יצחק שחר דברים שכדאי לדעת

למידע המלא על התביעה בין לוטו קלאב פור יו ליצחק שחר וביקורת על חברת קלאב 4 יו.

אם נתקלתם בבעיה עם חברת הלוטו קלאב 4 יו, club4u קלאב פור יו וצריכים עזרה כגון להתנתק משירותיהם. אשמח לעזור לכם, תכולו ליצור איתי קשר ליצחק שחר באמצעים הבאים
ווטסאפ: 0585703609 (שימו לב שבמספר זה הוא רק לווטסאפים ואין בו מענה לטלפונים)
טלפון 039693671
אימייל kabala@kabalail.com

כשאתם מחפשים אותי בגוגל, בין התוצאות הראשונות ישנה כתבה בה רשום "יצחק שחר – דברים שכדאי לדעת" ושם רשום שניתן פסק דין ושהפסדתי במשפט מול חברת הלוטו קלאב 4 יו בקשר להוצאת דיבה. אך קלאב פור יו לא מספרת לכם שחייל בודד הפסיד אצלה 3,000 ש"ח בשנה וחצי ולכן אני גם מערער על התביעה הזאת ואני אמשיך לעזור לאנשים ובמיוחד חיילים שהסתבכו עם חברת לוטו זאת.

אני נוהג לרשום דברים לא מחמיאים נגד כל מני חברות לוטו (שהן לא מפעל הפיס) ובניהם היתה גם חברת הלוטו "קלאב פור יו" club4u אשר קיבלה ממני ביקורת לא חיובית אותה חברת לוטו בניהולם של גיל מימון ושניר חן תבעו אותי ואת אהרון מימון (שהוא אביו הביולוגי של גיל מימון) מכיוון שבגלל סיכסוך משפחתי אהרון מימון פנה אליי ושילם לי 1,000 ש"ח בכדי שאפתח לו בלוג על חברת הלוטו קלאב פור יו club4u המנוהלת על ידי בנו.

קלאב פור יו – ישראל היום: ישנה כתבה על קלאב 4 יו בישראל היום אך מדובר במדור פירסומי ולא בכתבה רגילה.

מנהלי חברת הלוטו קלאב פור רצו להתנקם בי על כך שפתחתי בלוג עם דברים לא מחמיאים על החברה ולכן פתחו בלוגים נגדי ושם רשמו כי שיתפתי פעולה עם העבריין אהרון מימון הנאשם בסמים, סחיטה ואיומים. כמובן שהם לא ציינו שאהרון מימון בכבודו ובעצמו אביו של מי שרשם דברים אלו "גיל מימון" מנכ"ל לוטו קלאב פור יו. וכל שיתוף הפעולה שלי עם אהרון מימון זה שהוא לקוח שלי ששילם לי 1,000 ש"ח שאפתח לו בלוג שנקרא "הבלוג של אהרון מימון"

המשפט הסתיים וניתן פסק דין ב 14/8/2017 בו נפסק כי פעלתי מתום לב אך בגלל שאהרון מימון פתח בלוג מתוך נקמה בחברת קלאב 4 יו, עליי גם להיות שותף בתשלום הפיצוי לקלאב פור יו אך עם זאת כב' שופט אבי שליו פסק כי אני לא צריך להתנצל, לא לפרסם תיקון וגם לא ניתן למנוע ממני לפרסם דברים עתידיים על החברה. מנגד אנחנו מתכוונים להגיש ערעור מכיוון שהשופט לא נתן לנו לזמן עד חייל שהפסיד 3,000 ש"ח בשנה וחצי בתור מנוי בחברת קלאב פור יו. חברת "קלאב4יו מיוצגת על ידי עורך הדין שלומי וינברג, אני (יצחק שחר) ומר אהרון מימון מיוצגים על ידי עורכת הדין "אורית שחר" שהיא גם אשתי.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>