה ליצחק שחר ואהרון מימון להסיר בלוג זה עד סוף ההליכים המשפטים בכדי לברר האם יש אמת בעניין הוצאת דיבה של יצחק שחר ואהרון מימון כנגד חברת לוטו קלאב פור יו. אך גם הורה להם (ללוטו קלאב פור יו) להפקיד ערבות בסך 20,000 ש"ח אשר ישולמו לנתבעים (יצחק שחר ואהרון מימון) במידה ויתברר בבית משפט שהסרת הבלוג לא היתה צודקת.
ב 14 לספטמבר 2017 נקבע פסק דין בידי כב' השופט אבי שליו, בו נפסק כי רוב דרישותיה של קלאב 4 יו לא התקבלו על כן על יצחק שחר יש הזכות לכתוב דברים על חברת קלאב פור יו, יצחק שחר ואהרון מימון לא צריכים להתנצל בפני קלאב 4 יו ולא חייבים לפרסם הודעת תיקון בבלוג. כמו כן נפסק כי לא ניתן להוכיח כי הסטטיסטיקה של קלאב פור יו בכלל עובדת. כלומר קלאב 4 יו רק טענו שיש להם סטטיסטיקאי שמגדיל אחוזי זכיה אך לא הוכיחו שאכן זה מגדיל סיכויי זכיה. נפסק על על אהרון מימון לשלם 45,000 ש"ח בגין הוצאת דיבה שמתוכם אני "יצחק שחר" משלם 20,000 ש"ח והתחלקות בשכר טרחת עורך דין 19,000 ש"ח ועוד כמה אלפי שקלים של הוצאות נילוות.

חשוב לציין שהוצאת הדיבה היא בגלל שחברת club4u הביאה עד שאמר שהוא סטטיסטיקאי של החברה ולכן השופט אבי שליו קיבל זאת כראיה למרות שאותו עד בחקירתו על ידי עורכת הדין שלנו "אורית שחר" שאלה אותו כמה פעמים זכתה קלאב פור יו בפרס ראשון ואמר 29 פעם מתוך מאגר. וכאשר נשאל על ידי עורכת הדין אורית שחר מה זה מתוך מאגר. הודה שהם היו אמורים לזכות 29 פעם אך לא שלחו את הטפסים מכיוון שלא היו מספיק לקוחות.

הבלוג של יצחק שחר עובד כרגיל ושם ניתן למצוא עדכונים על המשפט בין חברת לוטו קלאב פור יו המנוהלת על ידיד גיל מימון (בנו הביולוגי של אהרון מימון) ושניר חן (התובעים) לבין ויצחק שחר ואהרון מימון (הנתבעים)