יצחק שחר דברים שכדאי לדעת

למידע המלא על התביעה בין לוטו קלאב פור יו ליצחק שחר

כשאתם מחפשים אותי בגוגל, בין התוצאות הראשונות ישנה כתבה בה רשום "יצחק שחר – דברים שכדאי לדעת" ושם רשום ששיתפתי פעולה עם העבריין המורשע אהרון מימון. מי שרשם את זה הוא לא אחר מאשר בנו הביולוגי של אהרון מימון ששמו "גיל מימון" שהוא מנכ"ל חברת הלוטו "קלאב פור יו club4u, קלאב4יו"

אני נוהג לרשום דברים לא מחמיאים נגד כל מני חברות לוטו (שהן לא מפעל הפיס) ובניהם היתה גם חברת הלוטו "קלאב פור יו" club4u אותה חברת לוטו בניהולם של גיל מימון ושניר חן תבעו אותי ואת אהרון מימון (שהוא אביו הביולוגי של גיל מימון) מכיוון שבגלל סיכסוך משפחתי אהרון מימון פנה אליי ושילם לי 1,000 ש"ח בכדי שאפתח לו בלוג על חברת הלוטו קלאב פור יו club4u המנוהלת על ידי בנו.

מנהלי חברת לוטו קלאב פור רצו להתנקם בי על כך שפתחתי בלוג עם דברים לא מחמיאים על החברה ולכן פתחו בלוגים נגדי ושם רשמי כי שיתפתי פעולה עם העבריין אהרון מימון הנאשם בסמים, סחיטה ואיומים. כמובן שהם לא ציינו שאהרון מימון בכבודו ובעצמו אביו של מי שרשם דברים אלו "גיל מימון" מנכ"ל לוטו קלאב פור יו. וכל שיתוף הפעולה שלי עם אהרון מימון זה שהוא לקוח שלי ששילם לי 1,000 ש"ח שאפתח לו בלוג שנקרא "הבלוג של אהרון מימון"

המשפט אמור להסתיים בחודש ספטמבר 2017. חברת "קלאב4יו מיוצגת על ידי עורך הדין שלומי וינברג, אני (יצחק שחר) ומר אהרון מימון מיוצגים על ידי עורכת הדין "אורית שחר" שהיא גם אשתי.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>